Bērnu ģībšana ''Dziesmu svētkos''.

 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
Daudz sociālajos tīklos runā par to, ka šī bērnu ģībšana ir organizatoru vaina, ka šie nomokot bērnus, ka nedodot normālu pārtiku, bet patiesībā tā ir pašu dalībnieku vaina. Tā vietā, lai izvēlētos normālu, sabalansētu pārtiku, ko piedāvā organizatori tie izvēlas pirkt vietējos veikalos čipšus, limonādes, cepumus, un šeit tam arī visam ir sekas. Kurš liek dalībniekiem pēc mēģinājuma staigāt pa Rīgu? Ja esi noguris - dodies uz nakstsmītni un atpūties.

Pa lielam šis viss ir sekas ''eiropas standartiem'' ēdināšanā, bērnu audzināšanā, fiziskās sagatavotības trūkumā.
12.07.2015 14:29 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Vakar Panorāmā stāstīja ka berniem esot bijusi manna un prosa. Wtf? Kurš mūsdienas atskaitot penžus ēd mannu un prosu?



Opaa, es mannas biezputru eedu gandriiz katru riitu :D

Tad jautaajums, kur ir vecaaki? Kur vecaaki skatijaas??? nevareja nopirkt berniem liidzi partikas paku?? Kaut vai tas atri varamas, ar karsto udeni, kur jaaparlej??? Kaa sevi atceros mazu, man vienmeer mamma un omite deva liidzi partiku uz deju nometneem, zinot ka tur nebuus restoraans. Nevienam NAV noslepums, ka shaados pasakumos neizpatiski visam garshas karpinjaam.

Draama nevietaa! Vel varetu sacelt paniku par vecajam desmaizeem. Un nav nekads noslepums, ka valsts par mums nerupeejas, pashiem jacinaas kaa var.
14.07.2015 11:32 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
To cik labā valstī mēs dzīvojam, redzējām jau 2009.

Nevēlēšanās parūpēties par savējiem šajā valstī ir apbrīnojama. Latviesi no nodokļiem tā nebēg kā no rūpēm vienam par otru. Ka tikai kādam padarīt dzivi grūtāku. Skumji, ko lsi saka.
14.07.2015 11:35 |
 
Reitings 19
Reģ: 07.05.2015
Tā nav armija. Pilnvērtīgs miegs un ēdiens (ūdens tai skaita) ir cilvēktiesības , kuras indivīdam pienākas neatkarīgi no tā vai pasākums ir brīvprātīgs vai nē. Brīvprātīgums neatceļ nepieciešamību pec miega, ēdiena un daudz maz panesama dienas režīma.


Miegs - ja mēģinājums beidzās vēlākais 18:00, tad miegam tur paliek gan laiks.
ēdiens - tur neviens nebrauc kā uz kūrortu, ja nebija sausās pusdienas, ēdiens bija pietiekošs, zupas bija ļoti garšīgas.
ūdens- tas, ka neļāva ņemt ūdeni ir meli, tur varēja ņemt ūdeni cik vien vēlies. Tik arī jautājums- cik daudz tie bērni vispār ikdienā dzer ūdeni, kur nu vēl dziesmu svētkos.
un kā jau iepriekš minēju, režīms nu nebija nekas pārcilvēcīgs.

Ja jums cilvēki liekas ka šādi organizēts pasākums ir pieņemams, tad jūs labākā valsti dzīvot neesat pelnījusi.


Tu piedalījies šajos svētkos? dīvaini, ka visvairāk pretenziju ir tiem, kuri nepiedalījās. Svētki bija skaisti. Pretenziju ir, protams, arī tiem vecākiem, kuru bērni ģība, bet tad ir jādomā, vai daļa vainas nav audzināšanā.
14.07.2015 11:36 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
ja mēģinājums beidzās vēlākais 18:00, tad miegam tur paliek gan laiks.

Ja jau mēģinājumi beidzās 18:00, tad ko tie bērni, audzinātāju pavadībā, vēl 4h darīja Daugavas stadionā?
14.07.2015 11:41 |
 
Reitings 19
Reģ: 07.05.2015
Ja jau mēģinājumi beidzās 18:00, tad ko tie bērni, audzinātāju pavadībā, vēl 4h darīja Daugavas stadionā?

Es runāju par koristiem, nevis dejotājiem.
14.07.2015 11:41 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Ir tiesām tik neiespējami šajā valsti nolīgt ēdināšanas firmu kas uzvara normālu putru? Kas tādas ūdens pļorzas ēd? Normālu putru vāra ar pienu. Es nezināju ka tā ir baigā ekstra mūsu valstī.
Sausas pakas prieks manis ir mistika. Tās ir tādas sausas pakas kā armijai dod vai kā?
Ja valsts ir iedalījusi naudu ēdināšanai tad vecākiem nav nekas papildus jādod. Bija taču grupas kuras ēdināja normali. Mūsu valstij naudas ir maz, es zinu, tomēr diez vai svētku dalībnieku ēdināšanai bija atvēlēta tik maza summa ka normālu, nedārgu ēdienu nevarēja pasniegt.
14.07.2015 11:44 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es runāju par koristiem, nevis dejotājiem.

Tātad tie, kas tur arī dziedāja gandrīz līdz 22:00, tie bija dejotāji. Nu, pieņemsim, pieņemsim....
14.07.2015 11:44 |
 
Reitings 39
Reģ: 14.07.2015
Sīkie par daudz ir izlaisti, noteiktā laikā ar mietu vajadzēja dzīt gulēt, nevis ļaut tusēt pa naktīm.
14.07.2015 11:44 |
 
Reitings 19
Reģ: 07.05.2015
Tātad tie, kas tur arī dziedāja gandrīz līdz 22:00, tie bija dejotāji. Nu, pieņemsim, pieņemsim....


labi, noformulēšu vēl labāk - es runāju par tiem koristiem, kuri dziedāja Mežparka lielajā estrādē. ;D

Ir tiesām tik neiespējami šajā valsti nolīgt ēdināšanas firmu kas uzvara normālu putru? Kas tādas ūdens pļorzas ēd? Normālu putru vāra ar pienu.


Tu tās putras ēdi?
14.07.2015 11:49 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Pretenziju ir, protams, arī tiem vecākiem, kuru bērni ģība, bet tad ir jādomā, vai daļa vainas nav audzināšanā


Psc! Šī ir temas lielaka pērle!! :D :D Berni ģība jo ne tā audzināti! Bože!


Sīkie par daudz ir izlaisti, noteiktā laikā ar mietu vajadzēja dzīt gulēt, nevis ļaut tusēt pa naktīm.

Arī dala taisnības, bija kas traucēja citiem gulēt. Ar tiem tad ari skolotājiem vajadzēja tikt galā. Tiesa, kā viena dalībniece rakstīja ka ūdens ir bijis pieslēgts tikai nakti lidz ar to nevarēja aiziet gulēt tik atri kā gribētos.
14.07.2015 11:51 |
 
Reitings 39
Reģ: 14.07.2015
ūdens ir bijis pieslēgts tikai nakti lidz ar to nevarēja aiziet gulēt tik atri kā gribētos.


wtf? ;-)
14.07.2015 11:55 |
 
Reitings 19
Reģ: 07.05.2015
Psc! Šī ir temas lielaka pērle!! Berni ģība jo ne tā audzināti! Bože!


bērni ģība, jo viņi nezin ka ikdienā ir jādzer daudz ūdens, enerģijai pietiek ar saldu tēju nevis čipšiem un kolu utt. Es nesaku, ka visi no tiem bērniem bija neaudzināti, daudziem nostrādāja psiholoģiskais faktors. Bet nevar vainot organizētājus pie tā, ka bērns neēd un nedzer.

Es jau nevienam te neuzbrūku, tikai pastāstu ko es redzēju ESOT DZIESMU SVĒTKOS, nevis lasot internetā atrodamos brīnumus, tāpēc nemeklē manos tekstos visus teikumus, kuriem vari izdomāt kādu uzbraucienu, chill. :)
14.07.2015 11:58 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
jā, jā skolām atslēdza ūdeni un pieslēdza tik pēc 24:00 :DDDDDDDDDDDD
14.07.2015 11:59 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Gribeeju apiet sho karsto teemu, bet nenotureejos:D
Kaa man besii muuzhiigi gaudojoshie un neapmierinaatie cilveeki!
Domaajat, ka vieniem daliibniekiem shie ir bijushi superlieliski sveetki, citiem atkal murgs un viss tik slikti/slikti/slikti, jo vieniem vnk paveicas otriem taa arii bija?! Ha ha ha
Bet nu katrs pats izveelas kaa dziivot;-)
Reaali izskataas, ka tie neapmierinaatie vnk kaifo no saviem muuzhiigajiem bu bu bu bu:-D
14.07.2015 12:14 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
ko es redzēju ESOT DZIESMU SVĒTKOS, nevis lasot internetā atrodamos brīnumus,

Un es Tev stāstu, ko es redzēju, ikdienā staigājot vairākas reizes dienā gar Daugavas stadionu. Dzīvoju tur netālu un ikdienā eju pa turieni vairākas reizes dienā ar bērnu staigāt. No rīta līdz vakaram tur bija bērni. Ar visu āra svelmi un lietu viņi sēdēja stadionā. No saules cik nu bija kur slēpties, slēpās, bet diži ēnains tur nav.
Kas vakaros no stadiona nāca, sejas tur bija dažādas - bija kolektīvi, kas gāja dziedādami un tādi kolektīvi, kam varēja redzēt, ka knapi kājas velk.
14.07.2015 12:20 |
 
Reitings 19
Reģ: 07.05.2015
Un es Tev stāstu, ko es redzēju, ikdienā staigājot vairākas reizes dienā gar Daugavas stadionu. Dzīvoju tur netālu un ikdienā eju pa turieni vairākas reizes dienā ar bērnu staigāt. No rīta līdz vakaram tur bija bērni. Ar visu āra svelmi un lietu viņi sēdēja stadionā. No saules cik nu bija kur slēpties, slēpās, bet diži ēnains tur nav.
Kas vakaros no stadiona nāca, sejas tur bija dažādas - bija kolektīvi, kas gāja dziedādami un tādi kolektīvi, kam varēja redzēt, ka knapi kājas velk


Par to es nemaz nestrīdos un neprotestēju, jo dejotājiem bija pavisam cits grafiks, un to es nezinu kā viņiem tur gāja :)
14.07.2015 12:23 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Jackie, šorīt skatījos interviju ar Belēviču, Melbārdi un Seili.
Nebūtu nekāda trača ap to visu, ja ģībušo skaits nebūtu sasniedzis 5 simtus. Nevienos iepriekšējos dziesmu svētkos nav bijis pat 100 ģībēju.
Loģiski, ka ne viss viss ir slikti, jo koncerts bija skaists, bet taču kaut kādam iemeslam, kāpēc pirms 5 gadiem ģībēju nebija tik daudz, taču tagad krita viens aiz otra.
Pie 500 noģībušiem bērniem izlikties, ka viss ir ok un tas nav nekas īpašs?
14.07.2015 12:27 |
 
Reitings 19
Reģ: 07.05.2015
Pie 500 noģībušiem bērniem


Es sapratu, ka 500 bērni vērsās pie mediķiem ar dažādām sūdzībām, ka visi 500 nenoģība.
Neparasti jau bija tas, ka visi sāk ģībt viens pēc otra, jo visos Dziesmu svētkos ir arī diezgan daudz noģībušu, bet tas nenotika vienā pus stundas laikā, bet gan visas dienas garumā.
Protams, tas nav normāli, ka sākās šāda masveida ģībšana, tik, manuprāt, tā nu gan nav organizētāju vaina.
14.07.2015 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 17.10.2013
pastasisu visu no citu punkta /pieskatiju savus bernus Mezaparka lielaja estrade/.
No rita un vakara mums deva vienu sviestmaizi ar planu desas gabalu un ar sieru, musli, mazo sulinu, abolu. No ta nevareja paest., jo apedot pat sviestmaizi tu nejuti neko, ka tu esi kaut ko ieedis. Pusdienaas gala mums tika iedota jeela, porcijas- mazas. Paldies dievam, ka vismaz tika iedots kads gardums (kekss vai cepums). Un ta katru dienu. :-/
Udens bija pieejams, bet nu ja tev beidzas udens meginajuma? Tev ir pusstundu jamegina tikt ara no savas vietas, jo cilveku daudz. Meginajumos bija tikai jastav. Mocija bernus nepartraukti.
Bet nu jaa, drausmigi apstakli, bet nu paris dienas jau vareja paciest.
GIBSANA BIJA MASU EFEKTS UN VISS. JAAPSKATAS MEDIKIEM SAVAAS KARTINAS KURI PIRMIE NOGIBA UN JANOSKAIDRO KADELJ VINJI GIBA.
Aaaa. Un veel. Man jau loti patik, ka uz bernu pusdienam kads sanjem papildus naudu. Ja uz katru bernu tiek ierekinati 7 eiro.. Tad to ko mums iedod neparsniedz 3-4 eiro. Un kaa organizaori sevi tagad atmazgaa... Sviests
14.07.2015 12:42 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Ok, daleeji piekriitu, varu apskatiities uz situaaciju no dazhaadaam puseem, atbildiigaajiem, protams, jaanalizee un jaamaacaas no kluudaam utt.
Bet ko veel gribeeju pateikt, tas, protams, buutu neslikti, ja viss buutu perfekti kaa pa diedzinu noorganizeets (kaa Vatsons gribeetu) uudenss mutee ieliets un dibens noslauciits utt., bet nu beerniem tomeer arii jaamaaca, pirmkaart, speet par sevi pashiem paruupeeties ( kaut vai 8gadiigam un tomeer-pamazaam), uznemt shkidrumu, regulaari eest, nestaaveet kaa saalstabam, bet ik peec laika kaut vai minimaali pakustinaat loceklus, mekleet eenu utt. Protams, peec maksimaalaam apstaaklu iespeejaam! Elementaaraas izdziivoshanas lietas, jo dziivee priekshaa ne vieni vien veel daudz ekstreemaalaaki apstaakli var rasties! Shajaa pasaulee izdziivo stipraaksias, apkeeriigaakais un izturiigaakais (luudzu, paaraak burtiski neuztvert!). Mani taa no mazotnes audzinaaja un taa es maaciishu saviem beerniem un, man shiet, pasham par sevi speet paruupeeties ir veertiigaak un noderiigaak, nekaa vienkaarshi pluust pa perfektajiem rietumpasaules siltumniicas apstaakliem.
14.07.2015 12:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits