Saimnieks meklē sievu (2015)

 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Lai tad nu šī būtu beztēma.
Vai šodien nebija jābūt I sērijai? (t)
07.09.2015 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Par to ierasšanos kleitiņā uz malkas krāmēšanu es ar pasmējos, bet tā kā es arī esmu pilnīgākā rīdziniece un man ari ir bijusi līdzīga situācija ka vienkārši neesmu bijusi laukos un nezināju kādas skaitās piemērotas drēbes tad nu arī gadās tā ka īsti nav nekas piemērots ko vilkt.


Hmm viņa ir no Tukuma. Zinu viņas vecāko māsu. Cik zinu ir viņas bijušas laukos. Un domāju, ka nu viņa vienkārši kārtīgi tēlo muļķi. Jā glīta, utt. Bet diemžēl vakardien viņa sevi parādīja n sliktākās puses. Tiešām biju neizpratnē, kā var, zinot, ka jākrāmē malka ierasties kleitiņā. Hmm pat nezina, ka sveķi var būt? Hmm jocīgi. (t)
Un viņa nebija pareizā izvēle Ģirtam. Viņš vēlas ģimeni. Loģiski, jo viņam ir 34 gadi. Laiks nestāv uz vietas un es viņa vietā negaidītu vairākus gadus kamēr 20 gadīgā princese izdomās, ka jā vēlos bērnus tagad. Zinot, ka mūsu laikos sievietes vēlas pabeigt skolu, pastrādāt un labākajā gadījumā par bērniem sāk domāt ap 25 gadu vecuma vai vēl vēlāk.
20.10.2015 10:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
rindra Tur jau arī tad jāskatās vai viņ ir tajā Tukumā tomēr pilsētniece vai arī lauku mājā dzīvo. . Nu ja viņa visu dzīvi dzīvo dzīvoklī Tukuma centrā tad nu nedomāju ka tas arī ir baigais pārsteigums ka daudz ko nejēdz :D
20.10.2015 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
To, ka Ģirts izvēlēsies Gundu jau varēja paredzēt no pirmās sērijas :D

Bet es esmu pārsteigta par Daigas reakciju - kāds sakars tā cepties par tikko iepazītu čali.. Pfff :D
20.10.2015 10:42 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mr.Penguin aa nu ja pa laukiem viņa ir dzīvojusies utt. tad jau viss skaidrs :D Viņa vienkārši ir izlutināta un slinka princese :D

Ņjā tā jau seja viņai glīta un smuki runāt māk, bet nu tur vel gan jau īstā daba nāks laukā :D
20.10.2015 10:42 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Man gan Ģirts patika vislabāk no visiem saimniekiem, jau no paša sākuma. Priecājos, ka izvēlējās Gundu, starp viņiem ir dzirkstelīte, un kopumā labs pāris. Meitenei ir tikai 20, visu vēl paspēs iemācīties, un gan jau Ģirts palīdzēs ātrāk to visu apgūt.
Savukārt, Šmits nepatika visvairāk no visiem, jau no pirmās sērijas pirmajiem kadriem. :D Žēl un vienlaikus smiekli nāca par Daigu, bet, manuprāt, Antru viņš izvēlējās, jo jāizvēlās kāda būtu šā vai tā. Un izvēlējās ne to trakāko variantu. Čomeni vai mīlestību, to tik viņiem zināt, bet vismaz bija pietiekami gudrs, lai vēlreiz nekāptu uz vecā grābekļa - draudzenes alkoholiķes.
Bet kopumā es to tā arī uztveru - kā šovu! :-P
20.10.2015 10:43 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Anne Shirley Tāpēc ka viņa bija saķērusies gan jau pa riktīgam, vai arī nevarēja ciest to otru meiteni un tāpēc apvainojās vel vairāk ka izvēlējās tieši otru..
20.10.2015 10:43 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Njā, pievienojos - līdz šim Gunda likās sakarīga. Pēc vakardienas sērijas nu galīgi nē. Radīja tādas pastulbas caciņas iespaidu. Nespēj sakarīgi paust viedokli, tik vien kā plikšķina acis un cenšas izbraukt ar savu smukumu. Tik diez vai ar simpātisku ģīmīti pietiekami... Tāda baigā flegma tomēr. :D
Par Daigas drāmu saķiķinājos. Jau iepriekš paredzēju, ka droši vien sapsihosies.
20.10.2015 10:44 |
 
10 gadi
Reitings 830
Reģ: 02.10.2010
Man gan ļoti patika Gunda, arī pēc vakardienas raidījuma. Jā, likās, ka jūtas neērti, kad vajadzēja kaut ko darīt, taču tie nav nekādi sarežģītie uzdevumi, kurus laika gaitā nevarētu iemācīties. Nav Ģirtam tāda saimniecība, lai pirmā nepieciešamība būtu saimniece kalašās. Pat tas, ka palūdza Ģirtam pašam cept pankūkas (vai vafeles?!)- nu nebija līdz šim tādas cepusi, negribēja kameru priekšā ķēpāties, piededzināt utt. Ikdienā bez translācijas pus pasaulei, domāju, ka neatteiktos pamēģināt pacept...
Un forši, ka viņa centās labi izskatīties/ izteikties kameru priekšā, nevis kā Šmita meitenes- netīro matu čupčiki uz galvas un aidā- randiņot! :-D
20.10.2015 10:46 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
rindra Tukumā arī ir dzivokļi un tik pat izlutinātas augstprātīgas dāmas kā rīdzinieces. :D
20.10.2015 10:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
es arī atceros to dienu kad man pirmo reizi laukos bija jākrāmē malka :D Nu jutos mazliet kā izlutināta princese tad arī, bet vispār man lauku darbi ļoti patīk un ar lielāko prieku tos daru. Tikai draugam visu laku prasīju "šādi der?","šito var te likt vai labāk tur?" :D It īpaši laukos iepatikās kartupeļu talka :D
20.10.2015 10:50 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Miss Joker par viņu personīgi nezinu, bet vecākā māsa pa vasarām dzīvojās bieži laukos. Bet nu pat, ja dzīvo pilsētā un dzīvoklī nenozīmē, ka savos 20 gados ne reizi nav cepusi ne pankūku vai redzējusi, kur rodas malka un kā viņa nonāk malkas šķūnī. :D Katram dzīvē ir kāds draugs, kas dzīvo privātmājā kurai ir malkas apkure. Pat, ja malku nopērk un pieved pie šķūnīša, tad viņa ir jādabū tur iekšā. Bet fakts ir tāds, ka pie 20 gadu vecuma ir tik nepieredzējusi. Vai arī visu laiku atradusies dzīvoklī un ārpus tā nav gājusi.
20.10.2015 10:51 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Un forši, ka viņa centās labi izskatīties/ izteikties kameru priekšā, nevis kā Šmita meitenes- netīro matu čupčiki uz galvas un aidā- randiņot!


Jā, tur es 100% piekrītu, bet izdzirdot malkas talka, tad rodas jau kaut kāda apjausma, ka tur kleitiņu nevajadzētu vilkt.
Esmu karstā vasarā krāmējusi malku sortiņos un topiņā(baltā) , zandalītēs. Viss ok. :)

Ja viņa tur būs uz ilgu laiku, visu iemācīsies. Viss ok. :) Vienkārši vakar skatoties radās iespaids, ka viņa neko nemāk.
20.10.2015 10:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mr.Penguin Eu es pankūku mīklu varu sataisīt tikai skatoties pēc receptes :D Nu tas ka tā mīkla par šķidru bija var jebkuram gadīties, atkarīgs jau kādas pankūkas taisa. Es piemēram nezinu kādai konsistencei jābūt priekš vafeļu taisīšanas :D

Katram dzīvē ir kāds draugs, kas dzīvo privātmājā kurai ir malkas apkure.


Patiesībā nē, man nebija neviens draugs kas dzīvoja laukos, man visi jaunības draugi bija pilsētnieki, kas dzīvoja lielākoties dzīvokļos utt. Man pirmā saskarsme ar lauku dzīvi bija tad kad sāku randiņot jo baigi forši tak tie lauku puiši vispār ir, tādi vienkārši utt. jā tad vot es arī to piedzīvoju :D

Es laikam tad arī biju tik nepieredzējusi jo vienkārši tiešām lai kā es būtu gribējus tos laukus utt. Man vienkārši nebija nekādas iespējas tādos tikt. Tad nu tiešām iznāk ar tā ka visu dzīvi dzīvoklī jādzīvo.
20.10.2015 11:03 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Nu viens ir tas, ka Gunda nemācēja, bet neizskatījās, ka viņa arī baigi gribētu iemācīties to visu darīt. Viss jau slēpjas attieksmē. Žēl, ka Ģirts uz tādas uzķērās, meitene gribēja tikai uzvarēt.
Ieva, protams, pēc sejiņas nav tik glīta kā Gunda, bet vairāk piemērota tam, ko Ģirts patiesībā meklē. Arī Ievai tāds vecums, kad domāt par ģimeni, bērniem nav nekas wow.
20.10.2015 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Gunda un Ģirts joprojām ir mans favorītpāris. Skaidrs, ka viņa daudz ko vēl neprot, jo vēl ir ļoti jauna un tas ir saprotams, tāpēc nevietā ir kaut ko viņai pārmest. Es viņas vecumā arī vispār nepratu gatavot ēst, varbūt vienīgi makaronus mācēju izvārīt un viss. :D Bet redz kā ar laiku iemācījos un tagad gatavoju ar lielāko prieku un visdažādākos ēdienus.
Par Šmitu jau iepriekšējā sērijā bija skaidrs kuru viņš izvēlēsies un ne jau tāpēc, ka Antra viņam baigi patiktu. Pilnīgi skaidrs, ka viņiem tur nekas nebūs, galīgi nepiemēroti viens otram. Man vispār izskatījās, ka viņš speciāli sākumā čubinājās ar Daigu, lai viņa viņā samīlētos un pēc tam palika tāds vēss, lai visiem parādītu, ka ir baigais siržulauzējs. :D
20.10.2015 12:25 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nu viens ir tas, ka Gunda nemācēja, bet neizskatījās, ka viņa arī baigi gribētu iemācīties to visu darīt. Viss jau slēpjas attieksmē


Piekrītu. Būtu kaut nedaudz pacentusies. Nav jau viss jāmāk vienmēr ideāli uzreiz, bet viss jau nāk caur pieredzi un cenšanos. Malku gan krāmējusi neesmu, bet tomēr arī kleitā uz malkas krāmēšanu neierastos. Daudz negatavoju, bet pankūkas uzcept mācēju jau 15 gados. Bet tas vēl tā, man arī vienmēr neizdodas perfektā konsistence pankūkām, gadās :D
20.10.2015 12:30 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Nu tieši tā. Galvenais ir censties. Es arī neesmu nekāds pavārs, bet mēģinu. Gunda izskatījās apvainojusies, ka princesi pielika pie darba, jo saimnieks taču tikai mūzu meklējot :D Ieva visu ar tādu foršu pozitīvismu centās darīt, tas ļoti patīkamu iespaidu atstāja.
20.10.2015 12:37 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Vispār es arī nesaprotu, ko viņa pieteicās tādam šovam, kurā tomēr viens no uzstādījumiem ir tāds, ka saimnieks ir no laukiem, ar savu saimniecību un meklē sievu, kas palīdzētu arī šajā saimniecībā. Attiecīgi, ja cilvēks piesakās šādam šovam, vajadzētu tā kā rēķināties, ka būs jādara arī kādi lauku darbi + vajadzētu arī paņemt līdzi tam atbilstošu apģērbu. Ja tas nav priekš tevis, tad nav ko pieteikties.
Kopumā jau meitene jauka, simpātiska. Viņai vispār nevajadzētu būt problēmām ar iepazīšanos.
Tā vide un Ģirts viņai nebija atbilstošs.
20.10.2015 12:43 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
kampanella Bet varbūt viņai tas vīrietis baigi iepatikās? Nu jā, nepiemērota apģērba neņemšana gan man likās smieklīga, ja vel šī būtu pirmā sezona :D
20.10.2015 12:51 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
MJ Ja iepatikās, tad varēja pacensties. Bet viņa laikam jau juta, ka šis viņā samīlējies un, ka vairs nav jācenšās :D
Jā, galu galā jau iepriekšējās sezonās pierādījies, ka tur normāli liek pie darba tomēr.
Vispār man neviens vīrietis tajā šovā nepatīk. Žēl, ka LV tik daudz foršas meitenes, bet ar vīriešiem tik švaki.
20.10.2015 12:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)