Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

špionierēšana/ pa kluso lasīt drauga ziņas

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Labs rīts!

Ko jūs domājat ka otra pusīte, ja ir aizdomas ieskatās otra facebook vai telefona isziņās?
Pati to nekad nedaru, bet kad pēdējā laikā nejauši nekur neskatoties uzzināju, ka mans draugs ir negodīgs pret mani, man pilnīgi gribas ik pa laikam neatļauti ieskatīties viņa īsziņās kaut es nēesmu tas cilvēks kurš kaut ko tādu darītu. Varbūt arī nemaz nemēģināšu.
Bet jautājums tāds, kāds ir jūsu viedoklis par - pa kluso ieskatīšanos drauga sarakstēs, ja ir aizdomas par negodību?
špionierēšana ir ļoti nesmuka lieta, tiek ļoti slikti uztverta sabiedrībā, bet dažkārt liekas, ja sievietei ir sajūta ka vīrs krāpj, viņai sēdēt klēpī rokas salikušai, gaidīt ka godīgais vīrietis viņai atzīsies ka krāpj? (nerunāju par sevi šajā tēmā, bet vispārīgi)
Un tad ja pieķer, ka šī skatās un izrādās ka šis esot bijis negodīgs tad ir bļaušana ka viņa okšķerē viņa īsziņās, bet vai tad negodība nav pārāka par ieskatīšanos īsziņās ja ir aizdomas?
Ienāca prātā šis jautājums, jo visi parasti runā ka esot baigi sliktā lieta ieskatīties drauga sarakstēs, bet tiešām....ko darīt sievietei ja ir lielas aizdomas, bet vīrs protams neatzīstas?
Vai jūs esat kādreiz "ieskatījušās" no aizdomām sava drauga/vīra telefonā, facebook?

Jūsu domas?
15.07.2015 10:55 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nav bijušas aizdomas un neesmu līdusi sociālo tīklu profilos un telefonā kaut ko baigi čekojusi...man neliekas smuki tā darīt, bet nu ja būtu baigās aizdomas, izdomātu kādu viltību kā pieķert ;-)
Protams, šad tad paņemu drauga telefonu, atbloķēju, paskatos fona attēlu, ieeju sarakstēs, uzmetu aci un nolieku kur paņēmu, bet tas ir tad, kad viņš ir blakus un vairāk kā joks, nevis tā, ka es tur neelpojot, nakts vidū lienu uz vēdera pa grīdu līdz gultai, lai nočieptu telefonu un izčekotu sazin ko :D
15.07.2015 11:02 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Tuulinj te dalja saaks breekt par privaato telpu utt.,bet mums taa privaataa telpa nav telefonos unsoc.portaalos. mums ir briiva piekljuve, nav nekas pa kluso jaaskataas. Un galu galaa, ja buutu kas sleepjams, tikai idiots glabaatu taas sms un veestules. :D
15.07.2015 11:04 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un galu galaa, ja buutu kas sleepjams, tikai idiots glabaatu taas sms un veestules.

+++
15.07.2015 11:06 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Ja man būtu aizdomas par kaut ko, tad oij kā skatītos. Tā speciāli iknedēļas pārbaudi neveicu, jo telefoni tāpat no manis netiek slēpti un jebkurā brīdī varu paņemt, pazvanīt kādam (tātad tīri teorētiski arī ielūkoties, ja vajadzētu). Uzskatu, ka ja nav bailīgs, tad nav arī vainīgs. Man patiesībā būtu slinkums pārlasīt visus viņa e-pastus vai pārskatīt zvanus.
Bet tev gan iesaku izložņāt visu ko vien var, atceroties tavu iepriekšējo diskusiju. Kaut kas jau nav tīrs viņam tur.
15.07.2015 11:08 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
mums ir briiva piekljuve, nav nekas pa kluso jaaskataas

Tieši tāpat! Katram savs profils, bet paroles zinam...Nekas īpašs!
Vienīgais, kas mani reāli besī ir tie kopīgie profili! :D Tikko apprecās, tā top kopīgie profili...Man tāds nebūs! Vienai draudzenei tāds ir. Tad nu nezinu, kad viņa tur sēž, kad viņš...Un, ja vēlos rakstīt kaut ko tieši viņai, tad sanāk, ka viņš arī izlasa...Pff!
15.07.2015 11:09 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Negodīgs, tātad,krāpj tevi vai kas?
15.07.2015 11:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Un galu galaa, ja buutu kas sleepjams, tikai idiots glabaatu taas sms un veestules.

Zinu vairākus gadījumus, kad tie idioti tiešām nejēdz izdzēst sms :D

Ja cilvēks izlemj par labu okšķerēt, tad ir jābūt gatavam arī uz to, ka kaut ko atradīs un problēmu risinās. Parasti šis pasākums aprobežojas ar nedrošības ekspresiju, kam seko pilnīgs haoss :D
15.07.2015 11:10 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Krāpšana ir smagāks noziegums nekā spiegošana pēc nodarījuma pakāpes. Tas man atgādina bļaušanu par fotoradariem - pārkāp noteikumus, bet bļauj par to, ka tiki pieķerts.:-D Man nav pamata aizdomām, bet, ja būtu, tad noteikti gribētu uzzināt visu patiesību un par privātumu man būtu nospļauties.
15.07.2015 11:11 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Mums abiem ir brīva piekļuve viens otra telefonam / datoram, bieži vīrs palūdz ieiet viņa e-pastā vai telefonā kaut kādu iemeslu dēļ. Tāpēc nekas nav jādara pa kluso , zinu arī gandrīz par katru sms vai zvanu, kas notiek manā klātbūtnē, parasti paši padalamies, kas zvanīja vai atsūtīja sms.
15.07.2015 11:13 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Ja viens otram uzticas,tad neredzu problēmu lietot viens otra telefonu,datoru,soc. portālu,ja vajag u.c. lietas. Ja reiz nav nekas slēpjas,tad tracis netiek celts. A tie,kuri ķērc par privāto telpu ir smieklīgi. :-D
15.07.2015 11:27 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Es nezinu, manuprāt, pat, ja draugs ļautu man čekot viņa sociālo portālu profilos kaut ko...ko man tur pētīt? Lasīt vecas vēstules? Skatīties kādas bildes viņš nolaikojis utt? Kam man tas vajadzīgs :-D nesaprotu...bet tas laikam tāpēc, ka nav aizdomu par krāpšanu (t)
Pat, ja viņam būtu kādas slēpjamas sms vai vēstules vai zvani kaut kādām Anniņām...vai tad viņš man ļautu čekot? Un vai tad, ja ļautu, nebūtu bijis tik gudrs un izdzēsis visus pierādījumus?
Mazliet neķeru laukumu sieviešu loģikā :-D
15.07.2015 11:31 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Es uzticos savam mīļotajam un man nav bijis pamats skatīties viņa telefona īsziņas vai zvanus, sociālajos tīklos nelienu, kā jau teicu, man nabv iemesla neuzticībai. :-) Un viņš man ir stāstījis iepriekšējo attiecību pieredzi, kad sieviete attiecību sākumā uzlauza visus sociālos kontus un e-pastus, izložņāja, bet loģiski ka neko neatrada, jo nekas nebija :-) Tikai tas radījis ir rūgtumu
15.07.2015 11:34 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Mees nekad neesam sleepushi telefonu/sarakstes viens no otra, un tieshi taapat nekad arii neesam pieprasiijushi taas uzraadiit. Mieriigi njemam viens otra lietas, un, ja arii lasam otra sms, tad tikai otra klaatbuutnee un tas vairaak ir kaa joks: nu, nu, ar ko tu tur saraksties.

Man liekas diivaini, ja esot attieciibaas, jaaspleepj telefons, argumenteejot to ar "privaato telpu". :D Un ja cilveeks ir tik stulbs, lai kraapshanas pieraadiijumus sleeptu iiszinjaas.. nu, jaa. :D
15.07.2015 11:34 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
+Attiecību sākumā mans draugs pats izložņāja cauri visam manam datoram, visam manam telefonam izložņāja cauri un izložņāja man aiz muguras arī manus sociālo profilu kontus, izlasīja pilnīgi visas vēstules, viņš lasīja divus, trīs gadus vecas sarakstes un pats no tā uzbūra nenormālāko scēnu. viņš man nezinot ik pa laikam līda manos sociālajos profilos.

es esmu arī bijusi ielīdusi viņa lietās intuīcijas vadīta, ir bijušas reizes, kad ieraugu kko aizdomīgu. nekas nopietns, nav bijis, neesmu uzgājusi nekādu sarakstes ar mīļākājām vai randiņus ar citām, bet daudz mazsvarīgākas lietas. pareizāk, es esmu ieraudzījusi lietas, kas mani neapmierina un ēc tam konfrontējusi viņu par to. līdz šim viss ir bijis ok. ir reizes, kad mans draugs ielien manās lietās un psiho par kko, par ko vispār nav jēgas psihot, par kkādu bezpriģelu
15.07.2015 11:37 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nē, es vīra datorā un telefonā nelienu. Tāpat viņš manējā. Viņam tur nav ko meklēt, jo mans telefons ir mans, tāpat arī mans dators. Jā, televizors ir mūsu, bet šīs lietas nav kopīgas.
Un, ja atklātu, ka viņš ložņā tur, mums būtu mazākais nopietns strīds.
Par pieejamību-aiz atslēgas telefonu neturu, bet tas nenozīmē, ka viņš drīkst viņu ņemt un skatīties. Un nē, man nav mīļākā. Bet tas, ko es runāju ar draugiem, māsu, brāli, nav domāts viņam, bet man.
15.07.2015 11:45 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man šķiet, ka ja ir kādas aizdomas, tad būtu godīgi prasīt atļauju ieskatīties telefonā vai soc tīklos. Jo, kā jau tika minēts ir jābūt gatavam sekam, ja nu...
15.07.2015 11:48 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Es nezinu, manuprāt, pat, ja draugs ļautu man čekot viņa sociālo portālu profilos kaut ko...ko man tur pētīt? Lasīt vecas vēstules? Skatīties kādas bildes viņš nolaikojis utt? Kam man tas vajadzīgs nesaprotu...bet tas laikam tāpēc, ka nav aizdomu par krāpšanu
Tas,ka ir brīva piekļuve visur nenozīmē,ka uzreiz taču tiek ložņāts. Vienkārši ir tikai normāli,ja netiek celta brēka par datoru,telefonu vai ko citu.
15.07.2015 11:48 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Tas,ka ir brīva piekļuve visur nenozīmē,ka uzreiz taču tiek ložņāts.

Meitenes ir dažādas, jo ja var pieņemt, ka "kas nav aizliegts, tas ir atļauts", kāpēc, lai atļaušanu neuztvertu kā zaļo gaismu čekošanai?
15.07.2015 11:51 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Tas,ka ir brīva piekļuve visur nenozīmē,ka uzreiz taču tiek ložņāts. Vienkārši ir tikai normāli,ja netiek celta brēka par datoru,telefonu vai ko citu.
15.07.2015 11:51 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Zinu vairākus gadījumus, kad tie idioti tiešām nejēdz izdzēst sms


Draudzenei bija aizdomas un ne veltas. Viņa tiešām ir tāda, kas nu nekad, nekad nelien cita privātajās lietās, tāpēc viņas čalis neko pat necentās izdzēst un slēpt, jo zināja, ka viņa neatļausies špionēt. Bet to vienu reizi viņai bija tāda iekšējā sajūta, ka vajag, paņēma viņa mobilo un ieskatījās, un viss tapa skaidrs, diemžēl.

Tā kā es neesmu kategoriski pret. Bet tikai tad, ja tas ir izņēmuma kārtā un uz aizdomu pamata, nevis slimīga privātās telpas pārbaudīšana katru nedēļu. Man pašai ar tas neliktos nekas traks, ja nu vīrs gadījumā izdomātu ko pārbaudīt, jo man tāpat nav ko slēpt. Vienīgi, gan profilu, gan telefonu paroles mēs viens otram neizpaužam, tā kā špionāža varētu būt apgrūtināta :-D
15.07.2015 11:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits