dusmaas pateica nesmukas lietas

 
Reitings 87
Reģ: 27.06.2015
Vakar nekas par nelaimi neliecinaaja, paeedaam vakariņas, prieciigi parunaajaam.
Tad, peec shaadu tādu brīvdienu plaanu paarrunaashanas sapratu, ka atkal prioritāte ir citi, gan draugi gan vecaaki, jeb tas, kas viņiem vajadzīgs ir pirmajās vietaa.
Es uz to noraadiju uz ko sanjeemu, ka esmu apriebusies un lai kratos, jautaaja vai viņam cita jaameklee?...
Es domāju ka lieki piebilst KAA jūtos, vel soriit acis pietuukushas no raudaashanas.. neko neteicu, biju paaraak pazemota, lai komenteetu, vnk pazudu istabas
Tad joka peec gaaju kārtot skapi, itkaa pakot mantas uz ko reakcija bija kaa ar elektrību dabūjis, ko Es darot, ka nevajag, bija jau kaartiigs, tad miilvaardini visa vakara garumā, kircinaashana, it kā nekas nebuutu bijis..
Vakaraa briinijaas kaapeec buchu uz nakti nedodu, pateicu ka naak miegs un gulju.. shoriit aizbraucu uz darbu viena..

Es tagad taa sliktaa??? Kaa vispaar ko taadu var pateikt? :'-( man jaaizliekas ka nekas nav bijis??? :'-(:'-(
01.07.2015 08:43 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
ka esmu apriebusies un lai kratos, jautaaja vai viņam cita jaameklee?...


Manuprāt, tādiem tekstiem nebūtu jāizskan no otrās puses...ja vien nav pamatīgs iemesls un šķiet, ka šeit tāda nebija ;)
01.07.2015 09:41 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Neganti vārdi ir ļoti sāpīgi, vienalga vai tas ir strīda laikā, vai nejauša aizrādījuma.
Ir tikai loģiski ka ir iekšā aizvainojums, neloģiski būtu tad ja cilvēks nejustu neko, tava reakcija ir dabiska. :-/
01.07.2015 10:03 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
1.
Tev līdzās ir cilvēks ar zemu emocionālo inteliģenci (tādi bieži pēc tam izrādās arī vardarbīgi). Ka tādas lietas atļaujas vienreiz, ar laiku tas kļūs par paradumu un scenārijs būs tas pats-rupjība, kam sekos "pielabināšanās". Ja tevi tas ļoti aizskar, tad sakravā mantas un dodies prom. Jo ilgtermiņā viņa uzvedība kļūs tikai sliktāka.
Nevajag no mušas taisīt ziloni.

2. Draugi un radinieki ir tādi paši cilvēki kā tu. Un radinieki šai gadījumā pat ir svarīgāki. Ko tu domāji, čalis ar tevi kopā relatīvi neilgu laiku, un tgd viņam tevis dēļ būs jāpamet visi radinieki?

3. Ja vīrietis sievieti patiešām ļoti mīl, viņš sievietei nekad tādus vārdus nepateiks.

4. Bet no pieredzes zināms, ka, ja vīrietis sievietei izrāda, ka viņš viņu mīl un viņam viņa ir vajadzīga, tad tā sieviete to ļaunprātīgi izmanto un sāk par daudz atļauties.
01.07.2015 10:09 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Bet no pieredzes zināms, ka, ja vīrietis sievietei izrāda, ka viņš viņu mīl un viņam viņa ir vajadzīga, tad tā sieviete to ļaunprātīgi izmanto un sāk par daudz atļauties.


Nu nav taisnība, ir arī normāli pāri ar normālām attiecībām, kur otram uz galvas nekāpj, un jūtas ir abpusējas.

Un ko tas nozīme - sāk par daudz atļauties? Necep vakariņās karbonādi?
01.07.2015 10:11 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Varu teikt par sevi, ka mani izvestu pilnīgi, ja mani sāktu mācīt dzīvot, kontrolētu un sāktu aizrādīt tādas lietas, kas ir prioritātes utt., vēl viena lieta, kas man nav pieņemama ja sāk aizskart ģimeni, kritizēt un analizēt, un es nebrīnos ka daudziem citiem arī tā ir un tas var izsaukt dusmas un kādu nejauku vārdu, lai gan sevi jāmāk kontrolēt, tomēr dzīvē gadās visādi.
Attin filmu un padomā, varbūt turpmāk nevajag aizskart tēmas kas otru var izvest.
01.07.2015 10:15 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Varbut tu vinu zage loti. Manuprat,ir loti labi, ja tavam virietim ir svarigi vecaki un aridzen draugi.
01.07.2015 10:16 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
57days, iespējams, ka tev un tev apkārt esošajiem ir labi paveicies, bet man un man apkārt esošajiem - ne.
Par daudz atļauties - tas domāts, ka sāk izdarīties kā patīk, ka uz otru ir pofig, ka savas intereses pirmajā vietā. Nu arī to karbonādi var neuzcept. Nu, bet tev taču laba fantāzija, tu taču pati vari abstrahēt manu teikto.
01.07.2015 10:18 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
sāk izdarīties kā patīk, ka uz otru ir pofig, ka savas intereses pirmajā vietā.


Tu apraksti tieši tādu situāciju, kā tēmas pieteikuma problēmas autore :D Secinājums - viņas vīrietis ir sācis pārāk daudz atļauties!
01.07.2015 10:20 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Protams, ka ir svarīgi nezāģēt otru un saprast otra vajadzības, taču teikt tādus pazemojošus vārdus ir pretīgi. Lai arī cik ļoti cilvķes būtu izvests no pacietības, tā nedrīkst runāt, jo pateikto atpakaļ vairs nepaņemsi un var tikai mēģināt visu vērst par labu, taču prātā tas tāpat paliks.
01.07.2015 10:23 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
sāk izdarīties kā patīk, ka uz otru ir pofig, ka savas intereses pirmajā vietā.
Tu apraksti tieši tādu situāciju, kā tēmas pieteikuma problēmas autore. Secinājums - viņas vīrietis ir sācis pārāk daudz atļauties!
57days, tu mani labi uzjautrināji! :D Tad jāsecina tālāk: autore, acīmredzot, pārāk daudz izrādīja savam puisim, ka viņa viņu mīl.
01.07.2015 10:26 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
skudrulacis, nu tā sanāk, jā :D
01.07.2015 10:27 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Nu, jā, kad meitene piegāja pie skapja un tēloja, ka kravā mantas, čalis uzreiz nobijās. :-)
01.07.2015 10:32 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Tas jau standarta komplektiņš cosmo attiecību tēmās. Draugi pirmajā vietā + nespēja savaldīties.
Nezinu ko ieteikt, es ar tādu vīrieti kopā nebūtu. Ok, varbūt līdz kādiem 25 gadiem tas vēl ir ok, ka draugi rītā vakarā, bet vēlāk jau tas paliek smieklīgi, es tādus vīriešus vispār necienu un nespēju uzskatīt par nopietniem, kā tādi nenobrieduši tipiņi, kas tikai tusējas apkārt un sakarīgāku nodarbi nespēj atrast, un nemaz nemāk atpūsties bez draugu bariņa. Tā kā vajadzētu izaugt tomēr no tā. Tomēr ir jāmāk atpūsties gan ar draugiem, gan ar savu mīļoto cilvēku kopā, un prioritātei, manuprāt, ir jābūt otrai pusītei.

Un, ja mans vīrs kaut reizi atļautos ieminēties, ka ies pie citas, kaut vai dusmās, uzreiz izsviestu no mājas ārā, lai iet :D Pēc tam, ja lūgtu piedošanu , dotu otru iespēju, bet skaidri norādītu, lai vairs neatļaujas nekad ko tml. pateikt, jo trešās iespējas vairs nebūs.
01.07.2015 10:42 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
kampanella, piekrītu pilnīgi visā. :) Un kas tad tur tāds, ka meitene vēlas, lai arī viņas ideja tiek realizēta? Ja man visu laiku vajadzētu darīt tikai pa drauga prātam, un katru nedēļu iet uz basketbolu/braukt pie viņa ģimenes, ieblieztu pa ķirbi un lai iet viens :D Tapč jau attiecības sastāv no kompromisiem - vienreiz aizbrauksim uz Positivusu, otrreiz dosimies divvientulīgā pārgājienā. Un lai nemaz neatļaujas pukstēt vai kaut ko rupju teikt man! (par ballītēm nerunājot, kampanella labi izteicās par tādiem tipiņiem)
01.07.2015 10:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man bija līdzīgi,pretīgi vārdi gan neskanēja, bet bija tā pati sajūta reiz ka tiec nolikts pēdējā vietā, ka draugi un radi svarīgāki, bet tu nē. Arī bija sava veida strīdi par un ap to, lai gan protams sākumā centos pa labam, tā pat neizdevās. Beigās ar kad gāju prom pilnīgi viņš mani apturēja, skrēja pakaļ lai tikai atvainotos un tiktu tam visam pāri un tā tas ik pa laikam bija, ka viņš pielien uz vienu vakaru, pēc tam atkal viss pa vecam līdz vienkārši sapratu ka nav īsti lemts jo būt pēdējai svarīgākajai personai nav man piemērota vieta, es tomēr gribu būt pirmā vai vismaz līdzvērtīgi svarīga viņam tuviem cilvēkiem.

Ko e ar šo gribēju teikt, ja šī ir viena reize kadviņš liek citus pirmajā vietā, tad neņem pie sirds, bet ja tas notiek bieži, varbūt tomēr jaizvērtē ta cik katram no jums attiecības ir svarīgas.

Par izteicieniem ko viņš teica, es laikam piedotu, bet pateiktu ļoti stingri ka lai tas nekad vairs neatkārtojas.
01.07.2015 11:07 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Man bija līdzīgi,pretīgi vārdi gan neskanēja, bet bija tā pati sajūta reiz ka tiec nolikts pēdējā vietā, ka draugi un radi svarīgāki, bet tu nē.
Par izteicieniem ko viņš teica, es laikam piedotu, bet pateiktu ļoti stingri ka lai tas nekad vairs neatkārtojas.
Es sapratu, ka autore pārdzīvo tieši par tiem izteicieniem, nevis par to pēdējo vietu.
01.07.2015 11:19 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
skudrulacis

Un es ar pateicu ko domāju par izteicieniem.
01.07.2015 11:20 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es sapratu, ka autore pārdzīvo tieši par tiem izteicieniem, nevis par to pēdējo vietu.


peec shaadu tādu brīvdienu plaanu paarrunaashanas sapratu, ka atkal prioritāte ir citi, gan draugi gan vecaaki, jeb tas, kas viņiem vajadzīgs ir pirmajās vietaa.


pieļauju domu, ka arī šī ir problēma.
01.07.2015 11:22 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
MoonLady, es nesapratu tavu domu.
01.07.2015 11:27 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Pēc to foruma dalībnieku, kuri uzskata, ka autorei puisis velta pārāk maz uzmanības, domām, cik reižu un cik ilgi kādā laika intervālā puisis drīkst apmeklēt radiniekus un draugus (katrai grupai atsevišķi)?
01.07.2015 11:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits