Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

PayPal

 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Jautājums tām,kas kaut ko no šī varētu saprast
Situācija aptuveni tāda.Kāda zin,kāda,ne bet es audzēju takšus un nesen bija kucēni.Viens no tiem tika rezervēts uz Floridu,caur paypal tika atsūtīta drošības nauda 200usd.Drošības nauda netiek atgriezta,arī tad,ja pircējs pārdomā un kucēnu tomēr neņem. Nu šobrīd pircējs ir pārdomājis un vēlējās savu naudu atgūt kaut labi zin,ka drošības naudu neatgriež,pati ir audzētāja un par saviem kucēniem ņem iemaksu,kuru arī neatgriež.Tad nu ir izpildījusies nesmuki un pieprasījusi paypalam atgriezt naudu,jo neesot saņēmusi preci.Mans paypal tagad stāv ar 200usd mīnusa zīmi,jo nauda jau ir pārskaitīta uz karti.
Jautājums-vai var sanākt kaut kādas nepatikšanas,ja tas pay pal konts tā arī ar mīnuszīmi stāv un naudu neatgriežu?Vai,ja teiksim to kontu vispār dzēš?
09.07.2015 19:47 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Pacelšu! Es nezinu tik smalki to paypal, bet nevar tā, ka Tu raksti, ka esi visu izdarījusi un, ka "prece" ir kucēns un Tev nav kur raut vēl vienu?teikt, ka tā otrā nomelno Tevi. Bet gan jau, ka vajag tāpat pierādījumus? :-/
09.07.2015 21:55 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Var mēģināt sazināties ar pašu PayPal, bet vismaz mana pieredze liecina, ka viņi ignorē un ne vella neatbild pat tad, ja raksti regulāri.
09.07.2015 21:57 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Tieši tā,viņi neatbild.Tāpēc interesē vai kaut ko reāli var padarīt.Stulbākais,ka šito mudaku dēļ pazaudēju pircēju no Vācijas,kas to kucēnu ļoti gribēja,es atteicu,jo viņš taču ir aizrunāts.Sāku gan sliekties uz to,ka vienkārši aizsūtīšu to naudu atpakaļ,lai atsienās no manis,lai cik nepareizi tas šķiet...
09.07.2015 22:49 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Tu informeeji pirms tam, ka droshiibas naudu neatgrieziisi?
09.07.2015 22:51 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Baigi stulbi. Es laikam ļooti negribētu skaitīt atpakaļ naudu, bet šķiet, ka citas izejas jau nav.
09.07.2015 22:54 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Jā,viņa par to ir informēta.Bet,redz,viņai esot iemesls-shippings pāri okeānam izrādās ir dārgs!Kas to būtu domājis:-| !Jau pašā sākumā teicu,ka tas būs dārgi,jā,jā labi,dot tik e-pastu,skaitīšu rezervācijas naudu-whatever it takes,he will be my birthday present from myself.
Piedāvāju vairākus variantus,lidot ar viņu pati,tas būtu lētāk,paturēt kucēnu ilgāk,neprasot par to nekādu papildus samaksu,lai var iekrāt tam šipingam.Esot par dārgu un cauri.Laikam pirms rezervēja,nebija spējīga izmaksas noskaidrot.Reāla dusma.Es to kucēnu nevienam nepiedāvāju veselu mēnesi domājot,ka augustā viņš man lidos prom.Tagad man ir tūlīt 3 mēnešus vecs show klases kucēns,kuram man atkal jāmeklē saimnieki,kad es jau kādu labu variantu esmu atraidijusi.Plus vēl man atkla jāskaita tā nauda atpakaļ uz to paypal un dolāra kursa dēļ vēl jāpiemaksā 10eur
10.07.2015 00:22 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Diezgan riebīgi. Žēl, ka tā. Gan jau, ka zināja, ka varēs šitā nošmaukties.
10.07.2015 00:27 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Nu jā.Un pie sūtījuma mērķa arī ierakstījuši,ka nauda ir par kucēnu.Pirmā pieredze ar ārzemju pircējiem,prātā nebija ienācis,ka man jāliek sūtījuma mērķī rakstīt,piemēram, "non-refundable deposit",kas tam pašam paypalam liktu saprast par ko ir runa un,ka sūtītājs ir piekritis tam,ka šī nauda viņam netiks atgriezta.Nevarētu celt nekādas pretenzijas.Tagad ej un pierādi...
10.07.2015 00:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits