Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

25.06 beztēma

 
Reitings 649
Reģ: 31.08.2012
Labrīt.
kā nosvinējātiea līgo?
25.06.2015 07:20 |
 
Reitings 73
Reģ: 24.06.2015
Labrīt meitenes

Es nosvinēju lieliski.. Bija īpaša svētku sajūta.. alkoholu nedrīkstēju lietot, jo lietoju medikamentus , bet nespēju protams atturēties pilnībā.. Šorīt pamodos 5.30 .. ļoti labu pašsajūtu, un nu jau domāju par randiņu vakarā, kurā tikšos ar vienu lielisku foruma meiteni .
Gaidu ar nepacietību vakaru.
Lai jums jauka dieniņa (l)(l)(l)
25.06.2015 07:24 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Labrīt.
Nosvinēju nekā. Atpūtos, t.i., neko nedarījām.
Aaa, vakar aizmigt nevarēju, bet šorīt nevaru pagulēt.
25.06.2015 07:45 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Labrīt!
Jāņi bija tīri tā neko, neņemot vērā, ka atkal nosalu, lai gan šogad biju satuntulējusies :(
Pēc 5 brīvdienām tik grūti piespiesties iet uz darbu... Sajūta it kā būtu sācies vasaras brīvlaiks, kurš man vairs nekad mūžā nespīd un pāris gadus jau nav bijis :D
25.06.2015 07:48 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Labrīt, dāmas! :)
Nosvinēju ok...Biju izbraucienā. Nieka 1100 km šajās brīvdienās :D Un pa visu šo laiku tikai vienu reizi policija apturēja...Tāpēc radās iespaids, ka nekādi lielie reidi nebija, bet gan jau es maldos...
Svētkos tik nenormāli lija! Zaļumballē lielākā daļa gumpīšos tusēja.
Labi, ka man turpinās brīvdienas! (l)
25.06.2015 07:54 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Labrīt, meitenes :-)

Neko nesvinēju, bet 23.datums tāpat bija oficiāla brīvdiena, ko pavadīju...kaimiņzemes mēbeļu veikalos :-D
Vakar ļoti sasmīdināja brāļa dēla atsūtītā balss ziņa, kur mazā māsa, nevarēdama iegūt savā pārvaldījumā brāļa telefonu, skandināja (mazas, 4gadīgas fūrijas mecosoprānā): "Neviena sieviete (jā, jā, sieviete, nevis meitene (!) )tevi neapprecēs, neviena, neviena....NEVIENA!" Tad var dzirdēt, ka ap stūri tuvojas tētis, manāmi uzjautrināts par meitas spriedelējumiem. Telefonu viņa dabūja, jo ....brāli aisūtīja uz dušu :-D

Aust jauna ,siltāka diena- piedzīvojumus un krietnu devu darba spara šodienai ;-)
25.06.2015 08:00 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Labrītiņ! :) Svētki bija ļoti jauki, no sākuma svinējām mājās, pēc tam uz zaļumballi - aizbraucām un bija šoks, ka dzīvā mūzika, ugunskurs, bet cilvēku skaits - uz roku pirkstiem saskaitāms :D Bet nu drīz vien ieradās arvien vairāk un vairāk, ārā, protams, lija, bet nekas - dejojām lietū :D (l)

Man joprojām brīvdienas un tā līdz nedēļas beigām, nedēļas nogale izlaidums, bet nav lustes gatavoties :D Šodien it kā jāaizbrauc pēc kleitas un kurpēm .. ja kleitu neatradīšu normālās cenās tādu, kas man patīk, vilkšu kādu no tām, kas man jau ir .. bet kurpes, ko darīt ar kurpēm, es nezinu :D Augstpapēžu kurpju man nav, jo nevalkāju, pirkt arī īsti negribu, jo tādās paiet nevaru :D Apsveru iespēju nopirkt kādas uz nelielas platformiņas, bet nu nezinu, ko šobrīd piedāvā veikali :-|

Tādēļ lēnām pošos jau un braukšu uz Rīgu, nevau izdomāt - uz Alfu vai Plazu, ehh :D
25.06.2015 08:11 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Labrīt. Šorīt piecēlos tik agri, jo vajadzēja vest tēta mašīnu uz servisu. Aizgāju pie viņa, jau brauksim, bet nekā - tētim pēc Līgo kuņģa sāpes, nolikās pagulēt. Man miegs jau arī prom, tik nezinu, ko lai sadaru tagad.

Līgo nosvinēti, manuprāt, godam, jo ballīte beidzās 7:30 :D Mazliet žēl, ka netikām uz zaļumballi, jo lietus gāza nenormāli. Rīts gan bija fantastiski saulains un silts. Tāds kaifs, ka pēc tā lielā lietus, tik smuks rīts bija. Vismaz kā pienākas varējām pacept gaļu vēl, kas bija palikusi, padzert alu un to visu - ārā, saulītē. Nu forši! (l)
25.06.2015 08:23 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Hei čiepas! (l)
Nolīgoju labi :) Tik grūti atkopties no negulētās nakts, sajūta ka varētu aizmigt jebkur un jebkad :)
oo Persephon, man ar nedēļas nogalē izlaidums, un nav ne jausmas ko vilkt, kā ģērbties un ko vispār darīt ar matiem. Alfu visu izstaigāju, bet tur neko neatradu :(
25.06.2015 08:38 |
 
Reitings 945
Reģ: 04.07.2014
Labrīt! Drīz taisos braukt uz eksāmenu :-)

Persephon, Ray - man arī izlaidums nedēļas nogalē, bet viss tērps jau ir gatavs :-D(l)
25.06.2015 08:45 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Linda306, laimīgā :D

Ray, labi, braukšu uz plazu :D Es pat nevaru izšķirties starp tādu šiko kleitu, vai arī vienkāršu vasaras kleitiņu :D Par matiem ar nav ne jausmas, laikam vienkārši iztaisnošu :D
25.06.2015 08:57 |
 
10 gadi
Reitings 6245
Reģ: 01.04.2009
Labrīt! Pašus Jāņus tā ļoti nesvinēju, aizgāju gulēt ap 2 naktī, bet nu, protams, vainadziņš un ugunskurs bija :)
Brīvdienas pagāja apbraukājot 3 mājas, tad pie mammas, tad pie tēta, tad vēl biju savā dzimtajā māja, kur arī Jāņus pavadīju un darba netrūka. Tāpēc uz līgošanu biju jau nogurusi un gribējās labāk gulēt, ne līgot.
Tagad pat mazliet priecīga, ka atkal Rīgā un atpakaļ ikdienā.
25.06.2015 09:03 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Laabriit :) nolīgots ir lieliski divu dienu garumā, ar pirtiņu,spēlēm,dejām un viss kā nākas. Riktīgi daudz enerģijas šodien ir pēc tādas svētku svinēšanas, nevis vienkārši sēdēšanas un ēšanas. :) (l)

Jānoskatās seriāls un tad gara pastaiga ar draudzeni, kā arī vajadzētu šodien pa veikaliem pastaigāt un kko nopirkt, kādu kleitu, naudas maku un vēl šo to. Tā teikt gribas naudu paterēt :D

Veeeiksmiigi! (l)
25.06.2015 09:05 |
 
Reitings 684
Reģ: 19.02.2014
Labrīt!
Svētki nosvinēti forši, tikai dienas gan tagad sajukušas.. :D
Domāju, ko sadarīt ar mazajām meža zemenītēm, dikti daudz salasītas :)
Šodien jāsavāc māja pēc svinībām un vēlāk jāiziet pastaigā ar meitām, neko citu negribas darīt šodien.
25.06.2015 09:30 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Oij, šorītiņš tāds pavisam grūts, tik grūti bija pamest balto, mīksto mākonīti. Pagaidām domāju, ka vakarā vienkārši aiziešu mājās, vilkšu pidžammu un visu vakaru pavadīšu gultā ar gardumiem un seriāliem.(l) Rīt jau piektdiena, kas nozīmē, ka atkal jāballē - Jāņu afterītis.:-D

Nosvinējos ļoti labi, ap 6:00 tikai gāju gulēt, un pagulētas tika nieka 3h, bet tas bija tā vērts. :-D Un mēs nelielā kompānijā jau iepriekšējā dienā iesildījāmies Jāņiem, tā kā sanāca kārtīga ballīte. Vienīgais ļoti žēl, ka lietus lija nenormāli, visas manas sagatavotās izklaides vējā, sanāca vienk chillošana, noēšanās un dzerstīšanās.:-/:-D ā, nu, ok, beer pongs un mēmais šovs bija.
25.06.2015 10:03 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Esmu atpakaļ ierindā un protams pa āīm brīvdienām ir iekrājušies darbiņi, tā ka strādāju galviņu nepacēlusi! Lai gan domas tik par laiskošanos un ja varētu, tad noteikti darītu tā
25.06.2015 10:38 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Labriit!:)
Dzeru riita kafiju ar nenormaali garshiigajiem zhaaveetajiem augliem, riekstiem baltajaa shokolaadee, nu tiem lielajiem, sveramajiem-tiiik garshiigi(l):-D
Sveetku briivdienas bija forshas, nesvineeju tradicionaalajaa izpratnee, bet bija super atpuuta(l)
Aa, jaa, savos 2* gados pirmo reizi cepu piiraagus, sanaaca taa neko:-D

Tagad skatos, juulijss Vasiljevam buus jauna izstaade, glamuura modes!(l)
25.06.2015 11:21 |
 
Reitings 190
Reģ: 14.09.2013
Patīkams uztraukums, ceru šodiena izdosies tikpat lieliska kā ieplānots (l)

Jābeidz brokastot un jāsteidz taisīties :-)
25.06.2015 11:38 |
 
Reitings 1050
Reģ: 10.11.2010
Holla :)
Es pirmo reizi nesvinēju ne Līgo, ne Jāņus. Biju nostrādājusies un kaut kā nebija spēks, pēc darba devos mājās, pagrauzu sieru un klausījos mūziku :D Alkoholu jau nelietoju otro mēnesi, sapratu,ka gribu dzīvi baudīt skaidrā un Man vienmēr ir jautri.
Beidzot sācies divu nedēļu atvaļinājums(l)
Nevaru saprast iet vai neiet uz jūru sauļoties,ārā ir silti?
Vēl izdzēsos no draugiem.lv, pietiek tik daudz lietot internetu un velti izšķiežu laiku. Man Savs laiks dārgs.
Iesakiet labāko pasēdēšanas vietu Rīgā,kur Jums patīk un kāpēc? ;-)
Man pašai patīk YOLO bārs, B-Bārs - kas Domu laukumā un "Garāža". Gribu atrast jaunas un foršas vietas.

Lai katrai brīnišķīga ceturtdiena, baudiet visu ar žilbinošu smaidu un esiet draudzīgas! ;-)
Dzīve ir īsa.
25.06.2015 11:52 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Čau!
Šorīt agri cēlos, lai laicīgi būtu Rīgā un paspētu uz pirmo nodarbību autoskolā. Viss jau būtu labi, ja vien pēdējā brīdī neatnāktu sms, ka mācības sāksies tikai 02.07. Nedēļu vēlāk. Vienkārši super :D Un paziņot tikai divas stundas iepriekš...(t)

Nu neko, garastāvokļa uzlabošanos nolūkos laikam būs jādodas iepirkties :D
25.06.2015 11:53 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Mēs nesvinējāmies, tik ēdām gardumus un laicīgi devāmies gulēt. Mani tagad laikam nekas cits arī neinteresē kā gulēšana :D
25.06.2015 12:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits