Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skapis- help....

 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Meitenes- labrīt!

Šorīt runājot ar savu mīļo, nonācām pie secinājuma, ka mūsu skaips ir pārbāzts un pat nezinam, kas mums ir, kas nav.... Kārtošanu esmu veikusi jau vairākkārt, bet rezultāts- pēc 2 nedēļām tāpat neko vairs nesaprotam. Kā jūs kārtojat savu skapi?

P.S. Skapis man liels- 4 durvis un augstumā kaut kādi 2,1 m....
19.07.2015 10:39 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
noalgo stilistu sava skapja revīzijai. viens un divi tiksi vaļā no visa, kas nav vajadzīgs :)
19.07.2015 10:44 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
mums ir milzīgs iebūvēts skapis viesistabā, kur stāv viss "liekais", bet velkamās drēbes turam guļamistabas skapī. Mājā, pirms tam, bija atsevišķa istaba-skapis, kas arī bija labs variants, jo vietas skapī ir tik daudz, ka visu var smuki izlikt/izkarināt utt un nav jārakājas.
19.07.2015 10:45 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
visu saturu izmetu gultā un sāku šķirot. visu, kas vairs neder/nepatīk/viss ok, bet zinu, ka nevelku un nevilkšu, nolieku atsevišķā kaudzītē. safočēju, aizsūtu draudzenēm bildes, lai piesakās, ja kas patīk, ja nē, tad vedu prom/metu ārā.
ziemas un vasaras drēbes cenšos tdalīt un glabāt atsevišķi. nesezonas drēbes noglabāju citur, ne ikdienas skapī.
un tad krāmēju derīgo garderobes daļu atpakaļ, citreiz pēc krāsām, citreiz pēc apģērbu tipa. un kaut kā nepienesās pils pa 2 nedēļām, kārtoju, kad uznāk vēlme, nevis, kad nespēju neko atrast.
19.07.2015 10:46 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Man nav skapja, man ir kumode, un drēbes sakārtotas pa 5 atvilktnēm (apakšveļa / neuzkrītošās drēbes darbam / drusku panciskās drēbes / drusku gotiskās drēbes / zolīdās drēbes). Iedalījums gan nav dzelžaini nooteikts, jo tīri labi var sakombinēt lietas no dažādām atvilktnēm, tomēr zinu, kura lieta kur "pieder".

Vīrietim drēbes glabājas no augšas atveramā kastē ar diviem nodalījumiem - vienā apakšveļa, otrā pa kaudzītēm (t-krekli, krekli ar apkaklītēm, jakas, normālās bikses, sporta bikses) viss pārējais.

(Virsdrēbes un žaketes priekšnamā sakarinātas.)
19.07.2015 10:49 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Mums ar draugu ir divi skapji, taču sagadījies ir tā, ka no tiem abiem skapjiem, tikai 2 plaukti ir viņam :-(:-D
Ļoti cenšos sevi ierobežot, jo ir daudz drēbju, kuras nevelku, bet atstāju ar domu: gan jau kādreiz noderēs.
Piekārtot sanāk bieži, jo ir rīti, kad nu nekādi nevar atrast ko vilkt, un tur sākas nekārtība:-D
19.07.2015 10:53 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Istaba- skapis būtu ideāls variants, bet vietas dzīvoklī ir tik cik ir.... It kā viss ir pārkrāmēts un nav nekas atdodams/ārā sviežams.... Gribas, lai ir pārskatāmi, bet laikam tā nesanāks. :(
19.07.2015 10:53 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nesezonas drēbes un tās, kuras velku ļoti reti, uzliktas skapja augšējā plauktā, 2x gadā izkrāmēju, kad nomainās sezonas. Bet vienalga vietas nav un citreiz nevaru atrast ko vajag.
19.07.2015 10:55 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Dārgais piecelsies, izskatās ka šīsdienas projekts būs mans guļamistabas skapis. Vakar izstaigājām bodes- rezultāts- kārtējais džemperis un maika mīļajam... :-D Labi, ka pati noturējos un nesāku pat neko skatīt- :-D
19.07.2015 10:59 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
jasmin, ja nu gadījumā kādreiz izdomā vērsties pēc palīdzības no malas, uzsit man pm :D
19.07.2015 11:00 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Winterra- man bail, ka tu man pusskapi neizmet ārā. :-D Jā, tas animal print tops man ir mīļš, a tos svārkus, kad notievēšu- uzvilkšu. :-D
19.07.2015 11:02 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
jasmīn, ļoti mīļas drēbes neviens neliek mest ārā, bet tici man - kādreiz ir nepieciešams spēriens pa pakaļu tādiem vācējiem kā tu un es, lai atbrīvotos vieta :D
19.07.2015 11:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Mani vīrs ir izdzīvojis no skapjiem ārā :(
19.07.2015 13:49 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Sezonalas drebes glabat atseviski, tiesam taupa vietu, ipasi biezie dzemperi un kleitas aiznem daudz vietas.
Ja nu loti nevelies skirties no lietam, interneta ir dazadi raidijumi un padomi,ka organizet skapi un dazadi triki.







Un pirmo reizi visus pakaromos saliec skapi akus preteja virziena, un tos pakaramos, kurus esi izmantojusi, tad apgriez pareizaja virziena, ka erti ielikt. Tad pec gada redzesi, kas ir izmantots, kas ne, un varesi vieglak skirties.

No sakuma,ne jau sadi, bet apgriezti, cerams var saprast :D Vienu raidijumu skatijos,kur dodas uzmajam un revide skapi, un so padomu redzeju

19.07.2015 14:10 |
 
Reitings 140
Reģ: 10.06.2014
Tā kā dzīvoju viena, arī skapis pieder man vienai. Es sadalu drēbes pa plauktiem, vienā tikkai bikses, otrā šorti, trešajā svārki, tad džemperi utt, visu neuzskaitīsim, tā ir diezgan vienkārši, protams, bieži sanāk kaut ko ne tur ielikt un pēc laika atkal ir bardaks.. uz pakaramajiem tikai kleitas. Nav svarīgi vai to džemperīti es nenēsāju gandrīz nekad, vai tos šortiņus saglabāšu, ja nu notievēju, viss man ir vienā skapī sadalīts :-D Man standartā liekas, ka visu vilkšu un, ka viss noderēs.
19.07.2015 14:43 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
(bilde) Vienā plauktā bikses - pa kreisi mazāk velkamās un mājas, pa labi regulāri lietojamās.
Nākamajā plauktā topi 3 stabiņos, dziļumā retāk vilktie, priekšā regulārie lencīštopi un sīkumu trauks 4. čupas vietā.
Nākamais plaukts sīkumi priekšā, aizmugurē reti velkamās/pasākumu drēbes, garie svārki, korsetes, ofisa svārki utml.
Vēlviens palaukts sastūķēts ar visādām somām, 2 atvilktnes zem spoguļdurvīm - augšejā stāv krūšturi, garās zeķes utml., apakšējā higiēnas preces, matu krāsas u.c. sīkumi.
Aiz spoguļdurvīm stāv drēbes, ko praktiski nevelku, bet kuras nedrīkst burzīt un citur pārējās īsti arī nav kur likt. Piem, mežģīņu bolero jaciņa ir tik maza un plāniņa, ka normālajās čupās pazudīs.
Zem sakarinātajām drēbēm, kurpju kastēs glabājas apavi.
Vēl papildus veļas telpā ir 2 plaukti, kur vienā stāv visas apakšbikses un zeķes. Un augšējā tās drēbes, ko bieži velku, t.i., neredzu jēgu likt skapī, jo paiet gan laiks, lai iekārtotu, un tās ņemot ārā, gan katrreiz meklējot viss skapis tiktu savandīts.
Lai ari daudzas lietas nav ilgāk kā gadu vilktas, zinu, ka tikko kā atbrīvošos, uzradīsies situācija, kurā tieši šī drēbe būtu derējusi perfekti, tāpēc atbrīvojos tikai no tā, ko 100%, ka vairs nevilkšu, bet tā kā esmu uz apģērbu arī samērā izvēlīga, pagaidām problēmas nesagādā.

P.S. Par tiem pakaramajiem nekad neesmu sapratusi, kāpēc tādi jākarina viens uz otra - man tieši drēbes ar savu pufīgumu aizņem vairāk vietas, kā pats karināmais, līdz ar to, papildus pakaramajiem ir vietas, bet drēbēm ne :/
19.07.2015 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
hm, varbūt kādai ir lieki bikšu pakaramie? Man visā skapī ir 1, uz kura karinu visas bikses, bet veikalos, ejot cauri, neesmu pamanījusi tieši tādus (nu, tie, kuriem ir divi klipši). Savukārt svārku un bikšu samērā daudz! Ja nu kāda vēlas atdot par lētu cenu :D
19.07.2015 15:40 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Mums ir 1 skapis un 1 kumode...lielo skapi pirkām, pirms es ievācos, lai mums (man :D) būtu kur visu salikt, bet rezultātā skapī 90% ir manas mantas, draugam tikai 1 maza pusīte, kur pakārt kaut ko un viens plauktiņš...sākumā piedāvāju arī atvilktni, bet kamēr viņš domāja, tikmēr es jau viņu aizņēmu :D viņa mantas stāv kumodē, vietas pietiekot... Bet godīgi sakot, es jūtos neērti, ka esmu aizņēmusi visu skapi ar savām kosmētikas lietām, rotām, visādiem līdzekļiem, somiņām, apaviem, drēbēm utt... īpaši tad, kad tajos plauktos veidojas bardaks, man pašai nepatīk un tad cenšos ik pa laikam visu sakārtot, bet apjēdzu, ka trūkst mēbeļu, jo tur stāv lietas, kurām pēc idejas nebūtu jābūt drēbju skapī :D grūti mums iet, bet nu...viņš jau neko nesaka :-P
20.07.2015 11:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits