Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Anglija

 
Reitings 45
Reģ: 11.01.2015
Čau, meitenes! Ceru, ka tās, kuras šobrīd vai pēdējā laikā strādājušas Anglijā, varēs palīdzēt mazliet tikt skaidrībā! :)
Ar draugu (abi pilngadīgi un ar labām valodas zināšanām) vēlamies doties turp. Palikt pie kā nav, tāpēc par dzīvesvietu: jūsuprāt, uzticami un noderīgi portāli tās atrašanai? Vai arī Anglijā meklēt to citādā veidā? Vai tam nepieciešams IN, vai arī tas tikai darbam? Cik ātri jums izdevās nokārtot IN un citas formalitātes (kādas??)
Interneta informācijas daudzumā sāku apjukt, tāpēc ļoti, ļoti priecāšos, ja padalīsieties savā pieredzē! :-)
15.07.2015 12:55 |
 
Reitings 130
Reģ: 15.07.2015
Varu teikt vienu, skaties zoopla.co.uk mājas lapā par dzīvošanu. Bet nu tur it kā ir jāpameklē sīkāk, tur ir arī par īrēšanu citā ailītē. Izskaties visu kārtīgi tur. Pati arī esmu no turienes , bet pirkusi esmu, un viss ir bijis ok. To jau nedara neoficāli lai tas nebūtu droši. ;-)
15.07.2015 13:02 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
IN es nokārtoju mēneša laikā. Bet, iespējams, tas atkarīgs no vietas utt.
15.07.2015 13:07 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Anglija devos, lai maciitos un iegutu universitates diplomu. Varu teikt, ka man viss bija vieglaak, jo esmu studente un nebija problemas atrast dzives vietu caur universitati vai spareroom.co.uk
Man skiet to nummuru nokartoju 3 nedelu laikaa.

Tachu vieniigais jautaajums rodas vai jums ir brivi liidzekli? Lielaka dala landlords jautaa depozitu 300-250 poundu apmeraa, vai arii liek maksat iri dazus meneshus uz priekshu.
15.07.2015 13:12 |
 
Reitings 205
Reģ: 02.05.2014
Es domaju, ka agentura jums neiziires maju/istabu, ja juus fiziski neesat UK (Ja jums nav iespeja aiziet pie saimieka/uz agentuuru aprunaaties/apskatiities).
Vari, protams, meegjinaat. Saiti: zoopla, gumtree,rightmove.co.uk (caur sho pashi atradam majvietu, bet mums bija striktas parbaudes, liela depozita nauda jaiemaksaa).
Vai tiesham nav neviena pazinjas pie kaa aizbraukt?


Kaa juus domaajat meklet darbu? Pashi vai caur agentuuru? Es ieteiktu gan gan. Uztaisi CV anglju valodaa un registrejies visas agenturas pec kartas.

IN es pieljauju, ka ir National Insurance number? Ja taa, var stradat arii bez taa kadu laicinju. Ipashi, ja neesat parliecinati, vai sheit paliksiet.

Uz kuru pilsetu vai County planojat braukt?

Tu man vari pm, ja interesee kas iipash, esmu sheit jau ilgu laiku. Domaju, ka zinu daudz :D
15.07.2015 13:18 |
 
Reitings 130
Reģ: 15.07.2015
Par depozīdu piekrītu. Depozīda nauda liela. Bet tas jau atkarīgs ir kurā pilsētā Tu meklē. Ja Londonā tad tur ir ļoti dārgi. ;-) Lai arī es tieši tur dzīvoju. Man ar naudu viss bija labi.
Galvenais ir arī atrast labu un patstāvīgu darbu. Uzreiz jau tādu neatradīs. ;-)
16.07.2015 11:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits