Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko domājat?

 
Reitings 1
Reģ: 26.08.2015
Vai tas ir normāli, ka vīrietis nakts vidū pieceļas no gultas, paņem uzvalku un aiziet gulēt uz mašīnu?

Vakarā atnāca mājās nikns, jo viņu piekāsa kolēģis. Staigāja pa māju it kā manis tur nemaz nebūtu, meta lietas ledusskapī, dusmīgā balsī novilka ''paldies par vakariņām'' un aizgāja uz guļamistabu.
Es pajautāju, vai viņš grasās iet gulēt, uz ko viņš atbildēja apstiprinoši. Izslēdzu viņam gaismu un aizgāju uz blakus istabu lasīt, jo bija tikai 10 vakarā.

Tad viņš man sāka rakstīt īsziņas... Ka man par viņu esot vienalga, ka esmu kā siena, ignorēju viņu. Piecēlās no gultas un aizgāja uz mašīnu. Protams, es visu laiku mēģināju ar viņu runāt, kā muļķe skrēju pakaļ, bet viņš tikai grūda mani nost un nevienu vārdu nepateica. Tad atkal sāka rakstīt īsziņas... Tu ar mani nekad nerunā (wtf), šķiramies (esam saderināti), utt. Katru reizi, kad mums ir strīdi, aptuveni 1 reizi mēnesī, viņš uzreiz saka - viss, šķiramies. Esmu jau ļoti nogurusi no šī cirka.

Ap pusnakti viņam palika auksti un viņš atnāca atpakaļ uz mājām. Salabām, it kā. Viņš teica, ka bija ļoti tuvu, lai ietu pie bijušās, jo vismaz viņa viņu saprot (es, acīmredzot, ne).

Tas man ir kā dūriens sirdī, godīgi sakot. Tagad sēžu un domāju, vai tomēr nebūtu labāk šķirties galu galā. Lieki teikt, ka šīs regulārās drāmas manu mīlestību nevairo, drīzāk otrādi. Un tagad šis.

Ar bijušo viņš sarunājas gandrīz katru dienu, jau mēnešiem ilgi. Daļēji es to saprotu, jo pie viņas ir viņa suns, pilnīgi nogriezt sakarus viņi nevar. Bet tad viņa viņam raksta īsziņas par to, ka viņš kādai meitenei bildes laikojis instagramā, prasa daudz naudas sunim, tajā pašā laikā saka, ka suni viņam nekad neatdos, tas esot viņas suns. Viņa ir vēl dramatiskāka, nekā viņš pats.

Vienmēr viņš ar un par šo sievieti runā, salīdzina mani ar viņu (parasti saka, ka esmu kaut kādā ziņā labāka, nevis sliktāka, bet tik un tā, priekš kam visu laiku salīdzināt??), vakar beidzot šis ''biju tuvu iešanai atpakaļ''. Pēc tam sāka atvainoties, vainot sevi, teikt, ka viņam nekādu jūtu nav un nav jau gadus 2 bijis pret šo sievieti (kam es ticu), bet tik un tā...

Cirks, ne attiecības. Ko domājat par šo? Normāli? Nav normāli? Nezinu, ko darīt. Jūtos kā attiecībās ar bērnu, kurš nespēj tikt galā ar savām emocijām. Jāpiebilst, ka visādi citādi vīrietis ir ideāls, ne par ko sūdzēties nevaru, tikai šis viens aspekts...
26.08.2015 14:02 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Protams, ka NAV normāli! Vai nu Tev ir apbrīnojama pacietība, vai... es pat nezinu, neko labu nevaru pateikt.
26.08.2015 14:06 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
jo pie viņas ir viņa suns, pilnīgi nogriezt sakarus viņi nevar

WTF :D :D :D :D
Viņš teica, ka bija ļoti tuvu, lai ietu pie bijušās, jo vismaz viņa viņu saprot (es, acīmredzot, ne).

Lai vācas!
26.08.2015 14:07 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Nav normaali tas, ka pieaugushais probleemas risina kaa beebis, kaa tik kas taa aste gaisaa un prom. Es personiigi ar taadu cilveeku kopaa dziivot nevareetu. Es tavaa vietaa taadaa reizee vinju vispaar iekshaa nelaistu. Aizbulteetu durvis ciet un lai pasalst aaraa un padomaa par savu riiciibu.

Un starp citu - suns jau nu gan nav nekaads iipashais iemesls, lai katru dienu uztureetu sakarus ar bijusho. Buutu vinjiem beerns, taa buutu cita lieta, bet suns.... Kaut kas jau vinjam pret to sievieti tomeer ir.
26.08.2015 14:08 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
es ar tādu kopā nedzīvotu! Cirks ne attiecības.
26.08.2015 14:09 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Viņš teica, ka bija ļoti tuvu, lai ietu pie bijušās

Ja man tā pateiktu, es novēlētu laimīgu ceļu un lai tik skrien. Nu nafig man tādu vīrieti blakus.

Man arī nepatiktu, ka katru dienu jāsazinās ar bijušo. Labi, ir tas suns, bet viņš katru dienu apjautājas kā iet sunim? :D Nu varbūt arī... Bet kāpēc tevi nepārtraukti jāsalīdzina ar bijušo? Es domāju, ka ja tiešām viņam nebūtu jūtu, nu nez vai viņš tev bāztu acīs bijušo, pat sakot, ka tu esi labāka(t)
26.08.2015 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Un starp citu - suns jau nu gan nav nekaads iipashais iemesls, lai katru dienu uztureetu sakarus ar bijusho. Buutu vinjiem beerns, taa buutu cita lieta, bet suns.... Kaut kas jau vinjam pret to sievieti tomeer ir.


+++
26.08.2015 14:10 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Bērnudārzs :D
26.08.2015 14:14 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Šeit es točna laikam uzstādītu ultimātu, es vai bijušā ar suni un viss. Nu nav tas normāli. Es veidoju attiecības ar pieaugušu cilvēku nevis bērnu. Un, ja vēl strīda karstumā pateiktu, ka bijušā ir labāka par mani, tad es arī aizdzītu viņu pie bijušās. Nē, tas man būtu pēdējais piliens un es pārtrauktu attiecības. Nu nekad nevēlētos no sava vīrieša dzirdēt, kanredz bijušā ir labāka. Nē.
26.08.2015 14:14 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ja vīrietis šādi izturētos pret mani un joprojām tādā sajūsmā būtu par bijušo...es ilgi ar tādu kopā neizturētu un noteikti ar viņu neprecētos(minēji, ka esat saderinājušies).
Goda vārds.
Es nevēlētos sev vīru, kurš mani salīdzinātu ar bijušo, runātu par kaut kādu gandrīz iešanu atpakaļ, katru dienu ar viņu uzturētu sarunas utt.
Vienkārši...nē. Man nav vēlmes iesaistīties laulībā ar cilvēku, kurš nav atstājis pagātni pagātnē un kurš pret mani šādi izturas. Nesaprotu, kā tu to spēj izturēt. Manuprāt, tas viss, ko aprakstīji vispār nav normāli. Vismaz, katrā ziņā, man tas nebūtu pieņemami.
26.08.2015 14:14 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vienmēr viņš ar un par šo sievieti runā, salīdzina mani ar viņu (parasti saka, ka esmu kaut kādā ziņā labāka, nevis sliktāka, bet tik un tā, priekš kam visu laiku salīdzināt??), vakar beidzot šis ''biju tuvu iešanai atpakaļ''.

priekškam Tev tas? Es jau sen būtu aizgājusi no viņa, ja man tādi teksti būtu jāklausās... ja jau viņiem ir TIK kopīgs suns, ka nemitīgi jāsazinās un robeža līdz kopā saiešanai ir tik mistiska, tad lai jau... Neuzskatu, ka Tev būtu jādzīvo ar tādu vīrieti, kurš rīko drāmas un cirkus (t)saudzē savus nervus un meklē laimi citur ;-)
26.08.2015 14:16 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Es neesmu tik pacietīga, kā tu - tādas krāšņas epizodes laikā būtu viņu pie bijušās aizdzinusi, vēl naudu etalonam iedotu.
26.08.2015 14:17 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Un vēl tā gulēšana mašīnā...kas par sviestu :D man tas liekas tik kaprīzi un jokaini...apbrīnoju Tavu pacietību ;-)
26.08.2015 14:18 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Damn, es pat neizlasījusi diskusiju sapratu, ka man bilde jāmaina. (t)
26.08.2015 14:19 |
 
Reitings 358
Reģ: 22.05.2013
Vismaz labi, ka glaimo, ka esi labāka par bijušo. Acīmredzot esi ko labāku pelnījusi par viņu, jo pēc tāda biju tuvu iešanai atpakaļ, varbūt, laid lai iet ar.
Un jāpiekrīt Agī - Tev ir apbrīnojama pacietība! ;D
26.08.2015 14:20 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Lūdzu izdari sev pakalpojumu un pamet ;)
26.08.2015 14:21 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Varbūt ir vērta ar viņu izrunāties un saprast ko īsti viņs no tevis grib? Uzvedas gan viņš kā sieviete , bet ir tādi vīriesi, kas grib lai viņus ucina pēc sliktas dienas..
26.08.2015 14:22 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Nu jā, izlasiju velreiz, palaidu garām, ka mēģināji ar viņu runāt...Es ieteiktu pateikt viņam, lai tiek ar sevi galā, jo izskatas, ka cilvēkam kaut kādas dziļas psiholoģiskas problēmas tur notiekās...
26.08.2015 14:25 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Nedaudz pazīstams scenārijs. Es gan ieteiktu, ja attiecības svarīgas, tomēr izrunāties un sastādīt punktus, kas nepatīk, piem., "salīdzināt attiecības un mani ar bijušo ir pilnīgi un galīgi neadekvāti. Arī tad, ja kādā ziņā esmu labāka - esam atšķirīgi cilvēki, šīs ir jaunas un CITAS attiecības. Salīdzināšana pati par sevi norāda uz to, ka neesi ticis pāri iepriekšējām attiecībām. Blā, blā, blā.. Tev kā pieaugušam cilvēkam to vajadzētu saprast/(par citām lietām) respektēt"
Nu, kā ar varbūt lielu bērnu izrunāt visu, pastāstīt, ka cilvēki tā neuzvedas un pa retam, ja tomēr sanāk, atvainojas un cenšas neatkārtot utt. Manuprāt, cilvēkam vajag pastāstīt, ka tas NAV normāli (varbūt pieaugot vai ģimenē pieņemts/atļauts un neapzinās, cik ļoti nepareizi tas ir) un cik grūti un neforši ir dzīvot ar tādu cilvēku. Šādi cilvēki tiešām bieži pat nepamana un neapzinās, ka viņu uzvedība nav pieļaujama. Bieži kā atslēgas vārds strādā tieši "pieaudzis cilvēks/vīrietis", lai izurbjas caur smadzenēm, ka tiešām tie ir bērnu/tīņu gājieni.
Protams, te, Cosmo visām būs "pamet/kā ar tādu var dzīvot/šaumsas/meklē citu utt", bet man mamma mācīja, ka vispirms ir jāmēģina salabot, pirms meklē jaunu. Tas, protams, gadījumā, ja attiecības gribi turpināt un viss ir nopietni, kas pēc fakta, ka esat saderināti, ir noprotams :)
26.08.2015 14:25 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Un par bijušo, noteikti Tev ir tiesības ierobežot viņu kontaktus atsaucoties uz to, ka tā ir viņa pagātne, viņš viņai nav ticis līdz galam pāri, it īpaši, ja kopīgs viņiem ir TIKAI suns.
26.08.2015 14:28 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Protams, te, Cosmo visām būs "pamet/kā ar tādu var dzīvot/šaumsas/meklē citu utt", bet man mamma mācīja, ka vispirms ir jāmēģina salabot, pirms meklē jaunu. Tas, protams, gadījumā, ja attiecības gribi turpināt un viss ir nopietni, kas pēc fakta, ka esat saderināti, ir noprotams


Pilnīgi piekrītu šim. Varu arī piebilst no sevis, ka viņam, protams, būtu jāsapraot, ka problēma nav tevī, bet viņā pašā un viņam ar to jāsāk strādāt. Ja cilvēks negrib, tas gan vare teikt "visu labu".
26.08.2015 14:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits