Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kuru tas interesē?

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Šoreiz runa par draudzeni...

Viņa ļoti daudz izliek no sevis uz āru. Manuprāt, pārāk daudz... Visu laiku raksta un stāsta, kur iet un ko dara, ar ko kopā ir. Sūta bildītes no sērijas te es, restorānā, te es SPA, te man pielūdzējs puķes uzdāvināja, te es dzeru šampi. Selfijus no pielaikošanās kabīnēm, kuru kleitiņu man izvēlēties vai kuru lūpukrāsu. Screenhots no telefona ar savām sarakstēm ar pielūdzējiem, ko kurš teicis un atbildējis.

Man vienīgā doma tādās reizēs ir who the fuck cares?

Jā, es saprotu, ka tā ir draudzība un gribas padalīties, bet ne jau nu tik ļoti. Liekas, ka viņa visu laiku meklē kaut kādus apstiprinājumus, cik viņai forša dzīve. Kaut gan patiesībā mēs zinām, ka tā nav. Liekas, ka visu laiku lielās un grib, lai pasaku, jā, cik forši :)

Es arī vakar biju restorānā ar pielūdzēju, bet es viņai nesūtu salātu šķīvja bildes. Es izbaudu vakaru divvientulībā un saglabāju šīs emocijas sev. Man pat domas nav randiņa laikā vilkt ārā telefonu un kaut ko atskaitīties draudzenēm. Brīvdienās uz masāžu, sporta nodarbību, iepirkties - par to es vispār nestāstu, tā ir vienkārši ikdiena. Jā, es pastāstu, kā man iet attiecībās, bet ne jau pārsūtu konkrētas sarunas no skype. Manuprāt, tā ir intīma padarīšana.

Viņas gadījumā es par to visu būtu saņēmusi sīku un smalku reportāžu.

Protams, ne tikai mūsu privātajā sarakstē, arī Facebookā, Instagramā un visur citur liek lielīšanās bildes ar savu dzīvi. Man tas vienkārši jau ir ZB
08.07.2015 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
FB ir tāda opcijā kā nerādīt ziņas no šī lietotāja - problēma atrisināta. priekš kam tu turpini kontaktu ar cilvēku, kurš tev besī?
08.07.2015 14:45 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Neuztraucies, ļoti daudzas dāmas to visu liek publiski facebook lapā :-D
08.07.2015 14:45 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Es taču nevaru nobloķēt pati savu draudzeni :D
08.07.2015 14:46 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vienkārši ir tādi cilvēki, kuri katru soli publicē sociālajos portālos...man šad tad patīk ielūrēt kas tad kuram jauns, kur bijis, kā iet utt, pat, ja nekomunicēju ar cilvēku, vismaz pēc Facebook aptuveni nojaušu, ka viņam viss ok :D
Bet es tā daru tikai ar draugu vai ar mammu - nosūtu MMS ar jautājumu par kādu pirkumu vai kādu noderīgu info pārsūtu, jo bildē ērtāk... bet nesūtu ik pēc minūtes bildi ar "re ko es ēdu", "re ko darbā daru", "re kā nagus nolakoju", tad tiešām kaitinātu, gan tad, ja man kāds sūtītu tādu info, gan ja es sūtītu kādam (t)
08.07.2015 14:46 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Iepērkos šikā veikalā, ieliek check in facebook :-D , smieklīgi, jo Maxima un Rimi iepirkšanos neiečeko :-D
08.07.2015 14:47 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
kordelia - nobloķēt nevari atļauties, bet varbūt vari pateikt, ka Tev dublējas informācija un, ka Tu viņas aktivitātēm cītīgi seko soc-portālos, nav vajadzības saņemt vienu un to pašu gan telefonā, gan ieejot FB vai kur citur :D ;)
08.07.2015 14:49 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Man pat domas nav randiņa laikā vilkt ārā telefonu un kaut ko atskaitīties


+++ un vēl piebilstu ka ne tikai randiņa, bet arī citu pasākumu laikā, ja kāds atgādina vai izvelk to telefonu, nu labi, fotogrāfējamies, bet pesonīgi es nejūtu vajadzību atskaitīties vai rādīt kādam ko, es ēdu, velku, dzeru, kur esmu utt. var jau protams teikt, cik tas ir estētiski skaisti un ka viņi tikai grib papriecēt citu acis ar skaistām bildītēm, bet nu būsim reāli - tādas lietas interesē tikai tos, kuru pašu dzīve nav ne tuvu tam līdzīga un tikai gribētu iet tur un tur, ēst to un to un vilkt to un to :D
08.07.2015 14:49 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
gandrīz visas bildes un video kas man ir, ir tikai priekš manis, ģimenes un tuvākajiem draugiem, par kuriem es tiešām zinu, ka viņi priecāsies un tas viņus interesēs to redzot vai dzirdot par kādu vietu, pasākumu kur esmu bijusi. pasaule ir kļuvusi pārāk ārišķīga un tas mani skumdina.
08.07.2015 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
štruntīgas tev draudzenes, ja tev tā besī. un tu arī štruntīga draudzene, ka nevari pateikt, ko domā.
08.07.2015 14:52 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Ja vēlies saglabāt attiecības, tad vienkārši pasaki to viņai ;-) Ka tev viņa ir par daudz, ka tev dien dienā nav vēlme tik ļoti uzturēt komunikāciju.
08.07.2015 14:57 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Man atkal besī cilvēki, kas visu laiku saka, cik viņi ir slikti, neglīti, ļauni, bija man tàda draudzene, kas visu laiku gaidīja atzinību, pati teica, es esmu kuce, esmu briesmīgs cilvēks u.tml. un nemitiigi uzprasiijaas, lai viņai pasaka, nē, tu esi godīga, forša sarunu biedrene, izpaliidziiga - blah blah blah.
Beigās viņa sāka izràdiit ari savu pretiigo pusi raksturaa, ne tikai dīkšanu pēc komplimenta un draudzība pārtrūka, jo šii sàka izsist labumu ari matereāli, ņēma uz neatdošanu, solījumus nepildija.

Par tām bildēm, tiešām stulbi likt visu, jo nevienu neinteresē viņas pusdienas un neizlēmība veikalā. Varbūt, tā ari viņai pasaki, ka viņa pārlieku daudz bāž acīs visiem savu dzīvi un nevajag spēlēt teàtri. Bildes ir labi, jā, bet ar nozīmi, nevis, skat, man ir nauda, varu paēst Un iedzert šampi.
08.07.2015 14:57 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Ja jau vinai tik spiidoshi nemaz neiet, kaa raksti, tad driizaak pazheelo vinu!;-)
08.07.2015 14:58 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Man tā bija ar paziņu, bet to info viņa nesūtīja man personīgi, bet visu laiku lika facebook. Es vienu dienu neizturēju un draudzību pārtraucu, jo 15 ieraksti katru dienu ir kaitinoši. Bet nekur jau aizsprukt es nevaru, jo, ja vairāki mani draugi kaut ko no tā visa ielaiko, tad man facebook sienā tāpat tas viss parādās :-D
Viens labs draugs arī nenormāli daudz ievieto visur informāciju, iečekojas pat Rimčikos un katru dienu darbā, nu pilnīgi VISUR, arī katru vakaru mājās. Es jau viņam esmu teikusi, ka tas ir par traku, bet šim tā vajag un viss.
Tiem cilvēkiem trūkst uzmanība un atzinība, un ne visi spēj to sev nodrošināt ārpus sociālajiem tīkliem. Tev ir tikai divas izvēles - vai nu aprunājies tā maigi ar viņu vai samierinies :-/
08.07.2015 16:42 |
 
10 gadi
Reitings 5232
Reģ: 29.01.2009
O jā, šitādi kadri mani arī kaitina! :D
Viena draudzene pirms nu jau kāda laiciņa nopirka suni uuuun..tgd katru otro dienu liek bildes ar to suni! Te sunīts guļ, te ēd, te sagrauza čības, te sagrauza vēl kaut ko.. Te mans suns pastaigājas ārā, te viņš spēlējas mājās ar bumbiņu... Bāc :D :D Es, protams, saprotu, ka nekā interesantāka par suni viņas dzīvē šobrīd nenotiek, bet nu tas jau ir pārspīlēti - likt tik bieži bildes ar viņu!:-| Nesaprotu kādēļ viņa neliek savas bildes, bet tikai to suni... Man tiešām gribētos viņai kaut ko pateikt, bet bail, ka galīgi apvainosies uz mani...
08.07.2015 16:58 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
winterra jau ieteica, ka var uzlikt ta, lai neradas jauni ierkasti no lietotaja. vina to nezinas, nav bloketa, joprojam buus draugu saraksta. vnk tu tad neredzesi tos rakstus, bildes neko.
var ari atiestatiit. nekadu problemu. Follow podzina.
08.07.2015 17:46 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Manuprāt, mums katrai ir zināms vismaz viens tāds cilvēks. Manā gadījumā tā ir draudzene, kura publisko visu ko vien var publiskot - selfijus gultā kopā ar savu draugu, sava ēdiena šķīvja saturu, publiskas sarakstes, katrā vietā, kur dodas ar kādu kopā, uzreiz iečeko arī konkrēto cilvēku, lai tikai citi redzētu un zinātu ar ko kopā viņa kaut kur aizgājusi. Jāpiebilst, ka tieši tad, kad visa privātā dzīve ir izlikta citu apskatei, viņai uzreiz dzīvē kaut kas noiet greizi - vai nu pamatīgi sastrīdas ar draugu, vai nu darbu zaudē. Es ticu tam, ka jo mazāk citi par tevi zinās, jo labāk dzīvos, tāpēc nekad nepublicēju tik privātas lietas, labāk aprobežojos ar tukšu profilu, nekā savas dzīves izrādīšanu citiem.
08.07.2015 17:59 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
man nav.. bļin, laikam draugu par maz :D
08.07.2015 18:00 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Winterra, gluži vienkārši tad Tev palaimējies, ka katru dienu nav jāredz ko kurš ēdis vai kādas zeķes uzvilcis kājās :D
08.07.2015 18:03 |
 
Reitings 203
Reģ: 06.08.2014
Man ari ir tadas vairakas pazinas, kuras pilniba visu kas notiek vinu dzive publisko socialajos tiklos. Vienai piedzima berns un ari katru dienu twitteri rakstija - tikko bija pirma atraudzina, tikko paedam, iesim ara, mazais jau rapo, tikko paedam to un to. Ja labi, var uzpiest unfollow, bet briziem tiesam liekas kuram tas viss interese, ja saprotu, gribas padalities ar citiem. Bet priekskam? Ta vien liekas ka ir kaut kads uzmanibas trukums. Un ja, man ari viena tada draudzene kura visu laiku saka ka ir neglita, resna, ka nekad nedabus sev viru, tikai tapec lai vinai teiktu tiesi pretejo, cik lieliska vina ir un bla bla bla. :-D Bet nu tadi tie cilveki ir, ja gribi pienem tadus, ja negribi nepienem.
08.07.2015 18:13 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
nav sociālo portālu, nav problēmu.

piekrītu winteras viedoklim, ka sūdīgi, ka nevari ar draudzeni izrunāties.
08.07.2015 18:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits