Cik ilgi var gaidīt?

 
Reitings 3
Reģ: 15.07.2015
Ja jūs ar vīrieti dzīvotu kopā jau 5 -to gadu un viņš vēl nebūtu runājis par kāzām, pat par saderināšanos ne, cik ilgi jūs paciestu un ko darītu?

Laiks uz vietas nestāv, es arī gribu statusu, domāt par bērnu,
apnicis, jūtos kā vecmeita, lai gan attiecības jau ilgi.

Ja nemīlētu, sen būtu pametusi, bet tas ir mans cilvēks - dvēseles līdzinieks. :-(
Tikko kā atsalstu, tā tieku sākta lutināta ar visādām mantiņām, pirkumiem uc, lai nepazustu...
Bet tad dari kaut ko, bitīt matos (e) Vai nu tev mani vajag vai nevajag?
Nu besī man būt "draudzenei"... (t) Teikšu jums taisnā tekstā - vismaz saderināšanās gredzenu es būtu nopelnījusi, ne? Kāpēc jāmēģina mani noturēt, ja mani nevajag? Ja vajag - saderini.
Viņam 27
15.07.2015 13:00 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Man tas šķiet smieklīgi - ja nav precēti, tad attiecības nav nopietnas. Muļķības. Es varētu kaut līdz mūža galam gaidīt, jo man tas gredzens, tie papīri un viss pārējais ir figņa. Ja bildinātu, piekristu, ja nē - traģēdiju netaisītu, jo ar savu vīrieti esmu laimīga.
15.07.2015 21:29 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Bildini viņu! (l)(l)

Pec reakcijas redzēsi vai viņš vispàr grib laulību. :) tas ir, vismaz es tā darītu, jēga pūsties un cerēt.
Varbūt viņš jau gatavojas to darīt un tā tu pasteidzināsi procesu, ja, nē, bet viņš vēlas tevi par sievu, tad iespējams, lai nejustos stulbi, ka draudzene bildināja viņš peec tava jautājuma ari nolems tev sagādàt pārsteigumu un tad juus abi viens otru būstiet bildinājuši :D
15.07.2015 21:33 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
http://m.delfi.lv/vina/attiecibas/article.php?id=44231027
Raksts nav jauns, bet nu iespejams, liks padomāt. Ir viens raksts ar piemeriem iz dzīves, kad nereģistrētas attiecibas ir atspēlējušās, bet nevaru vairs atrast.
15.07.2015 22:07 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Esam kopā 5 gadi, viņam 26, man 21 , precēties gribam, bet tagad negribam, bet nu līdz maniem 25 it kā gribētu, bet tur ir tā, draugs ne pa kam negrib vienkārši tāpat pa lēto, gribas tad kad daudz naudas u.t.t, es piekrītu, gaidīšu vēl 5 gadus, bet tā pa lielam, labāk 5 gadi mīlestība un bez gredzena, nekā ar gredzenu, itkā sieva, bet nemīlama.!
16.07.2015 00:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bildini viņu!

Pec reakcijas redzēsi vai viņš vispàr grib laulību. tas ir, vismaz es tā darītu, jēga pūsties un cerēt.


Manuprāt, tas ir nedaudz pazemojoši.. :D
16.07.2015 00:59 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Kā jums vispār tā sanāca uz 5 gadiem visu ievilkt?

nu, mēs ar draugu esam kopā 8 gadus, proti, no 17 gadu vecuma. Uzskatu, ka precības ir nobriedušu cilvēku nobriedis lēmums, bet pēc 2-3 gadiem man bija tikai 20, un tobrīd aktuālāki jautājumi bija augstākā izglītība. Protams, ja attiecības sākto, piemēram, 20 gados, tad vēlme precētie visticamāk pienāktu ātrāk. Šī iemesla dēļ neuzskatu, ka attiecību ilgumam ir loma tajā, kad būtu "pareizi/piedienīgi utt, utml" apprecēties.
Nedaudz ārpus tēmas, bet mani pat ne tik daudz tracina joprojām būt par "draudzeni", cik dažu apkārtējo saukāšana mūs par vīru un sievu, tāpat ciest nevaru, kad tā par sevi saka citi, kad nav precējušies. Nesaprotu šo paradoksu - kāpēc tad neprecas, ja šo statusu pieminēšana ir tik svarīga?
16.07.2015 01:24 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nesaprotu šo paradoksu - kāpēc tad neprecas, ja šo statusu pieminēšana ir tik svarīga?
Manuprāt, svarīgumā nav sāls, bet gan skanīgumā :D Ja draugs mani nosauc par Zaķīti, tas nebūt nenozīmē, ka man ir ļipiņa :D
16.07.2015 01:26 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
cormeum, protams, bet "sievas un vīra" tiešā un pārnesta nozīme pāra attiecībās ir mazliet citādāka par zaķīti un kaķīti. Piemēram, mana dzīvokļa saimniece sākotnēji manu draugu sauca par draugu, bet nu jau tas ir mans vīrs, jo viņai kā vecam cilvēkam šķiet, ka citādāk tas nevar būt, ja jau mēs kopā dzīvojam..
16.07.2015 01:30 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Es gribētu zināt vai tās sievietes, kuras ir apprecējušās, radījušas bērnus tagad jūtas laimīgākas nekā pirms tā visa?
16.07.2015 08:26 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Forums tev nepalīdzēs. Tev atklāti jāizrunājas ar savu draugu. Neko nopelnījusi neesi (kā gan attiecībās vispār var kaut ko nopelnīt?! (t)), bet tev ir tiesības zināt viņa nostāju attiecībā uz laulībām, bērniem un viņa nākotnes plāniem attiecībā uz tevi. Sarunā paturi prātā, ka viņam ir tādas pašas tiesības negribēt precēties/bērnus kā tev gribēt. Tātad atšķirīgu viedokļu gadījumā jāmeklē kompromiss vai jāšķiras. Citu variantu nav. Ja tev laulības/bērni ir svarīgi, tad tik un tā agri vai vēlu tevi un tavas attiecības šī nepiepildītā vēlme sagrauzīs.
Un piekrītu meitenēm, ka pašai gan tev viņš nav jābildina-nevajag pazemoties :)
16.07.2015 09:08 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Riry par 5 gadiem jautājums bija konkrēti autorei un viņas situācijai, jo viņa pieminēja, ka vīrietim 27 gadi un viņa pati grib precēties. Ja jau pati grib, tad brīnos, ka veselus 5 gadus viss ievilcies. Ja kāda negrib pati precēties, lai tak neprecās, tādā situācijā jau skaidra atbilde, kāpēc 10 gadus neprecās- jo negrib.
16.07.2015 09:32 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.06.2015
Varbūt tavs vīrietis vienkārši ir jāuzkurina. Ja jūtas ir atslābušas, tad ir laiks kaut ko darīt lietas labā. Re kur labs sākums: http://cosmo.lv/forums/topic/185100-emocionalais-g-punkts/
16.07.2015 10:50 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Nedaudz ārpus tēmas, bet mani pat ne tik daudz tracina joprojām būt par "draudzeni", cik dažu apkārtējo saukāšana mūs par vīru un sievu, tāpat ciest nevaru, kad tā par sevi saka citi, kad nav precējušies.


Nezinu nevienu pāri, kas viens otru sauktu vīrs un sieva, bet piekrītu par nepatiku sakarā ar to, ka citi jūs sauc tā. Ar to esmu saskārusies. Tas patiešām kaitina.

Tā kā tagad dzīvoju Norvēģijā, viņiem ir tāds termins - "kjæreste" - tas tulkojot nozīmē puisis/meitene, bet burtiski tulkojot - dārgais, mīļotais cilvēks. Tas man patīk.

Tāpat te ir termins- samboer, ko var tulkot kā partneris. Tieši pārtulkojot tas būtu aptuveni - līdzās dzīvojošais. To izmanto pāriem, kas nav precējušies, bet dzīvo kopā. Vispār Norvēģijā pārāk neiespringst uz precēšanos. Viņi var izlemt apprecēties 40, 50 gadu vecumā, vai vispār neprecēties.
16.07.2015 11:10 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Esmu ar draugu kopā gandrīz 9 gadus, sākām draudzēties jau skolas laikā. Šobrīd ir tā, ka visas draudzenes un paziņas sāk precēties, un pašai jau arī ir sajūta, ka varētu jau domāt par precēšanos, līdz šim nav gribējies precēties. Sāk gribēties pēc lielākas nopietnības attiecībās, pēc tāda kā nākamā soļa. Bet draugs negrib. Piebildīšu, ka mums 26 un 27.
Tā skumji paliek lasot.
16.07.2015 12:56 |
 
Reitings 3
Reģ: 15.07.2015
Atradām laiku, vietu un noskaņojumu un parunājām par šo tēmu. Nepiespiesti, bet tieši tik daudz, lai visu sīki smalki uzzinātu.
Nu un viņš pateica, ka viņa vīzijā sava dzīves teritorija, kāzas un bēbji ir 5 gadu termiņā. Tas viss būs pēc - līdz 5 gadiem. Tā viņš aprēķinājis ar "reālu" aci...

Vēl 5 gadi šitādā sviestā bez savas dzīves :-(:-O
No sākuma domāju krist bēdās, bet tagad varbūt kādas idejas, kā šo laiku pārlaist ātrāk? :-(
20.07.2015 09:11 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Lentite2, viņam ir kādi reāli plāni, kurus vēlas īstenot pa šiem 5 gadiem? Jeb tā tāda vienkārša atruna? :D
20.07.2015 09:18 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Vēl 5 gadi šitādā sviestā bez savas dzīves
No sākuma domāju krist bēdās, bet tagad varbūt kādas idejas, kā šo laiku pārlaist ātrāk?

Pag, tas nozīmē ko?! Tu līdz šim esi bijusi šajās attiecībās dēļ gredzena pirkstā? Sviestā bez savas dzīves, Tev nāktos dzīvot arī pēc apgredzenošanas (t)
Interesants Tavs skatījums uz savām attiecībām :-D
20.07.2015 09:27 |
 
Reitings 3
Reģ: 15.07.2015
Undiya- - tieši to arī jautāju, kad redz savu dzīvesvietu, kāzas, bērnus, utt. Saruna pie vīna glāzes, tāpēc zinu, ka teica reālo situāciju. Un tieši šos punktus arī gribēju zināt.

arieta- jā, šādā vecumā vēl 5 gadi "vilkt" viņa vecāku pārvaldībā man tiešām šķiet sviests bez savas dzīves :( es jūtos, ka mēs esam pārkontrolēti, viss par mums zināms kā uz plaukstas, nu neesam mēs māsiņa ar brālīti :-/
20.07.2015 09:42 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Reizēm pēc diskusijām man ir sajūta, ka sieviete dzīvo un mēģina darīt visu lai vīrietis viņu apprecētu.
Es savā dzīvē nekad, nekad neesmu pat domājusi par to, ka ar mani draudzējās un neprec, arī tagad esot gadu ilgās attiecībās nu nav man tādu sajūtu kā vairums, ka kāzas tas ir kaut kas pēc tā tiekties, un kas būtu dzīves pašmērķis, tāpēc man piemēram grūti saprast diskusijas autori :-/
Drīzāk pēc spiediena vīrietis viņu apprecēs, jo sieviete grib, nevis pats jūtas tā :-/ es tā noteikti negribētu, tāpat kā negribētu dzīvot tā, ka mans dzīves pašmērķis ir laulības un ja tās nav, tad kopdzīve ir bezjēdzīgi pavadīta :-/

Esmu iedomājusies kāda es būtu, ja būtu vīrietis, visdrīzāk savu draudzeni ar nebildinātu, man šķiet, ka ir vienkārši vīriešu un sievietes, kuras nepiešķir tam tādu vērtību vai gluži pretēji tas ir tiešām ļoti nopietns lēmums, lai to pieņemtu īsā laikā, piemēram, dzīvo, viss ir labi, bet ik pa laikam notiek presings par laulību, un tad šķiet, ja jau par laulību, kas tomēr manuprāt ir vīrieša iniciatīva, tad kas notiks tālāk, presings būs par vēl visu ko, vai tādu cilvēku gribētu, kas spiež dzīvot pēc viņa prāta - diez vai, un tagad pēc 5 gadi jūdzas nost :'-(
20.07.2015 09:42 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
jā, šādā vecumā vēl 5 gadi "vilkt" viņa vecāku pārvaldībā man tiešām šķiet sviests bez savas dzīves es jūtos, ka mēs esam pārkontrolēti, viss par mums zināms kā uz plaukstas, nu neesam mēs māsiņa ar brālīti

Kāzām bonusā nāk nekustamais īpašums ar baltu žodziņu?!
Mož, pirms ķeršanās pie kāzu plānošanas, vispirms iekārtoties savā miteklī?! 8-)
20.07.2015 09:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)