Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skopums

 
Reitings 15
Reģ: 10.07.2015
Sveiki.
Vai esat bijišas kopā ar vīrietis, kurš ir ļoti skops pat pret saviem tuvākajiem? Kā atrisinājāt šo problēmu, pie kādiem kompromisiem nonācāt?
Runa ir par manu tēvu. Viņš ir ļoti skops un arī ļoti taupīgs, pat pārāk taupīgs. Skopums izpaužas, galvenokārt, uz ēdienu. Ja viņš kaut ko nopircis par savu naudu, viņš nevienu nepacienā un nedod. Pat minerālūdeni neļauj padzerties, ja pircis viņš. Viss pagatavotais, pēc viņa domām, jāsadala vienādās daļās uz galviņām. Ja kāds ietur maltīti, viņš ejot garām, ielūkojas šķīvī, it kā citam uz šķīvja būtu kaut kas labāks nekā viņam, man tas liekas vienkārši smieklīgi. Iepērkoties, viss tiek pārrēķināts kilogramos un ņemts lētākais. Neizmantojot elektroierīces, nepietiek ar to, ka viņas tiek zslēgtas, tās arī esot jaizrauj no kontaktiem, jo tomēr tas arī kaut ko patērējot. Piemēri ir vēl daudz un dažādi.
Labi, nav bagātnieki, bet nav arī baigi trūcīgi, ka būtu katrs cents jātaupa. Godīgi sakot, man kauns no viņa uzvedības. Draugu jau iepazīstināt nevedīšu, jo tiešām ir kauns. Žēl arī mammu, reizēm šis viss viņu saraudina, jo par šādiem it kā sīkumiem ir izcēlušies lieli strīdi.
06.08.2015 12:00 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Elektroierīču izraušana no kontaktiem nav slikta lieta. Es arī tā pēdējā laikā daru, ja ilgāku laiku neesmu mājās. Bet par to ēšanu gan ir diezgan pārspīlēti. Nav man bijusi saskarsme ar tādiem cilvēkiem.
06.08.2015 12:05 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Lai mamma pati tiek galā ar tēvu. Visu dzīvi nodzīvojusi un tagad raud..(t)
06.08.2015 12:06 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Nevajag pāraudzināt cilvēku jau pieaugušā vecumā. Lai mamma pati cīnās, ja grib, tak ne pirmo dienu ar to vīrieti kopā.
Tev būtu jākaunas, ka kaunies no sava tēva drauga klātbūtnē.
06.08.2015 12:06 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
nu neved to draugu tad pie vecaakiem. kur probleema? es ar savu kopaa 10 gadus biju, bet taapat ar savu gimeni neiepaziistinaaju. :D

kur tad tava mamma bija agraak? nejau pirmo gadu dziivo kopaa. ja tas taa tikai peedeejaa laikaa notiek, varbuut tieshaam ir iemesls taa ekonomeet.
06.08.2015 12:12 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.07.2015
Scandinavian, atvaino, bet man nav kauns no tā, ka ir kauns. Gan jau pati arī esi kādreiz jutusies neērti vecāku dēļ, bet ja neesi, tad līdz galam nesaproti un nespēj dot noderīgu padomu.
06.08.2015 12:21 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.07.2015
stiprais_dzimums, mums ir radu saieti, tāpat arī svētkus pavadām lielos radu pulkos. Būtu jau patīkami, ja otrā pusīte būtu blakus tādos pasākumos.
Agrāk arī bija skopulis, bet jo gadi iet, jo trakāk paliek. Abi kopā gadus 20, bet aktuāla tēma sāk palikt - šķiršanās. Nezinu, varbūt tā pat tiešām abiem būs labāk.
06.08.2015 12:26 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Pasaki tētim, lai viņš tā neuzvedās, ka tā nepiedienas uzvesties pieaugušam veselam vīrietim.

Vai vismaz, lai mēģina neļaut vaļu šai šavai īpašībai, kad draugs ir ciemos. ( jo kaut kad jau Tev būs viņš jāiepazīstina ar vecākiem)
( pēc aprakstītās uzvedības viņš atgādina draudzenes 4 gadīgo bērnu)

Un galu galā, nopērc viņam pārtikas grozu ik pa laikam. Lai redz, ka viņam nav jājūtas apdraudētam un ēdiens pietiks.
Varbūt viņš pats nāk no ļoti lielas vai trūcīgas ģimenes, kur viņam radusies kaut kāda trauma attiecībā uz ēdienu un tā dalīšanu.
06.08.2015 12:27 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Lielajos radu saietos viņš arī stāv klāt katram šķīvim un skatās vai kāds nav paņēmis par daudz pīrādziņu?
06.08.2015 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 4132
Reģ: 02.01.2011
kāpēc būtu jākaunas par kaunu? nevienai nekad nav bijis kauns par citu cilvēku izdarībām?
tiešām jūs nesajustos neērti, ja atvedot draugu uz mājām, tēvs viņa šķīvī pamanītu lielāku/gardāku kumosu un liktu samainīt uz viņa šķīvi?
06.08.2015 13:02 |
 
10 gadi
Reitings 4132
Reģ: 02.01.2011
Bet šajā situācijā, manuprāt, neko vairs labot nevar. tēvs pieaudzis, iespējams, jau vecs cilvēks, tādam neko jaunu neiemācīt. Ja viņš savā uzvedībā neko sliktu pats nesaskata, tad tur nekas nemainīsies.
06.08.2015 13:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)