Svešas naudas piesavināšanās

 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Jautājums tām, kas ar to saskārušās un tām, kas pašas dara-kāpēc tik daudzām meitenēm ir tieksme piesavināties draudzeņu naudu? Aizņemties, lūgt, lai samaksā, jo aizmirsts maks/nav līdzi skaidra nauda/nav ieskaitīta alga, utt. un, protams, naudu neatdot. Un ja prasa atdot parādu, tad lūr ar tādu aizvainotu seju itkā parāda atprasīšana būtu augstākā mēra nelietība :D Dažām vēl pietiek bezkaunības atrunāties, ka kaut kad vēlāk atdos, utt. Tām kas tā dara-kāpēc jūs tā darāt? Tās, kas ar to saskārušās-kā ar to cīnaties?
29.06.2015 15:06 |
 
Reitings 126
Reģ: 28.07.2016
Es piemēram neatsaku, ja kāda draudzene lūdz kko izmaksāt vai aizdot naudu, ja pietrūkst. Bieži vien pati piedāvāju "uzsaukt" pusdienas vai kko citu. Bet ir tādi cilvēki, kas reāli izmanto manu dāsno sirdi un katru reizi aizejot uz kafūzi saka:" es jau zinu, tu man izmaksāsi, man vnk. šodien naudas nav līdzi". Nu labi, maz kas var gadīties.. nav naudas, aizmirsies maks.. bet ja tas jau ir tāds ieradums, tas tak nav normāli. Un vēl sola, ka atdos, bet tā arī nekad neatdod. Man piemēram nepatīk, ja kāds man kko izmaksā vai nopērk. Es vienkārši jūtos slikti.. un ja arī kko nosponsorē, tad tūlīt tajā pašā vai nākamajā dienā naudiņu atdodu. Man nepatīk kādam palikt parādā!
Esmu sapratusi, ka nauda un draugi ir divas nesaistāmas lietas. Tāpat kā kopīgs bizness!
Ja vēlies pazaudēt draugu, aizdod naudu. Tā nu tas ir.
28.07.2016 18:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja draudzene palūdz aizdot naudu, es vienkārši atdodu...ar tekstu - kad Tev būs vairāk uzaicināsi mani uz restorānu (l)
28.07.2016 18:06 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Bet ir tādi cilvēki, kas reāli izmanto manu dāsno sirdi un katru reizi aizejot uz kafūzi saka:" es jau zinu, tu man izmaksāsi, man vnk. šodien naudas nav līdzi".

Man ir kauns to cilvēku vietā, šo lasot.
28.07.2016 18:06 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
bet nu draudzeņu starpā mēdzam viena otrai izmaksāt :-)
28.07.2016 18:07 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Ko es vēl nesaprotu - vai tiešām dažu desmitu eiro dēļ cilvēkam nav neērti sevis paša priekšā? Vispār domu nepieļauju, ka varētu kādam neatdot naudu.
Pirms gadiem kāds cilvēks no manis aizņēmās relatīvi mazu summu (mazāk par tūkstoš latiem). Saprotams, kad nauda bija jāatdod, viņu sāka vajāt dažādas ķibeles, beigās viņš izvairījās no jebkādiem kontaktiem ar mani. Beigās es tīši izplatīju baumas, it kā esmu "cedējis" šo parādu "izsitējiem". Mans parādnieks esot bijis pārbijies. :-D
28.07.2016 18:11 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man patiik ,ka man pasaka godiigi-es nevaru iet uz kafejniicu,jo man nav naudinas-iisi un skaidri!Tad ja man loti gribaas iet -saku,ka nevajag uztraukties samaksaasu,bet es arii paveeroju tomeer,kas ir teiceejs...Vienu reizi tad taa,bet ja tas atkaartojaas vairaakas reizes,tad zinu-sim cilveekam nekad "nebuus naidas":-D
28.07.2016 18:15 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Man patiik ,ka man pasaka godiigi-es nevaru iet uz kafejniicu,jo man nav naudinas-iisi un skaidri!

Pilnīgi piekrītu!
28.07.2016 18:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits