Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vienpates attiecības

 
Reitings 47
Reģ: 16.03.2015
Esmu izteikta vienpate, ļoti patīk būt vienai. Kā izdzīvot attiecībās? No vienas puses es pati gribu savu vīrieti satikt, pavadīt ar viņu daudz laika, dzīvot kopā, rakstīt īsziņas, bet no otras puses tas viss gandrīz vai izsūc dzīvību, liek justies tā, it kā būtu otram piekalts ķēdēs, nedaudz jūtos tā, it kā sāktu sevi pazaudēt.

Neprotu labāk paskaidrot. Tās, kas arī ir vienpates, noteikti sapratīs. Kā ar šo tikt galā?

Šobrīd gandrīz vai domāju, ka lai gan vīrieti ļoti mīlu, labāk šķirties un būt vienai, jo tāda tuvība man drīzāk liek justies slikti, nekā labi. Šodien izteikti ilgojos pēc brīvības, kas man reiz bija, kad biju viena.
03.07.2015 14:52 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Tātad viņš vēl nav īstais. Kad būsi ar īsto, jutīsies ideāli un tādas domas pat prātā nenāks, tieši otrādi.
03.07.2015 14:56 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
A priekš kam Tev permanents vīrietis? Vienojies ar kādu par friends with benefits un miers...
03.07.2015 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 6199
Reģ: 01.04.2009
Es arī neesmu no tām, kam visu laiku vajag otru pusi blakus. Bet zinu, ka arī ar savu vienpatību jau gana ilgi esmu dzīvojusi, cik tad var :D
Risinām to pavisam vienkārši: kad jūtu, kad tiešām nepieciešami vienatnes brīži, apjautājos, vai negrib braukt pie brāļa uz garāžu kaut ko paremontēt utt. Parasti saprot :)
03.07.2015 14:58 |
 
Reitings 47
Reģ: 16.03.2015
Risinām to pavisam vienkārši: kad jūtu, kad tiešām nepieciešami vienatnes brīži, apjautājos, vai negrib braukt pie brāļa uz garāžu kaut ko paremontēt utt.

Man būtu jāprasa, lai viņš uz pāris nedēļām brauc prom :) Man vajag ilgus laika periodus būt vienai, ar pāris stundām nepietiek. Varbūt neesmu piemērota attiecībām.

Un runa nav tikai par pabūšanu vienai. Man ļoti pietrūkst tās brīvības, kas nesen vēl bija. Kad ne ar vienu nav jārēķinās, vari dzīvot un darīt kā un ko gribi. Būt tikai ar sevi.
03.07.2015 15:03 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tev vajag jūrnieku vai tālbraucēju par vīru :)
03.07.2015 15:04 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Esot attiecībās es arī daru ko gribu. Mani draugs neierobežo, kā arī es viņu neierobežoju. Draugs diezgan bieži iziet no mājas. Pabraukājas ar riteņiem. Strādā utt. Un tajos brīžos arī esmu viena un man ar to pietiek. Man apkārt nevajag sabiedrību. Tāpēc man ir maz draugu. A draugs ir pilnīgs pretstats. Viņam vienmēr vajag atrasties sabiedrībā. :D Labi, ka abi to saprotam kādi mēs viens otram esam. :)
03.07.2015 15:09 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Attieciibaas nav "jaaizdziivo". Taa nav nekaada koncentraacijas nometne. Attieciibaam ir jaasagaadaa prieks, nevis otraadi. Tev vajadzeetu apdomaat un izshkjrties, kas ir speeciigaaks - miilestiiba pret sho viirieti vai miilestiiba uz briiviibu. Ja pati jau saki, ka attieciibaas driizaak juuties slikti nekaa labi, tad no taam nav jeegas.

Gan es, gan viirs esam cilveeki, kam vajadziigs laiks tikai sev, to saprotam un respekteejam. Bet taas gan parasti ir paaris stundas.
03.07.2015 15:13 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Tas saucas - jaizvelas prioritates dzive,
ie lietas un reizes, kad visu dabut nevar,
so brinisko lietu, ka brivibu un partneri blakus, ar kuru tomer ir jarekinas, javelta uzmaniba, ne vienmer var apvienot. Iespejams, vins nav istais. Vai neesi paspejusi izskrieties,
Vai vienkarsi dzivojiet atseviskos majoklos? (t)
Kam tad nepatik briviba, bet taja pasa laika, ir lieliski ja ir iespeja ar kad dalities skaistos mirkols.
Vai ari vienkarsi neesi attiecibu cilveks...
03.07.2015 15:14 |
 
Reitings 9
Reģ: 15.05.2015
Man šķiet, ka ir divi varianti:
1) neesi ar īsto vēl
2) ir komunikācijas problēmas

Un piekrītu tai, kura teica, ka priekš kam permanenetu vīrieti, ja šādi jūties :)
03.07.2015 15:15 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
arī esmu vienpate, noteikti nepietiek ar pāris stundām vienai, man vajag dienas, varu dienām ilgi sēdēt viena un ne ar vienu nesarunāties-kaifs(l) tā uzlādējos, pa īstam sajūtos laimīga
manā gadījumā mums ir katram sava dzīvesvieta, varam dzīvot kopā, varam atsevišķi- kā gribam..
šarlote ieteica labu variantu-meklē jūrnieku:-D
03.07.2015 15:17 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Taas, kas saka, ka nav iistais etc., galiigi nesaprot-kaa ir buut vienpatim. Tu tachu nevari izmainiit savu buutiibu.
Probleema ir tad, ja tu iemiili kaadu, kursh ir pilniigi savaadaaks, tad, ja veelas buut kopaa, katram ir jaapalauzh sevi un jaaiet uz kompromisu. Vienpatim daleeji jaatdod sava vientuliiba, otram jaaspeej pienemt pirmaa vajadziibu peec taas.
Es arii esmu riktiiga vienpate, man pat shkiet, visiistaakaa "es" esmu tikai, esot vienai.
03.07.2015 15:35 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
tev vajag jūrnieku vai tālbraucēju par vīru


+++
03.07.2015 15:41 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Nav istais tada zina, ka nesaprot velmi pec busanas vienai, un nedod telpu but vienam.
Domaju palidzes ari, ka tev dzivokli butu sava istaba, vai pat dzivojiet atseviski. Tagad pat precejsies cilveki medz dzivot atseviskos miteklos, jo ta jtas ertak :)
Jus kopa dzivojat?
03.07.2015 15:44 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Taas, kas saka, ka nav iistais etc., galiigi nesaprot-kaa ir buut vienpatim.


++

Neko diži ieteikt nevaru, kā tikai mēģināšanu pielāgoties vienam otra vajadzībām.
03.07.2015 15:56 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Kad draudzējos ar vīrieti, man bija noteikums - 1-2x nedēļā es dzīvošu savā dzīvoklī un viena pati!
Sākumā viņš domāja, ka varbūt satiekos ar citiem vīriešiem, mēģinu viņu krāpt, u.c. nesmukas lietas. Bet ilgi un dikti skaidroju, ka man vajag pabūt vienai. Viņš ilgi nesaprata.
Kā par pierādījumu vienmēr vajadzēja skype videozvanā parādīt, ka tiešām esmu viena mājās! :D
Beigās jau sāka uzticēties un ļāva pabūt vienai.

Bet nu jau vairs nedraudzējamies un atkal varu būt savā ligzdā :D
03.07.2015 16:01 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Arī esmu vienpate, bet man ir tā, ka mierīgi varu dzīvot bez satikšanās ar draudzenēm, ģimeni utt, toties pēc drauga gan sailgojos, kad ilgāk nesatieku.
Tev iesaku nesasteigt ar šķiršanos, bet sākumā izrunāt to visu ar puisi (varbūt viņš nemaz nav pamanījis, ka esi vienpate), ja nevarat rast kompromisu, tad gan labāk iet katram savu ceļu.
03.07.2015 16:02 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Taas, kas saka, ka nav iistais etc., galiigi nesaprot-kaa ir buut vienpatim.

Nu nezinu gan... Ja ir īstais cilvēks blakus, tad tas viss notiek organiski, neko īpaši neprātojot un neanalizējot. Var sabalansēt to laiku kopā un to, ko pavadīt vienatnē. Un tad arī nav nekādas baigās laušanas vai zobu sāpes, ja jāiziet no kompromisiem. Ok, varbūt tad es neesmu TIK liela vienpate kā es domāju, bet vienmēr esmu sevi par tādu uzskatījusi un arī šķiet, ka patiesā ES esmu tikai tad, kad esmu viena. Bet mani nekad nav mulsinājusi doma par kopdzīvi, laika pavadīšanu kopā mājās vai ceļojumos. Tikai tagad, kā meklējam jaunu dzīvokli, mans vienīgais noteikums ir, lai tajā būtu vairāk par vienu istabu :D

Man ar draugu sākumā gāja ļoti, ļoti grūti, jo viņš ir sabiedrības dvēsele, vajag cilvēkus apkārt, tāpēc viņš nevarēja saprast, kā tā, ka man uznāk dienas, kad gribu vairāk pabūt viena, nevis ar viņu. Vairākas reizes par to runājām, kamēr viņš saprata, tagad ar to vispār nav problēmu. Man arī nevajag vairākas dienas absolūtā vientulībā, man pietiek ar pāris stundām vai vienu vakaru, lai es atkal uzlādētos un būtu ierindā. Un tā kā viņam ir tāds darba grafiks, tad man tā laika sev paliek pat pāri un es paspēju jau sailgoties. Ne pēc cilvēkiem vispār, bet tikai pēc drauga sabiedrības.
03.07.2015 16:10 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Un runa nav tikai par pabūšanu vienai. Man ļoti pietrūkst tās brīvības, kas nesen vēl bija. Kad ne ar vienu nav jārēķinās, vari dzīvot un darīt kā un ko gribi. Būt tikai ar sevi.


Saprotu tevi! Ar laiku pierod pie tā, ka ar to "darīt kā un ko gribi" ir švakāk. Bez kompromisiem neiztikt. Kaut vai sadzīviska lieta - gribu atnākt mājās pēc darba, attaisīt vīnu, aizvērt aizkarus, un tupēt internetā/skatīties seriālus līdz rītausmai. Vai to var? Nu OK, reizēm var, bet ikdienā, ja ir otra puse (un vēl bērns, piemēram), tad šitas īsti neiet krastā. Sagribās aizbraukt pastudēt uz Oksfordu - nevar, vīrietim darbs tepat, bērnam bērnudarzs tepat. Sagribās cept vakara torti u n ta pārtikt 3 dienas - nevar, vīrs grib karbonādi un bērns - makaronu sacepumu.

Arī otru pusi var pieradināt pie tā, ka tava vienpatība nekur nepazudīs. Ka jau meitenes iesaka, sūti uz garāžu, atstāj mājās un mūc vazāties pa pilsētu utml.
03.07.2015 16:29 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
ari laba lieta ir doties celojuma vienai :-)
03.07.2015 16:34 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Bet, vai neshkiet nedaudz negodiigi attieciibaa pret otru, ja vienpatis saglabaa visus savus ieradumus? Teiksim, man buutu ideaali kaadas 4 (:-D ) dienas nedeelaa pavadiit savaa maajaa, taa pati celoshana vienam utt.! ”Normaalajam" (:-D) -jaapiekaapjas, jaapienem to, jaaskumst?
Taapeec domaaju, ka abiem pa druskai no savas puses jaaiet pretii viens otram, lai shii savieniiba pastaaveetu.
03.07.2015 16:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)