špionierēšana/ pa kluso lasīt drauga ziņas

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Labs rīts!

Ko jūs domājat ka otra pusīte, ja ir aizdomas ieskatās otra facebook vai telefona isziņās?
Pati to nekad nedaru, bet kad pēdējā laikā nejauši nekur neskatoties uzzināju, ka mans draugs ir negodīgs pret mani, man pilnīgi gribas ik pa laikam neatļauti ieskatīties viņa īsziņās kaut es nēesmu tas cilvēks kurš kaut ko tādu darītu. Varbūt arī nemaz nemēģināšu.
Bet jautājums tāds, kāds ir jūsu viedoklis par - pa kluso ieskatīšanos drauga sarakstēs, ja ir aizdomas par negodību?
špionierēšana ir ļoti nesmuka lieta, tiek ļoti slikti uztverta sabiedrībā, bet dažkārt liekas, ja sievietei ir sajūta ka vīrs krāpj, viņai sēdēt klēpī rokas salikušai, gaidīt ka godīgais vīrietis viņai atzīsies ka krāpj? (nerunāju par sevi šajā tēmā, bet vispārīgi)
Un tad ja pieķer, ka šī skatās un izrādās ka šis esot bijis negodīgs tad ir bļaušana ka viņa okšķerē viņa īsziņās, bet vai tad negodība nav pārāka par ieskatīšanos īsziņās ja ir aizdomas?
Ienāca prātā šis jautājums, jo visi parasti runā ka esot baigi sliktā lieta ieskatīties drauga sarakstēs, bet tiešām....ko darīt sievietei ja ir lielas aizdomas, bet vīrs protams neatzīstas?
Vai jūs esat kādreiz "ieskatījušās" no aizdomām sava drauga/vīra telefonā, facebook?

Jūsu domas?
15.07.2015 10:55 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Savam telefonam uzlikt paroli es neatļaujos, jo, manuprāt, tas automātiski draugam liktos aizdomīgi, pat, ja man tur nav ko slēpt :D viņa telefonam nav tādas opcijas... par datoru un profilu parolēm vispār ir cits stāsts.
15.07.2015 12:03 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Meitenes ir dažādas, jo ja var pieņemt, ka "kas nav aizliegts, tas ir atļauts", kāpēc, lai atļaušanu neuztvertu kā zaļo gaismu čekošanai?
Un,pat ja kāds/kāda kādreiz kaut ko pačeko,ja reiz nav neko slēpt un sirdsapziņa ir tīra,tad nav par ko satraukties. ;-)
15.07.2015 12:05 |
 
Reitings 205
Reģ: 02.05.2014
Vienu reizi ieliidu bijushaa telefonaa bezmiega naktii. Tonakt es uzzinaju, ka neesmu vinja meitene, vinjam ir meitene, kas gaida no vinja beernu (nu vinja nebija isti parliecinata, ka vinjsh ir teevs, par to arii bija sarakste :D). Ceelos naktii un gaaju maajaas. Taadus lopus nenovelu nevienai. Un jaa, man bija 16-17 gadu, biju naiva un stulba, tagad tas chuijs ir tomeer un, domaajams, cerams, atri saprastu, ja mani vazaa aiz deguna.

Ar tagadejo puisi mums nav noslepumu, shad tad, ja atnak iszinja un vinjsh ir citaa istabaa, izlasu un tad pasaku vinjam, ka jaaatbild. Nav jau ko sleept.
15.07.2015 12:25 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Ja ir aizdomas, skaties. Tu vairak zaudēsi ar savu godīgo uzvedību kamer viņš iespējams Tev aiz muguras kaut ko kruķī.
Savam vīram periodiski pārbaudu telefonu, e-pastu, bankas kontu. Kontrolei ir jābūt.
15.07.2015 12:26 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
garfield, ak Dievs! :-OMan liekas es Tavā vieta viņu guļošu butu nodušījusi ar spilvenu!
15.07.2015 12:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu esmu kādu 1 reizi paskatījusies telefonā un vienu reizi draugos iegājusi kur man paroles zināmas, bet tik pat ātri kā esmu iegājusi tik pat ātri esmu izgājusi jo man nepatīk tā nemaz darīt, drīzāk to izdaru no garlaicības nekā no tā ka pa tiešām būtu kādas aizdomas.

Ja gribētu varētu viņa portālos un telefonā līst iekšā kaut vai katru dienu jo viņam vienalga un es viņam ar ļauju līst pie manām lietām, bet nekad nav bijis tāds pamats īstām aizdomām ka kaut kas būtu slēpjams no manis, tāpēc sen jau vairs neko tādu nedaru.

Ja rastos pamats kam tādam, tad gan apskatītos.
15.07.2015 12:35 |
 
Reitings 205
Reģ: 02.05.2014
Es biju tik apjukusi. Man tonakt sabruka visas manas naivaas iluzijas par virieshiem. Piebildishu, ka vinjam bija gadi 19 laikam un man ar vinju nebija nekaa intiima (lasiit - nebija nekada veida seksa) es savaa zinjaa taupiijos, biju iemiilejusies liidz ausiim. Es ilgi domaju, ka, ja butu ar vinju gulejusi, tad vinjhs mani nekraptu, bet redz, tie atkal ir naivu meitenju murgi.
15.07.2015 12:40 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Nekad nav bijušas nekādas aizdomas, bet pāris x intereses pēc esmu ieskatījusies drauga telefonā un skype. Palasīju, ko viņš ar saviem draugiem sarakstās, jo tāpat zinu, ka viņam nav nekādu iebildumu pret to. Bet kopumā nepiekopju šo lietu.
15.07.2015 12:44 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Mums ir brīva piekļuve viens otra mantām - gan telefoniem, gan datoriem. Tas gan nenozīmē, ka ejam un čekojam nepārtraukti visu. Slēpjams nekas nav, un tāda veida privātā telpa nepastāv.
15.07.2015 12:44 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
gaarfield, ir sanācis tajā vecumā piedzīvot nodevību. Seksa trūkums nemaina pārdzīvojumu pakāpi, nodevība sāp tāpat.
15.07.2015 12:46 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Savam vīram periodiski pārbaudu telefonu, e-pastu, bankas kontu

man tā šķiet necieņa pret otru - pārbaudīt otra cilvēka bankas kontu, kur ir viņa nopelnītā nauda, ar ko viņš var darīt, ko vien grib. Man būtu pretīga sajūta, ja kāds pārbaudītu manu kontu, kam esmu tērējusi naudu un kur.
15.07.2015 12:48 |
 
Reitings 130
Reģ: 15.07.2015
Ko jūs domājat ka otra pusīte, ja ir aizdomas ieskatās otra facebook vai telefona isziņās?

Man tas nepatiktu, nu galīgi nē. (t) Manam brālim ir draudzene. Viņa , kad viņš dodas uz fitnesu skatās viņa profilos ar ko viņš sarakstās . Jo viņš parasti steidzoties, aizmirst iziet no turienes, līdz ar to viņai ir lieliska iespēja. Viņam arī tas nepatīk. lai gan brālim patīk arī ar citām pabūt, bet nu vienalga.
Viņa pat reiz bija kaut kā dabūjusi viņa telefonu, un pie visiem meiteņu numuriem atstājusi vārdus viņu, bet numurus izdzēsusi. :-D
Brālis tik spiež, un spiež un nevienai nav numurs. :-D
15.07.2015 12:58 |
 
Reitings 130
Reģ: 15.07.2015
Personīgi, es tā nedarītu. (iespējams)
15.07.2015 12:58 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Šarlote, mēs neesam piegulētāji, mēs esam precēts pāris ar berniem. Mums abiem ir pienākums ieguldīt mūsu bērnos. Nav manam vīram tiesību ieguldīt savu naudu nejēdzīgos dārgos hobijos vai kaut kādā mauķelē. Tā ir zagšana no berniem. Tas ka cilveks pats to naudu ir nopelnījis vel nenozīmē ka viņš to var tērēt kā ienāk prātā. No nākoša gada mūsu berni ies privātā skolā, ja entie tūkstoši tiktu novirzīti dārgam hobijam vai izklaidēm vai maukai, mūsu berniem šī iespēja nebutu.
Bankas konts starp citu jau dod informāciju ne tikai par ienākumiem un izdevumiem bet ari par to kur un kad cilveks ir bijis.
Katrā ziņā, ja mans virs izdomas rikoties pretēji ģimenes interesēm, es to gribu uzzināt pec iespējas atrak. Nu neesmu es naivule ar rozā brillēm.
15.07.2015 13:01 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Nav manam vīram tiesību ieguldīt savu naudu nejēdzīgos dārgos hobijos vai kaut kādā mauķelē. Tā ir zagšana no berniem.

lasu un šausminos, bet, kā saka, ne mana cūka, ne mana druva :D ja jums abiem tā ir labi, kāpēc ne. Bet es nevarētu šādi izdarīties pret savu vīru un negribētu, lai arī mani kontrolē par to, kur tērēju savu nopelnīto naudu. Bet tas jau cits jautājums :)
15.07.2015 13:13 |
 
10 gadi
Reitings 1736
Reģ: 24.08.2011
viņa datoram soc.portāliem ir uzlikts, ka saglabāta parole, ja eju no viņa kompja, nodzēšu un eju savā profilā.
2 reizes intereses pēc esmu iegājusi viņa draugos.lv, uzspiedu vēstules, vaļā nevienu neatvēru un uzspiedu iziet, neložņāju.
par telefoniem- ir kods, kuru viņš zin, bet to drīzāk turu tādā situācijā, ka, ja kas, lai neviens netiek klāt. viņa telefonu vispār neaiztieku, tikai viņš manējo, kad kaitina :-D
piekrītu viedoklim, ka nav ko slēpt, bet es arī negribu, lai viņš lasa par ko es sarakstos ar mammu vai kādu citu, nu nav tas viņam jāzina un viss.
15.07.2015 13:18 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Nu man nebūtu problēmu ja vīrs skatītos manas konta izdrukas. Kad tur tāds? Te es kurpes pirku, te kafejnīca ar draudzenēm sēdēju, te no amazon kaut ko pasūtīju.
Beigu beigās valstij ir pieeja visiem datiem, DP seko lidzi kontu aktivitātei. Diez ar ko sievai ar ko ir kopīgi berni ir mazākas tiesības kā valstij? :D
15.07.2015 13:19 |
 
Reitings 4
Reģ: 29.01.2014
Koks ar diviem galiem. Tās,kas saka, ka tā ir necieņa,līšana otra privātaajā telpā,nu atvainojiet, tad kā nosaukt, ja tiešām izrādas, ka aiz muguras tiek darītas visādas kreisās lietas? Vienreiz ielīdīs, otrreiz ielīdīs, pārliecināsies ka viss godīgi, vairs nelīdīs. Bet visbiežāk jau tā intuīcija ir nekļūdīga.
15.07.2015 13:28 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Agī, parole manam un vīra mobilajam ir nevis, lai kaut ko slēptu viens no otra, bet tāpēc, lai, ja nu kāds nozog vai gadās pazaudēt, lai svešais nevarētu veikt nekontrolētus zvanus, izložņāt visu telefonu, bildes un sociālos tīklus, kas telefonā ir aplikāciju veidā. Protams, viss ir uzlaužams, bet tas vismaz aizsargā no nepatīkamiem telefona rēķiniem un citiem "priekiem".
15.07.2015 13:37 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tās,kas saka, ka tā ir necieņa,līšana otra privātaajā telpā,nu atvainojiet, tad kā nosaukt, ja tiešām izrādas, ka aiz muguras tiek darītas visādas kreisās lietas?

Bet, ja izrādās, ka tur nekā nav? Kreiso lietu darīšana aiz muguras, tā arī ir necieņa, taču, ja nav pamata tādām aizdomām - nekas netiek slēpts, nekur netiek pa kluso pazusts, nav parādījusies kāda aizdomīga kolēģe, par kuru vien runā, vai kas cits aizdomīgs, līšana privātajā telpā ir necieņa.

Tad man rodas jautājums tām šiverētājām - jūs par sevi neesat pārliecinātas, vai puisis ir tomēr licis par to aizdomāties? Kādiem tarakāniem galvā jābūt, lai bez iemesla gribētos pārbaudīt? Vai nu ir mēmie kompleksi, vai arī tomēr kaut kas puiša uzvedībā liecina, ka ir laiks paskatīties...
15.07.2015 13:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits