Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

brīvdienas

 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Jautājums laikam vairāk tām, kurām ir darba telefoni- ko jūs ar tiem darat brīvdienās, atvaļinājumos- slēdzat, neslēdzat ārā, ceļat, neceļat, varbūt liekat pāradresāciju? Nezinu kā labāk rīkoties, jo mani tiešām kaitina un traucē darba zvani brīvajā laikā. Tas, ka kolēģi kādreiz piezvana, ja ko vajag, tas nekas, bet klientu zvanus brīvdienās negribas. Kā iziet no situācijas?
Vai jūsu darbavietās ir noteikta kāda kārtība par telefona lietošanu brīvdienās?
26.06.2015 09:41 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
manam darba telefonam ir tada iespeja ka automatiskais atbildetajs. bet parasti reti kurs tur kko atstaaj. bet nee, es necelju un neatbildu, ja vien nav ieprieks sarunaats
26.06.2015 09:50 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Tā kā mans privātais numurs ir pāradresēts uz darba telefonu, to lietoju kā savējo visu laiku un ārā neslēdzu, bet man nav darbs ar klientiem, līdz ar to netieku traucēta. Retos gadījumos dodu mobilā tālruņa numuru.
26.06.2015 09:57 |
 
Reitings 331
Reģ: 10.05.2011
Pāradresēju vai nu uz biroja telefonu, vai uz tā kolēģa darba telefonu, uz kuru ir uzlikts arī e-pasta fwd. E-pastam, protams, arī uzlieku auto-reply, ka esmu atvaļinājumā un ar ko lai sazinās nepieciešamības gadījumā.

Kas tad tas par atvaļinājumu citādi sanāk, ja nav miera no darba :)
26.06.2015 10:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits