Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ZPD

 
Reitings 15
Reģ: 16.01.2015
Tēma, iespējams, nedaudz par ātru, bet tomēr. Nākošajā mācību gadā jāveido Zinātniski Pētnieciskais darbs (vidusskola), un tā kā ļoti vēlos izveidot izcilu darbu, kas tiktu labi novērtēts ne tikai skolas, bet arī lielākā mērogā, aptuveno pētāmo problēmu un tēmu cenšos konstruēt jau tagad, lai nesteidzoties spētu sameklēt visus nepieciešamos materiālus, izfiltrēt, kas nepieciešams un kas nē, un, ja būs vajadzība, jau vasarā veikt pētniecisko daļu.

Protams, ka darba izstrādē apspriedīšos ar skolotāju, bet tomēr daži jautājumi:
Vai ir laba izvēle pētīt tēmu, par kuru bibliotēkās nav atsevišķas literatūras? Internetā ir atrodami daudzi materiāli, kā arī ir iespējams pasūtīt no ārzemēm kādu grāmatu par to tēmu, taču LV bibliotēkās nekas konkrēts par to nav atrodams, vispār latviešu valodā par to praktiski nekas nav aprakstīts.
Konkrētā izvēlētā tēma ir ekonomikas/bioloģijas jomā.

Ļoti labprāt palasīšu to lietotāju viedokļus, kuras pašas veltīja pūles, lai izveidotu lielisku darbu un aizstāvēja to arī pilsētas, novada vai valsts mērogā. Kā jums izdevās izveidot šādu zpd? Kas tajā bija īpašs, ievērības cienīgs vai neparasts? Un kādā jomā? :)
18.06.2015 20:07 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Izvēloties pārāk sarežģītu tēmu izcila darba vietā var iznākt tā, ka ZPD vispār uzrakstīt neizdosies. Un nav jēga kaut ko sākt pirms neesi apspriedusies ar skolotāju par tēmu. Ja nu skolotājs to noraida?
18.06.2015 21:00 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Ja skolotaajs teemu apstiprina un zini, ka vareesi savaakt pietiekoshi daudz informaacijas, lai vareetu uzrakstiit labi, kaapeec gan neizveeleeties?
18.06.2015 21:05 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja nav problēmas ar angļu valodu.. kāpēc gan ne... Es domāju, ka vairāk jāpievērš uzmanība pētnieciskajai daļai :)
18.06.2015 21:05 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Šogad ieguvu 1. vietu valsts 39. ZPD konferencē latviešu valodniecībā8-) Nu, jāvelta ļoooti daudz laika un jāiegulda milzīgs darbs, bet tas ir izdarāms. Ā, un par to informācijas neesamību - tas ir labi, ja ir maz info, tas nozīmē, ka šis jautājums nav pētīts, nav plaši aprakstīts, bet ja būtu daudz info - tur vairs nav ko pētīt!
Ja interesē kaut kas sīkāk, labprāt pastāstīšu:-)
18.06.2015 21:09 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Man zpd bija fizikas tēmā, dabūju 9, jo atteicos iet aizstāvēt tālāk...
Darbu rakstīju kādus 3 mēnešus, lasīju vairākas grāmatas (apstaigāju vairākas bibliotēkas) un dažus arī interneta resursus, kā arī ļoti daudz informācijas ieguvu muzejos, kas nebija ne internetā, ne grāmatās :) Ar darba vadītāju komunicēju maz. Apstiprināja tēmu, tālāk rīkojos pati :) Veiksmi!
18.06.2015 21:11 |
 
Reitings 15
Reģ: 16.01.2015
Tur jau tā lieta, ka tēma nav sarežģīta. Vismaz man tā neliekas, pašai ir interesanti, pamatdoma ir skaidra un ir iespējams to ļoti labi apskatīt no vairākām pusēm un reālām situācijām, tikai tas, ka Latvijā vismaz pagaidām nav īpaši plaši pētīta, aprakstīta un visiem zināma. Domāju par to, vai tas nebūtu šķērslis.

Skaidrs, ka tas nav nodrāztais ''Krāsu ietekme uz cilvēku'', ''Fobijas un bailes'', utml, kur informācijas lērumi ir atrodami uz katra stūra.


Bet tēmu varu arī izvēlēties citu - ne jau tagad uzreiz sākšu rakstīt un analizēt teoriju. Kā jau teicu, pirms kārtīgas ķeršanās klāt visu apspriedīšu ar skolotāju. :) Vienkārši vēlos savlaicīgi apdomāt ko un kā labāk darīt.
18.06.2015 21:14 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Coral Tu tagad tikai iesi 10. klasē, ja? Varu ieteikt vienu - nesteidzies! :)
18.06.2015 21:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bieži vien problēmas ir tad, ja izvēlas pārāk plašu tēmu. Iespējams, ļoti šaurās ir ar ierobežotu literatūras avotu apjomu.. tomēr ar tām ir vieglāk un uzskatāmāk tikt galā :)
18.06.2015 21:16 |
 
Reitings 15
Reģ: 16.01.2015
Ketrisa, wow, iespaidīgi! Jā, es gribētu uzzinātu sīkāk, kā izvēlējies tēmu, izvirzīji hipotēzi un pētāmos jautājumus, cik ilgi strādāji pie tā visa, utt. :)
18.06.2015 21:19 |
 
Reitings 15
Reģ: 16.01.2015
Ketrisa, nē, 11. :) Mūsu skolā desmitajā klasē vēl neko nopietni nesāka likt darīt, tikai tik, cik apdomāt iespējamo darba tēmu un lēnām sākt tam gatavoties, piemēram tie, kuri taisīs darbu bioloģijā jau šovasar veidos pētniecisko daļu, atkarībā no tēmas.
18.06.2015 21:24 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
coral Būtībā manu tēmu izvēlējās skolotāja (!), tā nu sagadījās, ka ZPD tēmas atskaites laikā biju apslimusi. Hipotēzi uzrakstīju sākumā, bet īsi pirms darba nodošanas, protams, nācās to mainīt, jo hipotēzi nākas veidot pēc darba rezultātiem, t.i. lai cik perfekti Tu sekotu darba vadītāja norādījumiem, tas it Tavs darbs un tas nesanāks līdz galam kā sākumā gribēji! Ar darba vadītāju tā esam iedraudzējušās, ka skolā viena otrai sasveicinoties teicām "Čau!". Latviešu valodniecībā izvēlas pētāmos jautājumus, hipotēzes vairāk atbilst eksaktajiem darbiem. Pie sava darba strādāju kādu 1,5 gadu (mācību gadu).
Vienu gan varu teikt - gan bioloģija, gan ekonomika ir plaši pārstāvētas sekcijas, lai tiktu līdz valstij ir jābūt nudien nopietnam darbam. Bet man šajos eksaktajos darbos ļoti nepatīk viena lieta (biju (nācās būt :D) noslēguma plenārsēdē, kur prezentējas tikai labākie darbi) - visi darbi bija ar kādas no augstskolas atbalstu, tas nozīmē, ka bez augstskolu laboratoriju atbalsta ir pagrūti tikt augstu. Nu šī gada 1. vietas ieguvējs ķīmijā bija vienkārši iespaidīgs!
18.06.2015 21:30 |
 
Reitings 15
Reģ: 16.01.2015
Ketrisa hmm, izklausās nopietni... Nu ekonomika pat nav mans mīļākais priekšmets, bet tēma šķiet interesanta. Šaubos, vai citā mācību priekšmetā atradīšu ko labāku, un, galvenais, iepriekš daudz neizmaltu. (t) Bet īsti pat nezinu, kur varēšu vērsties, ja palikšu pie šīs tēmas.
18.06.2015 22:34 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Pie kādas tēmas?
18.06.2015 22:35 |
 
Reitings 15
Reģ: 16.01.2015
Apple_pie neko ļoti konkrētu nevēlos šeit rakstīt, lai kāds nepiesavinās. :D Varu PM uzrakstīt aptuveno ideju.
18.06.2015 22:39 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
coral Nu jā, būtībā beigu beigās tas sanāca diezgan nopietni:D Ja kāds man darba tapšanas sākumā teiktu, ka man būs labākais darbs valstī latviešu valodniecībā, es domātu, ka šis cilvēks ir čiv, čiv un vienkārši joko! Neizdarāms tas nav un, iespējams, netipiskākais, ko teikšu - es nesēdēju nevienu nakti pie darba. Ar savu ZPD iemācījos lieliski samenedžēt savu laiku, lai tas pietiktu visam:D Lieki piebilst, ka biju vienīgā, kas uzreiz dabūja 10. Līdzīgi kā Ray sākumā negribēju prezentēt darbu, bet tad skolotāja mani pielauza un liels, liels paldies viņai par to:)
Pēc plenārsēdes norises varu teikt, ka vajag izvēlēties darbus latviešu valodniecības, cittautu valodniecības, politikas un tiesību zinātnes, filozofijas sekcijās, nav liela konkurence un ir liela iespēja tikt pie augstiem rezultātiem!
19.06.2015 11:03 |
 
Reitings 15
Reģ: 16.01.2015
Nu politikas un tiesību zinātnēs vai filozofijā vēl varētu taisīt, valodniecībās gan šaubos, vai man būs pietiekami liela interese pētīt kaut ko tiešām padziļināti. :D Bet tad atkal kārtīgi jādomā, kādu tēmu izvēlēties, lai nebūtu iepriekš daudz izmalta, interesanta, bet arī ne pārāk sarežģīta un man pašai ne-līdz-galam-izprotama.
19.06.2015 11:22 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Pēc plenārsēdes norises varu teikt, ka vajag izvēlēties darbus latviešu valodniecības, cittautu valodniecības, politikas un tiesību zinātnes, filozofijas sekcijās, nav liela konkurence un ir liela iespēja tikt pie augstiem rezultātiem!



Maza konkurence, bet jēgas nekādas...

Labāk kko no eksaktajām zinātnēm. Nu un tad, ka plaši pārstāvēta un pētīta, tas vien nozīmē to, ka ir ko pētīt. Katrā ziņā eksaktās zinātnes ir tās, kur tiešām var kko jaunu atklāt, it īpaši bioloģijā.
19.06.2015 11:26 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Selene Jēziņ, vai es teicu, ka nav ko pētīt?! Autore minēja, ka vēlas sasniegt augstus rezultātus, es, šogad bijusi plenārsēdē, iesaku, kuras sekcijas ir mazāk pārstāvētas un līdz ar to ne tik daudz pētītas un aprakstītas. Un tas, ka jēgas mazas arī nepiekrītu, jo cilvēkus var iedalīt 2 lielās grupās - humanitāro zinātņu mīļi vai eksakto zinātņu mīļi, nevajag domāt, ka viss aprobežojas ar eksaktajiem priekšmetiem!
19.06.2015 20:09 |
 
Reitings 51
Reģ: 12.03.2012
Tavā vietā darbu rakstītu kādā no eksaktajām zinātnēm, jo neuzskatu par noderīgu pētīt "mākslinieciskās izteiksmes līdzekļus" dzejā. Un, protams, ka eksaktajās zinātnēs darbs jāveic laboratorijā, taču tas ir tā vērts. Pašam interesanti un darbi tiek augsti novērtēti + var tikt piedāvāta iespēja aizstāvēt darbu Eiropā.

KETRISA laikam domā, ka šūnās esošo DNS iespējams saskatīt ar lupu, tādēļ tāds sašutums. :D
21.06.2015 13:05 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Cik procentuāli zpd taisītāju atklāj kaut ko jaunu? Īpaši, ja nav pieejamas labām laboratorijām un iekārtām (kas nav lielākajai daļai skolnieku) :D
Jātaisa jomā, kura patīk un arī kur ir savs spriedums veidojams.
21.06.2015 13:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits