Saimnieks meklē sievu (2015)

 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Lai tad nu šī būtu beztēma.
Vai šodien nebija jābūt I sērijai? (t)
07.09.2015 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 1747
Reģ: 24.08.2011
Par Daigu biju šokā... (t) ir taču jāmāk zaudēt.. un vajag saprast, ka izredzes palikt vienai ir 50/50, fuj, nesmuki, varēja aizkadrā pateikt Šmitam ko domā par viņu, bet nejau, ka skatās visa Latvija...(t)
20.10.2015 08:21 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Man bija tik neērti skatīties uz Daigu beigās, kā viņa apvainojās.

man arī! var redzēt, ka cilvēks neprot zaudēt.
bet vispār es neko nesaprotu no tā, ko Šmits sev zem deguna murmina. jūs saprotat? nesaprotu, kāpēc titrus neliek, kad viņš runā :D
20.10.2015 08:50 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
bet vispār es neko nesaprotu no tā, ko Šmits sev zem deguna murmina. jūs saprotat? nesaprotu, kāpēc titrus neliek, kad viņš runā


Man tāda sajūta ir ar Alfridu, ka titrus vajag. Tiklīdz viņu rāda, tā pagriežu skaļāk, citādi neko nevar saprast. :D

Vispār līdz šim viss baigi paredzami šķiet šajā sezonā, jau kopš mirkļa, kad randiņdienā no 5 bija jāizvēlas 3, gan tad, kad pirmo no trim sūtīja mājās, gan tagad abas pirmās izvēles.Viss bez pārsteigumiem, ja vien tā Daigas apvainošanās likās nesaprotama. Bet nu kas zina, varbūt kādā no dienām Jānis aizkadrā viņai nez ko sasolījis. :D Ā, un Gundas gleznošana likās pilnīgi šova veidotāju ideja. Šaubos, vai Ģirts pats būtu aicinājis viņu gleznot, zinot, ka laika tāpat vairāk par sejas kontūru iezīmēšanu nepietikts. Kaut kā ļoti uzspēlēti un neveikli likās.
20.10.2015 08:57 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Modo, piekrītu :D Un izskatījās, ka Gunda bija pārsteigta (nepatīkamā nozīmē) par to, ko uz audekla redzēja :D :D :)
20.10.2015 08:59 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Gunda šķiet ļoti garlaicīgs cilvēks . Un ne gluži, tas vai viņa prot vai neprot, bet viņas attieksmē. Ģirts liekas nesamāksloti foršs , noteikti tāds kuram vajadzētu atraktīvāku sieviņu.
20.10.2015 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 6246
Reģ: 01.04.2009
Nezinu, man tāda tipa meitenes kā Gunda burtiski kaitina. :D
20.10.2015 09:41 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Nepatika ne Gunda, ne otra meitene. Puisim piestāvētu blakus cita meitene.
20.10.2015 09:47 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Es īstenībā biju pārsteigta, ka Jānis izvēlējās Antru. Man viņi kaut kā neiet kopā kā pāris. Tikai kā draugi.
20.10.2015 09:50 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man sākumā patika Gunda, bet pēdējā sērijā viņa parādīja sevi ne no tās labākās puses, ļoti neaktīva, caciska , flegmātiska. Tiešām Ģirtam neder, manuprāt, ne viena, ne otra un stipri šaubos vai tur kas veiksmīgs izveidosies. Jā, kaisle, taureņi, tas ir ok, bet vēlāk tomēr ir jābūt kam spēcīgākam, kas abus vienotu. Man arī Ģirts ne visai patīk, tāds ņuņņuks čiepstētājs , neizskatās pēc īsta vīrieša.

Par Šmitu neizteikšos, knapi varu saklausīt, ko viņš tur ņerkst zem deguna visu laiku. Antra man arī nesimpatizē. Nu un Daiga - sākumā patika, īstenībā pat līdz pēdējam domāju, ka izvēlēsies viņu, jo kaut kā man kā skatītājai no malas likās, ka viņiem ir spēcīgāka saikne un tas klikšķis .
Neredzu, ka viņam ar Antru varētu izveidoties tā tuvība un īpašā saikne, man liekas, viņi varētu būt labi draugi, bet viņš viņu neredz kā sievieti romantiskā ziņā. Ne viņš skatās uz viņu tā, ne apskauj no sirds, kaut kas tur nav starp viņiem.
20.10.2015 09:54 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.05.2015
Man Antra patika jau no paša sākuma. :) Bet nezinu vai priecāties vai nē, ka Jānis izvēlējās viņu, jo domāju, ka viņa ir pelnījusi nopietnāku čali.
Par Gundu viss iespaids izmainījās. Sākumā patika, bet tad izrādījās, ka viņa ir baigā sliņķe. :D Kurš uz malkas kraušanu ierodas kleitiņā? :D Un viņa uzskata, ka pankūkas būtu jācep vīrietim... Pff... Es nezinu, man pankūku cepšana ir elementāra lieta, jau kopš bērnības protu. Tāda tiešām sajūta radās, ka viņa negrib neko darīt. Tā otra meitene, kuru viņš neizvēlējās, gan strādīgāka un centīgāka šķita. :)
20.10.2015 10:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Par to ierasšanos kleitiņā uz malkas krāmēšanu es ar pasmējos, bet tā kā es arī esmu pilnīgākā rīdziniece un man ari ir bijusi līdzīga situācija ka vienkārši neesmu bijusi laukos un nezināju kādas skaitās piemērotas drēbes tad nu arī gadās tā ka īsti nav nekas piemērots ko vilkt.
Bet jā visā sērijā riktīgi tomēr vilka uz to ka cilvēks tomēr negrib darīt tos darbus, nevis ka nevar. . Nez varbūt nokautrējās arī.
Otra meitene gan likās tik vienkārša, strādīga, tendēta uz ģimenes veidošanu. . Nu kopumā likās kā baigi foršā meitene, jā nebija super puper ārēji skaista kā Gunda, bet viņai arī bija savs šarms un labestīgums.

Plus man arī tā skumji palika ka Ģirds teica ka viņš drīzumā grib ģimeni veidot un var jau arī saprast, bet lūk Gunda gan tā teica ka ja paliks ar viņu kopā tad viņam būs uz to jāgaida vel :-/
20.10.2015 10:20 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Vējonis, man arī vīrietis cep pankūkas :D es tik mīklu pagatavoju :D
bet man arī radās iespaids, ka viņa neko nemāk - ja pat malka nav nekad krāmēta, ko viņa tajā šovā vispār meklē? :D
20.10.2015 10:21 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Otra meitene gan likās tik vienkārša, strādīga, tendēta uz ģimenes veidošanu. .


Zini teicienu - once you go black we dont need you back - lai brauc uz Vāciju vai kur viņa bija un turpina jāties ar čučmekiem. Pareizu izvēli izdarīja - izvēlējās meiteni ar kuru veidot ģimeni un radīt bērnus.
20.10.2015 10:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
izvēlējās meiteni ar kuru veidot ģimeni un radīt bērnus.


Jā, tikai tā meitene vel negrb bērnus un ģimeni :D

Un kāda starpība kas otrai bijis pagātnē, tāpēc viņa uzreiz slikta . .
20.10.2015 10:25 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Un kāda starpība kas otrai bijis pagātnē, tāpēc viņa uzreiz slikta . .

Tas daudz ko parāda par cilvēku un viņa vērtībām, ar to pietiek lai sevi cienoši vīrieši atteiktos no šādas sievietes.

Jā, tikai tā meitene vel negrb bērnus un ģimeni

Nu domas jau ātri mainās :-) Uzskatu, ka izvēlētā meitene bija viņam piemērotākā un ja tur viss izdodas, tad sanāktu patīkama ģimene, jo viņi viens otram piestāv.
20.10.2015 10:27 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Man nepatika Gunda. Jau no sākumā.Šķiet, ka pietēlo, jo vīrietim ir viss. Domāju, ka tur nekas nesanāks, jo viņa tak nedzemdēs tgd bērnus. Labi,malku viņa nemāk krāmēt, bet viņa nejēdza arī pankūku mīklu taisīt Ģirts tak teica priekšā - ko sajaukt utt.Es jau negribu būt riebīga, bet man šķiet, ka tik daudz jau nu būtu jāzin - kā sajaukt pankūku mīklu. :D Otrā meitene man ļoti patika. Tāda jauka, māksliniece, strādīga un labā vecumā, lai domātu par ģimene.
Par Šmitu man vienalga :D Tikai sasmējos, kā tā meitene apvainojās. Un kad viņs izvēlējās otru, tad viņās teksts :"Pēc tā visa?" Es biju gar zemi. Cik tad ilgi viņas tajā saimniecībā pavadīja?
20.10.2015 10:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tas daudz ko parāda par cilvēku un viņa vērtībām, ar to pietiek lai sevi cienoši vīrieši atteiktos no šādas sievietes.


Ai nu, es vel saprastu ka ja ar bandītu, cietumnieku vai ko tādu satiktos tad tā teiktu, bet dēļ tautības/ rases gan neuzskatu ka tā tas ir.
Un kā ne kā tagad jau viņa gribēja ar savas tautas vīrieti ko veidot. .


Nu domas jau ātri mainās Uzskatu, ka izvēlētā meitene bija viņam piemērotākā un ja tur viss izdodas, tad sanāktu patīkama ģimene, jo viņi viens otram piestāv.


Nu kā kuram cilvēkam ar to domu mainīšanu. . Izklausījās jau tomēr ka meitenei tomēr vel plānos mācības un karjēra, kā jau lielai daļai pilsētnieku. Jā saderīgi viņi liekas, tik tā pēdējā sērija negāja pie sirds, līdz tam gan likās forša :)
20.10.2015 10:30 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Ai nu, es vel saprastu ka ja ar bandītu, cietumnieku vai ko tādu satiktos tad tā teiktu, bet dēļ tautības/ rases gan neuzskatu ka tā tas ir.

Tas ir tas pats, manās acīs šis cilvēks ir norakstāms un pie tā ir vainojams tas, ka viņas dzīvē nav bijusi tēva figūra, vismaz tā es pieļauju.

Vispār tu esi liberāls heiteris ;-)
20.10.2015 10:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Par Šmitu man vienalga Tikai sasmējos, kā tā meitene apvainojās. Un kad viņs izvēlējās otru, tad viņās teksts :"Pēc tā visa?" Es biju gar zemi. Cik tad ilgi viņas tajā saimniecībā pavadīja?


Tā meitene un tā otra vel kuru pirms tam izmeta no šova abas likās gandrīz vai samīlējušās līdz ausīm tajā Šmitā. . Kā vel šī te iepriekšējā sērijā līda virsū tam Šmitam bučoties un ap kaklu ķerties. . Ne ne ne, nav tā meiča riktīga, pārāk daudz greizsirdības un spītības tur ir + vel šova laikā tā dzert arī jākaunas. Es jau smējos ka viņa tur ķipa piedzērusies jo laikam esot greizsirdīga bijusi...Nu come on... :-D
20.10.2015 10:34 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
ziniet, es pašokētos , ja pilnīgākā rīdziniece, kas laukus pat sapņos nav redzējusi, atbrauktu uz malkas kraušanu. Bet nu pardon, tā meitene nav no Rīgas, un Tukums/tukuma novads kur viņa dzīvo, noteikti nav nekāda ūber pilsēta :D manā izpratnē lauki, ne dziļākie, bet lauki
20.10.2015 10:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)