kā?

 
Reitings 47
Reģ: 19.10.2014
Īsti neizprotu cik tas ir normāli.... vai tas nebojā attiecības.... vai tās vispār ir normālas attiecības ....

Piedzima mazais .. un viss mainījās .... man ar sievu vairs tikpatkā nav kopīga laika.. vispār pat tā aci pret aci tiekamies ļoti maz...

katru darbadienas rītu ceļos 6.30 lai pagatavotu sev un sievai brokastis ap 7.00 gatavas un ēdu bet sieva nereti tad baro mazo un pie galda nemaz nav ..... 8.00 braucu uz darbu - darbā esu 9.00-18.00 .... mājās pārodos tik ap 19.00 - kamēr pagatavoju vakariņas jau teju 20.00.... un atkal nereti sieva baro mazo vai nēsā pa rokām un pie galda nemaz nav .... tākā man ir caurs miegs kamēr mazais pa naktīm vairākārt jābaro guļam atsevišķi .... guēt eju īsi pirms 22.00 jo ilgi kamēr aizmiegu....
Brīvdienās braucu iepirkt pārtiku un visko mājai..... plauju pagalmā zāli (ikned''elas pasākums ja nav ziema) utt....
Tad nu beigās sanāk dienās un maktis nereti ar sievu aci pret aci vispār tikpatkā nēesam....

Tas tākā normāli? darbadienās tik buča kad eju uz darbu un atnāku mājās ... brīvdienās labi ja sakrīt ka varam kaut 1 ēdienreizi paēst mājās kopā.... ārpus mājas kopīgi vis[ār nesanāk izbraukt..... pat neguļam kopā
13.08.2015 19:07 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nu, turpini sēdēt savā virtuvē, ēst ar bērnu rokās un visu nakti mīlēt savu veci! Ne visas sievietes gūst laimi raugoties uz vīrieti, kurš ņaud kā otrs bērns par savu UD pilnīgi ignorējot faktu, ka arī viņam ir pienākums ar bērnu auklēties. Tev der tups vīrietis mamuta nesējs, kurš bērnu neauklē, jo domā, ka viņu savainos - bet citām sievietēm ir citas vajadzības - strādāt ir vieglāk nekā bērnu auklēt - monotoni un rutinizēti, visu laiku tupot mājās, 4 sienās.
14.08.2015 15:40 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Tāpēc nav ko taisīt bērnus :D
Es negribu vispār bērnus, labāk atpūsties ( gulēt).
14.08.2015 15:40 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
monotoni un rutinizēti, visu laiku tupot mājās, 4 sienās.

Kapec tupet majas ar bernu ir norma? Nav taču jatup majas ja to negribi, OK varbut ziema (lai gan ari ne par mani),bet tagad vasara, Kapec?
14.08.2015 15:53 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Stella un kas tev liedz strādāt. Strādā.tikai lūdzu nevairojies.
14.08.2015 15:55 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Dzive pec berna neapstajas, tam es piekritu, tapat ari tam , ka ar attiecibam ir jastrada abiem , lai tas saglabatu. Saja stasts man izskatas , ka mammai bebukins ir visa pasaule, varbut tas paries, nenolaid rokas.
14.08.2015 15:59 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Cik briesmīgi uzskati, ka tad ja ir bērns tu tupi tikai mājas un virtuvē. Vai to kā pašam laika sev nepaliek.

Bērni nav šķērslis , ir laika gan sev,gan bērniem gan visām citam.
Nedēļas nogales vispār mājas netiek sēdēts.
14.08.2015 16:00 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014


Vai ne :)
14.08.2015 16:02 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Powerpopgirl, necenties skaidrot, te Stella visu tava vieta apceres.:-D
14.08.2015 16:03 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Powerpopgirl - par vēlu, jau esmu sevi sen kā pavairojusi. Starpība starp tevi un mani ir tāda, ka es nepiemēroju visām sievietēm savu tiešām ideālo bērnu. Kurš vispār nesagādāja nekad un nekādas problēmas.

Es lieliski saprotu, ka sievietei var gribēties laiku sev, var būt negribēšana ar bēŗnu uz rokām ēst, var būt nogurums no rutīnas, jo bēŗns lielu dažādību var nesniegt, jo ne visi bērni ir rāmi un mierīgi. Īpaši, ja bērns tiek barots ar krūti. Tāpat, nav zināms vai sievietei bijušas smagas dzemdības, bet varbūt viņai ir kādi citi iemesli kādēļ viņa norobežojas no vīrieša.
Viņiem ir jārunā un jāmaina dienas režīms - nevis sievietei jāsamierinās ar to, ka vecis tikai iet uz darbu un turpina gribēt visu citu. Darba apmeklējums nav varoņdarbs un nav nekāds attaisnojums kādēļ nevarēt darboties ar bērnu. Uz darbu iet visi normāli cilvēki darbspējīgā vecumā.

Un ir bērni, kuri ir šķērslis gan braukšanai sabiedriskajā, gan sēdēšānai kafejnīcā. Mans tāds nebija, Wee mazais nebija, Tavs nebija - bet ir bērni, kuri raud, kurus moka kolikas, kurus baro pēc pieprasījuma udc., udc.

Kā sievietei, kurai ir bērni, tev vajadzētu saprast, ka pasaule nav nedz balta, nedz melna - tā ir raiba. Un cik cilvēku, tik dažādu gadījumu un situāciju kopumā. Pat pie vieniem un tiem pašiem pamatapstākļiem.
14.08.2015 16:17 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Pirmajos mēnešos bērns tikai guļ


Bet jau pēc šī tava aplamā apgalvojuma ir skaidrs, ka tavas zināšanas aprobežojas tikai ar tavu degungalu.
14.08.2015 16:19 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Vēlreiz saku bērns nav šķērslis, šķērslis ir pats vecāks, kurš uzskata bērnu par šķērsli.
Visi bērni raud, vai dažreiz sabiedriskajā vietā nemāk uzvesties.Bet tas nenozīmē, ka jāieslēdzas 4 sienās.Un kur nu vēl jānoslēdzās no otrās pusītes.


Nekur netiku minējusi ka man bērni nekad neraud, ka viņiem kolikas nav bijušas, ka man nav bijušas negulētas naktis utt.

Meitiņa pirmās nedēļas katru vakaru vismaz 3h no vieta sraudāja dēļ kolikām.Visu to laiku viņu nēsāju uz rokām un visādi mēģināju palīdzēt.protams ka nebija viegli, bet tāpēc nenoslēdzos prom no mīļotā un ar viņu nebeidzu runāt.

Puika ar tagad vēl naktīs ceļas, kad bija maziņš cēlās ik pa 45 minūtēm.Un tad tikai miegā varēju dabūt pie krūts pieliekot.bet tikuntā tādu elementāru lietu kā sev pagatavot brokastis spēju.

Kā jau iepriekš teicu, problēma ir attiecībā sun nespējā (vai nevēlēšanās) laiku sadalīt tā, lai visi ģimenē būtu laimīgi.

nedomāju ka forumi ir vieta kur jārisina ģimenes problēmas.Tās ir jarisina sarunājoties.Jo kas tās par attiecībām, ja divi pieauguši cilvēki nespēj savā starpā sarunāties un izrunāt visu kas nepatīk?


kā arī tiku minējusi ,ka pēc pirmā bērna neko 2 mēnešus nespēju darīt, visur mīļotais vīrietis palīdzēja.Bērns nebija no mierīgajiem, dzemdības smagas.
bet tāpēc es vīrietim neliku justies atstumtam un neievērotam.
Meitiņas dzemdības bija superīgas, tāpēc likā ska varu kalnus gāzt.tāpēc darīju visu ko iepriekš.Meitiņa pilnīgi pretēja puikam.Bet daudzko zināju kā labāk darīt.Kā ielikt gulēt ,lai nepierod pie rokām vai to ka var aizmigt tikai pie krūts.

Vnk ja ir šķēršļi, ar viņiem ir jātiek galā, nevis jāčīkst cik viss ir slikti.

ka tavas zināšanas aprobežojas tikai ar tavu degungalu.

atvaino, bet vairāk tas attiecas uz Tevi.
14.08.2015 16:57 |
 
Reitings 2
Reģ: 31.07.2015
powerpopgirl nu ko tu vāries un muldi, vienā forumā cepies ka mīļoties neko nepalīdzot mājas un butu labāk bijusi vientuļā māte ,citā atkal brēc cik viss ir ideāli :-D
14.08.2015 17:17 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man jau šķiet , ka absolūti vienalga , kāds ir bērns viss ir galvā un attieksmē . Vienai pasaule grozās tikai ap bērnu, cita izvēlas savādāku modeli, vispirms bija vecāki , tad parādījās bērns .... , bet attaisnojumu negribēšanai ko darīt , var vienmēr atrast. kas grib tas dara un nečīkst , bet nu protams , nabadzītei piedzima bērns un dzīve apstājās , viņai , reāli, nekas nav jādara , bet vēl ir slikti un laika nekam nepietiek ... :D
14.08.2015 17:18 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
maijuks
butu labāk bijusi vientuļā māte

ogo, ko tādu nekad neēsmu teikusi :D.
nu jā ar mīļoto ar gan jau precēšos,lai pēctam varētu izšķirties un beidzot peipildīt savu sapni, un būt vientuļajai mātei :D.
14.08.2015 17:36 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Cik briesmīgi uzskati, ka tad ja ir bērns tu tupi tikai mājas un virtuvē. Vai to kā pašam laika sev nepaliek.



Mums kopsh ir berninjsh dzive ir palikusi 10000000 x interesantaaka. vairaak gribaas kaut ko dariit, izbraukt, redzeet, celjot. Vairaak no maajaam kustos aaraa, daros, taisos, njemos, un es arii maju pati tiiru, taisu eest, un vienmer man ir manikirs, pedikirs. Ar viiru attieciibas palikushas "karstaakas".


Man jau šķiet , ka absolūti vienalga , kāds ir bērns viss ir galvā un attieksmē


ljoti piekriitu shim! atceros, ka skreeju maajas barot beernu, skreju majas ja vinja raudaja (dzivojam pilsetas centraa un viss bija 5 min ar kaajaam), ja 3 bernam jaaeed, tad ap 3 jaabuut majas jo jaa nee vinja raudaas un visi uz mani skatiisies! es biju iedomajusies, ka visi uz mani skatas, ka bernu nevaru nomierinaat, ka vinja raud utt., tas tieshaam bija tikai manaa galvaa!!!! Kad saku pienjemt to, ka visi berni raud un tas nav nekas ipash,tad dzive palika daudz vieglaaka un forhsaaaka.
14.08.2015 17:45 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Baigi neiedziļinājos diskusijā, bet man tomēr liekas, ka daudz ko no te minētā mierīgi var darīt kopā. Ja sieva nevēlas pavadīt laiku/noslēdzas un nepievērš uzmanību, varbūt vērts padomāt par šādas uzvedības iemesliem. Šur un tur dāma ir pieļāvusi kļūdas, bet vīrietis arī visu ir ielaidis jau līdz teju murga stāvoklim.
14.08.2015 18:08 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Visi bērni noteikti neraud, veselam bērnam normālos apstākļos jāraud nav, tas ir galīgi novecojis priekšstats, ka raudāt ir normāli vai pat veselīgi (ala "plaušas vēdina").
14.08.2015 20:53 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
"darbadienās bārnu paņemu uz 30-40min kamēr sieva nomazgājas un reizēm paēd ja nav ēdusi.... brivdienās arī paņemu uz pāris stundām ja sieva vēlas gulēt.. ilgaku laiku man reali nav kad to darīt.. jau aprakstīju savu ikdienas ritmu. Mna jau tā ir gana pienākumi ka pašam ne hobijam ne draugiem vairs nav laika."

a, tu saproti, ka sataisīt brokastis sev, pašam pāēst, aizkratīties uz darbu, nostrādāt dienu, atkratīties mājās, atkal pāēst un 10os vakarā iet gulēt ir daudz VIENKĀRŠĀK UN VIEGLĀK nekā 24/7 ar bērnu ņemties?
pats dienā bērnu uz 30 minūtēm patur rokā, kamēr sieva nomazgājas un čīkst, ka vienam ēst jātaisa :D
15.08.2015 13:40 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Man ir vairākas problēmas ar šo tekstu:
1) Bērna vecums. Pēc šī teksta izklausās, ka tas ir bērns līdz 3 mēnešu vecumam. Tomēr, ņemot vērā iepriekšējo šī paša autora (gan ar citu niku) tēmu par šo tēmu, bērnam būtu jābūt ~8-9 mēnešus vecam. Un man nav nevienam jāskaidro, cik ļoti atšķiras bērni un viņu dienas ritms un aktivitātes šajos vecumos.
2) sievas statiskums. Pēc autora izklausās, ka bērna māte kā vilcieniņš uz sliedēm kursē starp virtuvi un guļamistabu. Viņa pat neiet laukā, dārzā, kur autors 5 stundas katru sesdienu ar manikīra šķērītēm griež zāli, nemaz nerunājot par pastaigām vai ko citu.
3) trijotnes izolētība. nekur nefigurē nedz paplašinātā ģimene, nedz draugi. Izlasot tekstus vispār šķiet, ka šis ir pirmais pāris pasaules vēsturē, kas ir radījuši bērnu un kā nu viņi tagad tiks galā. Aizraujoši kā seriāls LOST! :-D
15.08.2015 13:57 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
trijotnes izolētība. nekur nefigurē nedz paplašinātā ģimene, nedz draugi. Izlasot tekstus vispār šķiet, ka šis ir pirmais pāris pasaules vēsturē, kas ir radījuši bērnu un kā nu viņi tagad tiks galā. Aizraujoši kā seriāls LOST!



:D labi pateikts :D
15.08.2015 14:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits