.... viedoklis!

 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Rakstu te lai uzklaisītu sieviešu viedokli...

Lieta sekojoša;
Man kā vīrieti smagi uztrauc seks pēc dzemdībām.... vēlētos uzzināt cik ātri citi pāri atsāk dzimumdzīvi pēc dzemdībām?

Ar sievu esam kopā jau vairākus gadus un pieteicās mazulis... viss ļoti forši bet līdz ar grūtniecības pēdējo mēnesi sākās seksa jomā smags periods.... sieviete seksu vairs sāka nevēlēties - savā ziņā saprotami jo tuvojās dzemdības un lielie gabarīti un neizjūt seksu vairs kā agrāk... ar lielu piespiešanos ko sieviete gan mēģināja slēpt bet es to jutu ši mēneša laikā sniedza man 1 minetu.... tad pienāca dzemdības..... jau biju izglītojies ka 4-6 nedēļas pēc dzemdībām seksu neiesaka.. saprotami.. nogaidīju šīs 5-6 nedēļas un tākā sāku vedināt partneres domas ka varētu atsākt dzimumdzīvi... saprotami ka sāktu maigi un lēni jo sievietei var sāpēt .. bet sieviņa nevēlējās iun nepadevās nekādiem valdzinājumiem .... vienkārši nevēloties.... ok.. pagāja vēl 3 nedēļas .. bet viss pa vecam..... laiks iet un nu jau pagājuši 8 mēneši... bet seksa kā nav tā nav.... visi mani mēģinājumi radīt intīmu gaisotni cietuši neveiksmi... un pat vēl smagāk - sieviete vēlas lai būtu mīļums, laai apskauj , skūpsta bet man kā vīrietim kas tik ilgi nav dabūjis katreiz ļoti uzbudinos tiklīdz tuvojos sievai.... man tas kļūst tajā brīdī vēl daudz grūtāk.....
Ir entās reizes run;ats par šo - bet sieva tā arī pasaka ka nejūtas gatava atsākt un nevēlas.... un uz maniem priekslikumiem ja teiksim vagināli nevēlas kas varbūt var ardīt diskonfortu - varbūt tad vismaz orāli .... arī bez rezultāta.. vienmēr saka ka man jābūt saprotošam un ka tas pēc dzemdībām reizēm ir normāli.... bet vai tas ir godīgi un tiešām normāli? ... jau tik ilgi gaidīts (nekrapu un citur nemekleju) un tagad vel gaidit nezinot cik ilgi....
16.06.2015 12:03 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Nudien dazas jus nesaprotu.. laikam pavirsi lasat komentarus....
minat ka vairak jastradaa un ajalgo aukle - pa kuru laiku straadt vel ja taipasa laiakl sudzas ka itka neveltu gana laiku gimenei? -- tada diveidiiba sanaak

noalgot aukli - mineju tak ka del sita visa finansu problemas.....

griat teikt darbs nav svarigs? - pastastat jus varetu 2 pieaugusie un 1 berns iztikt ar 300 eur menesii? .... pedejais rajiens personigi musu gimenei izmaksaja 500 eur .... jo algu man piegrieza taja menesii.. jus minat - vajag tik turpinaat negulet un bliest pa naktiim.... nu ko tad laiak jautajums kad vispar atlaidis no darba....


Nu bet Tava sieva taču visu dienu ir ar mazo, uztur māju kārtībā, gatavo ēst, gan jau arī naktīs viņa ir tā, kas ceļas. Bet Tu tikai par sevi runā! Padomā par viņas noslodzi. Gribi teikt, ka Tev ir lielāka?
16.06.2015 14:12 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Labi, omes nevar palidzet? Paauklet bernu? Kamer abi aizbraucat kaut kur? Un nav jabrauc nekur taalu var ari uz parku aiziet piles pabarot un saldejumu paest.


Zini, ja cilveki grib, vienmer meklees iespeejas nevis atrunas...
16.06.2015 14:12 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Gardions.
Stipra ģimene visam grūtībām tiek pāri.;-)
16.06.2015 14:13 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Šito salasoties, bērnus negribas :D
16.06.2015 14:13 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Bet tad tu esi sūdīgs vecis, ja nevari pat savu darbu izdarīt.

Nu norauj kulakā, bet ja jums slikta situācija un sievai viss mājās jādara vienai un vēl bērns 24/7 vienai, tad nesūdzies, ka seksa nav.

ja sieva nav strādājusi, tad māmiņalga vismaz 170 eiro vēl, tad jums kopā 300 sanāk, tad tiešām ieteiktu meklēt citu darbu, jo 130 ir tālu no minimālās un citā darbā nevilks nost no algas par negulētām naktīm mājās. ;)
16.06.2015 14:14 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
ok.. jus parmetat cik svarigs mans darbs- atputa lai vispar varu stradat .... ok- gribat teikt ka risinajums ir nestradaat ? :)) .... nesmidinat.... nauda vajadziga nav? .... jau mienju ka sieva ne tuvu tik nevar nopelnit cik es- izdevigak ir stradat man .... un man maksa labi - bet ari attiecigi darba ir prasibas ausgtas.. jau mineju kas notiek ja saku pavirsaak stradaat... tas nav taka veikala pardevejs lenak apkalpos vai aatrak ka no ta nekas iapsi nemainisies.... reali ja eaku pavisrask stradat tas uzreiz atspogulojas mana alga un firmas finanses.. jau mineju.. pedeja reize kad negulejis aizgaju uz darbu un pielavu kludas darba del ta - man personigi un gimenei tas izmaksaaj 500 eur + rajiens .. pie nakosaa tlaidiis
16.06.2015 14:14 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
vispar lasiji manus komentarus? .... tas viss nav tik vienkasri ka domaa.. pat ja es sedetu majaas sieviete atgriezas darbaa - musu finanses nepavilktu... jus neaizdomajaties ka gimenei nepieciesaams ari finnasu pamats netikai rupes utt....


Nu ja! Pie tā utt. pieliec arī seksu, un strādā vairāk. Ja to enerģiju, ko velti ņerkstēšanai, veltītu darbam, sen būtu auklei nopelnījis kādā haltūrā. :)
16.06.2015 14:14 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Ja sieviete ir tik noslogota, ir slikti, grūti, psihologiskas problēmas
lai pati arī ko pasaka vai dod kādu priekšlikumu,
tā rīkojas, risina lietas pieauguši cilvēki attiecībās.
16.06.2015 14:15 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Iespējams, dzīvē trūkst patīkamu pārsteigumu, pārmaiņu un nedzīvīgums iezadzies arī seksuālajā dzīvē. Noteikti visu laiku ir nogurdinoši redzēt diendienā vienu un to pašu - bērns, mājas uzkopšana utt.
Neizlasīju pilnīgi visu, bet kāda bija viņas seksuālā apetīte pirms dzemdībām?
16.06.2015 14:16 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Liliii
atkal pavisri esi ko lasijusi.. par tiem 300 eur..... es pelnu labi ....
16.06.2015 14:17 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
pa 300 euro no 6 riitaa lidz 21 but drabaa?

tak kaut ko vins nestaasta. gan jau kartejais, kursh atnak majas - atver bikshu priekshu, sagaida vakarinjas, aizrada par putekli uz tv un skatas telljuku, aa un minetu grib. neticu shim jampampinjam :D
16.06.2015 14:17 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
klau, bet tu tiešām varētu atbildēt uz šiem jautājumiem:
cik bieži tava bērna māte dabū izrauties kaut kur viena bez bērna?
cik daudz bērna pieskatīšanā un auklēšanā iesaistās vecvecāki?
kāds ir bērns, cik slimīgs, niķīgs, cik bieži raud naktīs?
tad arī meitenes varētu sniegt kvalitatīvākus padomus :)
16.06.2015 14:18 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
griat teikt darbs nav svarigs? - pastastat jus varetu 2 pieaugusie un 1 berns iztikt ar 300 eur menesii? .... pedejais rajiens personigi musu gimenei izmaksaja 500 eur .... jo algu man piegrieza taja menesii.. jus minat - vajag tik turpinaat negulet un bliest pa naktiim.... nu ko tad laiak jautajums kad vispar atlaidis no darba....


autor, citēju tevi!!! neko pavirši nerakstu, pots uzrakstīji, ka jāiztiek ar 300 eiro.

Tad es rēķinu, ka māmiņalga vismaz 170, plus tava alga sanāk 130 eiro, ja jāiztiek ar 300 eiro. ;)

nevajad tad tik stulbi izteikties.
16.06.2015 14:19 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
cik bieži tava bērna māte dabū izrauties kaut kur viena bez bērna?
cik daudz bērna pieskatīšanā un auklēšanā iesaistās vecvecāki?
kāds ir bērns, cik slimīgs, niķīgs, cik bieži raud naktīs?


tak vins nezin :D tapec nevar atbildeet :D
16.06.2015 14:19 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
reali ja eaku pavisrask stradat tas uzreiz atspogulojas mana alga un firmas finanses.. jau mineju.. pedeja reize kad negulejis aizgaju uz darbu un pielavu kludas darba del ta - man personigi un gimenei tas izmaksaaj 500 eur + rajiens .. pie nakosaa tlaidiis


Un, Tavuprāt, tas, ka Tava sieva neizgulējusies, pārgurusi rūpējas par mazo (un Tevi) nevar slikti beigties?
16.06.2015 14:19 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
vinas sexauala apetite ari pirms dzemdibam nebija augsta.... vina savlaik pati daudz stradaja un isti nemaceja sadalit laiku .... bet nu man puslidz bija ok.. neprasu daudz.. man pilniba ok ar 2-3x nedeljaa
16.06.2015 14:20 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Baigi. Var jau teikt,ka vīrietis ir egoists utt., ka grib seksu un interesē sekss ar sievu, utt, bet no otras puses - vai sievai vīra vēlmes vairs neeksistē? 8 mēneši ir ļoooti daudz. Pārgurusi, bet...tev ir vīrs.
Vīrs varētu vairāk palīdzēt un nepresingot sievu, jā, bet no otras puses - arī sieva varētu vismaz (kā autors pats raksta - kaut pāra reizes mēnesī kaut kā izpildīties, ja otra jūtas un vēlmes ir svarīgas - vai arī tikai vīram jārespektē sievas vēlmes, bet uz sievu šis noteikums neattiecas, jo viņa ir dzemdējusi?)
Te pat netiek prasīts regulārs sekss vairākas reizes nedēļā, bet pāris x mēnesī!
16.06.2015 14:20 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
vinas sexauala apetite ari pirms dzemdibam nebija augsta.


bet varbut tu vinju nemaaki apmierinaat?
16.06.2015 14:21 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
tak vins nezin tapec nevar atbildeet


Vispār, jā. Viņš nerunā par bērna vecumu, bet gan laiku bez seksa.
16.06.2015 14:21 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Un ja neizgulēšanās izmaksājusi 500 eiro, tad man sanāk, ka alga ap 800 eiro.

Nu es tiešām teikšu, ka ar tādu darba laiku un baigo prāta piepūli, kad tev vajag izgulēties un tu sevi atņem ģimenei, tas ir par maz. Ieteiktu meklēt darbu normālā laikā, kur nevajadzēs čīkstēt, ka nevari palīdzēt.

Ja jau ir tik specifiska joma, tad būtu citur arī mierīgi darbs jāatrod, jo speciālisti tomēr pieprasīti, ;)
16.06.2015 14:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits