Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribu pārmaiņas matiem - vajag viedokli no malas!

 
Reitings 262
Reģ: 04.01.2013
Neesmu vēl pietiekami drosmīga, lai liktu cosmo savu bildi :D , bet situācija sekojoša - man ir apmēram līdz lāpstiņām gari mati, viena garuma un ļoti smalki. Visam kronis ir tas, ka seja ir apaļa un līdz ar to vajadzētu pakāpi, lai seja būtu kaut cik ierāmēta, bet friziere ieteica pakāpi negriezt dēļ tā, ka mati ir ļoti smalki un ar pakāpi tur vispār nekā nebūs.. Bet ar taisniem, vienāda garuma matiem tas skats tāds - nekāds.. Varbūt ir kādi ieteikumi, kā griezt? :) pati vēlējos long bob - kur aizmugurē mati īsāki un priekšā garāki, bet nezinu vai tas būtu īstais griezums apaļo seju īpašniecēm :/
19.08.2015 16:25 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
tas, ko aprakstīji ir karē. long bobs ir visi viena garuma.
19.08.2015 16:27 |
 
Reitings 97
Reģ: 06.11.2012
Tu tikko aprakstīji manu matu struktūru un garumu un pat friziera ieteikumu.. spociigi.. :-D
Un es arī domāju oar karē
19.08.2015 16:47 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man arī smalki mati un izcili apaļa seja :D Pašai bildēs patīk kā izskatās matu garums nedaudz pāri žoklim. Bet man mati sprogojas. Tagad izauguši līdz pleciem un nevaru sagaidīt kad beidzot tiksu pie friziera un nogriezīšu īsākus :)
19.08.2015 18:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits