Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu krāsas noņemšana

 
Reitings 1
Reģ: 13.07.2015
Sveikas meitenes, jau vairākus mēnešus staigāju ar tumšiem, var teikt, ka melniem matiem.. Esmu izskatījusi daudzas diskusijas un tā arī neesmu nonākusi pie slēdziena, kurš matu krāsas noņemšanas veids būtu saudzīgāks maniem garajiem matiem. Vēlos blondus un būtu jauki, ja to varētu izdarīt mājas apstākļos. Varbūt varat ieteikt kādus labus produktus krāsas noņemšanai!? Paldies jau iepriekš! :)
13.07.2015 13:37 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Nekas nebūs saudzīgs, ja gribi no tumšiem matiem uzreiz blondus dabūt un nekas nebūs labs mājas apstākļos. Vislabāk tad to būtu darīt pakāpeniski - balināt šķipsnas, vai ņemt vienreiz krāsu laukā un staigāt kādu laiku oranžiem matiem, lai tie atkopjas. Jebkurā gadījumā visi varianti bojās matus.
13.07.2015 13:44 |
 
Reitings 97
Reģ: 06.11.2012
Es pati no tumšiem matiem tiku pie balti blondiem ar krāsu noņēmēju.
Un lai arī kā visi teica, ka sabojāšu matus.. Matiem viss kārtība! :-)
Krāsu noņēmēju lietoju 3 reizes apmēram 2 mēnešu laikā, protams visu laiku lietoju barojošas maskas un eļļas pa vidu..
Galvenais lai nepazustu iedarbība mati jākrāso ar matu krāsu kurai ir balinātājs.
13.07.2015 13:50 |
 
Reitings 3625
Reģ: 06.05.2014
Kad man gribējās gaišus matus, balināju šķipsnas - dažādu gaišumu toņos un ļoti sīciņas. Tā ar laiku tiku pie gaišiem matiem. Bet apnika. Visu uzreiz nekad nebalinātu.
13.07.2015 14:02 |
 
Reitings 202
Reģ: 24.11.2013
Nezinu, ja neesi piešāvusi roku matu balināšanai un krāsošanai mājas apstākļos, tad es tomēr ieteiktu iet uz frizētavu. Un darīt to pa kārtām, kā jau MyBody minēja - pa vidam ļaujot matiem atkopties. Zinu cilvēkus, kam tumšās krāsas izņemšana beigusies ar pakulām uz galvas, bet ir arī, kam viss ir ok. Tas atkarīgs no matu veselīguma un struktūras. Man frizētavā ņēma ārā melno vienu reizi, jo gribēju brūnus matus. Nekas, mati ok.
13.07.2015 14:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits