Apjukusi un apmulsusi

 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Situācija sarežģīta, bet uzrakstīšu maksimāli īsi -

Tātad:

Ir attiecības (3.5 gadi kopā, dzīvojam kopā) Attiecības nav spīdošas, uzmanību man pievērš maz, pēdējā laikā sekss ir rets, sarunu tematu kopīgu arī vairs nav, šķiet ka viss ir noplacis... Esmu pabeigusi prof.vidusskolu un vēlējos iet studēt.
Viņš gribēja, lai eju grāmatvedību, bet es saprotu, ka es to nevēlos. Vienā rītā piecēlos un sapratu - NĒ! TAS NAV MAN!
Runāju ar draugu, ka gribu mācīties to ko gribu es (sabiedriskās attiecības, žurnālisti/mediji)
Viņš bija ar mieru, teica lai eju vakara nodaļā un bija ar mieru, ka studēju Rīgā. (Dzīvojam laukos netālu no mazpilsētas).
Esot viņa akceptam un viņa atbalstam tā arī izdarīju. Aizbraucu uz skolu, iesniedzu dokomentus un pieteicos studiju kredītam. Atbraucu māās un viņš pateica, ka mani pamet.
Vakardien sāku krāmet mantas un pārskaitīju skolai iepazīšanās maksu (200.00). Šodien viņš ar zobiem un nagiem cīnās, lai es neeju mācīties. Vēlās mani noturēt, jo saprot, ja aizeju mācīties tad viņš mani pamet un mēs šķiramies. Viņš zvanīja uz skolu, gribēja atteikt manu pieteikumu uz studijām. Tur atbildēja, ka naudu atpakaļ nedabūs.
Tagad sēžu un domāju...

A ko lai es daru... ? Abus laikam dabūt nevaru.
Attiecības ar nav nekādas ideālaās. Par mani maz rupējās, mājas darbos vispār nepalīdz, no mājas ārā neizeju, draudzeņu nav... - domāju, ka ja aiziet uz Rīgu, tad pavērtos jaunas iespējas, draugi, hobiji utt.. bet varbūt ir vērts cīnīties par attiecībām, jo viņš saka, ka mainīsies un palīdzēs man.
(man 20 viņam 28)


Nezinu ko gaidu no Jums.. Vienkārši vēlējos izkratīt kādam šo ķibeli.
26.08.2015 18:29 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Man ir draudzene, viņas vīrietis viņu uztur, pati nestrādā, bet saimnieko pa mājām. Ir izteikusi vēlmi, ka vēlas pilnveidoties, gūt pieredzi - darbā vai kursos. Viņas vīrietis uzskata, ka tas nav vajadzīgs un ir kategoriski pret. Manuprāt, šāda attieksme parāda, ka vīrietis ir nedrošs un nevēlas, lai otra puse būtu agrāk vai vēlāk neatkarīga. Tas ir egoistiski un savtīgi. Ja pa mīl, tad jau novēli otram cilvēkam to labāko!

Ej mācīties, dzīvē noderēs. Es arī izdarīju līdzīgu kļūdu pagātnē, pametu mācības vīrieša dēļ un gāju strādāt. Protams, attiecības izjuka un atskatoties pagātnē, ļoti nožēloju par izdarīto izvēli. Tagad kožu pirkstos un domāju, ka viss varēja būt daudz savādāk! :-)
27.08.2015 10:52 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Ko lai dara ja viņš saka, ka saprot ka ir kļūdījies. Es esot īstā un vienīgā. Piedāvā laboties un mainīties??
Viņš pat sāka, lai dodu viņam vienu gadu, pēc tam viņš atbilstošot manas studijas pat finansiāli. Ir gatavs maksāt un cīnīties par mani.
Teica arī ka ar maniem vecākiem mēģinās saprasties un uzturēt kontaktu. Tikai lai es dodot iespēju viņam pierādīt.
27.08.2015 11:03 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man bija paziņa kura aizgāja prom no viņas sapņu amata studijām tikai dēļ vīrieša! Jo bija apsēsta ar viņu! Pēc tam, vecis pameta jo nevarēja viņu izturēt, viņa atkal centās saiet kopā, pēc tam ņēmās ar citiem un vel psihoja ka nekas ar to citu ar neizdevās jo tam citam nepatika viņas apsēstība ar otru pusi un par daudz bija sacerējusies, beigās muļķe piņņāja ka nekas nav labi, ka vecim viņu nevajag, ka mācības nav un kad mēģināja otro reizi iestāties vairs netika budžetā un naudas lai maksātu ar nav. . Man man viņa bija jātbalsta, lai gan no sākta gala es jau bļāvu pilnīgi ka lai nepamet mācības!
27.08.2015 11:03 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Man ar mācīšanos ir tā, ka naudas nav un budžetu nokavēju. Jāņem studiju kredīts bet galvotāju pagaidām atrast arī nevaru
27.08.2015 11:05 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
Ko lai dara ja viņš saka, ka saprot ka ir kļūdījies. Es esot īstā un vienīgā. Piedāvā laboties un mainīties??


pfff... uz cik ilgu laiku?! nedeelju?!
27.08.2015 11:19 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Cilvēks, kurš traucē tavu izaugsmi nav vajadzīgs.

Otrai pusei jābūt tādai, kura tevi atbalstīs un ļaus augt vai augsiet kopā, nevis bremzēs.

Skolu nepamet, meklē naudu mācībām, bet saki, ka arī attiecības iespējamas un tu viņam dod to gadu, bet pati iesi mācīties, tomēr tiksieties brīvdienās. Kur problēma. vai mācies neklatienē pa brīvdienā un būsiet visu nedēļu kopā.
27.08.2015 11:20 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Manai programmai neklātienes nav.
Viņš vienkārši tagad sola taaaaaadu debess mannu, par ko esmu sapņojusi visas šīs attiecības...
Esmu taa apjukusi, ka gandrīz jau sliecos uz piekrišanu dot iespēju.
27.08.2015 11:26 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Nu nemoki sevi un pasūti tādu dillēs! Pēc gadiem trīsdesmit tu varēsi to nožēlot. Kāda garantija, ka viņš tevi nepamet pēc gada? Un tad nozelosi, ka nemacijies to, ko vēlējies! Īsts puisis tev novēlētu visu labāko, atbalstītu, palīdzētu. Nevis uzstādītu ultimātu: Vai ej mācies un sasniedz visu, ko vēlies vai sačakarē dzīvi ar mani! Tā viņš tev liek izvēlēties. Nu un, ka sola, kad būs tagad ideālas attiecības? Bļāviens attiecības jābūt visu laiku mīļums un viss pārējais! Ne jau tikai, kad redz viņš tev piesola. Tevi normāli čakarē. Gan jau pašam ir kādas problēmas galvā, kad vēlas sabojāt citam dzīvi. Padomā ar prātu nevis sirdi. Viņš tevi nemīl
27.08.2015 11:33 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es neticu, ka baigi kaut kas uzlabosies, zinu, ka gribās ticēt, bet viņam galvenais dabūt tevi pie vietas.

Tad līgums jāslēdz, ka tu pēc gada tiešām iesi mācīties, bet viņš cer, ka būsi visu aizmirsusi un pati jau ieslīgusi rutīnā un nekur neliksies.
27.08.2015 11:33 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Mēs jau nevaram Tevi nekādi ietekmēt. Darīsi tu to, ko pati izlemsi. Tomēr es sliecos domāt, ka atkal apdedzināsies.. Un kāpēc Tu esi nokavējusi budžetu? Ka tik ne viņa dēļ.
27.08.2015 11:36 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
Man ar mācīšanos ir tā, ka naudas nav un budžetu nokavēju. Jāņem studiju kredīts bet galvotāju pagaidām atrast arī nevaru


Es īsti nesaprotu, kāpēc tad Tu maksāji tos 200 EUR, ja sanāk, ka nemaz nevari atļauties studēt? Vai arī tās it tikai atrunas, jo gribi palikt pie šī "lieliskā"vīrieša?

Nu nevajag uzķerties uz skaistiem vārdiem! Viņš vienkārši grib, lai viss notiek pēc viņa prāta un sastāstīs Tev visu, ko Tu gribi dzirdēt.

Tu rakstīji, ka viņaš strādā labā darbā, bet redz ar macībām varēs palīdzēt tikai pēc gada. Tas kārtējo reizi pierāda, ka viņš Tevi tikai čakarē un pēc tā gada nekas nemainīsies.
27.08.2015 11:40 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Ak šie tukšie solījumi, tiešām tici? Ja arī būs kādas izmaiņas, tad visticamāk uz īsu laiku. Ātri aizmirsīsies solījumi un viss ieies vecajās sliedēs. Es jau nesaku, ka visi ir vienādi, bet reti kurš cilvēks spēj mainīties, novērojumi no dzīves!

Varbūt varat atrast kādu kompromisu, varbūt mainiet vidi un pārcelties abi uz dzīvi Rīgā. Pati rakstīji, ka attiecības noplakušas, varbūt jauna vide - kaut kas jauns un savādāks tās spēs uzlabot. :-)
27.08.2015 11:41 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
+++Teressa
27.08.2015 11:45 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
man laikam ir kaitīgi tādas diskusijas lasīt, jo riktīgi sacepjos.. aa, gribas vienkārši sapurināt to meiteni, atvērt acis, taču visa pasaule vaļā un viss vēl priekšā!
Bet nu neko, viņa tāpat izlems pati
27.08.2015 12:02 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Piedāvāju viņam iet uz Rīgu kopā, viņš atteicās.
Vakarā gribu pasēdēt ar draudzeni pie omītes palikt. Jautāja vai viņš var līdz, teicu ka gribu ar draudzeni tikai.
Atbildēja, lai stundas laikā pazvanu ja vēlos viņu, ja ne lai sakramejusi mantas.
27.08.2015 12:03 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ko tur vēl ieteikt - nezinu, visu jau esi izlēmusi. Tikai pēc tam nečīksti, ka "ak dievs, viņš mani piekāsa, viņš meloja, viņš neizpildīja solījumu"
27.08.2015 12:06 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Jēziņ, es par tevi brīnos. Kā sievietes vispār tiek kopā dzīvot ar tādiem smadzeņu čakarētājiem?

Atbildēja, lai stundas laikā pazvanu ja vēlos viņu, ja ne lai sakramejusi mantas.


Viņš tevi terorizēs šitā MŪ-ŽĪ-GI! Līdzko kundziņam kas nepatiks, tā varēsi krāmēt mantas uz liet krokodila asaras. Taisies taču ka tiec, ej studēt!!!

Man šķiet, ka viss, ko tu šeit gaidi, ir kāds komentārs ar "paliec pie viņa dzīvot, dod vēl vienu iespēju", lai tikai tu to varētu darīt, jo visas meitenes, kuras te vēsi domā ar prātu un iesaka iet prom, tu vienkārši neuzklausi!
27.08.2015 12:19 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Viņa vecāki piedāvāja pāris tūkstošus priekš mašīnas lai varu izbraukāt uz studijām un nebūtu jāšķiras.
27.08.2015 12:22 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vai tad jums nebija mocis, trīs mašīnas un kas tur vēl ne?
Un tev kauna nebūtu no viņa vecākiem naudu pieņemt? jēzus.
27.08.2015 12:23 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Bija tas viss. Moci pārdeva divas mašīnas nebraucamas.
Būtu un visu dzīvi justos parādā
27.08.2015 12:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits