Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sports

 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Esmu pa vakariem sākusi iet garākās pastaigās. Patīkama lieta.
Bieži arī izbraucam pie dabas kaut kur pastaigāties,kad galu galā sanāk nostaigāt vairākus km.

Esmu pamanījusi interesantu lietu, bet nepatīkamu - pēc staigāšanas man kājās un mugurā, vairāk uz augšdaļu, tā kā smeldz (nē,tās nav sāpes). Jūtos kā tāda saspīlēta, sasprindzināta. Un no tā,ka ir muskuļos tādas sajūtas, man spiedoša sajūta uz sprandu un tālāk uz galvu aiziet + krūšu kurvī ir smagums. Domāju,ka moš sirds vainīga, lai gan ar to man problēmu taču nav un muskuļi jau no tā nebūtu saspīlēti.
Lai arī magnijs ir normā, pēc farmaceites ieteikuma padzēru to,bet kaut kāda nepatīkama sajūta pēc tā palika.
Atnāca viena paziņa,kas ir mācījusies medicīnu un veic masāžas, pamasēt man muguru, sprandu. Savādi,bet man mugura vēl vairāk sāka sāpēt.
Tāds kā apburtais loks manī ir sanācis.

Kādai varbūt ir idejas, kā varu sev visu šo murgu atvieglot?
Uz pretsāpju zālēm nav vēlme sēdēt.
23.08.2015 20:34 |
 
Reitings 77
Reģ: 23.08.2015
Sveika, šeit noteikti nav īstā vieta, kur meklēt palīdzību, pat ja es mācos par fizioterapēti un sporta treneri, es tev nespēju neko ieteikt, nevaru noteikt tev diagnozi. Ieteikt tev var vis kaut ko, bet tas var beigties arī nepārāk labi. Ir tik daudz smalku lietu mūsu organismā, bet ļoti nozīmīgi tas, ko mēs darām ar to. Iesaku apmeklēt fizioterapētu.

P.S. Tu man vari uzrakstīt privātu vēstuli, varam parunāt, izrunāties, bet ja neesmu klātienē un neredzu - tad reiķinies, ka iemesli kāpēc tā ir - ir nežēlīgi daudz.
23.08.2015 20:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits