Palikt vai braukt atpakaļ uz LV?

 
Reitings 99
Reģ: 17.11.2009
Labs vakars dāmas!
Es pat nezinu ar ko lai sāk.Kopš 15gadu vecuma biju nolemusi ka beidzot vidusskolu braukšu studet un dzivot ārpus Latvijas.Latvija nekas nešķita labi un likās ka tur-aiz Latvijas robežas ir īstā laime.Ar smagiem pūliņiem tomer nonscu valstī kura bija teju sapņu zeme..Sāku studēt ,un tomer ilgu laiku nevarēju iedzīvoties.Gaja laiks uz priekšu dabuju darbu un paris pazinu tipa draugus.Taču šobrid esmu pie sasistas siles-pietrukst LV,draugi,ğimene un paliku bez darba un galu galā vēl izškiros no puoša kurš man šeit ir vienigais tuvais cilvēks.Katru dienu domaju ka velos savakt savas mantas un braikt atpakal taču pateiciba pret vecakiem ka sponsorējuši mani neļauj pat kaut mazliet apsvert šo ideju.
:'-(:'-( Ar asaram acis sežu un domaju ko lai dara.Ka jus riktos mana vieta?es nespeju loğiski vairs padomat.Visas domas ved uz LV!!
10.08.2015 23:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
cormeum vsp kā appīpējusies te gudri filozofē...
var redzēt ka pati vsp neko nav piedzīvojusi dzīvē un sasniegusi, tik klabina klaviatūru..


Šķiet, Tavs lielākais piedzīvojums un sasniegums ir komentēt mani un manus komentārus :D
10.08.2015 23:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
8 mēneši ir teju nekas!!! Un jau šitā čīkstēt???.. Ja nevari saņemt sevi rokās un jau esi gatava meklēt speciālista palīdzību (tikai nevari to atļauties) - nu tad brauc mājās! Skaidrs jau, ka neesi tik stipra, lai pārvarētu šādas grūtības.
10.08.2015 23:52 |
 
Reitings 99
Reģ: 17.11.2009
Es zinu ka neviens no jums man reali nespej palidzet bet Visi Ieteikumi dod man speku rita piecelties ar svaigu galvu un sakt risinat problemas nevis izvairities no tām.
Jā,esmu ļoti jauna taču pieredze un tas kam esmu izgajusi cauri pedejo 8 menešu laikā ir bijis neaptveramo tam ,kurš nav dzivojis arzemes.
10.08.2015 23:54 |
 
Reitings 24
Reģ: 10.08.2015
es kad esmu projām no mājas... man palīdz futbols, skriešana.. alkohols dažreiz, vietējās meičas un sekss ar viņām . makšķerēšana , darbs kaut kāds.
neskati varbūt tik tālus mērķus- oi, vēl 3 gadi tur jāmācās.. skaties tuvākā nākotnē.. ka piemēram rīt tev tas un tas, rīt jāpaskrien... plāno rītdienu, nevis tos sasodītos trīs gadus. 8-)
10.08.2015 23:54 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Skaidrs jau, ka neesi tik stipra, lai pārvarētu šādas grūtības.


Nenoraksti meiteni pirms laika. Jebkuram ceļā var rasties brīdis, kad šķiet, ka mērķis nav noberzto papēžu vērts.
10.08.2015 23:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
3 gadi nav mūžība.. :) Pašai vēlāk būs (iespējams) kauns par līdz galam neizdarīto.. roku nolaišanu jau pēc 8 mēnešiem :)
Citi cilvēki vispār sapņo redzēt citu valsti, bet Tev ir dota iespēja studēt ārzemēs :) Izmanto to! :)

Pieļauju, ka attiecību izjukšanas un vientuļās sajūtas dēļ tumšās krāsas kļūst vēl drūmākas :)
10.08.2015 23:55 |
 
Reitings 99
Reģ: 17.11.2009
Neons-jā,man to loti daudzi saka ka pirmais gads esot tas smagakais un lidz tā gada beigām visi vājakie atbirst.Es esmu tuvu tam bet atrisinajums jau nav neiespejama lieta.
10.08.2015 23:56 |
 
Reitings 99
Reģ: 17.11.2009
Coreum.Jā,tev taisniba.paliekot bez mīļotā cilveka viss tiešam palika tumšaks
10.08.2015 23:57 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tieši otrādi. Ja LV vari būt spēcīga personība, tad ārī projām esot to vari. Jo spēks nāk no tevis pašas, nevis no tā, kur tu esi. Tici man, es pāris gadus dzīvoju 20m2 dzīvoklītī, strādāju divos darbos un es zinu, ko nozīmē būt vientuļai. Zini, gabals nenokrita! Es iemācījos, ka esmu stipra, iemācījos apstākļus izmantot sev par labu un tagad, atpakaļ skatoties, varu teikt, ka tas savā ziņā bija pat laimīgs laiks, jo man nekad nav bijušas tik intensīvas attiecības pašai ar sevi. Man bija laiks domāt un sevi iepazīt. Klusums ir luksuss, kas lielākajai daļai nav pieejams.
10.08.2015 23:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nenoraksti meiteni pirms laika. Jebkuram ceļā var rasties brīdis, kad šķiet, ka mērķis nav noberzto papēžu vērts.

Es nenorakstu, tikai saku acīmredzamo. Ir vnk cilvēki, kuri nespēj dzīvot ārzemēs un viss. Tas nav nekas briesmīgs... Var daudz ko sasniegt arī Latvijā, ja paveikies un tiks pieliktas atticīgas pūles.
11.08.2015 00:00 |
 
Reitings 24
Reģ: 10.08.2015
cormeum.. piever muti!

tā kretinē tavas pamācības skaistās.. dzīve nav tik vienkārša.. varbūt vienīgi tev, kura neko nedara.

cilvēki kuri dara, tie saskarās ar problēmām. agri vai vēlu, un jo lielākas problēmas tiek pārvarētas , jo dzīvē tālāk viss kļūst vieglāk panesams.
un gudra diršana te nepalīdzēs , kā to dara cormeum..
jūs pat nespājat iztēloties , varbūt, cik meitenei ir emocionāli smagi. un vientulīgi esot tur.
manā dzīvē arī ir bijuši gadījumi, kad gribās prom no kādas vietas. bet tomēr esmu noturējies. un beigas tiešām ir vieglākas, nekā sākums.. ok, pirmie mēneši ir entuziasms utt. tālāk ir realitāte, saņemšanās, ir jānorūdās . un tad var vēsu prātu pievērsties tam kas tiešām svarīgs.
11.08.2015 00:01 |
 
Reitings 24
Reģ: 10.08.2015
neon, tu arī aizver savu muti!
nerunā par ko nesajēdz.
jebkurš var jebkam pielāgoties, un mainīt sevi līdz nepazīšanai. ir cilvēki kuriem ir grūtāk ārpus mājām, ir cilvēki kuriem tas nāk vieglāk.
tikai nestāsti pasakas ka citiem vnk nesanāk..
nemuldi.
11.08.2015 00:02 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Es nenorakstu, tikai saku acīmredzamo. Ir vnk cilvēki, kuri nespēj dzīvot ārzemēs un viss. Tas nav nekas briesmīgs... Var daudz ko sasniegt arī Latvijā, ja paveikies un tiks pieliktas atticīgas pūles.


Tu, sēžot monitora otrā pusē un klabinot taustiņus, mazliet aizrāvies. Vienīgais eksperts, kas var dot šādu slēdzienu ir viņa pati, nevis Tu.
11.08.2015 00:03 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Lai gan Ķiršu Zēns nav izcēlies ar labiem padomiem, bet šis gan nav zemē metams un, manuprāt, noder ne tikai šajā konkrētajā situācijā, bet arī citās, kad nolaižas rokas -

skaties tuvākā nākotnē.. ka piemēram rīt tev tas un tas, rīt jāpaskrien... plāno rītdienu, nevis tos sasodītos trīs gadus.
11.08.2015 00:23 |
 
Reitings 99
Reģ: 17.11.2009
Nenoliedzami ari Latvija var sasniegt visu.Tas ka šeit ir lielakas iespejas ko sasniegt nenozime ka tas ir vieglak.NordicBelle Tu iespejams loti labi mani saproti.Jā,man ir vientulibas luksuss bet dažreiz tā vientuliba ir par daudz.
Un ķiršu zēn Paldies par ieteikumu.Meginasu neraudzities uz talo nakotni bet uz lietam kuras mani sagaida jau rita(l) jeb to ko varu pati paveikt šobrid.
Un reali tagad saprotu ka uz majam nekadigi nevaru braukt.Ja reiz man bija tads sapnis par macibam un dzivošanu ne lv tad mēğinasu atcereties kapec!
11.08.2015 00:25 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tikai 8 mēnešus nodzīvojot svešā valstī nevar gaidīt ka jutusies tur tik pat iedzīvojusies kā dzimtenē. 8os mēnešos nevar pārdāņoties un nevar izveidot īstu draudzību.
Es domāju ka esi aizbraukusi ar maldīgām ilūzijām un tagad attopies ka tas viss uz ko tu cerēji nenāk tik ātri kā gribētos. Varu ieteikt veidot draudzīgas attiecības ar austrumeiropiešiem, domāšanas veids mums tomēr ir līdzīgāks un vēsture saistītāka nekā ar dāņiem. Tikai tāpēc vien ka Tu dzīvo Dānijā Tev nav par katru cenu jāiegūst dāņu draugi. Draudzībai ir jānāk dabiski bez apzinātas sevis pārtaisīšanas pēc citas kultūras. Tev nav jāpārdāņojās tikai tāpēc ka citi latvieši slavē skandināvus par nezinko. Paliec tada kāda esi, galvenais lai juties komfortabli savā ādā.

Tev Lavija uzreiz piedāvā darbu, draugu un studijas, lai atbraukšana uz šejieni kaut ko atrisinātu ? Atbrauksi un iekritis vel lielaka depresija jo Tev te nekā nebūs; ar draugiem ir par maz.
11.08.2015 00:30 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Jāizdomā izvilksi šo laiku studijas vai nē. Ja zini 100%,kad nē,tad brauc uz Latviju.Labāk nekā vēl nomācīsies, vecāki iztērēs naudu un pēc pāris mēnešiem,tomēr pametīsi studijas
11.08.2015 00:32 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tev jau nav tagad jāpaliek uz mūžu ārzemes. Var taču braukt atpakaļ uz Latviju kad pabeigsi studijas.
11.08.2015 00:33 |
 
Reitings 24
Reģ: 10.08.2015
viss būs labi, atceries arī to ;) pat neskatoties uz visām grūtībām... 1 sasodītu dienu, kad saule pat nespīdēs.. bet viss būs ideāli.. un tās dienas pienāks .. tikai viņas var jau pienākt arī tur :D un tagad :D
bet nevar visu laiku būt labi, ir bedres visiem dzīvē, tie kuri nav muļķi un filozofi tukši.. visi iekrīt kārdeiz tumšā bedrē.. un kārpās pēc ssaulītes ārā pamazām .: :)
11.08.2015 00:34 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Ir vnk cilvēki, kuri nespēj dzīvot ārzemēs un viss. Tas nav nekas briesmīgs.


Cilvēkam ir grūts periods- darbs pazaudēts, izjukušas attiecības. Kāds tam sakars ar ārzemēm ? Kad tas notiek dzimtenē tad gan neviens nesaka, ka "neesi radīts dzīvei Latvijā, Tu es radīts lai dzīvotu Vācijā vai Norvēģijā. :D
11.08.2015 00:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits