Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprašanā.

 
Reitings 50
Reģ: 20.06.2015
Sveiki!
Mani nomāc viena lieta.
Jau ilgu laiku man ļoti patīk viens puisis. Agrāk mācijāmies vienā skolā, bet tā kā skolu nesen pabeidzu (šogad) mums vairāk nav kontaktu. Īsti arī nekontaktējāmies skolas laikā. Katru dienu uzturos parkā, jo jāizklaidē mazā māsa ar basketbolu un citām aktivitātēm. Bieži viņu redzu, kad eju ar mazo māsu uz parku. Es vienkārši izkūstu ikreiz, kad viņu ieraugu. :-D Iekšas sagriežās kā kara laukā. Jo no skolas laikiem man viņš šausmīgi patīk.
Reizēm, kad satieku apminu pāris vārdus, bet šoreiz bija mazliet dīvaināk.
Es arī uzvedos mazliet dīvaināk, jo pati to nespēju kontrolēt. t.i. ķiķinu, smaidu, plikšķinu ar acīm, nemitīgi skatos un apbrīnoju. Tik šodien viņš man teica tā, kad sēdēju gandrīz vai blakus. ''Ko tu smaidi? Esi laimīga, kad runā ar mani? '' :-D Kaut kā tamlīdzīgi. Es samulsu un paliku kā ūdeni mutē ieņēmusi. Māsa jautāja, vai man viss labi, jo biju sarkana kā biete. Kā viņš uzminēja, ka jūtos tiešām labi, kaut vai ja sanāk apmīt tik pāris vārdus? :-D
Un tad vēl, viņš kaut kur taisijās iet, es nosaucu viņu vārdā un teicu ''Tu uz mājām? '' Viņš atbildēja frāzi, kas man lika aizdomāties. ''Nē, iešu pastaigāt. Tu mani vēl redzēsi varbūt vēlāk, varbūt šodien, varbūt rīt, bet varbūt nekad'' (t)
Ko tas viss var nozīmēt? Es netieku gudra ar to. Esmu ŠAUSMĪGI kautrīga.
Es gribētu ar viņu iebīdīt kaut ko vairāk, bet man bail. Esmu par pāris gadiem vecāka. Jaunāki mani vienmēr ir saistījuši. Ko man darīt? Ko nozīmē viņa teksti? Kā man vispār reaģēt? (t)
22.07.2015 01:04 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
mans skatiijums : tu vinju zombee, vinjsh to juut, taapeec caur pukjeem grib atkratiities :D
22.07.2015 01:08 |
 
Reitings 102
Reģ: 20.07.2015
Tevi vnk. ķircina.. Puisis ir pašpārliecinātāks, labi saprot situāciju.. Te viss atkatrīgs no tevis, nu ļoti daudz kas..
Ar šo kautrību neko nepanāksi.. Mans minējums, viņš tevi turpinās ķircināt, varbūt kādreiz izmantos un panāks ka satvinaties.. Bet reāli viņam tevi nevajadzēs, un pametīs pie pirmās iespējas pat neuztraucoties, ka tu tāda esi, un kaut kur piņņā pa naktīm viena...

labāks scenārijs- Tu ņem vadību grožos, sāc kontrolēt situāciju, nemulsti... un sāc saprast pati, ko viņš domā, ko grib, ko var dot, un ko nevar...

bet tas trais ir zinātniskā fantastika..

jebkurā gadījumā, vēlu veiksmi ;)
22.07.2015 01:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)