Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LIELAS IZVELES PRIEKSVAKARA!

 
Reitings 21
Reģ: 21.06.2015
Damas!

7 menesus dzivoju kopa ar virieti. Planojam ari pecteci un precibas. Tomer pirms gimenes dzives uzsaksanas velos visu kartigi izsvert. Man ir jautajums, uz kuru pieredzejusas Cosmo damas varetu sniegt atbildes. Nodarbina konkrets jautajums- vai mans izredzetais nav gejs? Saprotu, ka daudzas no jums saja bridi pasmaidija, nodomaja, ka esmu jukusi. Bet spriediet pec faktiem- vinam interese kultura, maksla, balets un opera, pat muzeji! Vispar nemaz neinterese hokejs, motokross, bojeviki, masinas. Man tas liekas aizdomigi, jo visiem maniem ieprieksejiem milotajiem bijis otradi. Nemaz nerunasu par to, ka manejais taisa manikiru, katru dienu iet dusa vai vanna, nekad nav pat skali nopirdies mana klatbutne, pec tualetes parasti rupigi apmazgajas. Viss pilnigi otradi, un man jau liekas- parak slimigi, sterili un klirigi. Vai nav aizdomigi? Virietim tomer jabut viriskigam. Vismaz man ta liekas. Dodiet man padomu!
27.07.2015 11:17 |
 
Reitings 21
Reģ: 21.06.2015
Esmu nezina, jo vienai manai draudzenei sanaca uzmetiets - draugs izradijas homitis un izmantoja vinu(dzivoklis, masina, solarija abonaments un citas ekstras) Gribu macities no citu kludam. Ko darit?
27.07.2015 11:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)