Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nezinu vai vēl mīlu savu draugu!

 
Reitings 209
Reģ: 03.05.2014
Sveikas meitenes.

Man ir radusies situācija, kurā mēģinu izprast savas jūtas.

Man ir 22 gaid. Es un mans puisis draudzējamies jau vairāk kā 2 gadus un kopā dzīvojam jau gadu.

No paša sākuma biju iemīlējusies līdz nemaņai (laikam rozā brilles). Taču tagad saprotu, ka nemaz nebija viss tik spīdoši. Viņš visu laiku strādāja darbu, kur bija garās stundas un laika mums kopā bija ļoti maz. Tas ilga pirmo pusotru gadu. Tajā laikā man likās, ka gaidīšu cik vajadzēs, bet kaut kā apnika.

To gadu ko dzīvojām kopā es nespēju ar viņu sadzīvot. Viņš ir kā mazs bērns kuram visu priekšā jāizdara un jāparāda. Un vēl viņš ir slinks, par sevi nemaz nerūpējas. Man paliek par pretīgi dot bučas. Svaru ir uzaudzējis un visu laiku nemitīgi ēd kādus gardumus bez bremzēm, sportot negrib. Solījumus ir miljons devis, bet nevienu nav izpildījis. Nerunājot par kādu romantiku, ziedus dāvinam tikai tad kad esmu ļoti sadusmojusies, dāvanas vispār nē. Es esmu visu viņam devusi.

Tagad man ir sajūta, ka tas viss ir nodzēsis manas jūtas. Es jūtu, ka ar katru dienu ar vien vairāk paliek pretīgi. Es viņu vairs nemīlu.

Taču, kad sāku runāt par aiziešanum viņš lūdzas uz ceļiem, lai neeju, ka viņš darīs visu. Bet tomēr beigās neko neizdara. Ļoti grūti pateikt viņam, ka viss ir beidzies un es aizeju, jo tad viņš saka, ka viņam vairs nav jēgas dzīvot utt. Tad viņam sākas visādas veselības problēmas utt.

Es esmu strupceļā, lūdzu palīdziet man saprast vai vaina ir manī vai tomēr viņā? :'-(
19.07.2015 16:25 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Ar varu taču nevar sevi piespiest otru mīlēt. Manuprāt, problēmas ir ne gluži tajās lietās, ko Tu aprakstīji, bet tajā, ka mīlestība vnk ir beigusies un Tu esi sapratusi, ka nevēlies sev blakus šo cilvēku.
Ja ir riebīgi, pretīgi, pati saki, ka nemīli.. Tad saņemies un ej! Ar laiku tiks viņš tam pāri
19.07.2015 16:32 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es domāju,ka tu beidzot ieraudzīji to kāds viņš ir ikdienā. Es uzskatu,ka kopā dzīvojat salīdzinoši maz, bet pietiekoši, lai viņš būtu tāds, kā būtu. Uzsākot kopdzīvi arī pa lielam parādās tā patiesā daba, kad nāk visas netīrās zeķes, mājas darbu darīšana vai nedarīšana.. Ranidņu periodā tas viss nav manāms, jo nākot uz satikšanos viņš vienmēr piedomāja kā izskatās, piedomāja kā tevi iepriecināt, ciemos gaidot vienmēr savāca māju, bet uzsākot kopā dzīvot - tu redzi tās aizkulises.
Es teiktu,ka tā nav ne mīlestības, ne nemīlestības vaina.. :D Tu vienkārši gaidīji kaut ko citu, bet izrādījās,ka ikdienā viņš ir citādāks.
19.07.2015 16:33 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
1. Es tev ieteiktu vainu vispirms meklēt sevī, jo tu minēji ka viņš sācis nerūpēties pa sevi, ka visu laiku ēd ,nesporto -iespējams, ka viņam bija vai vēl joprojām ir kādas problēmas dzīvē un viņš nevēlas tas risināt, labāk tas kā saka apēst. Tā es domāju, varbūt pirms sper lielo soli-pamet,labak aprunājies ar draugu, iespējams ka, viņam ir vajadzīga tava palīdzība,atbalsts . Ja spēsiet izrunāties,un viss nokārtosies tad man prieks pa jums,ja nē, tad diemžēl viņs vnk ir tāds nevīžīgs un mainīt tur neko nevarēsi. (t)
19.07.2015 16:38 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
autore mainīt neko nevarēs, tikai viņš pats. interesants tipiņš. vai nu viņš ir pieradis pie tādas dzīves un čupakabrai ir taisnība, ka beidzot esi ieraudzījusi tādu, kāds ir patiesībā, vai nu tu pati esi pieradinājusi un izlaidusi pie slinkošanas. pa vidu vēl patēlojusi upuri, ka trauki tak jāmazgā tikai tev un ēst arī jātaisa. un kā tu vari prasīt no viņa solījumu pildīšanu, kad pati nepieturies pie tā, ko saki? Ja saki - eju prom - tad arī aizej. tālu no suņiem mēs dažreiz neatpaliekam. Uzticība zūd mirklī, kad daram pretēji tam, ko sakam. elementāri.
19.07.2015 16:42 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.04.2015
Manuprāt, katru reizi, kad tu viņam teiksi, ka gribi iet projām, viņš izdomās iemeslus, lai tu nepamestu viņu un tā var tas viss var vilkties ļoti ilgi. Taču tu nejutīsies laimīga, tāpēc tev vajadzētu apsvērt visu ar vēsu prātu un mierīgi, un ja tu izšķiries par iešanu prom, tad dari to, jo kāda jēga tev palikt ar cilvēku, kuru nemīli?
19.07.2015 16:43 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Ja tev ir pretīgi viņu pat nobučot, tad ej prom, 2 gadi ir diezgan maz un tev ir visas tiesības padomāt par sevi, savām vēlmēm. Nevajag mocīties, tu esi jauna, pieļauju, ka kad buusi brīva, tad jutiisies lieliski.
Esi ar cilvēku, kurš tev nav jāmaina, kura paradumi tev nesagādā raizes Un neliek justies riebīgi.
19.07.2015 16:45 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Es esmu visu viņam devusi.
un tas būtu?

ja nespēj sadzīvot, kāpēc moki sevi un nešķiries?
19.07.2015 16:50 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Aizbrauc uz vasaru pie mammas, omes uz kādām nedēļām 2-3. Tas tev dos laiku un, galvenais, distanci padomāt.

2 gadi ir štrunts. Ja AR viņu neesi laimīgāka, kā BEZ viņa, tad tev viņu nevajag.

22. gados būt attiecībās, kādas tu apraksti, man liekas vienkārši stulbi. Ja ir kopīgi bērni, kopīgs īpašums, kopīgs bizness, tad es vēl saprastu to cenšanos kaut ko saglābt. Tipa - ka negibi būt 35gadīga šķirtene ar bērniem, grumbaina, veca, nodzīta un nevienam nevajadzīga. Bet 22-os...? Kas jūs saista? Gads kopdzīves? Un tas viss?
19.07.2015 17:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Netērējiet laiku, dīķī vēl ir citas fišiņas! :-)
19.07.2015 20:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!