Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par šķirteņiem ar bērniem

 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Ja tu pati nebūtu bijusi precējusies un pati būtu bez bērniem - vai tu gribētu sev vīrieti, kam laulība ir aiz muguras un ir jau bērni? Vai arī tomēr turpinātu meklēt vīrieti, ar kuru kopā abiem pirmo reizi to visu piedzīvot.
18.06.2015 10:10 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Un dzive viss var mainities. Katra var atrasties mainita situacija, ar bernu un skirusies.
Noteikti viriesa sieva ar domaja, gribu but pirma, visu pirmo reizi.. dzive gadas visadi, briziem ta nav prognozejama.
Un tad veloties jaunas attiecibas, nebutu patikami sanemt atteikumu, - ai ne tev jau berns un esi skirusies.

Es zinu kadi viriesi man patik, gudri un inteligenti noteikti, un tas izsledz daudz problemas :D
18.06.2015 20:02 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Man nebūtu pretenziju, ka vīrietim ir bērns. Ir citi apstākļi, kas man būtu svarīgāki. Pirmkārt, vai vīrietis turpina rūpēties par savu bērnu.
Otrkārt, kāda ir viņa bijusī/ bērna māte un viņa paša ģimenes nostāja. Es nebūtu sev gatava bojāt nervus pieaugušu personu dēļ.
Treškārt, vai vīrieša bērns mani pieņemtu.
Ceturtkārt, vai viņš būtu gatavs šķirt jaunu lappusi kopā ar mani uzticoties man, iepazīstot mani un nevelkot attiecībās savas bijušās sievietes kļūdas, kā dēļ man nāktos ciest un atbildēt ar asarām.

Zinot, ka nevienas attiecības nav ideālas un būtu jāpieslīpējas, jāuzņemās vairāk atbildības tā vai tā, tad izvirzīju pašus galvenos punktus, kas man rūpētu.
18.06.2015 19:55 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Paldies par viedokļiem...
18.06.2015 19:44 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nesaprotu par kādu atbildību ir runa. Ja vīrietis pamet sievieti, bet rūpējas par bērniem, tad liela varbūtība, ka tāpat izdarīs ar nākamo dūdiņu-par bērniem rūpēsies, par sievieti - nē. Pazīstu vairakus tādus atbildīgos-tā viņi spodrina savu PR sabiedrības acīs un copē nākamās naivās dūdas.

Pieredze bērnkopībā arī var izrādīties murgs, jo jaunā dūdiņa tiks nemitīgi salīdzināta ar iepriekšējo partneri-ja tā ar visu tika galā perfekti, bez palīdzības, tad tas pats tiks sagaidīts no jaunās. Ja jaunās uzskati par barošanu, audzināšanu utml. atšķirsies no iepriekšējās uzskatiem, tad vīrietis visu laiku centīsies uztiept iepriekšējās uzskatus jaunajai, jo tā ir pareizi. Arī šo esmu redzējusi dzīvē.

Ik pa laikam būs pasākumi, kur vīrietislm būs jābūt līdzās iepriekšējai, bet jauniņā varēs pastāvēt malā un paskatīties uz laimīgo ģimenīti. Tās bieži ir kāzas, dažreiz izlaidumi, audzināšanas jautājumu apspriedes. Jo īpaši nepatīkami, ja audzināšanu apspriež īstie vecāki, bet ar bērnu kopā jādzīvo jaunajai dūdiņai, kurai, protams, balstiesību audzonāšanas jautājumos nav.

Es nemaz nerunāju par tādiem sīkumiem, kā bērnu tieksme visiem atstāstīt to, kas notiek mājās-bijusī zinās visu niansēs par jauno sirdsdāmu.

Ja nervi stipri un patīk visādas drāmas, pavērsieni, spriedze, konflikti - izvēlieties vīriešus ar piekabēm! :)
18.06.2015 18:52 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Zini, no teorijas viedokļa runājot, diskusijas ietvaros.. Jā, noteikti negribētu būt ar vīrieti, kuram jau bija laulība un jo vairāk, kuram ir bērni. Uz ex laulību vēl, iespējams, varētu pievērt acis, bet nērni.. Nē, es gribētu, lai mums šī būtu pirmā kopīga laulība un tāpat ar bērniem..

Bet realitātē visādi jau varētu būt..
18.06.2015 18:25 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Man ir 31, un teikšu vairāk gan ne, nekā jā.
18.06.2015 14:14 |
 
Reitings 16
Reģ: 25.04.2013
Man ir šāda situācija!
Dzīvoju ar vīrieti kuram ir 7gadīgs bērns no iepriekšējās laulībs.
Situācija tāda, ka bērns viņam būs pirmajā vietā( pats ta teica) un vēl jūtu kka mīl savu bijušo sievu jo viņa aizgaja no viņa un jūtu ka vēl viņš viņu nevar aizmirst!

Nezinu pat ka šādā situācijā rīkoties. Gribetu lai viņam nebūtu bijusi tā "bagaža", jo teikšu godīgi ir grūti. Neesam par to runājuši, bet izskatāska viņš vairs tuvākajā laika negrib ne bērnus ne precēties jo saka ka visu jau ir piedzīvojis, bet wtf ...pati jaunaka nepalieku un gribu to visu piedzivot kamer vēl jauna esmu....
varētu vēl gari rakstiit ,bet...
18.06.2015 14:14 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Negribētu, esmu līgavainim pirmā. :-)
18.06.2015 13:50 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Cormeum-manai vienai draudzenei ir tada situacija, ka vina ir atsveshinajusi viru no (ne kopiga) berna. Nu tas tadelj, ka virieti mil, bet bernu nespej pienemt (neaudiznats, slikti izturas un vel nez kads). Bet es skaidri redzu, ka vina ari to bernu nespetu pienemt, ari, ja vinsh butu paraugberns. Vina vienmer izdoma attaisnojumus,'kapec berns nevaretu braukt ciemos.
Nu es nenoliegshu,'ka pret vira delu manii nav vissiltakas jutas, jo vinsh jau ir pusaudzis un mums tas attiecibas vairak kaa pieaugushiem cilvekiem...

Čupakabra-viss ir atkarigs no viriesha nostajas par ne ta pabaroshanu, apgerbsanu un ko tik vel ne. Gudrs virietis sho te parmetumu virkni nenestu majas atstastit, bet konkreti nostaditu bijusho, kas ir kas. Nu vel ir jau tada lieta-varbut berns, ciemojoties, pie teva bezh mute visu, kas pa rokai; dara ko grib; un staiga rinki neatbilstoshas drebes. Tas logiski, ka matei bus pretenzijas. Shaja situacija un vispar-par berna edinahsnau, audzinashanu, gerbshanu vecakiem vajag ienemt kopigu nostaju. Ja ed ciemos koncas, tad ne ipashi vairak ka majas. Ja spele spelites datora, tad ari ne visu dienu. Lai nav ta, ka viens vecaks ir sliktais, bet otrs-labais. Un tad tas sliktais parmet labajam' ka saboja bernu. Nu ir ari tadas, kas vnk piesiesies ne pa keksi. Vnk esmu pati dzive redzejusi situacijas, kur vecaki nav vienojusies par vienotam audzinasas metodem un pec tam ciesh visi (ari otras pusites).
18.06.2015 13:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
lai gan vecis jau arī nav mazais bērns, ja redz, ka jaunā sieviete neuzvedas normāli, tad vajadzētu sūtīt viņu dillēs.

Manuprāt, vīrieši reizēm tiešām to īsti nemana. Sievietes mēdz būt maķenīt viltīgākas un slīpētākas, tieši jau vīrietim nepateiks savus nodomus :)
18.06.2015 13:37 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nu tām, kuras mēģina bērnu izkonkurēt, tiešām vispār nevajadzētu pīties ar vīriešiem, kuri jau ir tēvi.. lai gan vecis jau arī nav mazais bērns, ja redz, ka jaunā sieviete neuzvedas normāli, tad vajadzētu sūtīt viņu dillēs.
18.06.2015 13:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Un jebkura gadijuma, manuprat, ir tikai normali,'ka pret sievieti un pret bernu ir divas dazhadas milestibas un uzmanibas. Ja sieviete nspej pienemt, ka virietis vispar velta laiku bernam, kas nav vinu kopigais berns, manuprat, vina nespes pienemt ari daudz ko citu. Ja tas nebus berns, tss bus greizsirdiga uz mashinu, darbu, draugiem u.tml. te vnk ir svarigi saprast, kadi kuram tarakani galva.
++++

Ir sievietes, kas cenšas atsvešināt vīrieti no bērna/iem.. es nesaprotu, kāpēc viņām vispār vajag veidot attiecības ar tādiem vīriešiem :-/
18.06.2015 13:30 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Teikšu godīgi, es gribu,lai ar savu vīrieti šīs lietas notiek pirmo reizi- gan bērniņa gaidīšana - abiem pirmais - viss jauns un nebijis,kā arī kāzas - abiem pirmās kāzas ar pirmo reizi izjustām sajūtām. Es neesmu pārliecināta, ka spētu viņa bērnu pieņemt kā arī nemitīgo kontaktēšanos ar ex - jo bērns būtu kopīgs. Un tik daudz negatīvā dzirdēts par exenēm. Tad tu ne tā ar to bērnu runā, ne tā izturies, ne tā pabaro utt...Man liekas,ka tas sarežģī dzīvi, bet iespējams, ka kaut kad es domātu citādāk.
18.06.2015 13:26 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ja virietim ir bern, par kuru vinsh rupejas, tas nozime, ka vinsh spej uznemties atbildibu. Un tu sho cilveku redzi, kaads vinsh ir kaa tevs. Diemzhel, bezbernu virieshu ricibu nekad nevares paredzet, kamer nepiedzims berns. Protams, tas nenozime' ka visam uzreiz jaizker virieshj, kuriem ir jau berni, bet tam ir ari savi plusi.
Un jebkura gadijuma, manuprat, ir tikai normali,'ka pret sievieti un pret bernu ir divas dazhadas milestibas un uzmanibas. Ja sieviete nspej pienemt, ka virietis vispar velta laiku bernam, kas nav vinu kopigais berns, manuprat, vina nespes pienemt ari daudz ko citu. Ja tas nebus berns, tss bus greizsirdiga uz mashinu, darbu, draugiem u.tml. te vnk ir svarigi saprast, kadi kuram tarakani galva.
18.06.2015 13:23 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Negribētu gan sev tādu vīrieti. Man patīk visu izdzīvot kopā pirmo reizi - pirmā mīlestība, pirmās attiecības, pirmā dzīvošana kopā, kāzas un bērni. Labi, ka savam vīram esmu pirmā mīlestība, mani tas ļoti priecē, ka nav mīlējis citu, kur nu vēl apbērnojis citu.
Bet, ja tagad izšķirtos ( tpu tpu ), tad varbūt nebūtu nekas pret to, jo abiem jau būtu kaut kas aiz muguras.
18.06.2015 13:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Drizak nereri ir dzirdets, ka berni no jaunajam attiecibam klust svarigaki, bet no bijushas sievietes-tiek pamesti novarta (jo it ka atgadinot par pagatni).
Diemžēl tā ir bieži sastopama problēma...
18.06.2015 13:21 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Mans virs nebija precejies, bet bija loti daudz gadu kopdzive un berns. Psiha bijusi ari bez berniem var bojat jaunajam parim dzivi. Ja, vira bijusi centas bojat mums dzivi. Un tik loti centas, ka vinu berns parcelas pie mums dzivot. Vins gan ir pusaudzis, bet nu jaaudzina sha vai taa..nezinu, kur jus esat dzirdejusas tadus nostastus, ka pirmais berns svarigaks, ka bijusi izjauks attiecibas utt...
Mans skatijums uz to visu ir pavisam savadaks. Pirmkart, virs jau ir gajis cauri zidaina periodam un vairak nepielauj tas kludas, ko agrak. Otrkart, pec attieksmes jau pret esoshu bernu varu spriest par vinu kaa par tevu. Treshkart, 'psiha' bijusi mus tikai satuvinaja vel vairak.
Man tikai vienreiz gadijas situacija, ka virietis padevas sievietes manipulacijai ar bernu..bet tas ari bija tikai tadelj, ka pats gribeja vinu atpakalj.. Manuprat, viss ir atkarigs no pasha cilveka nostajas un jutam. Drizak nereri ir dzirdets, ka berni no jaunajam attiecibam klust svarigaki, bet no bijushas sievietes-tiek pamesti novarta (jo it ka atgadinot par pagatni). Normali cilveki bernus nedala. Ja tas ir tavs berns, tad ir.
Man vispar vel bija papildu parbaudijums maniem nerviem, jo virs ar bijusho strada viena darba vieta. Tapat kadu reizi par bernu ko parruna. Nu man neskiet nekas greizsirdibas verts vairak. Sakuma pie sevis par stresoju, jo nebiju tomer tik drosha par musu attiecibam.
18.06.2015 13:18 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
vai tu gribētu sev vīrieti, kam laulība ir aiz muguras un ir jau bērni?


Nē.
18.06.2015 12:05 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ir vīrieši bez bērniem,kuriem sava sieviete nebūs nekad vissvarīgākā diemžēl.
+++
18.06.2015 11:51 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Man par to būtu vienalga.
Atsaucoties uz tekstu par to,ka tad vīrietim sieviete nebūtu pirmajā vietā,vēlos piebilst,ka ne jau bērnu esamība nosaka to,ka vīrietim sava sieviete būs pirmajā vietā. Ir vīrieši bez bērniem,kuriem sava sieviete nebūs nekad vissvarīgākā diemžēl.
18.06.2015 11:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits