Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nekad nesaki nekad

 
10 gadi
Reitings 154
Reģ: 31.01.2010
Sveikas!
Vienmēr esmu teikusi - nekad nebūšu attiecībās ar kolēģi. Be tikai pasaki nekad un gaidi, kad tas notiks :-D Iepazināmies darba vietā ziemā, kad vienu dienu aizvietoju kolēģi. Viņš pēc dažām dienām atbrauca uz manu darba vietu, pats bija iniciators randiņiem, es vēl kādu mēnesi nedaudz tam pretojos, jo it kā nestrādajam viena darba vietā, bet uzņēmums viens un daudz savstarpēji pazīstamu kolēģu. Mums izdevās praktiski no visiem to paturēt noslēpumā (par to tagad esmu ļoti priecīga). Abi daudz strādājām, bet vienmēr centāmies atrast veidu kā satikties, komunicējām arī ikdienā caur zvaniem un īsziņām, viss bija kārtībā. Jūnija beigās viņš aizgāja atvaļinājumā un aizbrauca uz ārzemēm apciemot radus. Protams, komunikācija palika retāka, bet es par to nesaspringu - cilvēks atpūšas, jāsatiek daudzi citi cilvēki un radi. Jau viņam atgriežoties, man radās aizdomas, ka kaut kas nav kārtībā- sarunas vēsas, satikties nevēlas, lai gan bija prom gandrīz pusmēnesi. Nedēļas sākumā viņam bija dzimšanas diena, teica, ka svinēs to kopā tikai ar vecākiem un mani pat neielūdza, lai gan iepriekš bija teicis, ka tā būs reize, kad iepazīstinās ar vecākiem. Tad jau viss kļuva skaidrs - pēc tam nākamajā dienā atnāca atbilde : nav laika priekš mums, nav vēlmes pat censties kaut ko saglabāt, mūsu pāris ir tikai trešā prioritāte. Tas bija šoks, nenoliegšu. Uzrakstīju, ka cienu viņa lēmumu, lai cik smagi man nenāktos to atzīt. Trakākais bija tas, ka nākamajā dienā mums bija jāstrādā kopā - bija ļoti neērts klusums, turklāt kolēģi viņu sveica dzimšanas dienā, man likās, ka gribu pamest telpu un nekad tur neatgriezties.
18.07.2015 16:33 |
 
10 gadi
Reitings 154
Reģ: 31.01.2010
Rīt mums atkal jāstrādā kopā, bet būsim tikai divatā. Es cerēju, ka viņš izmainīs savu darba grafiku, jo es atdevu šai struktūrvienībai savu brīvdienu un neko pārcelt nevarēju. Bet viņš to neizdarīja! Arī tajā dienā viņš izskatījās nervozs, nevarēja atrast mieru, jutu, ka skatās. Es stāveju pilnīgi mierīga - ja būtu ko teikt, lai nāk un droši saka.
Kā man pret viņu izturēties rīt? Tikpat nosvērti? Negribas jau zaudēt lepnumu un jautāt, kāpēc pēkšņi tādas pārmaiņas.
18.07.2015 16:36 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Negribas jau zaudēt lepnumu un jautāt, kāpēc pēkšņi tādas pārmaiņas.
Tad nejautā, izturies kā pret parastu kolēģi.
18.07.2015 16:44 |
 
Reitings 80
Reģ: 16.07.2015
Turpmāk izturies pret viņu vēsi, un kā pret vienkāršu kolēģi. VISS.
18.07.2015 16:46 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Es arī izturētos kā pret parastu kolēģi, kuram netīšām sanāca uzgāzt vārošu kafiju. Baigais, nu!
18.07.2015 16:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits