.... viedoklis!

 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Rakstu te lai uzklaisītu sieviešu viedokli...

Lieta sekojoša;
Man kā vīrieti smagi uztrauc seks pēc dzemdībām.... vēlētos uzzināt cik ātri citi pāri atsāk dzimumdzīvi pēc dzemdībām?

Ar sievu esam kopā jau vairākus gadus un pieteicās mazulis... viss ļoti forši bet līdz ar grūtniecības pēdējo mēnesi sākās seksa jomā smags periods.... sieviete seksu vairs sāka nevēlēties - savā ziņā saprotami jo tuvojās dzemdības un lielie gabarīti un neizjūt seksu vairs kā agrāk... ar lielu piespiešanos ko sieviete gan mēģināja slēpt bet es to jutu ši mēneša laikā sniedza man 1 minetu.... tad pienāca dzemdības..... jau biju izglītojies ka 4-6 nedēļas pēc dzemdībām seksu neiesaka.. saprotami.. nogaidīju šīs 5-6 nedēļas un tākā sāku vedināt partneres domas ka varētu atsākt dzimumdzīvi... saprotami ka sāktu maigi un lēni jo sievietei var sāpēt .. bet sieviņa nevēlējās iun nepadevās nekādiem valdzinājumiem .... vienkārši nevēloties.... ok.. pagāja vēl 3 nedēļas .. bet viss pa vecam..... laiks iet un nu jau pagājuši 8 mēneši... bet seksa kā nav tā nav.... visi mani mēģinājumi radīt intīmu gaisotni cietuši neveiksmi... un pat vēl smagāk - sieviete vēlas lai būtu mīļums, laai apskauj , skūpsta bet man kā vīrietim kas tik ilgi nav dabūjis katreiz ļoti uzbudinos tiklīdz tuvojos sievai.... man tas kļūst tajā brīdī vēl daudz grūtāk.....
Ir entās reizes run;ats par šo - bet sieva tā arī pasaka ka nejūtas gatava atsākt un nevēlas.... un uz maniem priekslikumiem ja teiksim vagināli nevēlas kas varbūt var ardīt diskonfortu - varbūt tad vismaz orāli .... arī bez rezultāta.. vienmēr saka ka man jābūt saprotošam un ka tas pēc dzemdībām reizēm ir normāli.... bet vai tas ir godīgi un tiešām normāli? ... jau tik ilgi gaidīts (nekrapu un citur nemekleju) un tagad vel gaidit nezinot cik ilgi....
16.06.2015 12:03 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
neizlasiju visus komentaarus, bet Tu sievai paliidzi ikdienas darbos? Lauj vinai atpusties?
Kad mans virs nedelju bija prom, biju viena pa majam pargurusi ar mazo, nekads sekss galvaa pat nenaaca.
16.06.2015 13:42 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Ravenna
jā teicu...nevēlas-pagurums- tas viņas prāt ir normāli- man jābūt saprotošam
16.06.2015 13:43 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
nevēlas-pagurums- tas viņas prāt ir normāli- man jābūt saprotošam



tak iedod vinjai "briivu" no ikdienas darbiem, aizsuuti pie friziera, manikira, noperc jaunu kleitu.
16.06.2015 13:44 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Pēcdzemdību depresija var būt gan attaisnojums, ja slikti iekšēji, tad kāds tur vairs sekss.

Ja tiešām ir tā depresija, tad drīz viņai bērns vairs nepatiks un negribēs viņu auklēt, tāpēc ir jāmeklē risinājums, nevis jādod sekss grib vai negrib. Vecis drīz paliks viens ar bērnu, jo māte būs savā pasaulē, bet lai meklētu palīdzību sievai, protams, ka nē, jo seksu nedod.

Tur kaut kādas problemas ir apakšā. Varbūt vīrietis neko nepalīdz un mums te mālē acis ciet, sieviete viena pati ar bērnu visu laiku, tad kāds pliks sekss. Atpūtu vajag.

Bet te jau man sāk likties pēc troļļošanas, nu kur var būt tāds muļķis, kurš tiešām tikai ar locekli domā, nevis izlasa reālus ieteikumus un risinājumus.
16.06.2015 13:45 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
+ man liekās, ka tas viss ir ļoti atkarīgs no tā kā tu ar viņu runā, kā tu mēģini viņu savaldzināt. vai esat bērnu atstājuši, piemēram, vecvecākiem uz nedēļas nogali? man draudzenei arī bērns ir tajā vecumā , nezinu kā viņiem pašlaik ir ar partneru attiecībām, bet zinu, ka pirmos mēnešus bija tā, k nebija nekā! viņa pateica, ka viņai tas vairs neliekās tik pievilcīgi un bija pilnībā ieslīgusi bērnā. vecvecākiem bērnu nekad neatstāja, pat ilgāk par stundiņu, jo bērns bez viņas nevarot. kaut atceros, ka bērns mierīgi savā nodabā spēlējās, vai gulēja. ne raudāja nekā. neuzskatu, ka tad, kad bērns piedzimst, tad vot tu neko vairs nevari un viņš tev ir jāpiešuj klāt. ceru, ka tagad viņiem viss ok. galvenais ir runāt, mēģināt utt. nevis izšaut riekstus!
16.06.2015 13:45 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu bet tu to orālo pirms vai pēc dzemdībam viņai sniedzi?
Un viņa tev orālo vispār nekad nav sniegusi vai tikai pirms dzemdībām?
16.06.2015 13:45 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Nu cik ilgi varēsi būt saprotošs? Līdz viņai sagribēsies nākamo bērnu? :-/
16.06.2015 13:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu bet slims cilvēks ne vienmēr ir spējīgs konstatēt to, ka pats ir slims! Tas taču arī ir jāņem vērā. Varbūt sievai tiešām liekas, ka viss ir ok. Pirms mesties citas sievietes gultā, tomēr loģiskāk ir izmēģināt visus iespējamos veidus, lai šo situāciju uzlabotu. Ar pliku sarunu, kā redzams, ir stipri par maz!
16.06.2015 13:46 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Šarlote_+
16.06.2015 13:47 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Nu bet tu to orālo pirms vai pēc dzemdībam viņai sniedzi?

kā viņš var sniegt, ja viņa nelaiž klāt?
16.06.2015 13:47 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Story
ak sie entie atkartotie jautajumi.... jau 2x atbildeju uz so jautajumu
es palidzu cik varu... stradaju algotu darbu kas ari panem laiku-spekus.... pec darba nereti eju iegadaties partiku- pats majaas tad parnakot ap 21.00.... kamer nomazgajos un paedu jau 22.00 kad jaiet guleet jo celties man sanak uzreiz pec 6.00.... reali ko palidzet varu kadu brivdienu... protams paris vakarus nomainu autinjus bebim ...
vienkarsi man nav tik daudz ta laika lai visa palidzetu.. turklat man tads darbs kur nevaru atlauties iet uz darbu regulaari neizgulejies.... jau 1x dabuju raajienu no vadibas jo saku pielaut elementaras kluidas del taa... un ja darba kludos tas daragi maksaa.. stradaaju finansu jomaa ... ja slikti stradaju firma reali zaude naudu.... un ari mans attalgojums no ta prporcionali saruuk
16.06.2015 13:48 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu ar tādu grafiku, kad labi, ja palīdz brīvdienās, es jau sen būtu šķīrusies. Nu nav sievietei spēka vienai ar mazuli 8 mēnešus, bez izraušanās no mājas un laiku sev vēl vecim seksu dot.

Es arī nespētu un arī nedotu, jo sieviete var gadiem negulēt un celties pa naktīm, bet redz vecim pagulēt vajag.

Es personīgi 1,5 gadu jau neesmu pilnu nakti gulējusi un pa dienu vēl strādāju, neesmu nomirusi. ;)
16.06.2015 13:51 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Nu bet slims cilvēks ne vienmēr ir spējīgs konstatēt to, ka pats ir slims! Tas taču arī ir jāņem vērā. Varbūt sievai tiešām liekas, ka viss ir ok.


Man liekas, ka jebkurai loģiskai sievietei būtu ar visu pēcdzemdību depresiju jāsaprot, ka 9 mēnešus pilnīgi bez tuvības nav ok..
16.06.2015 13:52 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Šarlote_
Nu bet tu to orālo pirms vai pēc dzemdībam viņai sniedzi?

kā viņš var sniegt, ja viņa nelaiž klāt?

Nu tāpēc jau tāds jautājums.
Savādāk izklausās: Es tev tur 2012 daga janvārī pa sāļo nolaidu, bet tu man šodien 16.06.2015 vienu dziļo nevari paņemt :-D
16.06.2015 13:52 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Gardions

Ak, mans nabaga viirs! Vinjam ne tikai 6 jaaceljaas, bet arii pa nakti mazo baro, neizguljaas un arii nabadzins ir piekusis, bet palidz man! Un seksu tapeec dabon! Un ari stradaa darbaa, kur, ja kljuds var nakties maksaat daudz!!!!

Apkopeeju noalgo!
16.06.2015 13:53 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Liliii
jau stastiju kadel man svarigi izguleties.. jaju esu dabujis rajienu no vadibas + taja menesi alga saruka pa 60% ... gribi teikt ka man japamet darbs? - kurs ta pelnis iztiku gimenei? tik vel pasaki darbs pie visa vainiigs ....
16.06.2015 13:53 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nu ar tādu grafiku, kad labi, ja palīdz brīvdienās, es jau sen būtu šķīrusies. Nu nav sievietei spēka vienai ar mazuli 8 mēnešus, bez izraušanās no mājas un laiku sev vēl vecim seksu dot.


Pilniigi piekriitu! Gan jau veel maaju tiiru grib, vakarinjas galdaa un minetu! Bravo :D
16.06.2015 13:55 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es par depresiju neticu. Ja sievietei dzimumtieksme arī pirms dzemdībām bija švaka, tad nav nekāds brīnums, ka tagad tā pazudusi. Es personīgi nesaprotu, kas tur grūts "atļaut sevi paņemt". Apetīte rodas ēdot, un tādā veidā viss varbūt aizietu. Bet, ja sieviete ir bezmaz vai aseksuāla, tad neaizietu gan.
16.06.2015 13:55 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es gan vēl neesmu piedzīvojusi dzemdības un zīdaini mājās, bet tomēr liekas, ka 8 mēneši ir pārāk ilgs laiks. Pirmo vai otro mēnesi varbūt ir smagāk, pēc tam jau visam vajadzētu ieiet atpakaļ vecajās sliedēs.

Tavā vietā ar sievu mēģinātu mierīgi runāt un skaidrot savas sajūtas un vēlmes. Varbūt tiešām atstāt bērnu auklītei vai vecvecākiem biežāk, ļaut sievietei nedaudz vairāk atpūsties , un tad noorganizēt ko romantisku, varbūt viss notiksies. Tikai nekādas draudēšanas un ultimāti, pieaugušiem cilvēkiem ir jāmāk sarunāties un meklēt kompromisus / risinājumus problēmām civilizētā un abiem pieņemamā veidā.
16.06.2015 13:55 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tev nekad nav brīvu dienu? Brīvdienās saplānojiet ,kaut ko kopā. Ja visu laiku pa mājām, tad nebrīnies,kad viņai jau viss ir apnicis.
16.06.2015 13:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits