.... viedoklis!

 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Rakstu te lai uzklaisītu sieviešu viedokli...

Lieta sekojoša;
Man kā vīrieti smagi uztrauc seks pēc dzemdībām.... vēlētos uzzināt cik ātri citi pāri atsāk dzimumdzīvi pēc dzemdībām?

Ar sievu esam kopā jau vairākus gadus un pieteicās mazulis... viss ļoti forši bet līdz ar grūtniecības pēdējo mēnesi sākās seksa jomā smags periods.... sieviete seksu vairs sāka nevēlēties - savā ziņā saprotami jo tuvojās dzemdības un lielie gabarīti un neizjūt seksu vairs kā agrāk... ar lielu piespiešanos ko sieviete gan mēģināja slēpt bet es to jutu ši mēneša laikā sniedza man 1 minetu.... tad pienāca dzemdības..... jau biju izglītojies ka 4-6 nedēļas pēc dzemdībām seksu neiesaka.. saprotami.. nogaidīju šīs 5-6 nedēļas un tākā sāku vedināt partneres domas ka varētu atsākt dzimumdzīvi... saprotami ka sāktu maigi un lēni jo sievietei var sāpēt .. bet sieviņa nevēlējās iun nepadevās nekādiem valdzinājumiem .... vienkārši nevēloties.... ok.. pagāja vēl 3 nedēļas .. bet viss pa vecam..... laiks iet un nu jau pagājuši 8 mēneši... bet seksa kā nav tā nav.... visi mani mēģinājumi radīt intīmu gaisotni cietuši neveiksmi... un pat vēl smagāk - sieviete vēlas lai būtu mīļums, laai apskauj , skūpsta bet man kā vīrietim kas tik ilgi nav dabūjis katreiz ļoti uzbudinos tiklīdz tuvojos sievai.... man tas kļūst tajā brīdī vēl daudz grūtāk.....
Ir entās reizes run;ats par šo - bet sieva tā arī pasaka ka nejūtas gatava atsākt un nevēlas.... un uz maniem priekslikumiem ja teiksim vagināli nevēlas kas varbūt var ardīt diskonfortu - varbūt tad vismaz orāli .... arī bez rezultāta.. vienmēr saka ka man jābūt saprotošam un ka tas pēc dzemdībām reizēm ir normāli.... bet vai tas ir godīgi un tiešām normāli? ... jau tik ilgi gaidīts (nekrapu un citur nemekleju) un tagad vel gaidit nezinot cik ilgi....
16.06.2015 12:03 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tu viņu pie psihologa negribi aizsūtīt? Nav jau tā, ka es visu zinu, bet cik lasīts par pēcdzemdību depresiju, tad tas, ko Tu raksti, ļoti atgādina lasīto.
Visticamāk, viņa pati, neapzinoties, ir novedusi sevi līdz tādam stāvoklim. Gan tas, ko wee minēja - ja piens tek kur vajag, kur nē, nekādu seksu negribās. Gan tas par izskatu - krūtis, iespējams, pašai liekas bezformīgas, ja ilgi barojusi mazo, kaut kur sev kādu tauku atklājusi, kādu striju vai apelsīna miziņu uz augštilbiem. Gan arī tas, ko Tu aprakstīji - vari palīdzēt tikai brīvdienās, tātad 5 dienas nedēļā viņai, iespējams, ir murgs.
16.06.2015 12:41 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Ja baidies viņu zaudēt un mīli, tad paciet, kamēr viņa sagribēs. Cita padoma nav.

+++
16.06.2015 12:41 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Man pašam ir nākušas galvā pat stulbas domas ka varbūt lai to pārdzīvotu liett kādas uzbudinājuma noņemšanas līdzekļus.. bet tas atkal nebūs veselīgi un neuzskatu ka vairs normāli
16.06.2015 12:42 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ja viņai ir depresija, nu tad jā, jā, noteikti vēl parādi viņai nedrošību pie Tevis. Ierausies vispār sevī un dzīvos tikai ar bērnu. Pat samīļoties negribēs. Ja viņai ir tā depresija, viņa jau tā sevi vaino pie daudzkā. Iespējams viņai šķiet, ka viņa gana labi netiek galā ar bērnu, vai, ka Tev vairs nepatiks sekss, jo viņa taču ir dzemdējusi, varbūt viņai ir kādas pēcdzemdību veselības problēmas, par kurām kaunās Tev teikt. Kas to lai zin, kādi tarakāni sakoduši, bet nu teikt, ka iesi pie citām. Tad nesaki, ej pa kluso, ja vairs nevari izturēt.
16.06.2015 12:46 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
vispār vairs nepavisam nebrīnos ka daudzos pāros tieši šajā peridā vīrieši iet pa kreisi un neerti izjūk attiecības....un šajā gadījumā vīrietis pats ir ļoti maz pie kā vainīgs
16.06.2015 12:47 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tad pierunā viņu iet pie psihologa. Citādāk nepalīdzēsi. Ja varētu līdzēt draudzenes, būtu jau līdzējušas.

vispār vairs nepavisam nebrīnos ka daudzos pāros tieši šajā peridā vīrieši iet pa kreisi un neerti izjūk attiecības...

Pa kreisi iet tie, kam neienāk prātā painteresēties par sievas veselības stāvokli - gan psiholoģisko, gan fizisko.
16.06.2015 12:50 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
tiešām dīvaini... seks tās ir tik pāris minūtes... pat ja sieviete nevēlas - vīra dēļ ...... bet nē - pat šis dažas minūtes nedēļā nevar atlicināt laiku un spēkus vīram.. piedošanu tad aju vīrs arī var daudzām lietām kas palīdzētu sievai pateikt nav spēka un nevēlos....
16.06.2015 12:51 |
 
Reitings 64
Reģ: 04.10.2014
pat ja sieviete nevēlas - vīra dēļ .....

Katru reizi, kad viņa sevi šādi piespiedīs, tikai lai Tev būtu, viņa pēc tam neko laimīga par to nejutīsies.

Starp citu, kā Tu esi iedomājies, viņa tā mikla arī paliks, jo Tu teiksi, ka jāpaliek, lai gan viņai pašai neko negribēsies?
Sievietēm sekss ir cieši saistīts ar jūtām.

Ar tādu attieksmi būsi vien pats sačakarējis savu laulību - Tev jau meitenes ir pateikušas pietiekami daudz iemeslu vest viņu pie psihologa, bet Tu joprojām domā nevis par to, ka viņa negrib, jo viņai tiešām ir slikti, bet gan par savu krānu - nekas, ka pēc katra tāda seksa sieva jutīsies pazemota un izvarota, galvenais, ka pašam rieksti tukši.

Es nevaru saprast - Tev dušas nav vai roku?
16.06.2015 12:56 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Gardions

tu vispār izlasīji, ko raksta Alexxa vai es, tikai domā par sevi, bet tavai sievai ir kādas problēmas, kuras neatrisinot būs tikai vēl trakāk. Ja mīli savu sievu, tad meklē palīdzību no malas. ;)
16.06.2015 12:56 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Liliii +++
Es par pēcdzemdbu depresiju.
16.06.2015 12:57 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
nju beidziet meitenes! 8mēneši pēc dzemdībām bez sexa nav normāli!
Es laikam vnk iet runātos un pateiktu visu,ko domāju-kad nevari vairs iztikt bez sexa un esi jau pietiekami ilgi izvilcis bez sexa un lai saņemas,jo savādāk var gadīties,tā kad meklēsi citur!
16.06.2015 12:58 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vīriešu loģika brīžiem šķiet jocīga - attiecībās sekss taču nav bez emocijām, jūtām utt, nevar tā atslēgt emocijas un fiziski izdarīt to procesu...nu ja nav ne vēlmes, ne garastāvokļa, un ir vēl kādi iemesli, kāpēc nē, nu taču nelīdīs sieviete gultā tikai tāpēc, ka otrs ir pārgaidījies, jo redziet ilgs laiks jau pagājis (protams, tas attiecas uz situācijām, kad atteikumam ir nopietni iemesli, nevis "ai, šodien negribu, vēlāk, citreiz")
16.06.2015 12:58 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Kā arī viņa visticamāk ir pārgurusi un pārgurus cilvēks seksu negrib.

Manuprāt Tu pats neapzinies ( kā liela daļa vīriešu ) ko nozīmē rūpēties par bērnu ( pa lielam pirmo gadu ). Filmās un reklāmās jau skaisti izskatās jaunie vecāki ar bērniem, bet reāli, bieži vien sievietei svētki ir ieiet dušā.
16.06.2015 13:01 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Sieviete nevar uzskatīt,kad izpildījusi savu misiju -dzemdējusi bērnu un tagad,lai vīrietis ciešas, jo nekur nepazudīs,jo redz ir bērns! tā tas nenotiek! te jau jāpateicas vīrietim,kad viņš ir tik pacietīgs un tik ilgi izticis bez seksa,nav krāpis. Sievietei arī ir jāpapūlas! Vai patiešām nevar,kaut vai 1x mēnesī saņemties?
16.06.2015 13:01 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Aizejiet abi pie kāda pāru konsultanta. Varbūt viņa viena negribēs iet. Pasaki,ka Tu jūties slikti,ka nevēlies,lai izjūk Jūsu ğimene un,ka nevar tagad visu mūžu dzīvot bez seksa. Saki,ka viņa Tevi ļoooti uzbudina,ka gribi viņu,nespēj vairs izturēt bez viņas samīļošanas visos galos...
16.06.2015 13:04 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Sniegpulkstenīte.
Visas sievietes nav vienādas un viņu velme pēc seksa arī.

Ir sievietes kuras kājas kopa nevar noturēt un var būt gluži pretēji, tadas kuras vispār neatver.
16.06.2015 13:04 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Slikti,kad neatveras,it sevišķi vīram:D
16.06.2015 13:05 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Piekrītu arī klusums teiktajam,
Uzmundrinoši, iedvesmojoši vārdi un darbi var sievietei ļoti labi palidzēs atplaukt un justies labāk.
16.06.2015 13:06 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Sniegpulkstenīte.
Priecājies ka tā nav tava problēma:-D
16.06.2015 13:07 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
es jau rakstīju.. par to ir runāts ar sievu entās reizes.. kur problēma, kādēļ negrib utt.... viņai tas šķietot normāli un vienk;ārši nevēlas+ pagurusi......
16.06.2015 13:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits