Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāvana

 
Reitings 103
Reģ: 02.06.2015
Sveikas!

Draudzenei vārda diena! Apnicis dāvināt visas labās un noderīgās lietas - dāvanu kartes, kosmētiku un tā tālāk. Varat ko ieteikt? Vēlos pārsteigt ar kaut ko smieklīgu, foršu, jautru, oriģinālu, interesantu vai mīļu! Derēs jebkādi ieteikumi! :-)
19.07.2015 19:19 |
 
Reitings 6
Reģ: 17.07.2015
Lai gan varētu šķist, ka spēles dāvināt ir bērnišķīgi, tas viss var izvērsties diezgan forši. Uzspēlējām šo, nu šķita gan interesanti, gan smieklīgi, ja ir atraktīva draugu kompānija. :)
http://www.tactic.net/product.php?Product_number=40571&lang=LAT
19.07.2015 19:34 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Ja godīgi, es vienmēr esmu vairāk priecājusies par tām dāvanām, ko praktiski varu izlietot - masāža, kāds spa, vakariņas divatā, biļetes uz kādu pasākumu, utt, kā it kā smieklīgajām dāvanām, ko pēctam nezinu, kur likt. Pat ja man draudzene gadiem dāvinātu masāžas apmeklējumu, es būtu ļoti priecīga, jo man ļoooti patīk, bet pati sev šobrīd to neatļaujos.
Protams, tas katram individuāli - nezinu par Tavu draudzeni :-) Tas tik tā - ne vienmēr vajag šausmīgi izcelties, lai otru iepriecinātu :)
19.07.2015 19:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits