Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vienīgais

 
Reitings 1
Reģ: 25.08.2015
Sveikas, meitenes!

Veidoju diskusiju, lai nedaudz saprastu pati sevi un uzklausītu viedokļus no malas. Esmu kopā jau 6 gadus ar puisi, kurā iemīlējos vidusskolā. Kopā esam izgājuši ugunij un ūdenim, viens otram esam pirmie un vienīgie. Pirms gada aizbraucām kopā uz citu valsti, kurā mums abiem tagad ir labi darbi.

Puisis ir lielisks, brīnišķīgs, rūpīgs, bet mani tirda vēlme zināt, kā ir tur, ārā? Kā ir ar citiem? Es nekad neesmu iztrakojusies, bijusi kopā ar citiem, tāpēc galvā periodiski ienāk dumjas domas, kuras gan tūliņ cenšos aizraidīt. Puisim šādu domu nav, lai gan arī viņam esmu pirmā (nē, gan domas jau ir, bet viņš vairākkārt teicis, ka viņš būtu laimīgs pavadīt visu mūžu ar mani)...

Mūsu attiecības ir labas, bet mīlestība ir noplakusi, ir pieradums, ir rūpes vienam par otru, bet mēs vēl esam tik jauni! Mani moka ziņkāre, bailes, esmu apjukusi. Šķiet, ka dzīvē ir jābut kam vairāk, ka nevar būt, ka vienreiz esmu iemīlējusies un visa pārējā dzīve būs mierīga...

Kā jūs rīkotos? Visi apkārt man skandina, ka nenovērtējot to, kas man ir, jūtos briesmīgi, bet šī sajūta nepamet...
25.08.2015 21:01 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
ja jūti, ka tas nav tas ko gribi, šķiries. katram jābūt laimīgam, pirmās attiecības ne vienmēr ir laimīgas.
25.08.2015 21:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā jūs rīkotos?

Ar šodienas prātu es vairāk uzticētos sajūtām :) Citādi sanāktu sevis mānīšana :)
25.08.2015 21:14 |
 
Reitings 47
Reģ: 13.08.2015
Sveika!

Precīzi mans stāsts, arī par vidusskolu, tikai attiecību ilgums bija uz pusi mazāks + viņai jau bija bijušas attiecības. Man tās bija pirmās attiecības, biju gatavs nodzīvot visu mūžu kopā ar viņu, savukārt viņai arī bija tādas pašas domas kā Tev, īsti vairs nezināja, ko grib, tāpēc neilgu laiku vairs neesam kopā, arī apkārt viņai saka, lai novērtē to, kas ir (bija).

Ja saproti, ka gribi kaut ko citu, tad šķiries. Iespējams, ja mīlestība ir īstā, pēc kāda laika atkal būsiet kopā.

Veiksmi ;)
25.08.2015 21:15 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Iespeejams, ka taa arii ir - tu nenoveertee, kas tev ir. Ja izshkjirsies, tad iespeejams, ka peec tam, kad buusi izklaideejusies ar ko veelies, sapratiisi, ka shis puisis bija labaakais un forshaakais no visiem, bet tad jau buus par veelu, jo shaubos, ka vinjsh taa seedees un gaidiis, kad tu atgrieziisies.

Tachu, lai ko tu arii izlemtu dariit, pats galvenais - nechakaree un nevazaa aiz deguna labu puisi. Ja neveelies vairs turpinaat shiis attieciibas, taa arii pasaki, bet paari vinjam nedari.
25.08.2015 21:16 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Ehhh, nezinu, kā Tu, bet es labprāt visu, kas ir bijis man iepriekš atdotu par tādām attiecībām kā Tev un gribētu visu dzīvi ar 1 cilvēku nodzīvot! (l) cik reti gan tas notiek mūsdienās, skaisti.
25.08.2015 21:45 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
taa ir tikai zinkjkaare. tu pameegjinaasi citu, sapratiisi,ka kaut kas nav,bet atpakalj celja vairs nebuus.
cilveekiem ir tendence nenoveerteet to,kas ir blakaam un domaat,ka citur zaale ir zaljaaka,kaut gan zaale ir un paliek zaale.
25.08.2015 21:45 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Labākās draudzenes vecāki, cilvēki tuvu 50, ir bijuši viens otram vienīgā sieviete un vienīgais vīrietis viņu mūžā. Tieši pāris dienas atpakaļ draudzenei teicu, cik tas ir skaisti, reti sastopami un gluži kā pasakā. (l)
Protams, izvēle būs jāizdara tev pašai. Novēlu pieņemt pareizo lēmumu! :-)
25.08.2015 21:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
bet mani tirda vēlme zināt, kā ir tur, ārā?


Labāk nezināt reizēm, jo tad kad uzzināsi, tad iespējams gribēsi kaut nezinātu.
Ja mīlestība liekas ka ir noplakusi tad iespējams ir jācenšas to atkal atjaunot it īpaši ja tiešām pašās attiecībās īstu problēmu nav.

Tā interese par tokā būtu ja būtu protams ir ļoti spēcīga, bet tiešām to var nākties vel ilgu laiku pēc tam nožēlot jo atgūt atpakaļ to kas bija var būt pat neiespējami, bet tas arī neizslēdz iespēju ka tomēr atradīsi savu ceļu un pat ko labāku vai vienkārši savādāku priekš sevis.
25.08.2015 21:51 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
taa ir tikai zinkjkaare. tu pameegjinaasi citu, sapratiisi,ka kaut kas nav,bet atpakalj celja vairs nebuus.
cilveekiem ir tendence nenoveerteet to,kas ir blakaam un domaat,ka citur zaale ir zaljaaka,kaut gan zaale ir un paliek zaale.


Sliecos piekrist šim.
Taču, ja tā vēlme uzzināt kā ir ar citiem, ir tik nepārvarama, tad nevazā aiz deguna jauku puisi. Izrunājies ar viņu, nesāc viņu krāpt. Šķiries un trako līdz apnikumam.
25.08.2015 21:51 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Tevis aprakstītā situācija ir līdzīga manējai. Arī viens otram tādi pirmie nopietni, satikāmies vēl pusaudžu vecumā. Nenoliegšu, ka arī man kādreiz ir bijušas domas iz sērijas "nu diez, kā tad būtu ar citiem" utt. Bet, ja jau esošajās attiecībās viss ir kārtībā, mēs kopīgi attīstāmies un raugāmies ar vienotu skatu nākotnē, tad kāpēc mest to visu, kas uzcelts, pie malas tikai tādēļ, lai pamēģinātu ko citu? Nu kas tur reāli citādāks varētu būt? Sekss ir un paliek sekss, un, ja esmu ar to apmierināta esošajās attiecībās, kāpēc gan tiekties pēc kā cita, zinot, ka nekas diži atšķirīgāks tur nebūs? :D
25.08.2015 21:59 |
 
Reitings 47
Reģ: 13.08.2015
Nu jau ar bijušo spriedām par šo tēmu - ja tagad neiztrakojas vai neizbauda jaunību, vai palielinās iespēja, ka vēlāk, kad, piemēram, cilvēki ir apprecējušies, viens no tiem grib saprast, kā ir ar citiem cilvēkiem un sākt krāpt?

Gan jau tas ir atkarīgs no paša cilvēka. Manuprāt, ja mīli otru cilvēku, tad ir pilnīgi vienalga un neinteresē "cita zāle, citi ūdeņi"
25.08.2015 22:19 |
 
Reitings 252
Reģ: 12.12.2014
Vai Tev liekas, ka pasaulē ir kāds labāks par viņu?
25.08.2015 22:21 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
ja tagad neiztrakojas vai neizbauda jaunību, vai palielinās iespēja, ka vēlāk, kad, piemēram, cilvēki ir apprecējušies, viens no tiem grib saprast, kā ir ar citiem cilvēkiem un sākt krāpt?


A ko nozīmē izbaudīt jaunību? Pārgulēt ar maksimāli vairāk džekiem? Vot, šito es nekad neesmu sapratusi! Lai gan, kā jau minēju, attiecībās esmu kopš pusaudžu gadiem, esmu paspējusi gan kārtīgi izballēties, gan visādi citādi baudīt dzīvi. Attiecības jau neuzliek apkārt būri, kas automātiski tevi padara vecu un neinteresantu. :D
25.08.2015 22:23 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Man arii parasti saka, ka manas shii briizha sajuutas ir taadas, kaadas taas ir, jo vinsh ir mans pirmais un vieniigais (5 gadi kopaa, bet vinam gan ir bijushas paaris draudzenes pirms manis). Un zini kaa tagad ir? Es saprotu, ka muusu attieciibaas nekad nebija viss tik ljoti labi, kaa es biju domaajusi no saakuma. Jaa, vinsh ir labs cilveeks, lielisks draugs, ljoti labs cilveeks, nu super dzeks, bet laikam nav mans. Ir jau taads pieradums, atsvaidzinaat to kas bija jau kaadu gadu ir neiespeejami, cik reizes nav meeginaats... Es jau cieshos cieshos, plaanoju to shkirshanos, juutos kaa ljaunaa, jo sanaak jau arii taada vazaashana aiz deguna (lai gan vinsh nojaush, pirms 2 meeneshiem arii meeginaaju shkirties, bet kaut kaa apraudaajaamies abi un nekas tur nesanaaca), bet nevaru sanjemties. Es pat neko iisti nevaru ieteikt, piedod :D
25.08.2015 22:26 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Mēs arī esam kopā jau 6 gadus un viens otram pirmā lielā mīlestība. Man arī ir bijušās šādas domas, bet tad padomājot par to visu skaisto un labo, kas man ir šobrīd, saprotu, ka ne pret ko to nemainītu. Uzskatu savas attiecības par vērtību un atrast īsto cilvēku sev blakus, manuprāt, ir liela laime. Protams, ja tu esošajās attiecībās neesi īsti laimīga un nav sajūta, ka vēlies ar šo cilvēku pavadīt visu dzīvi, tad tas ir savādāk. Bet kā jau meitenes teica, paturi prātā, ka atpakaļ ceļš pie šī puiša iespējams tev vairs nebūs.
25.08.2015 22:29 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
demoiselle, ja jūti, ka nav un nebūs, tad nemoci sevi. Šķiršanās vienmēr ir grūts un sāpīgs process, bet, ja tu esi pārliecināta par savu lēmumu, tad ir jāmēģina būt stiprai un pielikt punktu. Kas tieši tev šķiet visgrūtākais? Bailes kāda būs dzīve turpmāk? Nevēlēšanās sāpināt otru? Bailes no otra reakcijas?
25.08.2015 22:35 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
A ko nozīmē izbaudīt jaunību? Pārgulēt ar maksimāli vairāk džekiem? Vot, šito es nekad neesmu sapratusi!
+

Ja vairs neko nejuuti, tev nav jāturpina attiecības tikai tāpēc, ka tā liekas pareizi, Bet manuprāt, tā ir vienkārši ziņkārība, un tas dēļ nevajag sabojāt visu.
25.08.2015 23:06 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Ja galīgi vairs nav jūtu, tad ir jāšķiras. Laid vaļā puisi un ej izskrieties. Bet pamest visu tikai tāpēc, lai uzzinātu, kā ir ar citiem... Ja jūtas ir, labāk enerģiju velti attiecību uzlabošanai. Nav jau nekāds noslēpums, ka attiecībās mēdz iezagties rutīna un pieradums, bet, ja attiecības ir stabilas, ir jūtas un divi cilvēki kopīgi raugās nākotnē, var taču nedaudz pacensties un izkrāsot ikdienas dzīvi.

Katrā ziņā es pievienojos jau te izskanējušam viedoklim, ka izskriesies un tad tikai novērtēsi savu draugu. Tagad tev liekas, ka tā tam ir jābūt, ka puisis par tevi rūpējas, apčubina un mīl. Paskriesi, ieraudzīsi citus un varbūt vēl ar varu būs no otra jāvelk ārā tas, ko tagadējais tev dot aiz tīras mīlestības.
25.08.2015 23:16 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
Tu nespēj novērtēt to, kas tev ir.
26.08.2015 17:49 |
 
Reitings 150
Reģ: 21.05.2015
Tev paveicās, bet, iespējams, tu to nenovērtē. :) Ptms, ja viņš vairs nepatīk un esat izmēģinājuši viskautko, lai attiecības uzfrišinātu, tad jāšķiras :D
Esmu attiecībās no 18 g.v., nu jau 11 gadus, ik pa laikam uznāk domā- kā ir tur ārā, bet pasaulē, kurā jau tā nav stabilitātes, visi viens otru nodod, es izvēlos palikt pie cilvēka, kas tik ilgus gadus ir bijis ar mani kopā.
Varbūt atrodi sev kādu nodarbošanos, hobiju, būs laiks padomāt, ko tu īsti vēlies. Es tā daru :D
26.08.2015 18:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits