kā?

 
Reitings 47
Reģ: 19.10.2014
Īsti neizprotu cik tas ir normāli.... vai tas nebojā attiecības.... vai tās vispār ir normālas attiecības ....

Piedzima mazais .. un viss mainījās .... man ar sievu vairs tikpatkā nav kopīga laika.. vispār pat tā aci pret aci tiekamies ļoti maz...

katru darbadienas rītu ceļos 6.30 lai pagatavotu sev un sievai brokastis ap 7.00 gatavas un ēdu bet sieva nereti tad baro mazo un pie galda nemaz nav ..... 8.00 braucu uz darbu - darbā esu 9.00-18.00 .... mājās pārodos tik ap 19.00 - kamēr pagatavoju vakariņas jau teju 20.00.... un atkal nereti sieva baro mazo vai nēsā pa rokām un pie galda nemaz nav .... tākā man ir caurs miegs kamēr mazais pa naktīm vairākārt jābaro guļam atsevišķi .... guēt eju īsi pirms 22.00 jo ilgi kamēr aizmiegu....
Brīvdienās braucu iepirkt pārtiku un visko mājai..... plauju pagalmā zāli (ikned''elas pasākums ja nav ziema) utt....
Tad nu beigās sanāk dienās un maktis nereti ar sievu aci pret aci vispār tikpatkā nēesam....

Tas tākā normāli? darbadienās tik buča kad eju uz darbu un atnāku mājās ... brīvdienās labi ja sakrīt ka varam kaut 1 ēdienreizi paēst mājās kopā.... ārpus mājas kopīgi vis[ār nesanāk izbraukt..... pat neguļam kopā
13.08.2015 19:07 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tino - ja Tev ir laiks gatavot vakariņas pēc darba, tev ir laiks arī spēlēties ar mazo. Vienkārši samainieties vietām - viņa gatavo vakariņas, bet Tu ucinies ar bēbi. Viss ir laika un lietu sadalē. Ja Tu apgalvo, ka Tev untumaini nav laika - izskatās, ka Tu vienkārši nevēlies nākt soli pretī savai sievai, bet gribi viņā rosināt žēlumu. Tā nedari! Ļauj viņai gatavot vakariņas, bet zāles pļaušanu uztici kaimiņpuikam.
14.08.2015 11:12 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Pastasi lūdzu kādas viņai bija dzemdības? Un vai mazulis pa dienu labi guļ?

Otrs, ja vēlies vairāk būt ar sievu tad lūdzu pats ej parunāt ar viņu. :) Ja problēmas ar cauro miegu, noperc ausu aizbāžņus, tad būsi blakām sievai. Un ierosini ar viņu kaut kur aizbraukt. :) Nu lēnām jāsāk ar viņu komunicēt, tad arī viņa atvērsies. Un domāju, ka viņa ir vēl emocionāla un ātri apvainojās.

Man ir paziņu lokā, kur mazais pa dienu negrib īsti gulēt un tad ar mazo sanāk visu dienu noucināties.
14.08.2015 11:15 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Nesaprotu kamdēļ tev jāgatavo sievai ēst?

Vispirms jums pašiem ir jāsāk gribēt vienam ar otru pavadīt laiku.un pēc tam jācenšas šo laiku atrast.

Pirmajos mēnešos bērns tikai guļ,laika vienam priekš otra daudz vairāk ir.tāpat vakariņas tak var kopā gatavot,pēc tam kopā viņas ēd.bērnu ieliek gulēt,un kopā paskatīties kādu filmu.

Iespēju ir tik daudz,lai atrastu laiku ko kopā pavadīt, tikai pašiem ir jagrib.
14.08.2015 11:32 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Ak, tu kungs! Kāda čīkstēšana. Tu ar šķērēm griez zāli, ka tev tas aizņem 4-5 stundas? Vai jānopļauj 16 ha? Kad sapratīsi, ka brīvdienās, kas ir tikai divas, lietderīgāk būtu pavadīt laiku ar ģimeni nevis katras brīvdienas pļaut zāli, tad arī attiecības noregulēsies.

Un interesanti ir tas, ka tās, kurām nav bērnu un pieredzes par pēcdzemdību periodu, vaino sievu un uzskata, ka "tu taču tikai sēdi mājās". Cik tipiski. Teikšu nodrāzto frāzi - piedzemdēsiet, tad arī sapratīsies, cik viegli vai grūti tas ir. Un, ja vīrs bērna audzināšanā piedalās pusstundu vakarā, tas nedod sievai absolūti nekādu atslodzi. Ko var paspēt pa pusstundu? Un lielos darbus pirmajā laikā pēc dzemdībām arī var atlikt.

Man draudzene 7 mēnešu laikā ne reizi nav cēlusies, lai uztaisītu bērnam pudeli. Tā bija vīra iniciatīva un vēlme. Un viņš viņai strādā 7-18. Visa vaina ir gribēšanā.
14.08.2015 11:33 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Pirmajos mēnešos bērns tikai guļ,laika vienam priekš otra daudz vairāk ir

Ir taču tādi bēbji,kas guļ tikai rokās ucinot un gultiņā ne pa kam.
Kā arī- kpc vecim jātaisa ēst sievai..interesanti - pats uztaisīs sev vienam un ne kripatas vairāk? tad ne tikai gulēs atsevišķi, bet arī ēst taisīs atsevišķi katrs sev un tad jau var ledusskapī sadalīt plauktiņus arī - tavi produkti tur, manējie šite:D
vispār lasīju diskusiju un likās,ka pacelta veca tēma...vieni un tie paši komenti, viena un tā pati taisnošanās un diskusijas apraksts..
14.08.2015 11:43 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
pati iepirkšanās 2-3h


nepļūti, vecis un iepērkas 2-3 stundas?

Tu esi reāli greizsirdīgs, ka tavam bērnam tiek vairāk uzmanības kā tavam Ego. Līdz ar to arī auklēšanā piedalies minimāli. Ir tikai viena atšķirība - tu esi pieaudzis un tev ir vairāk saprāta, kā bērnam pagaidām. Tas viss bija jāizrunā jau grūtniecības laikā.
14.08.2015 11:44 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
lietderīgāk būtu pavadīt laiku ar ģimeni nevis katras brīvdienas pļaut zāli,

Mums kaimiņos arī dzīvo sieviete,kas katru otro dienu to zāli skuj :D liekas,ka ar zobiem nograuzt būtu efektīgāk, bet varu saderēt,ka kāds jau to viņai ir ieteicis:-D
14.08.2015 11:45 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Pamatproblēma jums ir komunikācijā - sievietei gan jau šķiet, ka nu tik dzemdēja to bērnu un visas citas atbildības pazuda, bet vecim negribas pieņemt, ka ikdiena ir mainījusiez par visiem 100%. Bet es tiešām neuzskatu, ka sēdēšana mājās ar bērniem ir varoņdarbs un man viņi ir 3 un viens pirmos 3 mēnešus tikai uz rokām pavadījis. Dzemdības arī - nu bija un aizmirsās. Sieviete varbūt ir tieši tāda pati čīkstule kā vecis, jo pēc vīrieša rakstītā nespēj izdarīt neko izņemot bērnu paucināt. Un vispār jau pati varētu sev i ēst uztaisīt ja gribētu, i ar vīru aprunāties.
14.08.2015 11:47 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Šis ir tas pats piekusušais vīrelis,kam darbā sodu uzlika un draudēja atlaist, jo darba laikā gulēja - jo bērns neļāva gulēt? Bet kosmo sēdēt laika bija daudz un dikti? :-D:-D
14.08.2015 11:47 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Pirmajos mēnešos bērns tikai guļ,


Kā tad! Iestāsti to bērnam! Mans bērns sākumā gulēja pa 10-15 min. un arī tikai, ja biju blakus. Reāli knapi uz tualeti varēju aiziet, nemaz nerunājot par dušu vai ēst gatavošanu. To es varēju izdarīt tikai, kad vīrs bija mājās. Un manējais vēl bija no mierīgajiem bērniem, jo pa nakti tikai 1x piecēlās. Tikai fizisku kontaktu pieprasīja nepārtraukti. Labāk palika tikai ap 3.mēnesi, kad meitai sāka mantiņas interesēt un viņu varēja vienu atstāt uz kādām 10min. Bez vīra atbalsta es būtu nojūgusies!
14.08.2015 11:51 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Marsu, man vsp atslodzes nav bijusi 3 1/2 gadus,bet tāpēc nesezu foruma un necikstu. Vai savām vīrietim nepieversu uzmanību.
Ar 3 gadīgu un 1 gadīgu skraidot pa māju un visur lienot vakariņas uztaisīt grūti. Tāpēc mēs piemēram to darām kopā,lai ātrāk un pavadit u laiku viens ar otru.

Kad piedzima pirmais bernins pirmos divus mēnešus visus mājas darbus darīja mīļotais,jo dēļ šuvēm nespēju pietupties un grūti bija pārvietoties. Naktīs bērns bieži celas ēst.bet katru brīdī ko varējām izmantojam esot kopā,uz veikaliem ar gajam kopā.negribeju palikt viena ar mazo mājas,gribēju mīļotā cilvēka sabiedrību.
Pēc otrā bērna dzimšanas jau pē 2 h vācu māju un gatavoju ēst.kamēr bērns gulēja vai pat bija nomoda pavadijam laiku kopā.

Lai arī bieži gribētos lai mīļotais vairāk palīdzētu un atbalstītu,tās nenozīmē kā dēļ ta kā viņš to nedara , ES art viņu pārtrauktu kontaktēties.
14.08.2015 11:51 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Cupakabra, nu tā tā ir vecāku vaina ja tikai rokās guļ. Nevajadzēja neko tādu no dzimšanas brīža pieļaut.
Man pirmais bernins ar aizmiga tikai pie krūts, un vsp tikai pie viņas karājas. Bet tāpēc ES nebeidzu ar savu mīļoto vīrieti kontaktēties. Vakariņas vienmēr tika un tiek kopā estas.
Kaut vai ar bērnu rokās ir iespējams paēst.
14.08.2015 11:54 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Pēc otrā bērna dzimšanas jau pē 2 h vācu māju un gatavoju ēst.kamēr bērns gulēja vai pat bija nomoda pavadijam laiku kopā.


Ja Tu esi terminators, tas nenozīmē, ka visas sievietes, kuras tādas nav ir čīkstules. :D
14.08.2015 11:57 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Lollipop man puika ar pa rokām daudz gribēja, bet tās bija pa dienu kad mīļotais darbā.
Bet tur bija mana vaina, jo lavu mazāk uz manim cucet. Tad nu kā viņš tika kur pārlikts tad acis vaļā un raud.bet tās ar tikai pirmos divus mēnešus, pēc tam gulēt sāka mazāk un pa rokām ar tik bieži negribēja.
Bet vai tāpēc vīrietis ir jāatstāj novārtā?
14.08.2015 11:58 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Kaut vai ar bērnu rokās ir iespējams paēst.


SUPER OPCIJA! :D

Mātes varones - piedzemdē un pēc divām stundām veic ģenerālo tīrīšanu mājās, ēd ar zīdaini uz rokām un minetu arī neaizmirst pēc kotletēm pasniegt! Nu, tas, ka kāda to var un dara nenozīmē, ka visām tas ir jādara vai jāvar.
14.08.2015 12:00 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Nesaprotu kas tur neiespējams ar bērnu uz rokām ēst?
Bet nu ja ir jau cilvēki kuriem patīk atrast problēmas turku tādu nav.
14.08.2015 12:02 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Pēc otrā bērna dzimšanas jau pē 2 h vācu māju un gatavoju ēst

Un ko personīgi autora sievai dod tas,ka tu skrēji kā atspole pa mājām pēc otrā bērna piedzimšanas? Tas,ka tev sanāca, tas nozīmē,ka tā ir norma? Ir tik daudz sieviešu,kam nesanāk un arī tā gadās...Un ticu,ka viņām it pie kāta tas,ka tu varēju un tu izdarīji. Nu prieks par tevi, ko lai saka,ja pēc atzinības ienāci. Ir labi,ka ar visu tiec galā, bet ne visas tā var un ne visām tā izdodas. Vra jau no malas nosodīt,ja cita nav ko pateikt.
14.08.2015 12:02 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Powerpopgirl, tava attieksme nav pareiza.
14.08.2015 12:04 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Nu ja bērns ir problēmaun tādas rada,tad nav ko bērnus taisīt.

Cupakabra, arto gribēju pateikt kā man bērni nesagādā problēmas. Un viņiem nav jāsagaida problēmas, vecākiem pašiem ir jāmāk sadalīt laiks .nevis visu savu nevaresanu novelt uz bērna. Paši viņu taisīja un gribēja, tā pasiem ar to ir jāiemācās tikt galā.
Nevis jacikst, kā dēļ bērna nevar to un nevar to.
14.08.2015 12:05 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tu vispār saproti, ka bērnu par vainīgo padari ar savu uztveri? Nekas tekstā neliecina, ka kāda no pusēm vaino bērnu viņa esībā. Cilvēki vienkārši nemāk organizēt savu laiku un vīrietis arī atsakās nākt soli pretī sievietei.
Viņiem ir problēmas ar komunikāciju, ar empātiju. Bet Tu šeit iesoļo un sāc stāstīt cik Tev viss bijis super un, ka dzemdēt jau nekas nav - un bērns ir jāņem sievietei uz rokām kamēr ēd, kamēr guļ, kamēr grīdas mazgā - ka tikai vīrietis nejustos mazāk atstumts. Vīrietim vispār nekas nedrīkst mainīties. Sievietei jāvar viss, jo Tu varēji. Jēga no tā? Pārstāj skatīties uz visām lietām pēc sava piemēra.
14.08.2015 12:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits