Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ledusskapis

 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Sveikas šajā burvīgajā dienā, karstums nedomā atkāpties, naktī mani pārsteidza lielais pērkona negais un lietus lija kā ar spaiņiem :-O,bet me pa to būs runa:-D.Tatad man ir problēmas ar ledusskapi,bet varbūt tā nav ledusskapja vaina,varbut tas ir dēļ šī karstuma, ka produkti ātrāk bojājas, pat pirms sava termiņa.
Tātad piektdien vakarā nopirku spārniņus, kuriem datums bija līdz 11 augustam ,un šodien grasījos vārit zupu, taču mani nepatīkami pārsteidza iepakojums ar spārniņiem. Tas nelāgi oda, kaut šodien un rīt viņi būtu vēl derīgi.:'-(
09.08.2015 15:39 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Šajā laikā un vispār ja zinām, ka gaļu neizmantosim ne tās pašas dienas vakarā, vai nākamajā dienā, tad uzreiz tiek likts saldētavā. Jo diemžēl veikalā pirktā gaļa, arī tirgū pirkta ( itkā jau saka, ja svaiga, svaiga, bet bieži nevar tam ticēt) bieži vien nestāv tik pat ilgi ledusskapī smuki, kā svaiga gaļa, kura ir tik tikko kauta.
09.08.2015 15:42 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Es parasti gaļu lieku saldētavā, ja esmu tā pavairāk sapirkusi. Bet nebiju domājusi ka pa 2 dienām jau sabojāsies,vel ja būtu tas beigu termiņš klāt, tad vēl ja. :-/
09.08.2015 15:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits