Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ūdens

 
Reitings 101
Reģ: 24.03.2015
Meitenes, esmu šokā :-D
Vakar vakarā, neko ļaunu nedomādama, kā parasti gāju dušoties.
Pēkšņi jūtu - sāk sūrstēt kāju ciskas :-D
Panika izlecu ārā, uzrauju halātu un sāku pētīt :-D
Izsecināju, ka izskatās pēc nātrenes. Visas kājas un rokas pietūkušos pleķos un sarkanās pumpiņās. Pēs stundas no sevis pārgāja. Domāju - nu nekas, kaut kas ķermenim nepatika.
Šovakar tas pats scenārijs. Tagad sēžu ar sarkanām kājām un rokām un arī dvieli ap galvu :-D
Šoreiz uzreiz nelecu ārā :-D
Bet nopietni - negribētos secināt ka man alerģija no ūdens :-D
Nesen arī kad no jūras nācu ārā - tādas pašas pumpiņas un pleķi. Kas notiek ?
10.07.2015 22:02 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Man paziņa, kad iet ūdenī, vienmēr nosmērējas ar kaut kādiem māliem, lai nebūtu visādas pumpiņas. Bet viņai vienīgi ir tā no ūdens, kurš mājās tek, no cita tādu problēmu nav.
10.07.2015 22:05 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
man tā bija, kad pirmo reizi ciemojos UK - izlīdu no dušas sūrstoša un vēlāk sākās problēmas ar lobošos ādu un jocīgiem izsitumiem. Vainīgs izrādījās hlors, kas viņiem tur krāna ūdenī netrūkst. varbūt tev arī tur ūdenī pa daudz kāda viela/nav labas ūdens analīzes vai kas tāds?t iepriekš tā nebija?
10.07.2015 23:40 |
 
Reitings 101
Reģ: 24.03.2015
saulsstarins

Nu nebija, es pati brīnos (t)
Šeit dzīvoju jau trīs gadus, un iepriekš tādu problēmu nebija :'-(
11.07.2015 08:38 |
 
Reitings 3704
Reģ: 06.05.2014
Trubas nesen nav mainītas mājai? Mums tieši tas pats pēc trubu nomaiņas.
11.07.2015 08:57 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.05.2015
Draudzenei bija aptuveni līdzīgi, bet viņai, ja nemaldos, tomēr bija alerģija no ķermeņa krēma. Tikai dīvaini bija tas, ka viņai pumpiņas parādijās, ja bija sasmērējusies ar to krēmu un tad bija saskare ar ūdeni :D
14.07.2015 01:10 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Man arī tā ir. Āda ļoti reaģē uz ūdeni. Es gan nezinu, kas ir tas īpašais ūdens sastāvā, kas manai ādai nepatīk, bet tā mēdz gadīties ceļojot, ciemojoties un tur ejot dušā. Arī mājās tā ir bijis divas reizes. Toreiz mums mājās veica kaut kādus ūdens vadu remindarbus. Ko mainīja, vai nemainīja, nezinu. Pie vecākiem mēģinu izvairīties no dušas. No turienes ūdens man mūždien sametas pumpas.
Tāpat ir arī atsevišķi ezeri, kuros nevaru peldēties. Tas vispār ir čau. Tās pumpas ilgi nenoiet.
14.07.2015 02:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits