Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vienkārši - GINEKOLOGS

 
Reitings 4
Reģ: 10.08.2015
Sveika!
Man ir 22, bet nav savas ginekoloģes! Patiesībā pēdējo reizi biju 16 gadu vecumā. (s) Izklausās bezatbildīgi, bet 3 gadus nemainījās partneris, tad pārcēlos uz citu pilsētu, atliku, bija citas lietas, par ko uztraukties u.c.muļķīgas atrunas...
Mani interesē pati parastākā, arī lēta ginekoloģe. Manā poliklīnikā nav, tāpēc vienkārši nezinu, kur jāiet, kur pierakstīties, kā meklēt - ? Nesaki, lai pameklēju internetā (ja grasījies, tālāk vari nelasīt!), ir pus 5 no rīta, man ir apnicis meklēt, es vienkārši gribu aiziet pie ginekoloģes! :-D Internets ir pilns ar reklāmām un privātpraksēm, bet es neesmu ar mieru maksāt 30.00 eiro par neko, piemaksāt par instrumentu izmantošanu apskatei u.c.nesamērīgi dārgiem "pakalpojumiem". Ja būtu kas svarīgs, samaksātu, bet grūtniecību nevajag 100 gadus, izsargāties māku, konsultāciju nevajag, tēju un "personīgu attieksmi" arī nē - vienkārši izmeklēšanu, kādu vienkāršu analīzi.

Lūdzu, esi atsaucīga, iesaki savu iecienīto ginekoloģi ar telefonu vai adresi! Ja mazliet kaut ko vairāk maksā, nu, arī pasaki. Ideāli, ja Teikā, Juglā, bet varu pavizināties, ja daktere ir laba. Negribas gluži padomju laika blozgu, kura lasīs morāli. :-D Rindas nav problēma, nav nekā steidzama.
Paldies! Un ej regulāri pie ārsta, lai nav tāds uztraukums kā man! :-D
10.08.2015 04:39 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Valsts apmaksāti ginekologi ir poliklīnikās. Apskaties sev tuvāko poliklīniku mājaslapas, izlasi ginekologu uzvārdus, pameklē atsauksmes. Pārlieku atsauksmēm neuzticies, jo katram jau savas prasības un vēlmes. Ja nekādu sūdzību nav, tad mierīgi vari eksperimentēt-aizej pie viena, ja nepatiks, nākamreiz ej pie cita. Ārsts ir gaumes lieta.
10.08.2015 07:22 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Un tā nav taisnība, ka labi ārsti ir tikai privātie. Ir izcili ārsti arī poliklīnikās un ir arī nejēdzīgi ārsti privātpraksēs. Tev izdevīgāk ir mēģināt atrast kādu foršu ārstu poliklīnikā, jo gan jau atradīsi labāku veidu, kā tērēt ietaupīto naudu :)
10.08.2015 07:26 |
 
Reitings 945
Reģ: 04.07.2014
Poliklīnikā ''Šarlotes'' Dr. Kukule
10.08.2015 08:33 |
 
Reitings 209
Reģ: 03.05.2014
Mana ginekoloģe ir Olita Melngaile.

Citi saka, ka viņa ir skarba un vienmēr morāles lasa, bet tā nav. Pirmajā reizē varbūt tā liksies, bet ar katru nākamo būs ar vien jaukāk tur ierasties, jo tad viņa būs jau tevi uzņēmusi, kā patstāvīgo klientu, kas maina attieksmi.

Par cenām gan tur nezinu, es visu laiku pērku kuponos ar atlaidi. Re, šobrīd arī ir:
http://www.zizu.lv/deals/mfd_102114
10.08.2015 08:56 |
 
Reitings 241
Reģ: 31.03.2014
Gribēju ieteikt savu ginekoloģi, bet viņai jau tā ir tik garas rindas, jo viņa riktīgi forša:-D(l) un tad ieraudzīju, ka ieteikta ir Olita Melngaile, viņa arī turpat centrā "Vita" kur manējā ginekoloģe strādā. Viņa arī laba dakterīte. Manējā ir ļoti tāda utji pukji, bet Melngaile tāda neesot, bet tas nenozīmē, ka viņa lasa morales vai ir stingrā, nē. Draudzene pie viņas iet, sākumā gāja pie tās pašas kuras es, bet viņai nepaticis, ka pārak mīļi izturas :-D. Tad pamainīja un tagad pie Olitas.
10.08.2015 21:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)