Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ir jēga studēt medicīnu vai nē?

 
Reitings 9
Reģ: 19.07.2014
Labvakar! Iestājos RSU Sarkanā Krusta Medicīnas Koledžā par māsas palīgu. Man ir pamatskolas izglītība. Studiju ilgums ir viens gads un beigās es saņemšu otrās kvalifikācijas līmeni. Ko tas īsti nozīmē? Kāda man izglītība skaitīsies? Un vai es varu iet studēt turpat vai arī kur citur ar šādu izglītību un pretendēt uz pirmo augstāko izglītību? Es īsti nesaprotu un man neko skolā nepaskaidroja! Vai arī lieki izmests gads un skaitīsies tā pati pamatskolas izglītība?
22.08.2015 23:23 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu,ja vien tu tā viena gada laikā nekārtosi visus piecus vai cik tur vidusskolas eksāmenus, tad tev nebūs vidējās izglītības, nē.
22.08.2015 23:32 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Un vai es varu iet studēt turpat vai arī kur citur ar šādu izglītību un pretendēt uz pirmo augstāko izglītību?


Tev ir pamatskolas izglītība- t.i.9.klases & vismaz 18.gadi? Vismaz tā es sapratu izlasot programmas aprakstu. Manuprāt 1.līmeņa profesionālajai augstākajai izglītībai ir nepieciešama vidusskolas izglītība. Ja tev tādas nav tad vari mēģināt meklēt profesionālās vidējās izglītības programmas, kur ir iespējams gan kļūt par māsas palīgu, gan iegūt vidējo izglītību.
23.08.2015 00:03 |
 
Reitings 9
Reģ: 19.07.2014
Jā, man ir 18. Vai var darīt tā, ka pabeidzu māsas palīgu un tad uzreiz eju par māsu vai galveno māsu, kur ir 3 gadi jāmācās? Vai arī man atteiks, jo nav vidējās izglītības?
23.08.2015 00:13 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Nu cik skatos, tur arī prasa vidējo izglītību... Piem. šeit:
http://www.rsu.lv/studiju-iespejas/pamatstudijas/medicinas-un-veselibas-aprupes-studiju-programmas/maszinibas-1-limena-profesionala-augstaka

Nu pagaidām labākais variants, ko man google izmet tavai situācijai ir šis:
http://www.rmk1.lv/index.php/studiju-programmas/professionala-videja-izglitiba#zobarsniecibas-masa
Zobārstniecības māsa + vidusskolas izglītība =2 gadi

Un tad vari doties uz māszinībām un iespējams studēt 2 gadus, jo tev iepriekš jau būtu kvalifikācija "zobārstniecības māsa".
23.08.2015 00:30 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Būs tev arodizglītība un viss. Uz citām studiju programmām varēsi tikai tad, ja būs vidējā izglītība.
23.08.2015 00:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)