Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

lieliski pirsinga meistari

 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Labdien. Atkal es ar atkal to pasu jautajumu, ko muzigi, tacu informacija atri noveco. Tatad, man ir nepieciesams ieteikums labam/ai pirsinga meistaram/ei, kas veic mikrodermala pirsinga proceduru. Zinu, ka imidza to taisa uz upisa ielas, tacu salona iekspuse briesmigas latviesu valodas zinasanas gan runaa, gan cenradi, attieksmes zina ne labdien, ne uzredzesanos, tadel tur nevienam savu kermeni nevelos uzticet. Deres ari privati cilveki, kuriem ir izglitiba saja, pieredze. Ceru uz kadu atsauksmi :-D
16.06.2015 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
up
16.06.2015 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
^
16.06.2015 18:07 |
 
Reitings 63
Reģ: 16.03.2012
tas gan bija sen un par pīrsingu lietām mūžību neesmu interesējusies, bet nu... pirms kādiem 5 gadiem, ja ne vairāk, atceros, ka bija tāds Juris Daugulis, kurš pārsvarā kaut kur ārzemēs dzīvojās un durstīja cilvēkus, bet ik pa laikam atbrauca uz LV un piedāvāja cilvēkus sadurstīt arī te. toreiz viņš kaut kādos domubiedros piedāvāja durt mikrodermāļus, man toreiz gribējās, kaut ko pajautāju, un viņš ļoti laipni un sīki visu izstāstīja, kas un kā, diezgan liela pieredze viņam bija. es tā arī neaizgāju durt, bet liekas, ka viņš būtu labs variants. es uz ātro ieguglēju, viņš laikam ārzemēs tagad, bet vari painteresēties sīkāk |-)
17.06.2015 20:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits