Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu pieredze ar azartspēļu atkarību.

 
Reitings 2
Reģ: 28.08.2015
Labrīt. Diezgan bieži mēdzu apmeklēt azartspēļu iestādes. Sākumā tas bija laika pakavēšanas nolūkā kopā ar draugiem. Tagad to daru arī viena. Jūtu, ka esmu atkarīga un to atzīstu. Tagad ir neliela dusma uz draugiem, kāpēc viņi man šādu vietu parādīja.
Spēlēju tādēļ, ka ir naudas problēmas. Jau sen iekrāts parāds par dzīvokļa komunālajiem un apkuri ( to parādu neiekrāju es). Ir 3 nelieli ātrie kredīti, kopā ap 500€. Daļu no kredītiem arī nospēlēju. Citreiz arī laimēju naudu. Tad daļu no laimesta samaksāju parādiem, daļu iztērēju ikdienai, bet tad kad paliek mazāk par 100€, tad atgriežos pie aparātiem, lai mēģinātu dubultot. Bieži vien nesanāk. Ja arī kādā momentā laimēju, tad nevaru apstāties, jo gribās vairāk, līdz viss ir nospēlēts. Ir skumji, tāda bezcerīga sajūta.... Liekās, ja tiktu ārā no parādiem, tad vairs nespēlētu, bet vai tā būtu?! Diezvai.
Ko gribu no Jums? Pieredzi par šo jautājumu. Varbūt pašas esat bijušas atkarīgas? Kā tikt ārā no tā purva? Varat sūtīt arī PM, ja nevēlaties publiski.
28.08.2015 08:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kā tikt ārā no tā purva?


Neej iekšā! Lai vai cik traki ar naudām paliek, neej iekšā un nenospēlē naudu jo rezultātā tā pat tu zaudēsi vairāk naudu nekā vinnēsi.

Pašai pieredze vispār nav, ne ar kārtīm, ne visādiem automātiem utt. Manā ģimenē bija strikti aizliegtas darbības kuras varētu novest pie azartspēļu spēlēšanas, tas nozīmēja ka man uzaugot mājās nedrīkstēja pat kārtis stāvēt un ja tādas tika atrastas tad izmestas laukā ļoti ātri.
Varbūt mazliet pārspīlēti, bet tomēr ļoti labi palīdzēja lai azartspēles utt. mani vispār neinteresētu paliekot vecākai.
28.08.2015 08:19 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Man tā pāris pazīstami nospēlējuši mājas un mašīnas. Vienīgās zāles - NEEJ UZ TURIENI!
Domā kā atdot parādus un nopelnīt, bet nekādā gadījumā ar azartspēļu palīdzību, iebrauksi vēl lielākās auzās! (t)
Un par pieredzi - jebkurā situācijā ir neiespējami palīdzēt cilvēkam, ja viņš pats to nevēlas. Tas attiecas uz jebkurām atkarībām. Kā saka par alkoholu - atmest var nelietojot vispār !
28.08.2015 08:19 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Domāju ka tādiem cilvēkiem nelīdz ja mēs sakām - neej uz turieni!
Tur jāmeklē nopietnāka palīdzība , te forumā neviena tev nepalīdzēs!


Jebkurā gadījumā veiksmi tikt atpakaļ dzīvē!
28.08.2015 08:22 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Azarstpēļu atkarība ir tāda pati slimība kā alkoholisms vai narkomānija. Ir jāārstējas, nevis forumos palīdzība jāprasa.
28.08.2015 08:38 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Pizģec. Spēlēt azartspēles brīdī,kad jau tā ir švakāk ar finansēm,ir pats debīlākais,ko var darīt. Atceries vienu un uz visiem laikiem-kazino nekad nepaliek zaudētājos. Paskaties visapkārt-cik azartspēļu zāles Tu redzi visriņķī? Simtiem! Kā tev šķiet,kas viņas uztur? Tādi paši idiņi kā Tu! Summas kazinčikos kopā apgrozās nenormālas. Un teikšu tā,ka ja ej spēlēt aparātus,nedrīkst iet ar domu,ka vinnēsi vai "atspēlēsies". Ja ej,tad tikai ar domu par izklaidi,ka lūk,šī nauda ir,lai to šovakar notriektu. Atvadies no viņas uzreiz.
Man ļoti labs draugs gadu atpakaļ pameta Lv,jo iedzīvojās nenormālās problēmās dēļ aparātiem,un,analizējot viņa toreiz teikto un runāto-viņš gāja,lai iegūtu vairāk naudas,nevis,lai nosistu laiku utt. Met to draņķību pie malas. Citādi attapsies pēc pāris gadiem zem tilta. Un nē,es nedramatizēju.
28.08.2015 12:39 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu mēģini savādāk , ej uz turieni ar apziņu, ka spēlēsi tik cik nav žēl pazaudēt , bet nu labāk jau neiet :)

vispār , man godīgi nav ieteikumu , kā vien , ka viss sākas galvā, līdz ar to es līdz galam šos azartspēļu atkarīgos nesaprotu ... saprotu, ka var būt fiziska atkarība , lai gan arī tā pa lielam sākas galvā , bet nu no mūžīgi pustumsā esošas bezgaisa zāles !? ... Karč, saņemies un beidz bezjēdzīgi tērēt piķi kura Tev tāpat nav pietiekami
28.08.2015 12:46 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Laurentija +
Tieši tā ,tā NAV iespēja dubulto naudu vai pelnīt, tā ir izklaide. Problēmas sāks aspektā, kad kāds sāk domāt, ka ar to var nopelnīt, tad rodas tā problēma, kas ir tev.
28.08.2015 12:48 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
tīri teorētiski , ja ir iespēja kur vinnēt tad tā ir rulete
28.08.2015 12:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Varbūt pirms notriekt naudu tik bezjēdzīgā lietā, derētu painteresēties kā īsti darbojas kazino bizness un spēļu automāti? Cerēt uz veiksmi ir naivi! Vinnests tur tiek iegūts ne jau tāpēc, ka beidzot paveicās...
28.08.2015 12:59 |
 
Reitings 91
Reģ: 15.06.2015
Ja ej,tad tikai ar domu par izklaidi


+

Nosauc kaut vienu cilveku, kas iet regulari uz automatiem pelniit naudu? Ilgterminjaa tas ir ar lielu lejupejosu liikni. Taa ir sliktakaa no azartspelem. Tu nekontrelee neko! Tu iemet naudu un ceri, ka azartspelju kompanijas izstradats aparats Tev dos naudu. Naivi.

Nesaprotu cik bezsmadzenju clvekam jabut, lai speletu automatus ikdienaa.

Mans ieteikums ir parekini cik esi zaudejusi/vinejusi. Ja esi vairak zaudejusi, tad padoma, kapec to dari? Lai pelnitu naudu? Bet tu tacu zaudeee? Kapec, lai tur ietu?

Matematiski ruajot labak aizej uz kazino un visu uzliec uz sarkano vai melno. Lielaka iespeja kaut ko vinet. :D
28.08.2015 13:01 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
šeit nelīdzēs vārdi-neej, utt.
Ir minesotas programma,kurā ir iekļauta "ārstēšana no azartspēlēm".
Tu jau esi soli tuvāk,ka runā par problēmu un saproti,ka ir jau traki.
Paintresējies par programmu un turies! Saņemies un būs labi!
28.08.2015 13:02 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Cilvēkiem atliek kaut vienreiz vinnēt,kad viņi jau vairs neredz pazaudēto summu,bet prātā patur šo vinnēto summu,kas viņus dzen atkal un atkal iekšā spēļu zalēs ar domu- bet ja nu atkal paveicās! Šeit ir tā problēma.
Ne velti ir teiciens- Gribi vinnēt kazino-nopērc sev kazino! Vienīgais veids,kā atspēlēt. :) (tas tā,humoram)
28.08.2015 13:04 |
 
Reitings 2
Reģ: 28.08.2015
To, ka kazino vienmēr būs uzvarētāja lomā, tos es labi saprotu.
Šeit es meklēju palīdzību, jo no tuviniekiem neviens nenojauš. Man ir kauns pateikt viņiem to visu. Cik es esmu lasījusi, tad pirmais solis uz ārstēšanos ir atkarības atzīšana un apzināšanās, ka ir atkarība. To es pavisam noteikti atzīstu - esmu ATKARĪGA!
Pašlaik nav arī darba, tāpēc arī ir daudz brīvā laika, ko nositu tur. CV sūtu jau vairākus mēnešus, bet izskatās, ka tomēr vienu darbiņu dabūšu. Vismaz būs papildus ienākumi ar ko nomaksāt parādus un aizpildīts laiks, ko nevarēs tērēt tur.
Līdz tam darba uzsākšanai ceru tikt no tās atkarības vaļā, jo negribās, lai daļa algas aiziet azartspēlēm. :-|
28.08.2015 13:10 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Man tādas pieredzes nav.
28.08.2015 13:12 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Izraksti iesniegumu uz IAUI vai Voodoo var uz vietas uzrakstīt,
nelaidīs tevi iekšā.
28.08.2015 13:16 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Bija man reiz epizode- vienudien' biju nabags (pirms 10 gadiem), kādā mūzikas prezentācijā - kas notika vienā spēļu zālē- man iedāvināja 10 žetonus, ieguvu pēc spēles automātā 150. Tos samainīju naudā - un uz reizi gāju ārā. Pietika vakariņām un nākamās dienas 2 ēdienreizēm.
28.08.2015 13:20 |
 
10 gadi
Reitings 374
Reģ: 29.01.2009
Apzināties savu problēmu - tas ir super un jau solis uz priekšu. Nākamais - godīgi sev atzīsti vai pati spēsi tikt ar šo problēmu galā, ja nē, un visdrīzāk jau, ka tā, tad ir jādodas pie ārsta. Pastāsti tuviniekiem, jā, visticamāk būs nosodījums, bet būs arī atbalsts, kurš domāju, ka Tev ļoti noderēs.
Bet, jā, piekrītu, ka azartspēļu spēlēšana, tāpat kā narkotikas un alkoholisms, ir slimība, kas ir jāārstē!

Veiksmi!
28.08.2015 13:51 |
 
Reitings 163
Reģ: 26.08.2015
Tava griba ir vāja, taču ir cerība. Katram sliktam ieradumam - tendencei vajag likt pretī kādu citu pozitīvu. Tā vietā, lai ietu uz azartspēlēm sāc skriet un izvirzi sev par mērķi, piemēram, noskriet pusmaratonu vai maratonu nākamajā pavasarī.

Ir vēl cita metode - katru reizi kā iedomājies, ka jāiet uz azartspēlēm, uzvelc ar melno marķieri sev uz plaukstas lielu treknu līniju. Pēc brīža, ja nelabosies visas rokas būs melnas. Oriģinālā metode ir krietni agresīvāka, bet to labāk nemaz neatklāšu.

Jebkurā gadījumā izdarīt to var.
31.08.2015 18:27 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
jabrauc uz Las Vegasu!
31.08.2015 18:43 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Vēlme spēlēties un cerība izdabūt no tiem aparātiem naudu ir divas dažādas lietas. Ja tev piemīt tikai tā otrā, tad tik traki nav. Pēc definīcijas, spēļu aparāti ir uztaisīti tā, lai, spēlējot ilgtermiņā, zaudētu. Tā spēļu automātu īpašnieks arī gūst peļņu, un tu viņu pabalsti, tāpēc tev arī nav tās naudas. Tev vnk jāmeklē kāda reālāka iespēja nopelnīt.
31.08.2015 18:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits