Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sūri laiki pienākuši

 
Reitings 43
Reģ: 10.05.2014
Nemaz jau nav tik sūri, tikai esmu nedaudz neizpratnē.

Dzīvojām ar draugu kopā jau vairāk kā gadu, bet tad viņam nācās doties komandējumā uz citu valsti uz vairākiem mēnešiem. Nebijām redzējušies vairāk kā mēnesi (pirmo reizi dzīvē tik ilgi), tad izdevās izrauties atvaļinājumā pie viņa uz 10 dienām. Pirmās 5 dienas viss jauki, sagaidu katru dienu viņu no darba ar vakariņām un tad ceru pavadīt tās dažas stundas vakarā ar viņu. Katru vakaru izejam vismaz uz 30 minūtēm pastaigāties, lai atpūstos no tās sēdēšanas, jo viņam darbs arī sēdošs, nu un es sēžu diezgan ilgu laiku mājās, kamēr viņš darbā. Protams, es arī izeju pastaigāties viena, pa veikaliem un vienkārši, lai iepazītu apkārtni un "nosistu" laiku, kamēr viņš strādā.

Tad nu šodien sākām runāt par visām attiecību lietām un ko vēl varētu padarīt un tā, un tad viņš sāka runāt, ka gribētos vismaz studiņu dienā atslēgties no visa un uzspēlēt datorspēles (jā, viņš ir no tiem, kas spēlē).
Un tad nu es jutos nedaudz aizskarta, nesaprotu, vai pamatoti.

Kādēļ es tā jūtos? Jo Latvijā pametu visu (vecākus, vecvecākus, māsas un suni) uz 10 dienām (tās, kas strādā un kurām ir tas atvaļinājums, apzinās, ko tik nevar izdarīt šajās 10 dienās), lai atbrauktu pavadīt jau tā ierobežoto laiku ar savu mīļoto.
Un tā arī viņam pateicu, tāpēc tagad sēžu, atpūšos uz balkona un veidoju šo diskusiju.

Kāda ir rutīna, kad esam LV? Darbs, kopīgas vakariņas, tad katram laiks darīt savas lietas, vakara seriāls/filma.

Vai Jūs manā vietā justos aizvainotas? Vai tomēr censtos saprast otru un dotu to brīvo laiku?

Gribu piebilst, ka neesam viens otram pielipuši, kad esam šeit, jo katram savs portatīvais - viņš skatās savus YouTube video, es visādas savas lietas, bet tomēr sēžam blakus un ir vismaz kkāds fizisks kontakts.

Kas vēl? Nebūs iespēja tikties vēl vismaz mēnesi.

Piedodiet, ka tik gari, bet gribējās pēc iespējas sīkāk izklāstīt situāciju.
27.06.2015 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 4129
Reģ: 02.01.2011
dīvaini, ka viņš to laiku negrib izmantot, lai pasvīstu palagos :D
27.06.2015 21:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tātad galvenā problēma ir tas kaviņš palūdz vai var uzspēlēt datoru kamēr tu pie viņa ciemojies?

Nu ja jau jūs tā pat blakus ielīduši katrs savā datorā sēžat tad kāda problēma viņam ar to stundiņu tad uzspēlēt to spēli un miers?
27.06.2015 21:27 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.05.2015
Tak ļauj viņam paspēlēt to stundiņu. :) Baigā problēma.
27.06.2015 21:27 |
 
Reitings 43
Reģ: 10.05.2014
Začeits, tur arī ir sava lieta, starp citu, bet par to varbūt citreiz. :D
27.06.2015 21:27 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Ja jūs tāpat abi sēžat pie datora, tad neredzu problēmu, lai viņš spēlē. Kāda atšķirība, vai viņš spēlē spēles datorā vai tur kaut ko citu dara.
Bet vispār es nekad, šķiet, tā neizniekotu 10 dienas, kuras varu pavadīt ar mīļoto, zinot, ka pēc tam atkal ilgi netiksimies, tā vietā, lai sēdētu pie datora, varētu pasākt ko interesantāku.
27.06.2015 21:30 |
 
Reitings 43
Reģ: 10.05.2014
Nesaprotu, varbūt pie vainas PMS vai tas, ka sarunājām, ka šīs 10 dienas viņš nespēlēs un te man kaut kāds princips ieslēdzās vai kas, bet jā, diskusijas karstumā jutos ļoti aizvainota.

Var jau būt, ka tā tiešām nav problēma un man vajadzētu paskatīties ar vēsāku prātu uz to visu. Vienkārši tā cerēju, ka atvaļinājumu pavadīšu citādāk. Bet tā jau bija mana izvēle. :)
27.06.2015 21:30 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
katram vajag savu personīgo telpu arī, ja dzīvo kopā, man šobrīd ģimene ir prom, nejūtos nelaimīga, beidzot varu atpūsties, jo nekas nav jādara, varu iedzert, satikties ar draudzenēm, vārdsakot, mazāk atbildības.

jauki, ka aizbrauci pie viņa, bet viņam tāpēc nav pienākumus visu laiku būt ar tevi, atceros, ka teici, ka neesat pielipuši, bet tomēr.
galu galā izstāsti viņam normālā sarunā kā jūties. ;)
27.06.2015 21:31 |
 
10 gadi
Reitings 141
Reģ: 25.12.2012
mazliet tā jocīgi šķiet, ka pēc ilgas neredzēšanās pie vīrieša atbrauc meitene un viņš tā jau ierobežoto laiku (jo pa dienām strādā) izvēlas pavadīt spēlējot datorspēles. nu nav tas forši.. :-/
27.06.2015 21:32 |
 
Reitings 278
Reģ: 27.05.2010
Brīvdienas ir Tev, viņš pa dienu strādā un iespējams, ka tieši dators viņam palīdz atbrīvoties no stresa. Tā taču ir tikai stundiņa. Tā vietā labāk ej paguli vannā vai kā savādāk relaksējies, atpūties arī savās brīvdienās ;)
27.06.2015 21:32 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.05.2015
Man lūdzu tavu problēmu apmaiņā pret manu problēmu. Es domāju, ka būtu labs darījums, jo kas gan ir briesmīgāks par to, ka draugs vēlas stundiņu uzspēlēt datorspēles? Nu nav nekā briesmīgāka. Tās ir tādas šausmas.
27.06.2015 21:38 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
es varu saderēt, ja man tā būtu, manējais arī prasītu par datorspēlēm. tas ir tāds rituāls, no kura atkāpjamies esmu redzējusi vīriešus tikai pēc bērna piedzimšanas.

lai paspēlē, galvenais, lai nenosēž visu vakaru. bet es varu saderēt, ka viņš nesēdēs stundu, bet gan vismaz 2. iedod viņam kādu pusotru stundu līdz divām un tad pavedini viņu uz seksu.
vienīgi jādomā, ka nu, viņš beigs spēlēt un būs jau pusnakts, vai nebūsi jau samiegojusies ap to laiku.
27.06.2015 21:39 |
 
Reitings 43
Reģ: 10.05.2014
Trīne, mūsu saruna jau bija diezgan normāla un mierīga, tikai es, kā jau emocionāla būtne, neizturēju un nobira pāris asariņas līdz pateicu, kas uz sirds. :D

clever_girl, laikam jau tas man ir pats nepatīkamākais, jo mājās esot, man likās tikai normāli, ka mēs darām savas lietas.

melanya, ja vien es būtu LV, mājās, kur man apkārt ir mani cilvēki, tad jau šis "cepiens" vispār nebūtu, bet laikam tiešām uztveru šo visu baigi saasīnāti! :)

Vējonis, kas tev uz sirds? :/

5guns, tie vīrieši ar tām savām datorspēlēm. Brīžiem tracina, bet labāk gan tā, nekā, kad čato, tiekās ar citām. Tāpēc cenšos ļoti mierīgi skatīties uz to visu, tomēr reizēm uzdod pa nerviem. :D



P.s. Ja nu kādai ir kādi ieteikumi, ko var darīt četrās sienās (jo tuvākie apskates objekti jau apskatīti un veikali izstaigāti), tad ļoti tos gaidīšu! :)
27.06.2015 22:06 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
uzraksti, kur esi, tad meitenes piemeklēs, kas tur pats labākais.
es ieteiktu atpūsties, silts, saulīte, ūdens.. mmm.. ja,nu, gribas kaut ko padarīt lasi vai klausies izglītojošos materiālus
27.06.2015 22:17 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
ieej 9gag.com vai arī boredpanda.com vai arī sadanduseless.com


you're welcome :D
27.06.2015 22:22 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
Lai arī cik ļoti mēs mīlētu citu cilvēku, ir vajadzīga sava privātā telpa. Un kas par to, ka viņš grib uzspēlēt spēles? Lai jau! Es saprotu, ka tādēļ, ka pameti LV uz 10 dienām, lai satiktos ar viņu un baudītu viņa sabiedrību un tā vietā viņš izvēlās spēles, jūties aizskarta. Bet, manuprāt, šeit ir kas cits - Tavas gaidas no šī ceļojuma pie drauga nav attaisnojušās. Respektīvi Tu biji visu iztēlojusies savādāk, bet realitāte ir cita un Tev par to ir vilšanās.
27.06.2015 22:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kamēr puisis spēlē datoru... uztaisi pusdienas, uzcep cepumus, skaisti saservē augļus.. izberz vannasistabu.. :)
27.06.2015 23:27 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
izberz vannasistabu..
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
28.06.2015 00:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits