Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs mācību laikā

 
Reitings 366
Reģ: 15.04.2015
Sveikas, meitenes! Uzrunāju tās, kurai ir kas zināms par stabilu darbu studiju vai vidusskolas laikā. kā tad ir - cik viegli vai grūti, kā jūs sarunājāt ar darba devējiem to, ka strādājat pēc skolas, vai tas maz ir iespējams un ja ir iespējams - kurās darba vietās to viegli varētu sarunāt, kuri uzņēmumi studentiem nāk pretī ar darba došanu. Nu tad viss par un ap šo tēmu! :)
28.07.2015 19:06 |
 
Reitings 945
Reģ: 04.07.2014
Mācoties vidusskolā, mācības ar darbu varēju apvienot, strādājot Telemarket. Bija pretimnākošs darba devējs un darbu varēju sākt no 16.00
28.07.2015 19:14 |
 
Reitings 366
Reģ: 15.04.2015
Linda_ mācības tas neietekmēja? Varēji apvienot gan mācības, gan darbu, gan privāto dzīvi?
28.07.2015 19:17 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Apģērbu veikalos var sarunāt. Nu tādos populāros, kur vairāki pārdevēji, jo tad vieglāk sabīdīt savu grafiku.
28.07.2015 19:19 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Jau no vidusskolas laikiem strādāju promocijas (dekustācijas) firmā un tur nostrādāju arī pirmos divus gadus, jo darbs bija darba dienu vakaros/brīvdienas uz 3h dienā (uz īpašiem projektiem ilgāk).
un pēc tam vienā eksprsss loģistikas kompānija bija puslodze vakaros pēc 17:00 un tas tikai dēļ jomas un darba specifikas, ka viss notiek arī vakaros, beigās jau tur sanāca 3/4 slodze un savācu sev darbus uz pilnu slodzi beigās :D

Tātad atrast var, ja meklē un neliek lielas ambīcijas. Bet cik gāju uz intervijām, tad normālas firmas ar Tevi negrib auklēties..
28.07.2015 19:23 |
 
Reitings 945
Reģ: 04.07.2014
nostalgia0 - īpaši neietekmēja. Protams, kad skolā bija jātaisa lielāki projekti, tad jau nācās arī naktī pasēdēt, jo tomēr bija jāstrādā 5 dienas nedēļā. Es uzskatu, ka no 16.00 līdz kādiem 20.00 vai 21.00 var mierīgi strādāt, ja vajag naudu.
28.07.2015 19:25 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Strādāju studiju laikā benzīntankā dažus mēnešus - grafiku DUS vadītāja pielāgoja man (pamatā naktis un ned.nogales), tad sāku strādāt tagadējā darbā - uz pusslodzi, ar darba devēju vienojāmies, ka no rīta esmu mācībās, pēc tam nāku uz darbu - bet te bija spēlējošs faktors, ka mācības bija katru dienu vienā un tai pašā laikā no rīta līdz kādiem 12-13, tāpēc tā forši sanāca un brīvdienas brīvas. Jā, mazliet vairāk darāmā, jā - nogurums, bet brīvās ned nogales to visu atsvēra. Tagad turpinu tajā pašā uzņēmumā uz pilnu slodzi, jo studijas cauri un darba devējam bija man ko piedāvāt :)
28.07.2015 19:30 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Paziņa strādāja parādu piedziņas firmā uz 1/2 slodzi, vakaros, pēc lekcijām. Bet nu tas nav nekāds sapņu darbs. Pati pirmajos studiju gados strādāju apģērbu veikalos, maiņas bija pakārtotas studiju grafikam.
28.07.2015 19:39 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Kad studēju maģistros, es paralēli strādāju ministrijas padotības iestādē. Man bija pilna laika klātiene, respektīvi, katru vakaru studijas no plkst. 18:15 līdz pus desmitiem vakarā, bet pa dienu darbs. Man bieži nācās kavēt mācības, jo bija komandējumi uz ārzemēm. Tā rezultātā bieži vien bija šāda situācija - guļu viesnīcas gultā un ar vienu roku gatavojos eksāmenam, bet ar otru roku - rokos pa darba papīriem un gatavojos sanāksmēm. Tā ka - izaicinājums ir liels, bet toties tajā laikā es sapratu, ka esmu diezgan stiprs cilvēks, ka spēju izturēt šādu slodzi. Ar Tevi varētu būt līdzīgi. :) Man darbā priekšniece bija pretimnākoša, kad gāja runa par skolu. Es pat tiku mācību atvaļinājumā, kurā rakstīju maģistra darbu.

Gan Tev arī viss izdosies! :)
28.07.2015 19:42 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Atcerējos, draudzene studiju laikā strādāja Studio Moderna (Top Shop) par telefonoperātori, lekcijas vispār nekavēja un nopelnīja ļoti labi tiem laikiem. Viņi vienmēr meklē darbiniekus un vēl norāda, ka var studenti. Bet tur jābūt labai krievu valodai un komunikācijas spējām.
Vēl jau visi Viasat un citi līdzīgie, piedāvā darbus vakaros.
Un krogos, bāros par oficianti, bet nu tur jau bieži nakts maiņas sanāk.
28.07.2015 19:45 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Man šodien kaut kāds domu aizcietējums, nevaru visu uzreiz uzrakstīt :D Gribēju piemetināt, ka pati studēju gan bakalauru, gan maģistru klātienē, dienas nodaļā, bet tas man tajā laikā netraucēja strādāt dažādus biroju darbus. Man kaut kā vienmēr izdevās ar darba devējiem visu sarunāt :) Protams, pa retam lekcijas nacās pakavēt, bet tā kā tas bija jau uz studiju beigu posmu, kad nav jāmācās katru dienu un no rīta līdz vakaram, tad kaut kā viss izdevās :) Ja Tev nav traki noslogots lekciju plāns, tad jau var mēģināt kaut ko atrast arī nopietnākā sfērā.
28.07.2015 19:49 |
 
Reitings 81
Reģ: 01.08.2014
Strādāju divos darbos un studēju. Viens darbs ir veicams mājās-Universitāte piedāvāja reiz tādu lielisku iespēju, protams alga nav nekāda lielā, bet tomēr, darbs kaulus nelauž un nav "jāatsēž" noteiktas stundas Respektīvi, kad ir laiks, tad strādā un "pierauj" iekavētos darbus. Otrs darbs ir interešu izglītības skolotāja.:-)

Varu teikt, ka darbs ar studijām ir apvienojams, ja vien, pirmkārt, neesi "pīkstule" un, otrkārt, studiju grafiks to atļauj. :-) Cik esmu saskārusies paziņu lokā, kuras meklē darbu, darba devēji ir pretīmnākoši. Tiesa gan liela daļa strādā Rimi, Maxima vai Super Netto. Bet darbs paliek darbs.:-)
28.07.2015 19:52 |
 
Reitings 366
Reģ: 15.04.2015
Vai, paldies par informāciju! Pati domāju vairāk apkalpojošā nozarē strādāt - kafejnīca, bārs, veikals - nekas dižs, bet tā, lai papildus naudu varētu nopelnīt. Galu galā uz kakla negribu citiem dzīvot, un tagad tik jācer, ka man izdosies atrast darbu, kurš pieļautu to, ka nevaru strādāt pilnu slodzi. Protams turpināšu lasīt jūsu pieredzi un viedokļus. :)
28.07.2015 20:01 |
 
Reitings 1567
Reģ: 09.06.2015
Man gan pretimnākošu darbavietu nav sanācis atrast. Esmu pabeigusi pirmo kursu augstskolā, bet joprojām nekā. Un negribas arī Maksimās strādāt. Gribas mazliet kaut ko intelektuālāku. Redzu, ka iespēju Rīgā netrūkst, bet diemžēl nestudēju Rīgā. Šeit situācija citāda, nevienā darba intervijā nenāca pretī ar grafiku, tikai dzirdu - mums vajag darbiniekus, kas velta sevi 100% darbam un darbs ir pirmajā vietā. (t)
28.07.2015 20:06 |
 
Reitings 81
Reģ: 01.08.2014
Ameliya

Piekrītīšu, ka grūti atrast tieši dēļ tā, ka darbiniekus vajag uz pastāvīgu laiku un ar kuru nebūs problēmas-te eksāmens, te kāda aizstāvēšana, te neatliekama lekcija un vēl sazin kas.
28.07.2015 20:19 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Man gan pretimnākošu darbavietu nav sanācis atrast. Esmu pabeigusi pirmo kursu augstskolā, bet joprojām nekā. Un negribas arī Maksimās strādāt. Gribas mazliet kaut ko intelektuālāku. Redzu, ka iespēju Rīgā netrūkst, bet diemžēl nestudēju Rīgā. Šeit situācija citāda, nevienā darba intervijā nenāca pretī ar grafiku, tikai dzirdu - mums vajag darbiniekus, kas velta sevi 100% darbam un darbs ir pirmajā vietā.


Ameliya - ja nav noslēpums, Tu esi beigusi bakalaura 1.kursu? Ja tā, tad nebrīnos, ka pagaidām nekur neņem. Man bija līdzīgi. Atceros, ka toreiz jutos kā riktīgā neveiksminiece, jo mani kursa biedri (lielākā daļa) jau strādāja. :D Man arī gribējās strādāt. Saprotu, ka negribas neko prastu darīt. Tā varētu būt. Jāsaka, ka man pirmā mazāk nopietna/nenopietna darba pieredze bija kā plānajam galdiņa urbējam ofisā, bet par izcili zemu samaksu, proti, 150 latiem (tad vēl bija lati). Atceros, ka nevienam neteicu, cik pelnu, jo man bija kauns. Mani kursa biedri pelnīja vairāk nekā es. 8-). Tev arī paveiksies. Es tam ticu. Iespējams, ka Tev būs līdzīgi kā man - atradīsi darbiņu, bet nedaudz vēlāk, kad būsi paaugusies. :) Lai veicas un izdodas, jaukā!
28.07.2015 20:40 |
 
Reitings 366
Reģ: 15.04.2015
Ameliya jā, citā pilsētā, ne Rīgā, varētu būt grūtāk - mazāk cilvēku, kas strādā un negribas "tērēt" laiku uz tiem, kas nevar strādāt pilnu slodzi. Skumji, bet fakts. Tomēr ticu, ka viss būs kārtībā! :)
28.07.2015 20:47 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Strādāju Hesburgerā, pārāk augstu netēmēju, jo zināju, ka ar mazu pieredzi un pilna laika klātieni nav viegli atrast labāku darbu, lekcijas ir pat līdz 20 vakarā, kad praktiski nekādu ofisa darbu apvienot nevarētu, pat 4 stundas nesanāktu. Ar darbu esmu apmierināta, nopelnīt var apmierinoši tādam darbam, grafikā salieku, kuras dienas noteikti nevaru strādāt, vadītāja ir pretīmnākoša, ir arī kolēģi, ar kuriem var samainīties :)
28.07.2015 20:53 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Visām pieredze birojos, veikalos vai tamlīdzīgi, bet man bija citādāk. Studiju laikā strādāju slimnīcā. Darbs protams uz maiņām un tā kā pati studēju medicīnu darba devēji bija saprotoši. Mums tur gana daudz studenti apgrozījās un ar kolēģiem varēja vienmēr samainīt maiņas vai tamlīdzīgi. Lai gan bija arī brīži, kad 24 stundas nostrādāju, no rīta pēc tam skrēju uz nodarbībām un tad vēl braucu mājās vakarā tā ka sanāca savas 36h nomodā. Ne visi šādu darbu var izturēt, sevišķi, ja nav interese par medicīnu un vēl nodaļa smaga. Bet ja studē medicīnu tā var gadīties laba pieredze un treniņš izturībai, kā arī darbs stabils un kaut ko jau nopelnīt varēja.
28.07.2015 20:53 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Protams, var atrast arī kādu ofisa darbu, bet tad ir jārēķinās ar to, ka ne vienmēr varēs kaut ko samainīt vai atprasīties, jāskatās arī, kā skolā grafiks. Ar tādu, kāds man bija pag.gadā, mierīgi varēju apvienot arī kādu citu darbu, biju jau sākusi meklēt, diemžēl izvēlējās citu meiteni, nu neko, bet tāds, kāds ir šogad.. oij,oij, labi, ka vēl Hesburgeru apvienošu :D
viss atkarīgs no iespējām
28.07.2015 20:57 |
 
Reitings 366
Reģ: 15.04.2015
Apple_pie es arī aptuveni gribu tā kā tev - apkalpjošā nozarē, kur var izvēlēties grafiku, apvienot un dabūt papildus naudiņu. Mācības Hesburger tev neietekmē? :)
28.07.2015 21:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits