Fotografijas socialos tiklos

 
Reitings 16
Reģ: 17.04.2013
Kaa uzskataat - vai tas, ka cilveks sev socialos portalos liek bildes, kuras izskatas manami skaistaks/tievaks/ar fotosopu apstradats nav smiekligi? Zinu zinu, taa jau katra pasa darisana un ja cel pasapzinu, tad kapec ne! Bet sad tad aizdomajos, vai kads man aiz muguras nesmiin par to, ka lielakoties publiceju fotografijas, kuras (manuprat) izskatos daudz skaistak neka dzive.

Kads jusu viedoklis par sadiem cilvekiem, kas to regulari dara un kadas esiet pasas?
18.06.2015 12:28 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Pēc dažu teiktā šķiet, ka, ja bildē kaut nejauši izskaties labāk nekā dzīvē (nepārveidojot neko, vienkārši leņķis, gaisma, veiksme utt.), tad bildi nemaz nedrīkst likt, jo neatbilst realitātei, jāizvēlas cita - sliktāka :D Smieklīgi pašām neliekas?
Man ir pilnīgi vienalga, kā citi izskatās dzīvē un bildē, ja grib, lai pārveido (lai gan manu draugu un paziņu lokā nav neviena tāda, vai arī to dara tik meistarīgi, ka neesmu pamanījusi), pati neko nepārveidoju, jo nesaskatu vajadzību, bet nelikšu sliktākās bildes tikai tāpēc vien, lai citi nepadomā - ooo, viņa dzīvē nav tik smuka kā bildē.
19.06.2015 15:21 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Nu... gadījums iz dzīves. Facebookā ir uztaisīta kursa grupa, kurā visi apspriežam aktualitātes. Tā nu, lūk, biju ievērojusi kādu meiteni, kura savā FB bildē izskatījās nu TIK skaista, ka prieks, tāpēc sāku meklēt viņu kursabiedru vidū. Neatradu. Nespēju saprast, kura tā ir pat mēnešiem ilgi.
Tad nu vienu dienu kursa priekšā bija jāprezentē darbs. Un tad iznāk tāda pelēka, teiksim, ikdienišķa paskata (es neteiktu, ka sevišķi simpātiska - maķenīt nekopta, kas nojauc visu izskatu) un nosauc savu vārdu un uzvārdu. UN TĀ IR VIŅA! Man žoklis atkārās! Viņas ikdienas izskatam līdz FB bildes izskatam bija kā līdz mēnesim.


Izlasīju un iedomājos. Ja nu vīrietis sievieti uzaicina uz randiņu, pieņemot, ka viņa izskatās tāda kā bildē, un tad atnāk īstā meitene. Nu kā var nebūt milzīgs "aplauziens"? Es arī neuzskatu, ka ir normāli, ka izskats sociālajos tīklos radikāli atšķiras no realitātes.
19.06.2015 15:26 |
 
10 gadi
Reitings 4050
Reģ: 02.01.2011
Savas bildes nefotošopēju :D kā ir, tā ir :)
Bet ko varu pateikt- cilvēki redz atšķirību, nesen vienai meitenei (viņa visās savās bildēs uzlabo savu sejas ādas izskatu, aizmirstot par citiem tai pašā bildē :D) cita meiča bija pierakstījusi, ka sejas pārāk samāksloti sataisītas un būtu daudz smukāk, ja bildi tomēr atstātu nedaudz dabiskāku. Būtībā pati arī domāju tāpat, jo tajā gadījumā meiteni bieži esmu redzējusi dzīvē, seja ne tuvu neizskatās tā, kā tiek salabota bildēs :/ kaut kā stulbi- redzu skuķi uz ielas, seja viena, vakarā šī ieliek jaunu bildi, seja jau daudz labāka :D manuprāt, tam notic tikai tie, kas attiecīgo cilvēku nesatiek dzīvē.
19.06.2015 15:39 |
 
Reitings 32
Reģ: 17.06.2015
Mani no draugiwm izmeta, jo ieliku savu resno 23 cm garo locekli :-P Laikam skauda :-D
19.06.2015 16:26 |
 
Reitings 239
Reģ: 27.03.2015
ielieciet bildes,kaa saprotat parspileto sevis fotoshopeshanu.:)
19.06.2015 17:28 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man jau liekas, ka es bildes izskatos labak neka dzive. Ne tapec, ka fotosopetu, bet vnk esmu loti fotogeniska + zibsuldze,kontrasti, spilgtums kas no fotoaparata,pozesana. :)
Par visiem citiem nemaku teikt, nav tada , kurs dikti atskirtos . Ir vairaki , kuri bildes izskatas garaki, bet dzive mazini.
19.06.2015 19:50 |
 
Reitings 1
Reģ: 11.06.2015
Kaa liekas te daudz fotoshopa?
19.06.2015 19:55 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Man jau šķiet, ka piefotošopētu bilžu likšana soc. tīklos ir vairāk pamanāmāka starp jauniešiem... vismaz es tā esmu ievērojusi.
Agrāk savos 15-16 gados ar mēdzu fotošopēt bildes.Tagad atskatoties uz tām bildes smiekli nāk. Bet biju jauna un stulba.
Tagad savas bildes liekot soc. tīklos uzlieku skaistu efektu un viss. :) bet tāpēc, ka bildes koptēls izskatās patīkamāks. Un seja nemainās no reālas sejas..

No reālas dzīves arī bija atgadījums kad uznāca nedaudz smiekli. Instagramā viena attāli zināma meitene liek nu skaistus selfijus, simtiem laiku u.t.t. Protams visās bildēs lūpas savilktas,vaigi ievilkti ( seja uzreiz tievāka) acis mirdzošas . Vienu dienu nejauši ieslēdzu dzīves krustceles? un tur viņa... apstulbu.. meitene kas instagramā baigā seksuļa tur pēkšņi ir bērns, seja neizteiksmīga un teiksim plakana? laikam tāpēc ka instā bildes no sāniem/augšas un ar ievilktiem vaigiem, un rodas tas skaistais smalkais ģīmītis. :D

Domāju, ka jaunām meitenēm piedodams, jo laikam jau tas ir tas vecums kad gribās visiem izpatikt un pieaugt ātrāk.:-|
19.06.2015 20:07 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Man ir viena radu meitene, kura sociālajos portālos izliekas par 20kg vieglāka nekā ir patiesībā - liek tikai miglasbildes, portretus, visādu inčīgu leņķu foto, kur ķermeņa aprises var redzēt tikai no "glaimojošās" puses. Es ieliku FB vienu reportāžiņu no savām kāzu bildēm, kur viņa vairākās no tām izskatījās absolūti burvīgi, bet visā savā ~80kg krāšņumā un ar drusku par īsu kleitu - meitene momentā uztaisīja brēku, lai es noņemot tagus asap, jo viņa negribot, lai kāds tās bildes redz (tā arī pateica) :-D

Viena cita mana radu meitene savukārt nemāk filtrus (un socportālus) lietot nemaz, nemaz - regulāri postē Instagram rosolu tuvplānā un selfijus kā no tām "found in russia" bilžu joku lapām.

Man pašai vislabāk patīk bildes, kas fotografētas ar talantu un labu fotoaparātu - nevar ne salīdzināt ar vannenes selfiju un nevajag ne fotošopēt ne kā :-D ļoti, ļoti gribētu kādreiz pafotografēties pie Lindas Briinums (l)
19.06.2015 20:18 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Izlasīju un iedomājos. Ja nu vīrietis sievieti uzaicina uz randiņu, pieņemot, ka viņa izskatās tāda kā bildē, un tad atnāk īstā meitene. Nu kā var nebūt milzīgs "aplauziens"? Es arī neuzskatu, ka ir normāli, ka izskats sociālajos tīklos radikāli atšķiras no realitātes.


Zinu vairākus šādus gadījumus, kad dzīvē sieviete izskatījusies tik ļoti savādāk (ne jau labā nozīmē).

Pati savu profila bildi laikam kādus gadus 4 neesmu mainījusi, nesen uzrakstīja paziņa, kas visu šo laiku nebija likusies ne zinis un principā vienīgā viņas doma bija - kāpēc tu neesi nomainījusi bildi. Bet vispār nekad neesmu neko fotošopējusi, vienkārši no visām izvēlos, manuprāt izdevušos bildi un ielieku.

Es starp citu zinu cilvēkus, kas cauriem vakariem sērfo pa draugiem kopā ar citiem cilvēkiem blakus, iet cauri visiem zināmajiem cilvēkiem un katram izskatās visas bildes un skaļi apspriež, cik tā neglīta, kā tā uzbarojusies, kurš no visiem bildē redzamajiem cilvēkiem ir kam vīrs, kāda pumpaina āda utt. Nez, pretīgi paliek un kaut kā vispār negribas vairs likt nevienu bildi iekšā, kas zin, cik tādu cilvēku pasaulē ir. No otras puses - kāda starpība. Bet nu tāpat nepatīkami, tāpēc kaut kā pēdējā laikā tiešām nekādas bildes nelieku.
19.06.2015 20:21 |
 
Reitings 15
Reģ: 08.06.2015
Paskatoties instagramā tiešām leikas, ka visas baigās beibes, bet īstenībā daudzām tāda veida "slavenībām" ir sava profesionāla komanda, kas veido perfektuma ilūziju.
19.06.2015 21:16 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es sociālajos tīklos lieku ļoti, ļoti maz bilžu.

Un, ja lieku, tad tās nav bildes, lai kāds redzētu tieši mani, bet tas ir kāds pasākums, notikums, kurā esmu redzama, 99 % gadījumu ar kādu kopā. Nekad, nu nekad nelieku bildes, kurās kaut kā pozēju viena pati, bez nekā vai vienkārši iztaisos smukāka kā esmu. Man tādu bilžu nav, ne tāpēc, ka domātu, ka esmu nesmuka, bet man vienkārši nešķiet, ka kādu tādas bildes interesētu.

Man ir ļoti daudz bilžu, kurās esmu ar draugiem, vīru, ģimeni, bet bildēties tā vienai pašai man šķiet kaut kā stulbi.
19.06.2015 21:45 |
 
Reitings 239
Reģ: 27.03.2015
man gan tadas bildes kaa marissa aprakstija liekas loti interesantas,ar odzinu,nevis,ka visu laiku liek banalas parastas bildes ar kadu kopa vai bildes no gjimenes albuma seerijas.
vairak patiik iepozeetaas bildes,nejaukt ar selfijiem ar tuutinjaam.Bet taas fotosesiju amatieru vai profesionalu fotografu uznjemtaas,kuras ir kaut kas vairaak ielikts.Citai tas ir interesantais apgerbs,citai vienkarsi atshkiriga fotoapstrade,citai no serijas 'seezhu un sapnjoju".Meitene uz laipas ar skatu pret uudeni un focheets no mugurpuses kaut ka taa
19.06.2015 21:59 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man draugi parsvara liek loti smukas bildes , ka prieks skatities :)
20.06.2015 20:46 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014

Kāpēc meitenei būtu jāliek tāda bilde kā pa kreisi, ja ar meikapu un pareizo leņķi var dabūt ko estētiskāku?
21.06.2015 12:19 |
 
Reitings 15
Reģ: 08.06.2015
Tā ir viena un tā pati? Ja jā tad laikam pa kreisi maksimāli sliktākais leņķis un pa labi maksimāli labākais.
22.06.2015 23:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits