Kas ar mani notiek? :/

 
Reitings 88
Reģ: 02.01.2015
Temas virsraksta ar ir mans jautajums. Man ir garastavokla mainas, raudiens nak un nevaru kontrolet. Vienkarsi nezinu ka savakties :(. Mani tikko apciemoja radinieki, man ir patiesam lielisks draugs, man ir ko est un kur dzivot, man ir jabut pilnigi apmierinatai sobrid. Man vnk asaras birst... es gribu vnk raudat, es nezinu kas ar mani notiek. Ir daudzas lietas kuras turu sevi, nevaru tas izrunat ta lai atrastu konkretu risinajumu. Es savai gimenei neuzticu to, kas mani apgrutina. To izklastu tikai savam tuvakajam- draugam. Un ir brizi ka tagad- vins ir aiznemts, un es pat vinam izrunaju tadas lietas, par kurm tagad kauns jo vins ne vienmer uztver mani, tapec ka doma tikai par savu darbu. Neviens nav ne pie ka vainigs, atbraucu majas, dzeru nomierinosu teju. Apzinos, ka dusmu un raudasanas vieta velos but apmierinata ar priecigam emocijam, bet es pat nezinu no kurienes rodas tagadejas. Negribas pat no majas iziet. Garigais uz nulles. :'-(
09.07.2015 20:44 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Līdzīgi, kā man. Vienīgais, ka OK lietošāna tieši otrādāk mani nomierināja. Man ir vegetatīvā distonija. Ginekologe-endokrinologs skaidroja (vēl pirms sāku lietot OK), ka organisms paliek jutīgs, kad hormoni svarstās, dēlj tā tāds noskanjojums. Man bija pa daudz testosterons un stresa hormons. Pakonsultējies, varbūt tev OK pa stipru.
09.07.2015 23:02 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Tam visam apaksaa ir kaads pamats no kurienes tas viss saaacies. Saaakuma ar to sakni jaatiek galaa kur saakas probleemas, jo ttie var but kadi sapigie notikumi vai vardi jau en tos gadus atpakal
09.07.2015 23:09 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Jadodas parbaudit hormoni, vairogdziedzeris.
Iespejams, ka palidzet var antidepresanti.
09.07.2015 23:39 |
 
10 gadi
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Es arî iesaku pàrbaudît vairogdziedzeri. Kà izràdàs visàs manàs ar veselîbu saistîtajàs nedienàs ir vainîgs tieši super léns vairogdziedzeris.Depresija, nespéks, sausa àda, loti stipras un ilgas ménešreizes,nespéja zaudét svaru péc grútniecîbas. Biju tik biežs daktera apmeklétàjs,visu laiku nevaréjàm piemeklét man antidepressantus,kas darbotos. Šobrîd,kad ir zinàms iemesls, vismaz varam kombinét zàles un es jútu pozitîvas izmaiňas
10.07.2015 00:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits