Pieaugšana

 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Uh, šodien aiz gara laika darbā sāku skatīties kāzu fotogrāfu portfolio, kā nekā ir vasara un lielais precību bums. Tāds skaistums. (l) Un kārtējo reizi sapratu, ka nav ko siekaloties- man tā visa nebūs vai būs, kad būšu veca pūpēde. (t) Ar draugu esam kopā jau teju 5 gadus. Šobrīd tieši viņa dēļ nevaram pat sākt dzīvot kopā, jo viņam nav stabila darba kopš novembra, nepabeigta 1.līmeņa izglītība, kā dēļ viņš darba tirgū ir 0. Arī iepriekš nav strādājis normāli, it kā mācījās, bet nemācījās, strādāja vien pa vasarām. Taču viņu viss apmierina! (e) Man ir 24 gadi, 2 augstākās izglītības, stabils darbiņš, un arī gribas kāzas, bet ne jau pašu svinību dēļ, bet kaut kā noapaļoties dzīvē. Liekas, ka tā kā būtu laiks. Iet uz priekšu nevis stagnēt vidusskolas līmenī kā to dara viņš. Negribas arī būt tai trakajai, kura par naudu, darbu, kāzām un ģimeni vien runā. Attiecībās viss ir labi, kā cilvēks super, bet nu tas, ka negrib pieaugt...
Viedokļi?
19.06.2015 13:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vairākus pārus (bijušos) zinu, kas līdzīgu iemeslu dēļ šķiras. Klasiskais scenārijs - meitenei ir ambīcijas, to pašu sagaida no mīļotā, kurš ir apmierināts dzīvē ar visu kā ir. Ar pūliņiem sieviete viņu pabīda uz priekšu.. tad vēl uz priekšu nedaudz... līdz vienā brīdī apnīkst. Vai nu parādās pie apvāršņa cits jauks puisis, kurš nav stumjams, mērķtiecīgs.. sieviete sajūtas nogurusi un pelnījusi kaut ko foršāku savā dzīvē.
Vai arī retāks variants.. puisim pašam apnīkst, ka no viņa cenšas iztaisīt to, kas patiesībā nav..

Reizēm labāk pie atziņām nonākt ir 24.. nevis 34 gados :)
19.06.2015 14:52 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Un no kā tad būtu jāpārtiek 24gados? No vecāku kabatas naudas 5eur nedēļā?! Štrunts par to,ka nav izglītība un negrib-ne pirmais,ne pēdējais,kas tiek pie naudas bez izglītības. Bet problēma,ja ir par to,ka 24gados mamma dod kabatas naudu un viņš var tikai bezmazvai teleona atjaunošanas karti pa 1eur nopirkt.
19.06.2015 14:56 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Var jau notikt kaut kāds velnsviņzin prāta aptumsums viņam un viņš pa galvu kaklu nedēļas laikā atradīs darbu un sevi uzturēs, bet ir arī personāži,kas līdz 40+ gadiem dzīvo zem mammas jumta un mamma taisa ēst,mazgā zeķes un apenes.
19.06.2015 15:00 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
ak mans Dievs:-O kad izlasīju par priekšapmaksas karti un pīkstināšanos, reāli paliku uz pauzes... sieviete, kam tev tāds bērns ir vajadzīgs??? priekš kā? šim zelta ****** biksēs?

es teiktu, ka te vispār nav un nemaz nevajag runas par kāzām. Ja meitenei ir svarīgas pavisam citas lietas, bet puisim vējš galvā, tad joptvaj, priekškam bojāt savu dzīvi un papīrus ar tādu bezdzeļņiku?
viela pārdomām- ja jūs kādreiz apprecaties un puisis kādā momentā paliek bez darba un nemaz nealktu meklēt vietā jaunu(ļoti iespējams, cik saprotu)- tu gribētu viņu uzturēt?
19.06.2015 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
p.s. es arī piekrītu, ka izglītība visiem nav un nebūs svarīga, galu galā, var jau pelnīt arī ar vidējo, bet, ja tik vecam puisim pat pelnīt negribas... nu sorry, kāds no viņa vīrs un tēvs sanāks?
19.06.2015 15:18 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Es saprastu šādu situāciju īslaicīgi, vai arī nesatrādāšanu, ja puisis mācītos. Bet viņš nedara absolūti neko, nav pat saturīgu hobiju, vai ne? Ar ko ir aizpildīta viņa ikdiena - datoru? Man par viņu sakāms viens vārds - harizmātiska lupata (kura kaut kādā veidā savaldzinājusi tevi).
Viņam šobrīd ir ĒRTI. Ambīciju nav. Mērķu nav. Grūdienu kaut ko darīt - nav.
Manuprāt, šeit vienīgais variants ir šķirties, jo runājusi jau esi gana. Šķiršanās viņam varētu būtu ļoti labs grūdiens saņemt sevi rokās. Ja būsi viņam gana svarīga, tici man - caurām dienām drukās CV, lai tikai dabūtu tevi atpakaļ un pierādītu, ka var arī savādāk. Bet ja neko lietas labā nedarīs, tad nebiji gana svarīga vai arī viņš nekad esošo situāciju nemainītu šā kā tā, un rezultātā beigsi tērēt abu laiku, jo šķirtos tāpat agri vai vēlu.
Tā kā es iesaku beigt tērēt savu laiku.
19.06.2015 15:26 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Oi :-D Es atvainojos (s) Viņš nestrādā kopš novembra? Tad vēl nav TIK traki, tad es saprotu arī vēlmi pēc pārtraukuma darba gaitās. Pagaidu vēl pāris mēnešus, un tad vari sākt skatīties - varbūt arī bez skubināšanas būs gana atgājis no iepriekšējā darba un gatavs jaunām posmam dzīvē.
Man pašai šobrīd ir dažu mēnešu pārtraukums darba gaitās, jo gluži vienkārši gribējās pauzīti :D Bet nu jau pauze ir apnikusi, skolā sākas brīvdienas un tiešām kārojas strādāt :) Iespējams, ka viņam būs tāpat.
19.06.2015 15:33 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Nu kā var teikt, ka 24 gados ir puišelis?! Man liekasp ilnīgi normāli ,ak cilvēks jau 18 gados sāk par sevi rūpēties, strādāt, studēt un tamlīdzīgi. Arī man izglītīa vīrietim nav tik svarīga, galvenais, lai nes mājās naudu. Tas ir vnk kkas neticams!

Šajā gadījumā Tev ir jāpasaka, ka šādi turpināt viņš dzīot nevar, un Tev tomēr ir vajadzīgas pieaugušu cilvēku attiecības ar nelielu piepūli. Un jā, ja neko nevēlas mainīt- mīļā, sird,s ieskau meklēt citu. Un nekas, ja viņš sāk Tevi uzskatīt par naudas tīkotāju vai " golddigger" , tad tikai skaidrs, kāds pats nabgs un sliņķis zin. Manējais lieliski apzinās, ka nauda nav noteicošais attiecībās, tomēr ir viens no galvenajiem kritērijiem. Viņš zin, ka ar mani nekāda pēdu kasīšana un spēlīšu spēlēšana nenotiks, ja vēlas būt kopā. Un viņam tas šķiet pilnīgi pieņemami un normāli, nejau tāpēc viņš domā, ka man no viņa tikai nauda vajadzīga.
Man pat šķiet msieklīgi, kā tas ir- sieviete strādā, bet vīrietis nē. Kā viņam ,pie velna, pašam pašapžina vēl ir un no kauna jau nav zemē ielīdis?
19.06.2015 15:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nav jabut obligati augstkajai izglitibai, bet ir jabut smadzenem un velmei stradat. Cik saprotu, puisis vispar neko negrib darit.. Un ta gan ir problema. Tiktu no tada valjaa. Lai tad tads dzivo viens ar savu mammiti, bet, ja virietis 24 gados pat nevar savai draudzenei vakarinas izmaksat (ar 5 eur diezin vai pietiks), tad par ko vispar var but runa?
Uzskatu, ka shadus garos partraukumus nomdarba var nemt tikai tad, ja tev ir ietaupijumi vai labs bezdarbn.pabalsts. visadi citadi tas ir slinkums. Jezinj, es negribetu uzturet pieaugushu virieti, jo vinsh peksni sadomajis atpusties un neko nedarit...ta var notikt ar kopdzivee...sheit pat neiet runa par ambicijam dzive. Ambicijas shim puisim dzive ar-atrast, uz kura kakla sedet. Vismaz ta vien izskatas. Neesi mulke un nesac kopamdzivot ar shadu virieti..
19.06.2015 16:02 |
 
Reitings 32
Reģ: 17.06.2015
nu ja galvenā vērtība augstākā izglītība ha :-D

Zinu losus, kuri ir izmocījuši augstāko, bet pelna stipri mazāk nekā es vai maksimas kasiere :D okey darbs kaulus nelauž bet slikti apmaksāts :-D
19.06.2015 16:23 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Te kkur iespraucās runas par mājas izmaksām..kādēļ privātmājas izmaksas Pierīgā būtu dārgākas kā,piemēram,kkur laukos Ventspils novadā. Pierīgā elektrība dārgāka,gāzes izmaksas vai kas cits??
19.06.2015 16:36 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
stumej, aizveries, nav izglītība svarīga, bet neko nedarīt un paļauties šādā vecumā uz vecākiem un kabatasnaudu arī nav normāli.
19.06.2015 16:50 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
atvainojos, bet tad nafig jums kopā būt? Ir pilnīgi skaidrs, ka viņam kopdzīve īpaši neinteresē. 5 gadus randiņoties ar kaut kā jocīgi liekas.
19.06.2015 21:55 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
No mana skatu punkta izskatās, ka puisis gluži vienkārši nevis nevar izdarīt kaut ko, bet negrib. Noprotu, ka viņam arī ir, iespējams, ap 24 gadiem. Tātad jauns. Nav darba, dzīvo pie vecākiem, bauda dzīvi. Vai viņš vispār ir ieminējies par to, ka grib kopdzīvi? Vai ir teicis, ka domā par kāzām? Man ir aizdomas, ka draudzene vienkārši pati ir izsapņojusi ideālo kopdzīves plānu, kamēr puisis gluži vienkārši bauda dzīvi. Un būtībā - kurš viņam to var aizliegt? Laulību nav, kopīga bērna nav, kopīgu īpašumu nav. Tikai piecus gadus ilga draudzība, kura neuzliek pienākumu uzreiz mesties pie altāra. Protams, nav labi, ja vīrietim nav nekādu mērķu nākotnei, taču tas jau ir cits stāsts. Nez vai viņš maz ir informēts par to, ka draudzene jau sapņo par kopīgu ģimeni un lūdz problēmu sieviešu forumā. Noteikti tagad būšu melnā avs, bet man šajā situācijā vairāk ir žēl puiša, jo būtībā nevienam, izņemot sevi pašu, neko sliktu viņš nav nodarījis. Ne visiem dzīvē svarīga ir augstākā izglītība, ģimene un tālejoši nākotnes plāni. Pirms jautāt pēc padoma ko darīt ar draugu, varbūt labāk tomēr pajautāt to viņam pašam.
20.06.2015 00:00 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Diemžēl zināma situācija. Pareizā risinājuma nav, vismaz es tādu nezinu. Protams, viņam ir ērti neko nedarīt, bet šādi darba tirgū viņš ar laiku tikai zaudē. Ja 22 gadīgu bez pieredzes paņems, tad 25 gadīgam būs skaidrs, ka sliņķis, kas pāris gadus pie kompja ir kasījis olas.

Ko var darīt- izstāstīt, cik forši būtu kopā dzīvot, varbūt šis mērķis viņu sakārdina. Parunāt ar viņa vecākiem, lai šie saudzīgi stumj savu lolojumu no ligzdas ārā.
20.06.2015 09:59 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
25 gadīgam būs skaidrs, ka sliņķis, kas pāris gadus pie kompja ir kasījis olas.

Kārtējie stereotipi. Ne šajā gadījumā, bet ir cilvēki, kuri sāk vēlu strādāt, jo pirms tam ir cīnījušies ar veselības problēmām, bijuši ārzemēs, studējuši utt. Zinu meiteni, kurai pirmā darba vieta bija 27 gados un ne jau tāpēc, ka slinka. Vienkārši sakrita dažādi apstākļi.
20.06.2015 13:32 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Delusion- šajā gadījumā puisis spēlē datorspēles. Studēt ir cita lieta, tas parasti tiek rakstīts cv
20.06.2015 19:05 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.03.2009
Pagājušas jau vairākas dienas kopš izveidoju šo diskusiju. Palasīju jaunos komentārus un vēlējos pateikties meitenēm par viedokļiem! :-)
Mazliet nomierināju savas sakāpinātās emocijas. izrunājos ar draugu un tagad, visu apdomājot un izsverot, jūtos daudz labāk. Visu pirms- puisis man ir lielisks, jā ir savi (pamatīgi) mīnusi, bet nav jau tā, ka tikai kasa olas pie kompja, daudz strādā mājās (kā manās, tā savās), sagaida ar vakariņām pēc darba un no rīta ceļas ar mani 6, lai sagatavotu man brokastis pirms darba. Viņš savā ziņā pat ir saimnieciskāks par mani. Secināju, ka viņš šobrīd jūtas pazudis savā dzīvē. :-( Arī es tāda reizēm jūtos, lai arī no malas liekos pieaugušāka nekā viņš. Lai vai kā, savējos zem tanka nemet, ko netaisos darīt arī es! Kā jau minēju- man svarīgs ir cilvēks. Drīz viņš sāks strādāt, cerams, ka viss ies uz labo pusi un parādīsies kāda apjauta, ko darīt tālāk. Savukārt attiecībā uz sevi varu teikt tikai to, ka man jācenšās mazāk censties līdzināties kaut kādiem standartiem, ko uzspiež sabiedrība un ļaut visam plūst savu gaitu.
26.06.2015 14:53 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
kādēļ privātmājas izmaksas Pierīgā būtu dārgākas kā,piemēram,kkur laukos Ventspils novadā.


Nekustamā īpašuma nodoklis pie vainas.
26.06.2015 18:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits