kā?

 
Reitings 47
Reģ: 19.10.2014
Īsti neizprotu cik tas ir normāli.... vai tas nebojā attiecības.... vai tās vispār ir normālas attiecības ....

Piedzima mazais .. un viss mainījās .... man ar sievu vairs tikpatkā nav kopīga laika.. vispār pat tā aci pret aci tiekamies ļoti maz...

katru darbadienas rītu ceļos 6.30 lai pagatavotu sev un sievai brokastis ap 7.00 gatavas un ēdu bet sieva nereti tad baro mazo un pie galda nemaz nav ..... 8.00 braucu uz darbu - darbā esu 9.00-18.00 .... mājās pārodos tik ap 19.00 - kamēr pagatavoju vakariņas jau teju 20.00.... un atkal nereti sieva baro mazo vai nēsā pa rokām un pie galda nemaz nav .... tākā man ir caurs miegs kamēr mazais pa naktīm vairākārt jābaro guļam atsevišķi .... guēt eju īsi pirms 22.00 jo ilgi kamēr aizmiegu....
Brīvdienās braucu iepirkt pārtiku un visko mājai..... plauju pagalmā zāli (ikned''elas pasākums ja nav ziema) utt....
Tad nu beigās sanāk dienās un maktis nereti ar sievu aci pret aci vispār tikpatkā nēesam....

Tas tākā normāli? darbadienās tik buča kad eju uz darbu un atnāku mājās ... brīvdienās labi ja sakrīt ka varam kaut 1 ēdienreizi paēst mājās kopā.... ārpus mājas kopīgi vis[ār nesanāk izbraukt..... pat neguļam kopā
13.08.2015 19:07 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Cupakabra, arto gribēju pateikt kā man bērni nesagādā problēmas.

Nu tad priecājies. Bet tu neesi autora sieva. Iespējams,ka viņa netiek galā, bet vecis tikai ņerkst un skuj zāli.:D
vispār šīs tēmas atkal un atkal atkārtojas un man jau riebjas lasīt reizēm, bet es lasu un šoreiz man gribētos citēt Valdi Artavu: "Ir viegli biedru kritizēt, daudz grūtāk biedru saprast!"
Var jau bakstīt ar pirkstu otram un teikt,ka viņi ir tik slikti vecāki, netiek galā un tā un šitā, bet nu...uz vienu pieredzi, kur viena skrien kā dulla pa māju, ēdot ar bērnu rokās un gan jau sēžot uz poda ar bērnu rokās, nav adekvāti balstīties un teikt,ka tā ir jāvar visiem un visām.
Dzīve ir dzīve un gadās visādi. Tāda šaura un kantaina domāšana man neliekas nekas veselīgs.
Nu ja bērns ir problēmaun tādas rada,tad nav ko bērnus taisīt.

nu tu esi ļoti gudra sieviete. :-Dnoteikti uzreiz vieglāk palika un vari droši aiziet un uzsist sev uz pleca par to,ka esi tik vienreizēja un neatkārtojama un tik pareiza. :-)
14.08.2015 12:14 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Tāpēc vissvarīgākā ir komanda. Vīrietis un sieviete ir komanda. Ir jāmācās sastrādāties, sniegt viens otram atbalstu un uzturēt šo saikni savā starpā. Lielākā daļa mani tagad noraks, bet es par spīti nogurumam un salauztajam ķermenim neaizmirsu arī par vīru, ziedoju pusstundu dārgā miega laikā, lai iepriecinātu savu otro pusi (kurš visu dienu strādājis, pārnākot mājās atbalstījis mani un nepaguris ņēmies ar bērnu un mājas darbiem). Brīžiem likās bezjēdzīgi mazgāt un fēnot matus vai likt kosmētiku, jo kurš tad mani redz? Bet ir jāsavācas. Tāpat vīrietim ir jābūt sievietes stiprajam balstam pirmāmkārtām morāli. Ne tikai uztaisot vakariņas vai izdarot mājasdarbus, bet gan esot līdzās. Beidziet eksistēt zem viena jumta, sāciet veidot komandu un tuvība atkal radīsies. Paskaties uz savu sievu kā uz sievieti, uzliec viņai laiku pa laikam roku, noglāsti viņu, lai viņa jūt tavu atbalstu. Vienkārši esi blakus.
14.08.2015 12:17 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Varbūt,ja vīrietis būtu citādāks, tev nebūtu nemaz jāskrien kā atspolei pa māju un jārauj krekls attiecīgi, bet tu varētu lieku reizi atpūsties un vienkārši nedarīt neko.. :-):-)
14.08.2015 12:20 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Un vispār - es laikam vairāk gribētu lepoties ar to,ka mans vīrs būtu bijis ļoti liels palīgs pēc bērniņa piedzimšanas un es būtu varēju lieku reizi gulēt kājas sacēlusi, nekā ar to,ka es esmu skrējusi kā vilciņš pa māju un,ka viss ir bijis tikai uz maniem pleciem.:-)
14.08.2015 12:21 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Diemzel ir nacies piedzivot gadijumus, ka jauna mamina nemaz negrib berninu tevam uzticet. Teicieni teva virziena, piemeram , par pamperu, tu jau tapat nemaki, tu tik leni un nevizigi to izdari, dod man es to maku. Ka viesis ari neerti jutas, un cieminu prieksa vel stastinus stasta, ka ko tik ne ta izdarijis.
Noteikti truks savstarpeja komunikacija. Abiem vecakiem sis ir parmainu laiks, ar emocijam un depresiju, ari tetim jaiejutas jaunaja loma.
14.08.2015 12:21 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
es to izdarīju, jo apnika viņas lecīgā uzvedība un tas profils viņai pieder, netaisos nevienu par to pārliecināt, galvenais, ka pati alexxa visu saprata.

Tas, ka Tev nepatīk mana uzvedība, tā ir Tava problēma. Ja nemāki argumentēt savu viedokli, uzreiz jāmeklē man feiki? Tur tajā diskusijā bija vairākas meitenes, ar kurām man sakrīt viedoklis ne vienā vien diskusijā, bet Tu paņem profilu, ar kuru viedoklis man sakrīt tikai vienā diskusijā un saki, ka tas ir mans. Kur loģika? Bet labāk nesāc skaidrot, Tavu loģiku šajā jautājumā saproti tikai Tu pati.
Es tā arī nesapratu, kas man ar to profilu kopīgs, bet ar Tevi tak nav jēgas par to diskutēt. Nez kāpēc nevienai citai te neliekas, ka man ir 15 profili, no kuriem es savu viedokli aizstāvu.

pati iepirkšanās 2-3h

Ko Tu tajā veikalā dari? Man iepirkšanās visai nedēļai neaizņem vairāk, kā 40 min un es to daru 5dienu vakaros - tajās 40 min ir iekļauta arī rindas izstāvēšana pie kases. Pie kam, iepirkties var ar visu zīdaini - uz iepirkumu ratiņiem var uzlikt autobeņķi, bet gadījumos, ja tas nav ērti izņemams no mašīnas, vismas Prisma un RIMI veikalos ir ratiņi, kuriem jau ir virsū sēdeklīši zīdaiņiem. Ņem sievu līdzi uz veikalu, vismaz kaut ko darīsiet kopā.
tā tā ir vecāku vaina ja tikai rokās guļ. Nevajadzēja neko tādu no dzimšanas brīža pieļaut.

Piekrītu. Ja uz katru pīkstienu ņem rokās un nēsā, tā nēsās gadiem. Man rados ir lielisks piemērs. Meitiņai 2 gadi drīz būs, joprojām aizmieg tikai uz rokām. Jo vecāki to pieļauj. Paši pēc tam sūdzās.

Kopumā - kamēr abi neiemācās darīt lietas kopā - kopā tikt galā gan ar saimniecību, gan bērnu, ne tādas vien problēmas var rasties. Tas, ka Cosmo teiks, ka kaut kas ir vai nav normāli, situāciju neatrisinās. Te ir sievietes, kas tiek galā ar visu pašas un tādas, kam palīdzību vajag kaut vai tāpēc, lai morāli nejustos vienas. Mēs nezinām, par kādu sievieti runa ir šoreiz.
14.08.2015 12:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man jau patīk ka kādam atkal nepatika pret Alexxu, un viss vairāk mani nepārsteidz konkrētais cilvēks kam pret viņu ir nepatika :D Kādi vel viņai fake profili, viņa var arī mierīgi savu sakāmo pateikt no sava profila un arī māk aizstāvēt savu viedokli gana labi ka nav vajadzība papildus atbalstam no fake profiliem. Simt gadus viņai tos fake profilis nevajag :D
14.08.2015 12:54 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
man vsp atslodzes nav bijusi 3 1/2 gadus,bet tāpēc nesezu foruma un necikstu


Tu esi super sieviete un māte varone! Ar to arī apsveicu!


Lai arī bieži gribētos lai mīļotais vairāk palīdzētu un atbalstītu,tās nenozīmē kā dēļ ta kā viņš to nedara , ES ar viņu pārtrauktu kontaktēties.


Tieši tāpēc es rūpīgi izvērtēju potenciālo tēvu, un zinu, ka neesmu nošāvusi greizi ar tēva izvēli savam bērnam. Ar tava tipa vīriešiem man noteikti nebūtu pa ceļam.

Neuzskatu, ka tikai tāpēc, ka viņš pelna mēmo piķi, viņš ir baigais varonis. Kam to naudu vajag, ja nav, kad tērēt, jo papiņš nevar 2 stundas pieskatīt kopīgo bērnu, kamēr sieviete saved sevi kārtībā (fiziski, garīgi, emocionāli)?
14.08.2015 12:58 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Tieši tāpēc, kā jau Lollipop teica, vīrietim un sievietei jābūt komandai, tam visam bija jābūt izrunātam jau grūtniecībā. Ja ne, tad bērnam piedzimstot vajadzēja izrunāt savas sajūtas tiklīdz iezagās kāds neapmierinājums. Pieaugušiem cilvēkiem, kuri vismaz pirmo bērna dzīves laiku savus Ego ir atlikuši malā, vajadzētu saprast, ka tas ir īslaicīgi, ka tas nebūs mūžīgi un ka pie abu vēlēšanās attiecības var iegrozīt abiem vēlamā gultnē. Te izskatās, ka autors tikai sēž un pūš sev zem deguna, bet varbūt sieva tai pat laikā domā, ka viss attiecībās ir kārtībā.
14.08.2015 13:05 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Tās sievietes, kuras uzskata ka ja ir piedzemdējušas bērnu un tagad viņām nekas nav jādara un viņas ar savu sīko ir tagad pasaules centrs, asociējas man ar tām, kuras ļauj autobusos saviem sīkajiem kliegt un nemaz neko neaizrāda, jo redz bērns drīkst darīt ko grib, viņa taču ir no tā visa nogurusi un " ak nabaga mamma"....a tie autobusā nostrādājušies cilvēki, kuriem mājās vēl ntie darbi jādara nu "nemaz nav noguruši", nu viņi jau paši vainīgi, ka bērna kliegšana traucē.

nezin kāpēc šis ienāca prātā kā salīdzinājums, bet neatbilst diskusijas tēmai.
14.08.2015 13:09 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Diemzel ir nacies piedzivot gadijumus, ka jauna mamina nemaz negrib berninu tevam uzticet. Teicieni teva virziena, piemeram , par pamperu, tu jau tapat nemaki, tu tik leni un nevizigi to izdari, dod man es to maku. Ka viesis ari neerti jutas, un cieminu prieksa vel stastinus stasta, ka ko tik ne ta izdarijis.


Tā arī nevar darīt, tā ir otra galējība. Tad nav brīnums, ka tēvi vairs nevēlas palīdzēt aprūpēt mazuli.
14.08.2015 13:10 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Sieva pati sevi ir iespundejusi kratina, vina neko nedara, pat brokastis vinai gatavo. Uz veikalu neiet, skiet ara ari neiet. Berns nav nekads apgrutinajums. Uz veikalu gaju ar bernu, citreiz nemu lidzi ari viru, tapat gajam Un ejam uz kafejnicam /restoraniem. Un es ari nemaku iepirkties 40min., kur nu vel nedelai, veikalu apmekleju katru dienu citreiz pat vairakas reizes.
Es teiktu, ka te atklati var redzet sievietes nevelesanos redzet talak par savu degungalu. Un tiesam kas tikai traumejos ir esana ar bernu rokas?
14.08.2015 13:35 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
sievietes, kuras uzskata ka ja ir piedzemdējušas bērnu un tagad viņām nekas nav jādara un viņas ar savu sīko ir tagad pasaules centrs, asociējas man ar tām, kuras ļauj autobusos saviem sīkajiem kliegt un nemaz neko neaizrāda, jo redz bērns drīkst darīt ko grib, viņa taču ir no tā visa nogurusi un " ak nabaga mamma"....a tie autobusā nostrādājušies cilvēki, kuriem mājās vēl ntie darbi jādara nu "nemaz nav noguruši", nu viņi jau paši vainīgi, ka bērna kliegšana traucē.


Miljons +++
14.08.2015 13:40 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
marsu, mums ar vīrieti bija noruna, ka es audzinu bērnu pirmos 3 gadus, protams ar viņa palīdzību.Bet viņš pēc trīs gadiem pārņems audzināšanu, jo viņam ir bail no maziem bērniem :D.
ar meitiņu ar tagad vairāk dzīvojā sun ņemās, jo vairs nav bail viņai netīšām nodarīt pāri.(protams nekas tāds nekad nav noticis).


vēl ļoti liela nozīme ir kādā ģimenē bērns ir audzis.Mans vīrietis auga kur tēvs mātei ne virtuvē, ne ar bēnriem nepalīdzēja.Tāpēc arī no viņa pārāk lielu palīdzību bez prasīšanas negaidu.
protams jebkura sieviete priecātos ja viņa smīļotais vīrietis viņai bez prasīšanas palīdzētu, taisītu vakariņas, kārtotu māju, un mums atliktu tikai nedaudz bēnrus pieskatīt kamēr vīrietis ir darbā.
Bet tā dzīvē nenotiek, vīrieši jau ar nav roboti,kuriem darbā jāraujas, atnākot mājās uzreiz tiek iegrūsts bērns vienā rokā un otrā rokā birste.
14.08.2015 14:01 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Bet tā dzīvē nenotiek, vīrieši jau ar nav roboti,kuriem darbā jāraujas, atnākot mājās uzreiz tiek iegrūsts bērns vienā rokā un otrā rokā birste.


Tā var domāt tikai tāda sieviete, kura darbu nav pat iztālēm redzējusi un no virtuves nekad ārā izgājusi. ;)
Un tas nav nekas slikts, arī tādas sievietes ir vajadzīgas - tādiem vīriešiem, kuriem bail bērnu rokās paņemt, jo lūk pāri nodarīšot...
14.08.2015 14:08 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Vispar jocigi jus tiesam vasaras vakaros tapat majas un domajat kurs srubes gridas un kurs tupes pie plits?
14.08.2015 14:23 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es vispar neredzu problemu sievas attieksme.tikai viriesha. Tas pec aprakstita. Ja zidainis grib est,tad vins grib est. Nu pagaidi sievu tas 20 min un edisiet kopa. Milzigs prieks,ka virietis gatavo. Mes ar viru un bernu gandriz vnm braucam vai gajam ar ratiem uz veikalu kopa. Tas ari ir laiks divata. Ja autors nevar pagulet blakusistaba,tad jau nav jegas gulet atseviski. Un es nepielautu,ka virs guletu atseviski,ja vienberns nekliegtunstundam. Pie tada rezima jums seksa ari laikam nav..ja guletu blakus-butu.
14.08.2015 14:41 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
A ko tu gribeji,lai sieva nomet gulta raudosu zidaini um skrien vakarinot kopa ar tevi? Tas tev skistu normali,ja?
14.08.2015 14:43 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Srtella, ja kopš ir bērni strādājusi neesmu.bet pirmstam ir stradats, un tad tika viss kopā darīts.
Tās ka esmu māte,un audzinu savus bērniņus nenozīmē ka man visa diena paiet virtuvē.

Nevajag jau māju novest līdz tādām stāvoklim ka katru dienu ,visu dienu jāpavada kārtojot un tīrot māju.


Nu nav brīnums kā lv tik daudz šķirto ģimeņu, jo nabaga vīrieši tiek atstāti pēdējā lomā un tiek aizmirsti..un tā viņi meklēs rūpes un gādību no citām sievietēm.
Ar mīlestību vien nepietiek, par vīrieti ir jārūpējas (tāpat kā viņam par mums sievietēm).attiecības nedrīkst palaist pašplūsmā, ar tam vienmēr ir jāstrādā.
14.08.2015 15:29 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Ar mīlestību vien nepietiek, par vīrieti ir jārūpējas (tāpat kā viņam par mums sievietēm).attiecības nedrīkst palaist pašplūsmā, ar tam vienmēr ir jāstrādā.


+++
14.08.2015 15:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits