Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

"Sieviešu kursi"

 
Reitings 8
Reģ: 16.06.2015
Sveikas meitenes! Man radījās ideja, bet nezinu cik laba :) Ceru uz jūsu palīdzību.

Es gribu atvērt tādu kā skolu meitenēm un sievietēm, kur būtu iespēja iemacīties visu nepieciešamo vienā vietā - gan make-up pamatus, manikīra un pedikīra pamatus, gan kā kopt ādu atkarībā no tipa un stāvokļa, gan kādas drēbes izvelēties- kādus modeļus un krāsas, gan arī pareizu gaitu.

Tātad ir šādi jautājumi:
1) kur jums šķiet labāk rīkot šādu vietu- centrā vai klusā rajonā ar stāvvietu
2) cik daudz jūs gribētu saņemt teoretiskās informācijas un cik daudz- praktikas
3) varbūt jums ir kādi priekšlikumi?

Ļoti, ļoti gaidu jūsu atbildes:)
16.06.2015 15:27 |
 
Reitings 4
Reģ: 12.03.2012
Labdien Anmile.

Atsauksmes par Alises Rozes Dizaina studiju/mācību centru ir atrodamas sekojošā saitē:
http://www.arstudio.lv/atsauksmes

Tāpat studijas facebook feedā katru ceturtdienu var atrast publicētus ar roku rakstīto atsauksmju attēlus:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.497340217081800.1073741857.110766132405879&type=3

Grupā parasti līdz 10 kursantēm. Ar katru kursanti pedagogs spēj strādāt individuāli, pievēršot uzmanību katras stila nieansēm.

Ja rodas kādi jautājumi droši vari rakstīt uz [email protected] vai zvanīt t. nr. 27016634

Ar cieņu,

Alises Rozes Dizaina Studijas/mācību centra
direktors Pēteris Zālītis
17.06.2015 17:23 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tu gribi nesavienojamas lietas! Es uz tādiem kursiem neietu!
Ja zālē sēž 10 vai 15 sievietes, ko tu iedomājies viņām stāstīt teorijā? Ja es būtu atnākusi uz kursiem, es gribētu zināt, kā man sevi krāsot nevis kā krāsoties tām pārejām 9-14 sievietēm. Man būtu garlaicīgi, kamēr tu citām stāsti par viņām! Mūsdienu aizņemtībā es tev ieteiktu piedāvāt individuālās makeup nodarbības. Uz tādām labprātāk nāks.
17.06.2015 15:10 |
 
Reitings 15
Reģ: 08.06.2015
Es nezinu, man visu mamma iemācija un esmu par to viņai ļoti pateicīga. Grūti spriest par citam, bet gan jau ka kādai noderētu.
17.06.2015 12:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Mis Take, nav jau problēma, ka iesakumam viņa ir vienīgā pasniedzēja, bet ar laiku gan vajadzētu mēģināt piedāvāt ko vairāk!

Plus, noalgot kādu, kas to psiholoģijas lekciju nolasa, nav nemaz ne tik grūti, ne tik dārgi. Tavi klienti tev samaksā pirms kursu uzsākšanas, tu samaksā pasniedzējam mēneša beigās. Nu nav nekādas investīcijas. Grūtākā daļa būs savākt grupu.

Toties noīrētās telpas nestāvēs tukšas.
17.06.2015 08:52 |
 
Reitings 227
Reģ: 13.05.2015
Vispār man ir grūti iedomàties kas tādus kursus apmeklētu, jo cilvēkam, kas strādà vai studē nemaz nav laika iet un skatiities kaa klāt makeup'u, pie tam man personiigi jau ir iestrādàjies ko un kā es klāju, nemaz nezinu, kas buutu taads jauns, ko vareetu tur uzzināt.
Ari tas, ka man nebija grūti saprast kādas krāsas piestāvēs, paskatiijos tos gadalaiku sadaliijumus, t.i. vai esmu rudens tips vai vasaras, pavasara vai ziemas, tad ķēros pie paraudziņiem tonālajam, izčekojot pāris sapratu, kādi manam sejas tipam turaas un izskataas vislabaak, tad peec youtube, samaaciijos kaa laineri klaat, lai ir perfekti un neizskataas it kaa es ar kāju buutu ziimeejusi u.tml. bet viss bija taapec, ka praktizeeju, nezinu vai man patiktu, ka kāds kā skolotājs vērtē to kā krāsojos, pirmaas reizes jau bija taa so so, peec tam aizgaaja un laiks pie spoguļa ir vien 10 min ar skaistu iznaakumu.

Kā arii tas, ka kosmeetika nav mana stihija, es neesmu uz to kritusi taa, lai padziļināti interesētos pa kaut kādàm lietām, mani nesatrauc kosmētika, neredzu vērtiibu maksaat par to, ka kaads skataas ko un kaa es sev sazieķeeju uz sejas.
Ja man vajadzeetu, lai kaads nosaka sejas tipu un iesaka produktus es aizietu pie vizāžista un paluugtu, lai kmani kraasojot pastaasta kas un kaa, lai iesaka produktus.
16.06.2015 23:22 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
jús te tagad piedávájat meitenei taisít bérnu psihologijas, jogas, utt utt kursus, bet vinja to pati nemák, saprotiet? meitene iesákumam grib izveidot kursus, kur pati varétu sákumam bút vienígá pasniedzéja, nu ká lai vinja máca salápít zekji un bérnu psihologiju?

es piem, gribétu tádus kursus - jo viens ir skatíties youtube video, tad iet meklét kosmétiku, nopirkt un saprast, ka man tas neder. ja kursos piedávátu visu izméginát ar kvalitatívu kosmétiku, bútu forshi
16.06.2015 23:06 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Bet nu, vispār, es labprātāk tusētu nevis kosmētikas kursos, bet tieši visādos dekupāžas, šūšanas, lakatiņu apgleznošanas, gleznošanas, fotoghrafešanas, fotosopēšanas un pat ne tik daudz kursos, kā "meistarklasēs".

Tas gan būtu interesanti!
16.06.2015 22:15 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nezinu, vai māku. Tās, kas man ir, ir jau "ar stāžu", tātad tāda riebekle neesmu, ka mani pat nieka 10 gadus nevar izturēt. Vienīgais - neteiktu, ka ir baismīgi daudz.
16.06.2015 21:38 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
57days, varbūt draudzēties nemāki vai nemaz negribi draudzenes. :D
16.06.2015 21:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vatsons, ak tad tāpēc man nav daudz draudzeņu :D
16.06.2015 21:33 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Nekas tā sievietes nesatuvina, nesaliedē un nesadraudzina kā kosmētika, lets face it. :D :D :D
Lai gan es jau tieši nesajūsminājos par kārtējiem kosmētikas kursiem un ieteicu psiholoģiju, NLP un ķermeņa valodu. Pie forša pasniedzēja pedejais varētu izvērsties visnotaļ jautri. :D
Visus tos veselīgos dzīves veidus un uzturus, jogas utml jau var dabūt arī citur, arī internetā.
Vienā skolā pirmkārt ne sabāzt visu ko sieviete varētu gribēt apgūt, otrkārt sievietei "visu" nemaz nevajag dabūt vienā vietā. Meikapu manuprāt vispār ir jēdzīgāk mācīties individuāli pie speciālista nevis grupā.
16.06.2015 21:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
izglītojošu socializēšanās klubiņu


socializēšanās klubiņu par un ap ragiem, nagiem, kurpem un lūpukrāsu?

Kāpēc ne Joga? Kāpēc ne lekcijas par veselīgu uzturu? Kāpēc ne etiķete?

Tajā brīdī, kad tēmas kļūs dažādākas, būš ap ko socializēties, a citādi - nu, apguvi savu 3 mēn manikīra, stila un kosmētikas kursu, un tad? To pašu vēlreiz?
16.06.2015 21:14 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Korala, es Tev piekritu tik tālu par to, ka no kursiem gribas reālas un noderīgas prasmes, kas palīdz dzīve veiksmīgāk sasniegt mērķus un ko var parādīt citiem "re kā es māku!", tomēr Tevis nosauktās lietas arī var apgūt bez maksas internetā. Lai gan - ko gan šodien nevar bez maksas apgūt internetā? Laikam tikai par augsta līmeņa spiegu nevar.

Es autorē saklausu vēlmi radīt izglītojošu socializēšanās klubiņu sievietēm, kur apgūt kaut ko noderīgu un interesantu un kur iegūt paziņas un draudzenes.
Vienuviet apgūt "visu sievietei nepieciešamo" es neredzu jēgu. Kapec lai kādam vajadzētu mācīties krāsoties tur pat kur mācās zīdu apgleznot? Pieaugušam sievietēm nav vajadzīga "sieviešu skola", lai gan dažam tiesām derētu, bet tās tādu neapmeklēs.
16.06.2015 21:09 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Dāmas, vispār kādas atsauksmes par iepriekš pieminētajiem A.Rozes kursiem? Vienalga kuriem :)
16.06.2015 20:51 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Ideja pati par sevi jau nav slikta, bet Tev jādomā tiešām kā piesaistīt cilvēkus, jo ļoti daudz ko no tā, ko aprakstīji, ka vēlies pasniegt, tiešām var iemācīties pats, ja nav slinkums.

Forši, ka cilvēks kaut ko grib darīt vispār, lai veicas!:-)
16.06.2015 20:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vairums kursu hobija līmenī maksā ap 60-80 eiro mēnesī par 2nodarbībām nedēļā. OK, materiālu izmaksas iet atsevišķi.

Vienā vakarā vairāk par divām grupām maz ticams, ka sanāks. Ierēķināsim sestdienas grupu.

Vot i rēķini, cik grupā cilvēkus tev vajag, lai nosegtu īres maksu un samaksātu sev algu.
16.06.2015 19:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
tad jau labaak majsaimniechu skolu, sakot ar psihologa nodarbiibaam par pecdzemdibu depresijaam, bernu psihologjijaam, lidz beidzot ar makeup uzklashanu, zida apglezsonshanu utt... uz kaut ko taadu es vel pavilktos, bet tiri iemacities uzkrasot luupas, laikam, ne...
16.06.2015 19:08 |
 
Reitings 227
Reģ: 13.05.2015
Nedomāju, ka šadi kursi būs noderìgi, informàciju par un ap kosmētiku var mierīgi atrast internetaa, skatoties youtube pamācības un mēğinot uz sevi. Es nemaksātu par kursiem, kuri man nesniedz gandarījumu, man interesanti būtu izgatavot kaut ko, tā teikt, rokdarbi, varbūt vairàk uz stila elementu izgatavošanu, apģērba dizains vai priekšmeti màjai, dekupāža u.tml., kaut peec buutiibas par to ari var atrast informaciju internetaa, gan kaadi matereaali, gan pamāciibas, bet tas vismaz buutu sadziivee noderiigi, nevis izkràso seju, atnāc mājās un noskalo visu kanalizācijā. Lai krāsotos pat nevajag nekādu dižo prasmi, "jāpielaiko" vien toņ, kas piestāv individuāli un pāris reizes jāpaeksperimentee, lidz pamani, kas izskataas skaisti, kas nepiemeeroti.
Manuprāt, neatmaksāsies.
16.06.2015 19:01 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
+++ par bernu psiholoģijas kursiem. Krietni noderīgāk par sejas konturēšanas kursiem dāmītēm kurām nav ko darīt.

-uzvedības etiķete it īpaši darba vidē, tai skaitā arī sarakste internetā/SMS. Ārkārtīgi bieži latvieši paliek parāda atbildi. Veiksmīga komunikācija utml.
- neirolongvistiskā programmēšana
- ķermeņa valoda
- stila kursā vajadzētu pievērst īpašu uzmanību tam ko un kur velk un nevelk, ne tikai kas piestāv katrai figūrai un kādas kurpes piemeklēt kleitai.
16.06.2015 18:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits