Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kurš lielāks egoists...

 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Esmu kopā ar savu draugu jau gandrīz 2 gadus. Joprojām nevaram viens otram "pieslīpēties" un sāku domāt - vai vispār vajag? Jūtas un viss pārējais mums ir, trūkst saprašanas, atbalsta, kompromisa... Viņš vēlas apprecēties un bērnus tagad, bet es vēl labprāt dažus gadus strādātu, attīstītos profesionāli, atpūstos, baudītu dzīvi. Viņš nav gatavs pat uz sarunu par to, ko vēlos es. Es tikai dzirdu no viņa puses "es gribu, man vajag" un, kad saku, ko vēlētos, egoiste izrādos es. Protams, esmu laimīga, ka man viņš ir, bet dažreiz šķiet, ka viņš vēlas, lai es pakļaujos viņam visā, ka man nav nekādas izvēles iespējas... Tas ir arī mazākās lietās - viņš izvēlas visu - kā man ģērbties, cik ilgi satikties ar draudzenēm, vai strādāt, kad doties atvaļinājumā, utt. Viņš ir izteikti vīrišķīgs, stingrs, bet tajā pašā laikā ļoti mīl mani. Tad jautājums jums, meitenes, - cik daudz jūs esat pielāgojušās vīrietim? Es baidos pazaudēt sevi attiecībās ar viņu, būt pilnībā atkarīga, kad to saku viņam, tas tiek uzskatīts par neuzticību un nepārliecību savās jūtās pret viņu. No tā mums rodas problēmas, man pat paliek bail viņam ko jautāt, jo zinu, kāda būs reakcija un neapmierinātība par manu vēlmi vai izvēli! Bet varbūt es esmu tā egoiste, jo tomēr man ir manas lietas, kurās arī nevēlos baigi piekāpties vai kuras atstāt... :-/ es tomēr cenšos pārliecināt viņu, ka es varu apvienot savas intereses un vēlmes ar attiecībām, bet viņš pat negrib to dzirdēt...
17.08.2015 14:14 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
viņš izvēlas visu - kā man ģērbties, cik ilgi satikties ar draudzenēm, vai strādāt, kad doties atvaļinājumā, utt.


Šis vispār nav ok, nevienās attiecībās tā nevajadzētu būt.
17.08.2015 14:16 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
+++ chérr

Par savām attiecībām man grūti spriest, jo kaut kā neesmu novērojusi nekādus izteiktus egoismus ne no drauga, ne no savas puses...jā, mums katram ir lietas, no kurām negribam un negrasāmies atteikties, bet nav tā, ka uzspiežam otram kaut ko vai nosakām kas kuram jādara vai nav jādara utt. Es varbūt biežāk kļūstu egoistiska un kaprīza, kad sāku pārmest par uzmanības trūkumu vai ka gribu laiku pavadīt kopā un ka trūkst tas, šitas un vēl kaut kas...bet nu tas parasti nav bez iemesla :-P
17.08.2015 14:22 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
++++ cherr
Autoritārs tipiņš :)
17.08.2015 14:22 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
chérr, nu tas drīzāk izpaužas tā - es saku, ka būšu aizņemta ar draudzeni līdz 17:00, bet reāli sanāk aizsēdēties un es atvados 17:30 un viņš ir neapmierināts, ka es neesmu mājās, tad kad es teicu, saka, ka es par daudz tiekos ar draudzeni. Vai - staigājam pa veikaliem un man patīk viena kleita, bet viņam cita un vienīgais variants ir iegādāties tikai to, kas patīk viņam un punkts, viņš pat dzirdēt negrib, ka man tā otrā varbūt neder vai ne pārāk patīk!
17.08.2015 14:23 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Autoritārs tipiņš


Un ko ar tādu darīt, ja negribas zaudēt?
17.08.2015 14:25 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nekas cits jau neatliek kā pieņemt vai karot nemitīgi :D
17.08.2015 14:28 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Tad jautājums jums, meitenes, - cik daudz jūs esat pielāgojušās vīrietim?


Nevar teikt, ka kaut kā īpaši esmu pielāgojusies, bet man ir skaidrs, ka mans vīrs ir greizsirdīgs, ietiepīgs, paštaisns un principiāls. Tā nu ir un tur neko nevar darīt. Viņš man ir pielāgojies tādā veidā, ka ir daudz maz sapratis, ka viņš man noteikumus nediktēs un kontroles pār mani viņam nav un nebūs.

Kad šādas lietas ir noskaidrotas, dzīvot ir daudz vienkāršāk.
17.08.2015 14:33 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja mīlestība liela, vari mēģināt audzināt :)
Ja jaucas par daudz tavā telpā, tā arī pasaki, ka jomas x, x, x ir tava personiskā telpa un nevēlies, ka viņš tur kaut ko nosaka vai regulē. Un strikti pie tā turies un nepiekāpies. Ja viņš turpina jaukties tavā privātajā telpā, tad pasaki, ka jauksies viņa telpā pretī. Pamēģini viņam sākt izvirzīt pretenzijas pret to, ko viņš ģērbj, kur iet, utt. Kad viņš tev pateiks, ko par to domā, piedāvā vēlreiz vienošanos- ka jomas x, x un x, jums abiem būs tās, kur otrs iekšā nejauksies.
Ja šis nestrādā, tad visdrīzāk viņš ir nelabojams.
Bet no otras puses- cik tālu aiziet viņa pretenzijas? Līdz nopietnam strīdam vai vienkārši viņš izsaka domas? Var jau būt, ka vienkārši liels pļāpa un viss, kas galvā, tas uz mēles un nemaz nav vērts ņemt galvā visas piezīmes.
17.08.2015 14:33 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
viņš izvēlas visu - kā man ģērbties, cik ilgi satikties ar draudzenēm, vai strādāt, kad doties atvaļinājumā, utt.


Šis vispār nav ok, nevienās attiecībās tā nevajadzētu būt.

+++
diezgan šausmīgi vispār. Izskatās, ka čalis vispār nav pārliecināts par sevi, un 100%, ka ar bērniem grib tevi vienkārši piesiet pie mājas, tas arī viss.
17.08.2015 14:37 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Manaas attieciibaas nekaa taada nav. Nedomaaju, ka kaads ir kaadam pielaagojies, ja mums kaadreiz ir dazhaadi viedoklji par kaut ko, vienmeer speejam atrast kompromisu.

Taa neizklausaas peec miilestiibas, driizaak pec kaadas diktatuuras. Tu neesi vinja verdzene, lai vinjsh kontroleetu katru tavu soli. Tam buutu jaapieliek punkts.
17.08.2015 14:40 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
teika_spolite, ja es teiktu, ka joma stils un apģērbs ir joma, kurā viņš jaukties nevar, tad viņš nepiekristu un teiktu - Tu vilksi tikai to, ko es vēlos. Un nav jau tā, ka es briesmīgi ģērbjos un viņš ir modes eksperts :-D
Man pret viņu nav nekādu pretenziju vispār! Man vienalga, ko viņš ģērbj, kur iet - es esmu apmierināta ar viņu un nav intereses kontrolēt!
Pretenzijas aiziet līdz skandālam, viss, ko viņš saka man ir jāuztver nopietni un kā pienākums (t)
Bet reāli iet prom no viņa negribu tikai šo iemeslu dēļ, jo citādi viņš ir super, bet nu tas ego... Nezinu, kā tikt galā :-/ mainīties viņš nemainīsies un to ir arī teicis. Absolūti izveidojusies personība.
17.08.2015 14:41 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vai - staigājam pa veikaliem un man patīk viena kleita, bet viņam cita un vienīgais variants ir iegādāties tikai to, kas patīk viņam un punkts, viņš pat dzirdēt negrib, ka man tā otrā varbūt neder vai ne pārāk patīk!

šis man liktos par traku... ok, ja esmu neizlēmīga un jautāju savam draugam viedokli par to, kura kleita viņam labāk patīk un man labāk izskatās utt, tad jā, pirkšu to, kuru viņš akceptēs, ja akceptēs...bet tā, ka manā vietā izvēlas man kleitu, kuru es negribu, tas būtu par daudz (t)
17.08.2015 14:43 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
man laikam nebútu pa celjam ar vírieti, kura velmes nesakristu ar manám un kompromisu vietá spiestu darít tá ká vinjsh vélas. un ja vél kontrolétu apgérba zinjá.... par laimi, mums pa lielam viss sakrít, gan doma, kad bérnus, kad máju, gan atvaljinájumu idejas...
17.08.2015 14:43 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
viņš izvēlas visu - kā man ģērbties, cik ilgi satikties ar draudzenēm, vai strādāt, kad doties atvaļinājumā,

Kā tik tālu var aizdzīvoties vispār?
17.08.2015 14:49 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
bet tā, ka manā vietā izvēlas man kleitu, kuru es negribu, tas būtu par daudz


Nu man tādu ir daudz...(t)

Skaidrs, tad ne man vienai šis viss jau šķiet par traku, un diemžēl - jo tālāk ejam, jo grūtāk ir atrast šos kompromisus un ir ļoti žēl, jo cilvēks man tiešām ir dārgs un tuvs...
17.08.2015 14:50 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka Tev tas pašai iet labi pie sirds, pretējā gadījumā sen jau būtu tikusi galā.
17.08.2015 14:50 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
jacky - nu labi, par kleitām tas vēl tā...vari jau mēģināt vispār atteikties pirkt kleitu, ja nevari dabūt to, ko Tu gribi... bet vispār, ja jau viņš Tevi tik ļoti mīl, kā saki, tad viņam būtu jāgrib, lai esi priecīga un jāpilda Tavas vēlmes, nevis jāuzspiež savas... nelīmējas kopā man kaut kas (t)

Bet nu tas, ka neattiecas uz kleitām, kaut kādi nopietnāki lēmumi, viņš tos pieņem vienpersoniski bez Tevis? Vai pajautā, bet tāpat izdara pa savam?
17.08.2015 14:54 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
ctn, neiet pie sirds, tāpēc arī daudz skandālu, strīdu un jautājumu.
17.08.2015 14:55 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
TAS NAV LABI. NEMAZ.
17.08.2015 15:07 |
 
10 gadi
Reitings 4002
Reģ: 02.01.2011
tu jau esi pielāgojusies vietai zem viņa tupeles. skumji, ieteiktu pēc iespējas ātrāk atgūt kontroli pār savu dzīvi.
17.08.2015 15:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits