Viedoklis par attiecību noformēšanu.

 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Ir jauki lasīt diskusijas par jaunajām māmiņām, patiess prieks par to cik daudz informācijas esmu jau uzzinājusi.
Bet man ir interesants jautājums ikvienai no jums, vai jūsu mazulis pieteicās kad bijāt laulībās ar savu otru pusīti, vai pirms laulības.
Kāds ir jūsu viedoklis, vai precēties tāpēc ka bērns ir jūsu attiecībās, vai darīt to kad patiešām sirds saka? Vai nosodat ārlaulības bērnus?
Varizveidosies asa diskusija, tādēļ ieteiktu būt tolerantām vienai pret otru. :-)
14.07.2015 15:59 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
neskatoties uz to, ka mīli to vīrieti vairāk par visu, iesi prom, jo neprec! Absurds!

Ir noteiktas lietas un rīcība, kas iedragā to mīlestību, pie tam, neatgriezeniski(t) Ja mani neprecētu pēc vairāku gadu kopdzīves, aizvainojums varētu kļūt arī stiprāks par jūtām..
15.07.2015 14:45 |
 
10 gadi
Reitings 4026
Reģ: 02.01.2011
Laikam dzīvoju kaut kādā ideālā pasaulē, bet pat latgaļu 3 dienu kāzās, kur iespēja aizliet seju ir milzīga, ne reizi neredzēju piedzērušos jaunos pārus.
15.07.2015 14:48 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
latgaļu 3 dienu kāzās

Tieši tajās arī redzēju, divdienniekos gan (t) Divas reizes no visām. Pārējās reizes bija krievvalodīgo kāzās.
15.07.2015 14:50 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Ja mani neprecētu pēc vairāku gadu kopdzīves, aizvainojums varētu kļūt arī stiprāks par jūtām..


Man tas liekas nepieņemami, ka šāda veida aizvainojums var kļūt stiprāks par jūtām- viņs rūpējas, nekrāpj, mīl un tu mīli, bet nē- neprec, tad es došos. Kāzas jau cilvēku starpā neko nemaina (kā jau iepriekš minēju- esmu 2x precēta). Ar savu redzējumu varu teikt- kāzas regulē tikai mantisko pusi, bet sajūtu līmenī nekas (vismaz man) nemainījās.
15.07.2015 14:50 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
P.S. Baltās kleitas ar manāmu punci man personīgi nepatīk- pēdējās kāzās, kurās bija grūta jaunā sieviņa, meitenei vēl bija plīvurs galvā, kas man vispār liekas ņe-aļo, jo plīvurs, kaut gan savu nozīmi ir zaudējis, manuprāt ir piemērots meitenēm līdz 25 un nekādā gadījumā ne stāvoklī esošām.
Izsaku tikai savas domas. (t)
15.07.2015 14:57 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
začeits, kāpēc gribi zināt kur dzīvoju? Gribi piedāvāties palīdzēt tikt galā ar manām alkohola problēmām? :D
Nu, varbūt man solīdi radi.:-O Bet protams, ja ir pabūts vairāk nekā 5 kāzās, tad var visādus brīnumus redzēt.
Par spīti manām cosmo konstatētajām alkohola problēmām, uzskatu, ka kāzās nevajadzētu pāršaut pār strīpu ne līgavai, ne līgavainim. Ja grib baigi nodzerties, tad kāzas jādzer 3 dienas. Skaistā, baltā kleitā negribētos pievemt wc kāzu naktī. A, nākamajā dienā var arī to.. lai draugs pietur matus pirmoreiz vīra godā. (l)
15.07.2015 14:58 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Man tas liekas nepieņemami, ka šāda veida aizvainojums var kļūt stiprāks par jūtām- viņs rūpējas, nekrāpj, mīl un tu mīli, bet nē- neprec, tad es došos. Kāzas jau cilvēku starpā neko nemaina (kā jau iepriekš minēju- esmu 2x precēta). Ar savu redzējumu varu teikt- kāzas regulē tikai mantisko pusi, bet sajūtu līmenī nekas (vismaz man) nemainījās.

Manās acīs kāzas ir oficiāla statusa maiņa, pierādījums tam, ka otru cilvēku uztver patiešām nopietni, kā īsto. Turklāt, reti kad gadiem ilgi ir tik perfekti ucipuci, ka rūpējas, nekrāpj, viss ideāli un pūkaini. Ja krājas kaut kādi sīkie kašķi un aizvainojumi un pa virsu vēl fakts, ka neesi gana laba sievas lomai, tad nav tālu līdz iešanai prom.
Vīrietis, kurš sievieti tiešām ciena un mīl, pacentīsies sakārtot attiecības arī valsts un cilvēku priekšā. Galu galā, tas nav tikai pliks papīriņš, sievas statusam ir nozīme. Mūsdienās mantiskais ir gana būtisks, ar pliku mīlestību vien neizdzīvosi.
15.07.2015 14:58 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Izlasīju tikai tēmas pieteikumu un pēdējo lpp.
Bērnu nav.
Viedoklis ir tāds, ka viss ir jāizrunā, jo tikmēr, kamēr abām pusēm viedokļi sakrīt/ir iespējami kompromisi, kas nevienu nedzen izmisumā, tikmēr viss ir kārtībā, neskatoties uz to, ko domā sabiedrība. Jo bērni un laulības IR svarīgs jautājums dzīvē. Tas nav kā - es gribu Audi, tu Škodu. Es gribu dzeltenas sienas mājā, tu baltas. Ja ir diametrāli pretējs redzējums, būs auzas agrāk vai vēlāk.
Es neprecētos TIKAI tādēļ, ka ir bērns. Es neprecētos, esot stāvoklī. Par pārējo man stingra viedokļa nav. Dzīve rādīs.
15.07.2015 14:58 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
Kāzas jau cilvēku starpā neko nemaina (kā jau iepriekš minēju- esmu 2x precēta). Ar savu redzējumu varu teikt- kāzas regulē tikai mantisko pusi, bet sajūtu līmenī nekas (vismaz man) nemainījās.


:D :D :D nu ja, neko jau nemaina, kāda atšķirība, piegulētāja vai sieva :D
Ja vīrietis savu sievieti novērtēs un cienīs, viņš nekad pat neatļausies ilgstoši vienkārši draudzēties.
Tiem kuri neprecās ir iespējami divi iemesli, vai nu sieviete sevi neciena vai vīrietis neciena sievieti, pavisam elementāri. Bet nu ko darīt, ka daudzām patīk būt par piegulētājām un kājslauķēm. To jau sen esmu LV novērojusi ka sievietēm vispār nav savs lepnums vīrieši arī trūkst tad jau nekas cits neatliek kā par piegulētāju būt jo bailes palikt vienai un nav ticības ka ir tik forša lai kāds uzreiz tā ņemtu un apprecētu
15.07.2015 15:00 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
jo plīvurs, kaut gan savu nozīmi ir zaudējis, manuprāt ir piemērots meitenēm līdz 25

Jasmins_, redzi, katram ir konservatīvi uzskati vismaz vienā jomā :D Man meitenes ir līdz 30, turklāt, plīvurs jau sen ir pārvērties par vienkāršu aksesuāru :D
15.07.2015 15:00 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man jau likās, ka kaut kas nav tā, ja pāris lappušu garumā kāda nepamanās nodēvēt par alkoholiķēm tās, kurām gribas savās kāzās iedzert ko stiprāku par morsu. :D
Fuuuu, vismaz viss ar cosmīti ir kārtībā! :D
15.07.2015 15:00 |
 
10 gadi
Reitings 4026
Reģ: 02.01.2011
hah, par plīvuru tēmu- citu pārsteidz grūtniece plīvurā, mani nošokēja klasesbiedrene, kurai plīvurs pamatīgs uz galvas un pasākumā piedalās viņas pašas divi bērni :D
15.07.2015 15:05 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
zaķi es savukārt nebrīnos, ka tu vispār ierakstījies šajā diskusijā ņemot vērā to ka savās kāzās plāno pārdzert jēgu jo nekas cits jau neinteresē un ballīte tev vienmēr sākas tikai pālī, skaties ka jaunais vīrs nepārdomā par precībām ar tevi
15.07.2015 15:05 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Delusion- o jā! Man tājā plīvurpadarīšanā uzskats ir diezgan konservatīvs! :D

, neko jau nemaina, kāda atšķirība, piegulētāja vai sieva


Sieviete ir tik pat daudz piegulētāja, cik vīrietis piegulētājs. Arī sieviete var paspēlēties un padzīvot uz veča rēķina, jo sievietei arī ir peejams viss, kas vīrietim faktiski esot kopdzīvē. Tajā pašā laikā seviete var vairot SAVUS īpašumus- tā kā, kā uz to skatās.
15.07.2015 15:08 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Un arī Zakja stalkere ir klāt. :-D
15.07.2015 15:08 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Un arī Zakja stalkere ir klāt

+ kur nu bez šīs :-D
15.07.2015 15:09 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Nu ir jau 2 grāvji- pilnīga atturībniece, vai pilnīga dzērāja! :-D
15.07.2015 15:09 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Man ir bērns no iepriekšējām attiecībām, bijām saderināti vel ilgi pirms bērna pieteikšanās. Bet pagāja laiks un attiecības sāka šķobīties, izšķīrāmies. Un es ne grama nenožēloju, jo es vienmēr palikšu pie sava uzskata, ka neprecēšos bērna dēļ. Man laulības ir svarīga lieta un es gribu, lai vīrietis mani apprec tāpēc, ka mīl un grib visu mūžu dzīvot ar mani, nevis tāpēc, ka tikko uztaisīja man bērnu. Nē, man tas galīgi neder.
Un tagad ar jauno draugu es tā arī pateicu, ka vispirms kāzas un tad tikai bērni. Precēties un taisīt bērnus var visi un visu laiku, bet kad tas paliek par pienākumu, tad tas vairs nav priekš manis!
15.07.2015 15:19 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
nu ja, neko jau nemaina, kāda atšķirība, piegulētāja vai sieva
Ja vīrietis savu sievieti novērtēs un cienīs, viņš nekad pat neatļausies ilgstoši vienkārši draudzēties.
Tiem kuri neprecās ir iespējami divi iemesli, vai nu sieviete sevi neciena vai vīrietis neciena sievieti, pavisam elementāri. Bet nu ko darīt, ka daudzām patīk būt par piegulētājām un kājslauķēm. To jau sen esmu LV novērojusi ka sievietēm vispār nav savs lepnums vīrieši arī trūkst tad jau nekas cits neatliek kā par piegulētāju būt jo bailes palikt vienai un nav ticības ka ir tik forša lai kāds uzreiz tā ņemtu un apprecētu

Ok! :D Visas nelaimīgas piegulētājas! Tu gan tik laimīga, nu tik laimīga, tāpēc nāc šeit vemt žulti! :D Ok! Man tādu laimi nevajag! :D :D
Zakjis*, es saprotu, ka miquela ir Tava kāzu rīkotāja, jo viņa tik zina, ko darīsi un tā. :D Iedosi nummuriņu?! Es arī gribu, lai šī gudrā, viedā un laimīgā dāma rīko manu lielo dienu! :D
15.07.2015 15:19 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Un iet prom no vīrieša, tikai tāpēc, ka viņš neprec- tas ir muļķīgi, jo sanāk tā- ja viņš nevēlas precēties, tad, neskatoties uz to, ka mīli to vīrieti vairāk par visu, iesi prom, jo neprec! Absurds!

Nu ja jau vīrietis tik ļoti mīl kāpēc nebildināt mīļoto un nenoformēt attiecības? kāpēc ir normāli negribēt, bet nenormāli gribēt? Kāpēc pareizi ir neiet prom, bet palikt, nevis vīrietim panākt to smieklīgo solīti pretī sievietei un izdarīt tik vien cik nomesties ceļos un bildināt, ceremonijā pastāvēt un paskatīties sievietei acīs un pateikt jā vārdu?
15.07.2015 15:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!